Archiwum

Komunikat końcowy XV Turnieju Minikosza Chłopców

11/12/2007

7 Warszawski Okręgowy Związek Koszykówki Województwa Mazowieckiego przedstawia Komunikat końcowy z XV Turnieju Minikoszykówki Chłopców o Puchar Prezydenta Pruszkowa.

XV ŚWIĄTECZNY TURNIEJ MINIKOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW

O PUCHAR PREZYDENTA PRUSZKOWA

rocznik 1996 i młodsi

07-09.12.2007 Warszawa, Pruszków



1. Wyniki i tabele grupowe

GRUPA ?A?

MOS III - Grójec 14:26 MOS III - Trójka 49:18
MOS I - MOS II 44:35 GKK - MOS I 21:47
Wrocław - Grójec 54:23 MOS II - Trójka 24:29
MOS II - MOS III 49:18 GKK - Grójec 15:29
Wrocław - MOS II 52:18 GKK - Trójka 24:47
Wrocław - MOS I 56:40 MOS I - MOS III 60:21
Wrocław - MOS III 81: 7
Grójec - MOS II 51:38
Grójec - MOS I 35:40
Trójka - Wrocław 35:58
GKK - MOS II 25:39
Trójka MOS I 18:49
GKK - MOS III 26:14
Grójec - Trójka 39:15
GKK - Wrocław 23:54


1. WKK WROCŁAW 12PKT
2. MKS MOS PRUSZKÓW I 11
3. MKS GRÓJEC 10
4. UKS TRÓJKA ŻYRARDÓW 9
5. MKS MOS PRUSZKÓW II 8
6. GKK 7
7. MKS MOS PRUSZKÓW III 6

GRUPA ?B?
Jagiellonka II - La Basket 20: 0
Ochota I - Białołęka 63:18
Ochota II - Polonia 14:67
Ochota I - La Basket 52: 8
Polonia - Jagiellonka I 67:27
Jagiellonka I - Jagiellonka II 65: 5 Białołęka - Ochota II 18:63
Polonia - La Basket 77:19 Ochota I - Jagiellonka II 148: 9
Polonia - Białołęka 68: 5 Jagiellonka I - Ochota II 51:17
Ochota II - La Basket 37:24 Jagiellonka II-Białołęka 26:45
Ochota I -Jagiellonka I 54:22 La Basket - Białołęka 12:49
Polonia - Ochota I 32:34 Ochota II - Jagiellonka II 46:21
Polonia - Jagiellonka II 101:11 Jagiellonka I - La Basket 35:37
Białołęka- Jagiellonka I 37:24 Ochota I -Ochota II 68:19

1. MKS OCHOTA WARSZAWA I 12PKT
2. MKS POLONIA WARSZAWA 11
3. MKS OCHOTA WARSZAWA II 9
4. SP344 BIAŁOŁĘKA 8
5. UKS JAGIELLONKA I W-wa 8
6. UKS JAGIELLONKA W-wa II 7
7. UKS LA BASKET WARSZAWA 6

2. Wyniki spotkań finałowych:

La Basket - MOS III 37:32 Jagiellonka II - GKK 16:47
Jagiellonka I - MOS II 34:32 SP 344 - UKS Trójka 22:36
Grójec - Ochota II 49:25 Polonia -- MOS 49:33
Wrocław - Ochota I 41-36

3. Klasyfikacja końcowa i najlepsi zawodnicy w zespołach

1. WKK WROCŁAW ZAKRZEWSKI MICHAŁ
2. MOS OCHOTA WARSZAWAI WADOWSKI IGOR
3. MKS POLONIA WARSZAWA WIELUŃSKI MARCIN
4. MKS MOS PRUSZKÓW I KUROWSKI DARIUSZ
5. MKS GRÓJEC KOCEWIAK DAMIAN
6. MKS OCHOTA WARSZAWA II CHRUŚCIEL JAN
7. UKS TRÓJKA ŻYRARDÓW ARCHUTOWSKI SEBASTIAN
8. SP 344 BIAŁOŁĘKA JACIOŁEK DANIEL
9. UKS JAGIELLONKA WARSZAWA I TRACZYK ŁUKASZ
10. MKS MOS PRUSZKÓW II PRZYBYSZ DAMIAN
11. GKK GRODZISK MAZOWIECKI ŻBIKOWSKI BARTOSZ
12. UKS JAGIELLONKA WARSZAWA II BIENIEK ARTUR
13. UKS LA BASKET WARSZAWA TOLAK OSKAR
14. MKS MOS PRUSZKÓW III ZAPAŁOWSKI ADRIAN

BIURO ZAWODÓW
ZDZISŁAW JAROSZ


Polecamy