Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

04.03.2020

Odsłon: 753

Administrator WOZKosz WM

Turnieje finałowe OOM

W dniu dzisiejszym obie reprezentacje Mazowsza rozpoczynają walkę w turnieju finałowym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Kadra chłopców prowadzona przez Wojtka Rogowskiego, Marcina Popiołka i Irka Juraszewskiego w Szczyrku zmierzy się w grupie z Pomorzem o godz. 12.30. Jutro chłopcy zagrają z Zachodniopomorskim o 10.00, a w piątek też o 10.00 z Dolnośląskim.
1. Chojniak Kacper - MKS Polonia Warszawa
2. Ciuhak Maks - MKS Pruszków
3. Franczuk Leon - UKS Akademia Koszykówki Komorów
4. Gaik Hubert - MKS Grójec
5. Gomółka Kuba - MKS Grójec
6. Juraszewski Antoni - MKS Grójec
7. Kieliszek Kacper - UKS Jagiellonka Warszawa
8. Kowalczyk Filip - UKS Akademia Koszykówki Komorów
9. Marciński Antoni - MKS Grójec
10. Poradzki Filip - MKS Grójec
11. Stelmach Michał - UKS Akademia Koszykówki Komorów
12. Strojek Michał - MKS Pruszków
13. Wiśniewski Miłosz - MKS Grójec
14. Zawalski Filip - UKS Akademia Koszykówki Komorów
15. Wesołowski Eryk - UKS Akademia Koszykówki Komorów

W skaldzie drużyny zabrakło kontuzjowanego Maks Chojniaka.
 

W trudniejszej sytuacji jest Bartek Słomiński, który do Cieszyna pojechał bez Mai Malinowskiej, Wiktorii Wiklak i Zuzu Paradowskiej.
Jako asystenci pomocą będą służyć Beata Jasińska oraz Dominika Sztąberska (w zastępstwie Michała Gulana). Jako fizjoterapeuta zawodniczką będzie pomagać Agnieszka Kiełbińska.

Pierwszy mecz dziewczęta zagrają z Dolnymślaskiem. Jutro zmierzą się z kadrą Lubuskiego, a w piątek z Pomorzem. Wszystkie mecze dziewczęta będą rozgrywać o 18.30.

1. Adamczuk Aleksandra - MPKK Sokołów Podlaski
2. Bajerska Natalia - UKS HURAGAN Wołomin
3. Dmowska Weronika - MPKK Sokołów Podlaski
4. Dropińska Zuzanna - UKS TRÓJKA Żyrardów
5. Głowacka Hanna - UKS TRÓJKA Żyrardów
6. Jańczuk Natalia - MPKK Sokołów Podlaski
7. Kaczmarek Wiktoria - UKS TRÓJKA Żyrardów
8. Kamińska Gabriela - MPKK Sokołów Podlaski
9. Kirkowska Aleksandra - UKS TRÓJKA Żyrardów
10. Lagutkowa Katarzyna - UKS TRÓJKA Żyrardów
11. Mazurek Dominika - MPKK Sokołów Podlaski
12. Staszewska Zuzanna - UKS TRÓJKA Żyrardów

Wszystkie mecze można oglądac na kanale YOUTUBE. Goraco zachecamy do oglądania i kibicowania naszym zawodnikom i zawodniczką.

UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania