Archiwum

X Memoriał Romy i Zygmunta Olesiewiczów - wyniki

15/09/2008

Przedstawiamy wyniki turnieju oraz kilka zdjęć z finałowego dnia.

Warszawa, 14.09.2008 r.

 

Komunikat

X MEMORIAŁ ROMY i ZYGMUNTA OLESIEWICZÓW
W KOSZYKÓWCE JUNIOREK i JUNIORÓW
POD HONOROWYM PATRONATEM
Pani PREZYDENT MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY
HANNY GRONKIEWICZ-WALTZ
12 - 14 września 2008 r.


Wyniki eliminacji:

Grupa ?A? dziewczęta
UKS Huragan Wołomin : KK Olsztyn 62 : 65
Vikings Solna : MOS Wrocław 65 : 53
Vikings Solna : KK Olsztyn 68 : 52
MOS Wrocław : UKS Huragan 47 : 74
UKS Huragan : Vikings Solna 56 : 64
KK Olsztyn : MOS Wrocław 77 : 37

Grupa ?B? dziewczęta
SMS PZKosz : AZS UMCS Lublin 88 : 59
SKS - 12 W-wa : MUKS UNIA Basket 59 : 82
MUKS UNIA BASKET : SMS PZKosz 64 : 111
SKS ? 12 W-wa : AZS UMCS 43 : 67
MUKS UNIA BASKET : AZS UMCS 72 : 88
SMS PZKosz : SKS ? 12 W-wa 81 : 60

Grupa ?A? chłopcy
Malmö BS : UKS Jagiellonka 48 : 60
MKS Polonia W-wa : MOS Ochota W-wa 78 : 74
MKS Ochota W-wa : Malmö BS 40 : 81
UKS Jagiellonka W-wa : MKS Polonia W-wa 75 : 54
Malmö BS : MKS Polonia W-wa 58 : 67
UKS Jagiellonka W-wa : MKS Ochota W-wa 106 : 51

Grupa ?B? chłopcy
POSSM W-wa : UKS Gim 92 Ursynów 68 : 61
MKS MOS Pruszków : WKK Wrocław 90 : 46
WKK Wrocław : POSSM W-wa 66 : 81
MKS MOS Pruszków : UKS Gim 92 Ursynów 93 : 65
UKS Gim 92 Ursynów : WKK Wrocław 58 : 89
POSSM W-wa : MKS MOS Pruszków 70 : 79

KOLEJNOŚĆ W GRUPACH:

DZIEWCZYNKI:
Grupa A:

  1. VIKINGS Solna Szwecja 6 pkt. 179 : 111
  2. KK Olsztyn 5 pkt. 191 : 168
  3. UKS HURAGAN Wołomin 4 pkt. 192 : 174
  4. MKS MOS Wrocław 3 pkt. 177 : 176


Grupa ?B?

  1. SMS PZKosz Łomianki 6 pkt. 280 : 183
  2. AZS UMCS Lublin 5 pkt. 214 : 203
    UNIA BASKET Ostrołęka 4 pkt. 218 : 258
  3. SKS 12 W-wa 3 pkt. 168 : 230


CHŁOPCY:
Grupa ?A?

  1. UKS Jagiellonka W-wa 6 pkt. 241 : 153
  2. MKS POLONIA W-wa 5 pkt. 199 : 207
  3. MALMÖ BS Szwecja 4 pkt. 187 : 167
  4. MKS Ochota W-wa 3 pkt. 165 : 265


Grupa ?B?

  1. MKS MOS Pruszków 6 pkt. 272 : 181
  2. POOSM W-wa 5 pkt 219 : 206
  3. WKK Wrocław 4 pkt. 201 : 229
  4. UKS Gim 92 Ursynów W-wa 3 pkt. 184 : 246


14 września, NIEDZIELA - WYNIKI FINAŁÓW:

DZIEWCZĘTA:

o 7 m-ce: MKS MOS Wrocław : SKS ? 12 W-wa 49 : 59
o 5 m-ce: MKS UNIA BASKET : UKS HURAGAN 68 : 65
o 3 m-ce: KK Olsztyn : AZS UMCS Lublin 66 : 51
o 1 m-ce: ARCUS SMS PZKosz : VIKINGS Solna 74 : 52

CHŁOPCY:
o 7 m-ce: MKS Ochota : UKS Gim. 92 Ursynów 81 : 63
o 5 m-ce: WKK Wrocław : Malmö BS 66 : 57
o 3 m-ce: POSSM W-wa : MKS Polonia 60 : 59
o 1 m-ce: MKS MOS Pruszków : UKS Jagiellonka 71 : 67


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ I NAGRODY:
JUNIORKI


I miejsce wywalczył zespół ARCUS SMS PZKosz ŁOMIANKI
Puchar ufundowany przez Panią Prezydent m. st. Warszawy Hannę Gronkiewicz - Waltz

II miejsce zajął zespół VIKINGS SOLNA Szwecja
Puchar ufundowany przez Burmistrza Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy Zbigniewa Dubiela

III miejsce zajął zespół KK Olsztyn
Puchar ufundowany Puchar ufundowany przez y przez Rektora Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie Alicję Przyłuską-Fiszer

IV miejsce zajął zespół AZS UMCS Lubin
Puchar ufundowany przez Zarząd Główny Akademickiego Związku Sportowego

V miejsce zajął zespół MKS UNIA BASKET Ostrołęka
Puchar ufundowany przez Prezesa Polskiego Związku Koszykówki Romana Ludwiczuka

VI miejsce zajął zespół UKS HURAGAN Wołomin
Puchar ufundowany przez Akademicki Związek Sportowy Akademii Wychowania Fizycznego

VII miejsce zajął zespół SKS 12 WARSZAWA
Puchar ufundowany przez Warszawski Okręgowy Związek Koszykówki Województwa Mazowieckiego

VIII miejsce zajął zespół MKS MOS Wrocław
Puchar ufundowany przez Warszawski Okręgowy Związek Koszykówki Województwa Mazowieckiego

Puchar FAIR PLAY dla drużyny juniorek VIKINGS SOLNA Szwecja ufundowany przez firmę CALINO

JUNIORZY


I miejsce wywalczył zespół MKS MOS Pruszków
Puchar ufundowany przez Panią Prezydent m. St. Warszawy Hannę Gronkiewicz Waltz

II miejsce zajął zespół UKS JAGIELLONKA Warszawa
Puchar ufundowany przez Burmistrza Dzielnicy Bielany m. St. Warszawy Zbigniewa Dubiela

III miejsce zajął zespół POSSM Warszawa
Puchar ufundowany przez Rektora Akademi Wychowania Fizycznego w Warszawie Alicję Przyłuską-Fiszer

IV miejsce zajął zespół MKS POLONIA Warszawa
Puchar ufundowany przez Zarząd Główny Akademickiego Związku Sportowego

V miejsce zajął zespół WKK Wrocław
Puchar ufundowany przez Prezesa Polskiego Związku Koszykówki Romana Ludwiczuka

VI miejsce zajął zespół MALMÖ BS Szwecja
Puchar ufundowany przez Akademicki Związek Sportowy Akademii Wychowania Fizycznego

VII miejsce zajął zespół MKS OCHOTA WARSZAWA
Puchar ufundowany przez WOZKosz WM

VIII miejsce zajął zespół UKS GIM 92 URSYNÓW WARSZAWA
Puchar ufundowany przez WOZKosz WM


Puchar FAIR PLAY dla drużyny juniorów MALMÖ BS Szwecja
przez firmę "CALINO"

Nagrody indywidualne:

Najlepszą zawodniczka IX Memoriału Romy i Zygmunta Olesiewiczów została Agnieszka Śnieżek z zespołu ARCUS SMS PZKosz Łomianki. Puchar został ufundowany przez syna, Marka Olesiewicza.


Najlepszym zawodnikiem IX Memoriału Romy i Zygmunta Olesiewiczów został Paweł Poniatowski z zespołu MKS MOS Pruszków. Puchar został ufundowany przez syna, Marka Olesiewicza.


?Królem strzelców? w kategorii juniorek została Justyna Kwiatkowska z drużyny MUKS UNIA BASKET Ostrołęka. Statuetka została ufundowana przez WOZKosz WM

?Królem strzelców? w kategorii juniorów został Jakub Romanowski z drużyny MKS MOS Pruszków. Statuetka została ufundowana przez WOZKosz WM.

Rzuty osobiste najlepiej wykonywała Violetta Gmurczyk z drużyny MKS HURAGAN Wołomin Statuetka została ufundowana przez WOZKosz WM.

Rzuty osobiste najlepiej wykonywał Maciej Niedbalski
z drużyny MKS Polonia Warszawa. Statuetka została ufundowana przez WOZKosz WM.

Dla najmłodszej zawodniczki IX Memoriału Romy i Zygmunta Olesiewiczów nagrodę otrzymała Agnieszka Feja z drużyny ARCUS SMS PZKosz Łomianki.

Dla najmłodszej zawodniczki IX Memoriału Romy i Zygmunta Olesiewiczów Agnieszki Feja z drużyny ARCUS SMS PZKosz Łomianki nagrodę ufundował Dyrektor Zespołu nr 1 Włodzimierz Sacewicz,

Dla najmłodszego zawodnika IX Memoriału Romy i Zygmunta Olesiewiczów Daniela Szynkiewicza z drużyny WKK Wrocław ufundowali Halina i Jerzy Gruszczyńscy.

Zespoły MKS Polonia i POSSM W-wa

Zespoły MKS Polonia i POSSM W-wa

MKS Polonia

MKS Polonia

POSSM W-wa

mecz finałowy dziewcząt SMS PZKosz : VIKINGS SOLNA Szwecja

mecz finałowy dziewcząt SMS PZKosz : VIKINGS SOLNA Szwecja

mecz finałowy dziewcząt SMS PZKosz : VIKINGS SOLNA Szwecja

mecz finałowy dziewcząt SMS PZKosz : VIKINGS SOLNA Szwecja

Cherleaders

Cherleaders

Cherleaders

puchary i nagrody

puchary i nagrody

mecz finałowy UKS Jagiellonka : MKS MOS Pruszków

mecz finałowy UKS Jagiellonka : MKS MOS Pruszków

mecz finałowy UKS Jagiellonka : MKS MOS Pruszków

mecz finałowy UKS Jagiellonka : MKS MOS Pruszków


Polecamy