Archiwum

Mistrzostwa Polski w Sędziejowicach

20/06/2007

Uprzejmie informuję, iż zespoły reprezentujące Województwo Mazowieckie na Mistrzostwach Polski Sędziów spisały się całkiem nieźle.

Uprzejmie informuję, iż zespoły reprezentujące Województwo Mazowieckie na Mistrzostwach Polski Sędziów spisały się całkiem nieźle. Występy niektórych zawodników przejdą do annałów (szczególnie Zielaka podczas sobotniego Karaoke oraz ostatniego meczu Mistrzostw.).

Dwie - bardzo wyrównane drużyny - Ekipa Tolka Banana oraz Seferajna weszły do ćwierćfinałów i po przegranych meczach stoczyły bratobójczy pojedynek. Był on niezwykle ekscytujący. Świadczy o tym fakt, iż podczas spotkania jeden ze zmienników otrzymał nawet przewinienie techniczne (rok temu w trakcie jednego z meczów został zdyskwalifikowany, więc w jego postawie widać lekką poprawę.). Ostatecznie zespoły te zajęły odpowiednio piąte i siódme miejsce. Nasza trzecia ekipa w stosunku do ubiegłorocznego występu odnotowała znaczny progres zajmując czternaste miejsce (rok temu - siedemnaste).

Cały turniej wygrała ekipa Sztajgrów z Katowic pokonując w finale ubiegłorocznych zwycięzców - Łódź. Należy podkreślić fakt, iż liczebnie stanowiliśmy największą ekipę - w sumie na Mistrzostwach było nas prawie 40 osób!

Jednocześnie pragnę zaznaczyć, iż podczas powrotu do Warszawy, pod nieobecność trenera oraz kapitana Ekipy Tolka Banana, podjęto próbę twórczego przyjrzenia się składom na następny turniej - plotki mówią o przejściu Lesia i Szczepana do ekipy Sefera. Czyżby było to zapowiedzią powrotu na podium? Czy ewentualne zmiany kadrowe to tylko próba wywarcia nacisku na kierownictwo zespołów? Tego dowiemy się prawdopodobnie dopiero za rok, podczas przygotowań do kolejnych Mistrzostw...

Wszystkim drużynom uczestniczącym w turnieju oraz organizatorom jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie i wspólną zabawę!

Marcin Animucki - ukarany dachem - Przewodniczący KS WOZKosz WM ;)


Polecamy