Archiwum

Wyniki półfinałów OOM chłopców i dziewcząt

19/04/2009

O awans do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii chłopców i dziewcząt walczą reprezentacje województw w czterech turniejach półfinałowych.

 

CHŁOPCY

Grupa A - organizator Zachodniopomorski Związek Koszykówki

17.04.2009 (piątek)
Lubuskie - Wielkopolskie 62:66 (18:21, 16:12, 5:18, 23:15)
Zachodniopomorskie - Pomorskie 75:76 (20:29, 24:11, 18:18, 13:18)
18.04.2009 (sobota)
Pomorskie - Lubuskie 78:72 (7:16, 29:17, 13:17, 29:12)
Zachodniopomorskie - Wielkopolskie 53:105 (22:12, 9:39, 3:32, 19:22)
19.04.2009 (niedziela)
Wielkopolski - Pomorskie 95:94 (21:19, 22:28, 24:15, 28:32)
Zachodniopomorskie - Lubuskie 66:91 (23:26, 19:22, 14:20, 10:23)
Kolejność końcowa
1. Wielkopolskie*
2. Pomorskie*
3. Lubuskie
4. Zachodniopomorskie
* - awans do finału OOM

Grupa B - organizator Warszawski Okręgowy Związek Koszykówki Województwa Mazowieckiego

17.04.2009 (piątek)
Warmińsko - Mazurskie - Podlaskie 60:92 (23:17, 13:19, 14:26, 10:30)
Mazowieckie - Kujawsko - Pomorskie 85:74 (30:18, 21:21, 18:21, 16:14)
18.04.2009 (sobota)
Kujawsko - Pomorskie - Warmińsko - Mazurskie 95:65 (24:14, 24:22, 17:23, 30:6)
Mazowieckie - Podlaskie 115:31 (34:8, 36:8, 25:11, 20:4)
19.04.2009 (niedziela)
Kujawsko - Pomorskie - Podlaskie 95:57 (27:14, 29:21, 17:10, 22:12)
Mazowieckie - Warmińsko - Mazurskie 110:40 (37:10, 30:10, 28:12, 15:8)
Kolejność końcowa
1. Mazowieckie*
2. Kujawsko - Pomorskie*
3. Podlaskie
4. Warmińsko - Mazurskie
* - awans do finału OOM

Grupa C - organizator Świętokrzyski Związek Koszykówki
17.04.2009 (piątek)
Podkarpackie - Małopolskie 72:83 (17:11, 12:21, 25:23, 18:28)
Świętokrzyskie - Lubelskie 108:92 (28:28, 22:16, 19:31, 39:17)
18.04.2009 (sobota)
Lubelskie - Podkarpackie 76:125 (19:24, 21:48, 14:28, 22:25)
Świętokrzyskie - Małopolskie 52:200 (8:55, 12:66, 12:38, 20:41)
19.04.2009 (niedziela)
Małopolskie - Lubelskie 139:47 (30:9, 38:11, 34:8, 37:19)
Świętokrzyskie - Podkarpackie 66:85 (18:19, 6:31, 21:19, 21:16)
Kolejność końcowa
1. Małopolskie*
2. Podkarpackie*
3. Świętokrzyskie
4. Lubelskie
* - awans do finału OOM

Grupa D - organizator Łódzki Związek Koszykówki
17.04.2009 (piątek)
Śląskie - Opolskie 140:22 (48:7, 35:5, 26:7, 31:3)
Łódzkie - Dolnośląskie 48:81 (10:23, 13:19, 19:28, 6:11)
18.04.2009 (sobota)
Dolnosląskie - Śląskie 56:72 (20:19, 16:19, 15:22, 5:12)
Łódzkie - Opolskie 103:35 (24:3, 29:8, 20:18, 30:6)
19.04.2009 (niedziela)
Opolskie - Dolnośląskie 19:100 (5:28, 1:26, 5:25, 8:21)
Łódzkie - Śląskie 56:55 (12:16, 13:6, 14:12, 17:21)
Kolejność końcowa
1. Śląskie*
2. Dolnośląskie*
3. Łódzkie
4. Opolskie
* - awans do finału OOM



DZIEWCZĘTA

Grupa A - organizator Lubuski Związek Koszykówki


17.04.2009 (piątek)
Pomorskie - Wielkopolskie 45:59 (14:15, 4:11, 7:20, 20:13)
Lubuskie - Zachodniopomorskie 88:65 (24:17, 19:10, 21:17, 24:21)
18.04.2009 (sobota)
Zachodniopomorskie - Pomorskie 65:87 (25:20, 4:23, 19:25, 17:19)
Lubuskie - Wielkopolskie 51:68 (12:14, 15:11, 9:25, 15:18)
19.04.2009 (niedziela)
Wielkopolskie - Zachodniopomorskie 72:58 (14:19, 30:10, 17:17, 11:12)
Lubuskie - Pomorskie 45:60 (8:20, 15:12, 12:14, 10:14)
Kolejność końcowa
1. Wielkopolskie*
2. Pomorskie*
3. Lubuskie
4. Zachodniopomorskie
* - awans do finału OOM

Grupa B - organizator Warszawski Okręgowy Związek Koszykówki Województwa Mazowieckiego

17.04.2009 (piątek)
Kujawsko - Pomorskie - Warmińsko - Mazurskie 86:77 (25:17, 18:22, 24:16, 19:22)
Mazowieckie - Podlaskie 101:43 (33:5, 30:11, 14:11, 24:16)
18.04.2009 (sobota)
Podlaskie - Kujawsko - Pomorskie 64:77 (9:21, 11:23, 24:22, 20:11)
Mazowieckie - Warmińsko - Mazurskie 60:52 (9:8, 24:17, 10:13, 17:14)
19.04.2009 (niedziela)
Warmińsko - Mazurskie - Podlaskie 92:68 (26:20, 28:10, 27:15, 11:23)
Mazowieckie - Kujawsko - Pomorskie 71:57 (20:10, 24:10, 12:14, 15:23)
Kolejność końcowa
1. Mazowieckie*
2. Kujawsko - Pomorskie*
3. Warmińsko - Mazurskie
4. Podlaskie
* - awans do finału OOM

Grupa C - organizator Lubelski Związek Koszykówki

17.04.2009 (piątek)
Świętokrzyskie - Małopolskie 40:107 (10:25, 7:29, 14:18, 9:35)
Lubelskie - Podkarpackie 54:55 (13:20, 14:13, 14:9, 13:13)
18.04.2009 (sobota)
Podkarpackie - Świętokrzyskie 120:38 (31:3, 30:6, 30:14, 29:15)
Lubelskie - Małopolskie 30:79 (5:23, 13:14, 4:22, 8:20)
19.04.2009 (niedziela)
Małopolskie - Podkarpackie 75:67 (17:12, 23:19, 18:21, 17:15)
Lubelskie - Świętokrzyskie 89:34 (13:9, 15:5, 37:13, 24:7)
Kolejność końcowa
1. Małopolskie*
2. Podkarpackie*
3. Lubelskie
4. Świętokrzyskie
* - awans do finału OOM

Grupa D - organizator Łódzki Związek Koszykówki

17.04.2009 (piątek)
Śląskie - Dolnośląskie 41:58 (8:24, 6:9, 15:14, 12:11)
Łódzkie - Opolskie 20:0
18.04.2009 (sobota)
Śląskie - Opolskie 20:0
Łódzkie - Dolnośląskie 54:78 (19:28, 6:11, 16:23, 13:16)
19.04.2009 (niedziela)
Dolnośląskie - Opolskie 20:0
Łódzkie - Śląskie 56:65 (15:14, 10:17, 19:15, 12:19)
Kolejność końcowa
1. Dolnośląskie*
2. Śląskie*
3. Łódzkie
4. Opolskie
* - awans do finału OOM


Polecamy