Archiwum

Srebrny medal SP nr 152

08/06/2009
Szkoła Podstawowa nr 152 na Ochocie zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minikoszykówce chłopców - Olimpijska Energa.

SZKOŁA PODSTOWOWA NR 152 ZDOBYŁA ZŁOTY MEDAL XLII WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W MINIKOSZYKÓWCE CHLOPCÓW 25.XI.2OO9 .

W PÓŁFINALE SP 152 WARSZAWA-OCHOTA POKONAŁO SP 50 Z, PRAGI 87-14, A W FINALE SP152 POKONAŁO SP 144 Z BIAŁOŁĘKI 43-12.

PO ZDOBYCIU ZŁOTEGO MEDALU W XLII WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W MINIKOSZYKÓWCE CHLOPCÓW ,SZKOŁA NASZA AWANSOWAŁA DO XI MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINIKOSZYKÓWCE NA KTÓREJ TAKŻE ZDOBYŁA ZŁOTY MEDAL POKONUJĄC ZDECYDOWANIE WSZYSKIE SZKOŁY.

OTO WYNIKI IGRZYSK:
SP 152 WARSZAWA- SP 1 PRZYSUCHA WYNIK 129-13
SP 152 WARSZAWA- SP PIASECZNO WYNIK 73-26
SP 152 WARSZAWA- SP3 ŻYRARDÓW WYNIK 129-13
FINAŁ: SP 152 WARSZAWA- SP 2 GRÓJEC WYNIK 73-25

PO SUKCESACH NA MAZOWSZU PRZYSZEDŁ AWANS DO IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ NA ARENIE OGÓLNOPOLSKIEJ, FINAŁY MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MINIKOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW -OLIMPIJSKA ENERGA -SŁUPSK 3-6.06.2009. W IMPREZIE TEJ BRAŁO UDZIAŁ 16 ZESPOŁÓW Z CAŁEJ POLSKI WYŁONIONYCH DROGĄ ELIMINACJI-CZYLI MISTRZOWIE WOJEWÓDZTW. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 152 ZDOBYŁA SREBRNY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI W MINIKOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW-FINAŁ KRAJOWY IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ ?OLIMPIJSKA ENERGA, KTÓREJ ORGANIZATOREM BYŁ SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY PRZY WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ ENERGA.

OTO WYNIKI ZAWODÓW:
SP 152 WARSZAWA- SP 16 SZCZECIN WYNIK 57-25
SP 152 WARSZAWA- SP 13 SKARŻYSKO-KAMIENNA WYNIK 112-10
SP 152 WARSZAWA- SP9 ŁOMŻA WYNIK 94-25
PO WYNIKACH W GRUPIE CWIERCFINAŁOWEJ PRZYSZŁY PÓŁFINAŁY:
SP 152 WARSZAWA- SP 16 SZCZECIN WYNIK 57-25 ZALICZONY WYNIK Z GRUPY
SP 152 WARSZAWA- SP 32 BYDGOSZCZ WYNIK 72-31
SP 152 WARSZAWA- SP9 BIAŁA PODLASKA WYNIK 100-13
FINAŁ:
SP 152 WARSZAWA- SP 4 PRUSZCZ GDAŃSKI WYNIK 42-55

OTO SKŁAD VICE-MISTRZÓW POLSKI W MINIKOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW:
WRZECIONOWSKI DOMINIK
KRUKOWSKI BARTŁOMIEJ
PIÓRKOWSKI RAFAŁ
CHRUSCIEL JAN
TUZINEK PRZEMYSŁAW
ROGUCKI MATEUSZ
WADOWSKI IGOR kpt.
KUREK ADAM
DELEGACZ MARCIN
RUDZIŃSKI MICHAŁ
BIELAT ROBERT
WALCZAK MAKSYM
TRENER: FODER TOMASZ

Wyniki


Polecamy