Archiwum

Ćwierćfinały Pucharu PZKosz Młodziczek - wyniki

18/05/2008

Zakończyły się turnieje ćwierćfinałowe Pucharu PZKosz Młodziczek rocznika 94. Do półfinału awansowały...

Zakończyły się turnieje ćwierćfinałowe Pucharu PZKosz Młodziczek rocznika 94. Do półfinału awansowały trzy z czterech mazowieckich drużyn. Poniżej wyniki naszych zespołów:

Grupa I - organizator UKS MOSM Bytom

16.05.2008 (piątek)
CKiS Skawina - Orzeł Polkowice 50:113 (15:26, 10:31, 12:36, 13:20)
UKS MOSM Bytom - MKK OSiR Sokołów Podlaski 76:67 (14:18, 25:13, 23:12, 14:24)
17.05.2008 (sobota)
MKK OSiR Sokołów Podlaski - CKiS Skawina 100:43 (26:14, 15:15, 34:6, 25:8)
UKS MOSM Bytom - Orzeł Polkowice 65:59 (9:16, 15:12, 17:9, 24:22)
18.05.2008 (niedziela)
Orzeł Polkowice - MKK OSiR Sokołów Podlaski 47:85 (10:23, 13:13, 20:19, 4:30)
UKS MOSM Bytom - CKiS Skawina 81:41 (16:10, 22:16, 28:6, 15:9)


Kolejność końcowa

  1. UKS MOSM Bytom*
  2. MKK OSiR Sokołów Podlaski*
  3. Orzeł Polkowice
  4. CKiS Skawina


Grupa II - organizator MUKS 21 Płock

15.05.2008 (czwartek)
Gimball Tarnawa Dolna - MUKS 21 Płock 36:98 (9:24, 7:37, 10:10, 10:27)
16.05.2008 (piątek)
Żak Nowy Sącz - Gimball Tarnawa Dolna 38:46 (7:10, 8:18, 15:10, 8:8)
MUKS 21 Płock - UKS Starogard Gdański 92:95 (26:24, 18:27, 30:18, 18:26)
17.05.2008 (sobota)
Gimball Tarnawa Dolna - UKS Dwójka Starogard Gdański 59:88 (9:28, 15:21, 18:19, 17:20)
MUKS 21 Płock - Żak Nowy Sącz 72:33 (21:13, 24:7, 14:7, 13:6)
18.05.2008 (niedziela)
UKS Dwójka Starogard Gdański - Żak Nowy Sącz 90:46 (15:11, 27:13, 29:13, 29:9)


Kolejność końcowa

  1. UKS Dwójka Starogard Gdański*
  2. MUKS 21 Płock*
  3. Gimball Tarnawa Dolna
  4. Żak Nowy Sącz


Grupa VII - organizator UKS Bryza Kolbudy

16.05.2008 (piątek)
UKS Huragan Wołomin - MKS MOS Katowice 43:45 (10:14, 17:3, 11:16, 5:12)
Bryza Kolbudy - UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 88:40 (25:9, 24:6, 17:4, 22:21)
17.05.2008 (sobota)
Błękitny Delfin Bydgoszcz - UKS Huragan Wołomin 48:57 (16:13, 8:20, 6:14, 18:10)
Bryza Kolbudy - MKS MOS Katowice 100:46 (22:10, 31:7, 19:22, 28:7)
18.05.2008 (niedziela)
MKS MOS Katowice - Błękitny Delfin Bydgoszcz 47:38 (16:16, 9:10, 12:8, 10:4)
Bryza Kolbudy - UKS Huragan Wołomin 80:49 (19:12, 19:13, 29:8, 13:16)


Kolejność końcowa

  1. Bryza Kolbudy*
  2. MKS MOS Katowice*
  3. UKS Huragan Wołomin
  4. UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz


Grupa VIII - organizator UKS Basket Aleksandrów Łódzki

16.05.2008 (piątek)
Lotnik Wierzawice - SKS 12 Warszawa 44:82 (12:26, 14:16, 7:23, 11:17)
Basket Aleksandrów Łódzki - UKS Przemków 90:60 (32:9, 18:19, 14:15, 26:17)
17.05.2008 (sobota)
UKS Przemków - Lotnik Wierzawice 59:70 (16:25, 12:21, 17:17, 14:7)
Basket Aleksandrów Łódzki - SKS 12 Warszawa 72:85 (13:19, 20:16, 20:26, 19:24)
18.05.2008 (niedziela)
SKS 12 Warszawa - UKS Przemków 86:55 (24:11, 12:23, 30:7, 20:14)
Basket Aleksandrów Łódzki - Lotnik Wierzawice 71:30 (14:10, 18:7, 18:7, 21:6)


Kolejność końcowa

  1. SKS 12 Warszawa*
  2. Basket Aleksandrów Łódzki*
  3. Lotnik Wierzawice
  4. UKS Przemków
    * - awans do turnieju półfinałowego


Wyniki wszystkich turniejów ćwierćfinałowych Młodziczek http://www.pzkosz.pl/?p=akt&id=548


Polecamy