Archiwum

Wyniki pólfinałów Mistrzostw Polski Juniorek Starszych

18/01/2009
Znamy już osiem najlepszych zespołów w kategorii juniorek starszych, które w dniach 28 stycznia - 1 lutego stoczą finałową batalię o tytuł mistrza Polski 2009. Awans do finału zapewniły sobie zespoły: Chrobry Basket Głuchołazy, Korona Kraków, Orzeł Polkowice, PTK Pabianice, AZS PWSZ Gorzów Wlkp., TS Wisła Kraków, MUKS Poznań i VBW GTK Gdynia. Poniżej przedstawiamy wyniki i statystyki wszystkich turniejów półfinałowych.

 

Grupa I - organizator MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

16.01.2009 (piątek)
KKS Olsztyn - KS Piaseczno 88:81 (22:20, 20:18, 27:20, 19:23)
Chrobry Basket Głuchołazy - Korona Kraków 67:66 (15:16, 29:13, 11:14, 12:23)
17.01.2009 (sobota)
Korona Kraków - KKS Olsztyn 82:68 (28:12, 17:22, 19:17, 18:17)
Chrobry Basket Głuchołazy - KS Piaseczno 83:85 (23:15, 18:26, 22:17, 20:27)
18.01.2009 (niedziela)
KS Piaseczno - Korona Kraków 65:81 (19:18, 10:24, 15:20, 21:19)
Chrobry Basket Głuchołazy - KKS Olsztyn 94:68 (21:20, 17:16, 32:20, 24:12)

Kolejność końcowa:
1. Chrobry Basket Głuchołazy*
2. Korona Kraków*
3. KKS Olsztyn
4. KS Piaseczno
* - awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski

Grupa II - organizator PTK Pabianice

16.01.2009 (piątek)
Orzeł Polkowice - MLKS Rzeszów 88:69 (14:27, 19:16, 25:17, 30:9)
PTK Pabianice - Ostrovia Ostrów Wlkp. 76:64 (26:17, 22:7, 21:16, 7:24)
17.01.2009 (sobota)
MLKS Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. 79:72 (11:20, 22:21, 24:15, 22:16)
PTK Pabianice - Orzeł Polkowice 52:64 (6:11, 9:12, 11:30, 26:11)
18.01.2009 (niedziela)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orzeł Polkowice 63:81 (25:27, 15:22, 11:14, 12:18)
PTK Pabianice - MLKS Rzeszów 75:39 (20:16, 20:11, 21:8, 14:4)

Kolejność końcowa:
1. Orzeł Polkowice*
2. PTK Pabianice*
3. MLKS Rzeszów
4. Ostrovia Ostrów Wlkp.
* - awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski

Grupa III - organizator TS Wisła Kraków

16.01.2009 (piątek)
Lotnik Wierzawice - AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 59:75 (17:19, 9:23, 17:25, 16:8)
TS Wisła Kraków - RMKS Rybnik 71:59 (16:11, 13:16, 25:14, 17:18)
17.01.2009 (sobota)
RMKS Rybnik - Lotnik Wierzawice 61:56 (15:9, 10:24, 18:15, 18:8)
TS Wisła Kraków - AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 54:63 (15:12, 11:16, 16:22, 12:13)
18.01.2009 (niedziela)
AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - RMKS Rybnik 58:37 (17:9, 12:11, 13:11, 16:6)
TS Wisła Kraków - Lotnik Wierzawice 84:59 (21:19, 13:17, 28:17, 22:6)

Kolejność końcowa:
1. AZS PWSZ Gorzów Wlkp.*
2. TS Wisła Kraków*
3. RMKS Rybnik
4. Lotnik Wierzawice
* - awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski

Grupa IV - organizator MUKS Poznań

16.01.2009 (piątek)
Lider Pruszków - VBW GTK Gdynia 41:72 (15:20, 8:19, 6:13, 12:20)
MUKS Poznań - Basket 27 Bydgoszcz 108:36 (37:5, 24:13, 22:8, 25:10
17.01.2009 (sobota)
VBW GTK Gdynia - Basket 27 Bydgoszcz 100:30 (32:3, 25:9, 25:8, 18:10)
MUKS Poznań - Lider Pruszków 96:52 (24:17, 17:8, 33:15, 22:12)
18.01.2009 (niedziela)
Basket 27 Bydgoszcz - Lider Pruszków 52:69 (5:17, 18:17, 19:16, 10:19)
MUKS Poznań - VBW GTK Gdynia 89:47 (25:11, 25:12, 16:13, 23:11)

Kolejność końcowa:
1. MUKS Poznań*
2. VBW GTK Gdynia*
3. Lider Pruszków
4. Basket 27 Bydgoszcz
* - awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski

Polecamy