Archiwum

Wyniki półfinałów MP Juniorek

04/05/2008

Zespoły Juniorek SKS 12 Warszawa i UKS Lider Pruszków wywalczyły awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski...

Zespoły Juniorek SKS 12 Warszawa i UKS Lider Pruszków wywalczyły awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski. Warszawianki rywalizację półfinałową zakończyły na pierwszym miejscu z kompletem wygranych, zaś pruszkowianki zajęły drugą lokatę będąc gorszymi jedynie od VBW GTK Gdynia. Do finału nie zakwalifikowały się tylko zawodniczki UKS Huraganu Wołomin. Poniżej komplet wyników z półfinałów:

Grupa IX - organizator KKS Olsztyn

2.05.2008 (piątek)
Wisła Kraków - Orzeł Polkowice 83:72 (31:17, 15:17, 11:18, 26:20)
KKS Olsztyn - Basket SP 67 Bydgoszcz 76:64 (23:10, 20:21, 15:22, 18:11)
3.05.2008 (sobota)
Basket SP 67 Bydgoszcz - Wisła Kraków 56:72 (16:24, 11:17, 14:8, 15:23)
KKS Olsztyn - Orzeł Polkowice 102:71 (23:17, 31:10, 25:28, 23:16)
4.05.2008 (niedziela)
Orzeł Polkowice - Basket SP 67 Bydgoszcz 62:79 (19:11, 16:22, 15:23, 12:20)
KKS Olsztyn - Wisła Kraków 87:80 (12:24, 22:22, 28:22, 25:12)
Kolejność końcowa

  1. KKS Olsztyn*
  2. Wisła Kraków*
  3. Basket SP 67 Bydgoszcz
  4. Orzeł Polkowice

Grupa X - organizator MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

2.05.2008 (piątek)
MKS MOS Wrocław - Lotnik Wierzawice 51:73 (14:23, 12:20, 8:18, 17:12)
Chrobry Basket Głuchołazy - SKS 12 Warszawa 56:71 (10:20, 9:14, 12:18, 25:19)
3.05.2008 (sobota)
SKS 12 Warszawa - MKS MOS Wrocław 70:58 (16:17, 8:11, 23:11, 23:19)
Chrobry Basket Głuchołazy - Lotnik Wierzawice 66:78 (19:18, 20:20, 14:16, 13:24)
4.05.2008 (niedziela)
Lotnik Wierzawice - SKS 12 Warszawa 66:75 (19:14, 9:32, 19:12, 19:17)
Chrobry Basket Głuchołazy - MKS MOS Wrocław 74:49 (19:19, 15:5, 17:7, 23:18)
Kolejność końcowa

  1. SKS 12 Warszawa*
  2. Lotnik Wierzawice*
  3. Chrobry Basket Głuchołazy
  4. MKS MOS Wrocław

Grupa XI - organizator Korona Kraków

2.05.2008 (piątek)
MUKS Poznań - PTK Pabianice 97:53 (16:17, 38:11, 19:10, 24:15)
Korona Kraków - Truso Elbląg 109:48 (40:11, 15:17, 33:10, 21:10)
3.05.2008 (sobota)
Truso Elbląg - MUKS Poznań 61:102 (18:26, 17:34, 9:24, 17:18)
Korona Kraków - PTK Pabianice 78:58 (24:13, 20:19, 16:17, 18:9)
4.05.2008 (niedziela)
Korona Kraków - MUKS Poznań 80:72 (22:15, 19:24, 24:19, 15:14)
PTK Pabianice - Truso Elbląg 77:79 (18:20, 23:19, 13:16, 23:24)

Grupa XII - organizator UKS Lider Pruszków

2.05.2008 (piątek)
AZS UMCS Lublin - UKS Huragan Wołomin 49:44 (14:17, 7:10, 16:6, 12:11)
UKS Lider Pruszków - VBW GTK Gdynia 62:67 (18:16, 15:16, 15:19, 14:16)
3.05.2008 (sobota)
VBW GTK Gdynia - AZS UMCS Lublin 56:42 (12:15, 16:6, 14:7, 14:14)
UKS Lider Pruszków - UKS Huragan Wołomin 78:37 (23:4, 21:17, 21:11, 13:5)
4.05.2008 (niedziela)
UKS Huragan Wołomin - VBW GTK Gdynia 67:64 (15:10, 14:27, 21:15)
UKS Lider Pruszków - AZS UMCS Lublin 82:51 (21:13, 24:10, 19:16, 18:12)
Kolejność końcowa

  1. VBW GTK Gdynia*
  2. UKS Lider Pruszków*
  3. AZS UMCS Lublin
  4. UKS Huragan Wołomin
    * - awans do turnieju finałowego

Polecamy