Archiwum

Półfinały o awans do II ligi męskiej - wyniki

18/04/2009
Walkę o awans do II ligi rozpoczęli Panowie, w czterech turniejach półfinałowych rywalizują o dwa miejsca w finałach o awans do II ligi męskiej.

Grupa A - organizator MKS Ósemka Skierniewice

17.04.2009 (piątek)
UKS 2000 Leszno - UKS Jagiellonka Warszawa 82:69 (16:12, 12:13, 29:24, 25:20)
Ósemka Skierniewice - UKS Viking I LO Rumia 74:61 (20:17, 18:18, 17:9, 19:17)

18.04.2009 (sobota)
UKS Jagiellonka Warszawa - UKS Viking I LO Rumia 83:64 (29:10, 18:25, 20:17, 16:12)
Ósemka Skierniewice - UKS 2000 Leszno 82:64 (21:21, 22:10, 16:19, 23:14)

19.04.2009 (niedziela)
UKS Viking I LO Rumia - UKS 2000 Leszno 64:86 (14:26, 17:20, 18:17, 15:23)
Ósemka Skierniewice - UKS Jagiellonka Warszawa 75:64 (25:14, 15:26, 20:12, 15:12)

Kolejność końcowa
1. Ósemka Skierniewice*
2. UKS 2000 Leszno*
3. UKS Jagiellonka Warszawa
4. UKS Viking I LO Rumia
* - awans do turnieju finałowego o awans do II ligi męskiej

Grupa B - organizator Żyrardowianka Żyrardów

17.04.2009 (piątek)
Korsarz Gdańsk - Basket Squad Łódź 73:81 (18:22, 20:24, 23:13, 12:22)
Żyrardowianka Żyrardów - Obra Kościan 100:72 (30:14, 26:11, 25:18, 19:29)

18.04.2009 (sobota)
Basket Squad Łódź - Obra Kościan 49:80 (13:22, 4:19, 11:24, 21:15)
Żyrardowianka Żyrardów - Korsarz Gdańsk 80:87 (23:12, 20:29, 22:25, 15:21)

19.04.2009 (niedziela)
Obra Kościan - Korsarz Gdańsk 68:81 (23:22, 8:25, 21:17, 16:17)
Żyrardowianka Żyrardów - Basket Squad Łódź 102:73 (36:13, 19:29, 25:13, 22:18)

Kolejność końcowa
1. Korsarz Gdańsk*
2. Żyrardowianka Żyrardów*
3. Obra Kościan
Basket Squad Łódź
* - awans do turnieju finałowego o awans do II ligi męskiej

Grupa C - organizator STACO MNLK Niepołomice

17.04.2009 (piątek)
KK Bytom - Pogoń Puławy 79:61 (15:24, 18:14, 22:18, 24:5)
STACO MNLK Niepołomice - Basket Chrobry Głogów 82:56 (17:12, 25:11, 20:15, 20:8)

18.04.2009 (sobota)
Basket Chrobry Głogów - Pogoń Puławy 75:83 (10:20, 27:13, 21:22, 17:28)
STACO MNLK Niepołomice - KK Bytom 72:65 (25:16, 6:19, 22:18, 19:12)

19.04.2009 (niedziela)
KK Bytom - Basket Chrobry Głogów 99:73 (23:18, 32:18, 22:15, 22:22)
STACO MNLK Niepołomice - Pogoń Puławy 61:63 (12:14, 12:15, 10:19, 27:15)

Kolejność końcowa
1. KK Bytom*
2. STACO MNLK Niepołomice*
3. Pogoń Puławy
4. Basket Chrobry Głogów
* - awans do turnieju finałowego o awans do II ligi męskiej

Grupa D - organizator Zachodniopomorski Związek Koszykówki

17.04.2009 (piątek)
AZS Politechnika Rzeszów - Mickiewicz Katowice 66:79 (12:21, 25:17, 22:13, 7:28)
GKK Gorzów Wielkopolski - Unia Tarnów 76:80 (16:22, 24:24, 15:15, 19:21)


18.04.2009 (sobota)
Mickiewicz Katowice - Unia Tarnów 73:66 (11:24, 16:11, 17:22, 29:9)
GKK Gorzów Wielkopolski - AZS Politechnika Rzeszów 65:72 (12:16, 14:16, 15:16, 24:24)

19.04.2009 (niedziela)
Unia Tarnów - AZS Politechnika Rzeszów 54:88 (17:16, 8:20, 11:30, 13:22)
GKK Gorzów Wielkopolski - Mickiewicz Katowice 63:75 (18:26, 16:15, 15:22, 14:12)

Kolejność końcowa
1. Mickiewicz Katowice*
2. AZS Politechnika Rzeszów*
3. Unia Tarnów
4. GKK Gorzów Wielkopolski
* - awans do turnieju finałowego o awans do II ligi męskiej


Polecamy