Archiwum

Wyniki MP Juniorek Starszych i Juniorów Starszych

15/02/2008

Zakończyły się półfinały Juniorek Starszych oraz ćwierćfinały Juniorów Starszych. Oto wyniki zespołów z Mazowsza...

Zakończyły się półfinały Juniorek Starszych oraz ćwierćfinały Juniorów Starszych. Oto wyniki zespołów z Mazowsza:

JUNIORKI STARSZE: Grupa IX - organizator MUKS Poznań

12.02.2008 (wtorek)
AZS UW Warszawa - Truso Elbląg 55:41 (7:16, 18:9, 18:8, 12:8)
MUKS Poznań - Żak Koszalin 115:55 (26:12, 30:13, 31:14, 28:16)
13.02.2008 (środa)
Żak Koszalin - AZS UW Warszawa 60:53 (14:20, 16:14, 19:9, 11:10)
MUKS Poznań - Truso Elbląg 109:64 (32:15, 29:20, 27:15, 21:14)
14.04.2008 (czwartek)
Truso Elbląg - Żak Koszalin 86:93 (13:22, 22:16, 18:17, 24:22, 9:16)
MUKS Poznań - AZS UW Warszawa 115:64 (36:16, 25:17, 29:14, 25:17)
Kolejność końcowa:
1. MUKS Poznań*
2. Żak Koszalin*
3. AZS UW Warszawa
4. Truso Elbląg

Grupa XI - organizator RMKS Rybnik

12.02.2008 (wtorek)
AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - KS Piaseczno 75:47 (24:8, 25:8, 9:18, 17:13)
RMKS Rybnik - Ostrovia Ostrów Wlkp. 68:55 (18:6, 15:14, 17:19, 18:16)
13.02.2008 (środa)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 65:78 (15:26, 14:21, 21:19, 15:12)
RMKS Rybnik - KS Piaseczno 64:49 (16:7, 11:21, 22:12, 15:9)
14.02.2008 (czwartek)
KS Piaseczno - Ostrovia Ostrów Wlkp. 77:73 (15:27, 22:13, 25:19, 15:14)
RMKS Rybnik - AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 52:84 (12:25, 7:18, 11:11, 22:30)
Kolejność końcowa:
1. AZS PWSZ Gorzów Wlkp.*
2. RMKS Rybnik*
3. KS Piaseczno
4. Ostrovia Ostrów Wlkp.
* - awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorek Starszych

Awans do grona najlepszych ośmiu drużyn Juniorek Starszych w Polsce zapewniły sobie drużyny: MUKS Poznań, Żak Koszalin, Orzeł Polkowice, Basket 25 Bydgoszcz, AZS PWSZ Gorzów Wlkp., RMKS Rybnik, VBW GTK Gdynia i Olimpia AZS Maczki Poznań.

JUNIORZY STARSI: Grupa I - organizator Kasprowicz Inowrocław

12.02.2008 (wtorek)
Polonia 2011 Warszawa - Sokół Łańcut 113:64 (32:19, 31:14, 21:13, 29:18)
Kasprowicz Inowrocław - Zagłębie Sosnowiec 111:81 (31:18, 21:15, 29:28, 30:20)
13.02.2008 (środa)
Sokół Łańcut - Zagłębie Sosnowiec 86:68 (24:10, 7:18, 29:20, 26:20)
Kasprowicz Inowrocław - Polonia 2011 Warszawa 73:97 (20:29, 21:15, 20:30, 12:23)
14.02.2008 (czwartek)
Zagłębie Sosnowiec - Polonia 2011 Warszawa 55:112 (14:32, 23:21, 1:36, 17:23)
Kasprowicz Inowrocław - Sokół Łańcut 83:72 (17:21, 27:17, 18:22, 21:12)
Kolejność końcowa:
1. Polonia 2011 Warszawa*
2. Kasprowicz Inowrocław*
3. Sokół Łańcut
4. Zagłębie Sosnowiec

Grupa IV - organizator Pyra Poznań

12.02.2008 (wtorek)
Legia Warszawa - Junior Kielce 77:84 (25:11, 16:19, 18:22, 18:32)
Pyra Poznań - Księżak Łowicz 100:70 (29:11, 20:26, 27:14, 24:19)
13.02.2008 (środa)
Księżak Łowicz - Legia Warszawa 66:85 (10:25, 19:25, 22:18, 15:17)
Pyra Poznań - Junior Kielce 85:82 (22:15, 19:14, 23:22, 21:31)
14.02.2008 (czwartek)
Junior Kielce - Księżak Łowicz 83:59 (26:9, 21:12, 16:25, 20:13)
Pyra Poznań - Legia Warszawa 107:71 (31:17, 21:17, 24:19, 31:18)                 Kolejność końcowa:
1. Pyra Poznań*
2. Junior Kielce*
3. Legia Warszawa
4. Księżak Łowicz

Grupa V - organizator Polonia Warszawa

12.02.2008 (wtorek)
Czarni Słupsk - Obra Kościan 84:77 (23:13, 13:19, 28:29, 20:16)
Polonia Warszawa - MOSiR Przeworsk 158:35 (47:4, 39:15, 43:7, 29:9)
13.02.2008 (środa)
Obra Kościan - MOSiR Przeworsk 84:56 (32:11, 23:9, 9:15, 20:21)
Polonia Warszawa - Czarni Słupsk 64:58 (19:11, 18:12, 10:22, 17:13)
14.02.2008 (czwartek)
MOSiR Przeworsk - Czarni Słupsk 36:103 (4:22, 11:25, 12:18, 9:38)
Polonia Warszawa - Obra Kościan 94:51 (26:21, 25:11, 15:9, 28:10)
Kolejność końcowa:
1. Polonia Warszawa*
2. Czarni Słupsk*
3. Obra Kościan
4. MOSiR Przeworsk

Grupa VIII - organizator Cracovia Kraków

12.02.2008 (wtorek)
UKS Brukserwis Ósemka Wejherowo - MKS Zabrze 93:83 (20:20, 26:23, 23:14, 24:26)
Cracovia Kraków - MKS Ochota Warszawa 61:73 (5:17, 17:17, 17:17, 22:22)
13.02.2008 (środa)
MKS Ochota Warszawa - UKS Brukserwis Ósemka Wejherowo 82:78 (18:15, 22:19, 15:18, 16:19, 11:7)
Cracovia Kraków - MKS Zabrze 76:73 (13:17, 18:14, 22:15, 15:22, 8:5)
14.02.2008 (czwartek)
Cracovia Kraków - UKS Brukserwis Ósemka Wejherowo 79:65 (15:18, 19:17, 20:16, 25:14)
MKS Zabrze - MKS Ochota Warszawa 95:90 (31:22, 15:18, 22:24, 27:26)
Kolejność końcowa:
1. MKS Ochota Warszawa*
2. Cracovia Kraków*
3. UKS Brukserwis Ósemka Wejherowo
4. MKS Zabrze
* - awans do turnieju półfinałowego

Komplet wyników z ćwierćfinałów Juniorów Starszych na stronie www.pzkosz.pl


Polecamy