Archiwum

Wyniki półfinałów Pucharu PZKosz Młodzików

02/06/2008
Drużyny MKS Polonii Warszawa i UKS 40 Radom zagrają w turnieju finałowym o Puchar PZKosz Młodzików...

Drużyny MKS Polonii Warszawa i UKS 40 Radom zagrają w turnieju finałowym o Puchar PZKosz Młodzików. Radomianie okazali się "mało gościnni" jako gospodarze jednego z turniejów półfinałowych wygrywając swoją grupę, a MKS Polonia do finału awansowała z drugiego miejsca. Poniżej komplet wyników z turniejów półfinałowych.

Grupa IX - organizator Zastal Zielona Góra

30.05.2008 (piątek)
SKS Dwójka Starogard Gdański - Bryza Kolbudy 50:66 (9:28, 19:10, 8:20, 14:8)
Zastal Zielona Góra - ŁKS Łódź 63:71 (14:20, 22:8, 12:15, 9:14, 6:14)
31.05.2008 (sobota)
ŁKS Łódź - Bryza Kolbudy 61:97 (15:22, 12:37, 23:20, 11:18)
Zastal Zielona Góra - SKS Dwójka Starogard Gdański 90:72 (22:12, 20:19, 23:17, 25:24)
1.06.2008 (niedziela)
ŁKS Łódź - SKS Dwójka Starogard 72:67 (12:31, 24:10, 19:13, 17:13)
Zastal Zielona Góra - Bryza Kolbudy 48:66 (4:25, 17:21, 15:8, 12:12)


Kolejność końcowa

  1. Bryza Kolbudy*
  2. ŁKS Łódź*
  3. Zastal Zielona Góra
  4. SKS Dwójka Starogard


Grupa X - organizator UKS 40 Radom

30.05.2008 (piątek)
GTK Fluor - Britam Gliwice - Novum Bydgoszcz 93:74 (16:21, 25:17, 24:22, 28:14)
UKS 40 Radom - Śląsk Wrocław 92:67 (34:12, 17:13, 23:23, 18:19)
31.05.2008 (sobota)
Novum Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 104:49 (42:14, 15:10, 24:19, 23:8)
UKS 40 Radom - GTK Fluor - Britam Gliwice 90:86 (31:17, 21:11, 17:27, 21:31)
1.06.2008 (niedziela)
Śląsk Wrocław - GTK Flour - Britam Gliwice 88:112 (31:22, 20:31, 13:41, 24:18)
UKS 40 Radom - Novum Bydgoszcz 80:76 (28:18, 19:21, 15:13, 18:24)


Kolejność końcowa

  1. UKS 40 Radom*
  2. GTK Fluor - Britam Gliwice*
  3. Novum Bydgoszcz
  4. Śląsk Wrocław


Grupa XI - organizator AZS Koszalin

30.05.2008 (piątek)
WKK Wrocław - Sokół Łańcut 122:44 (35:9, 32:13, 28:10, 27:12)
AZS Koszalin - UKKS Astoria Bydgoszcz 65:64 (10:18, 24:17, 12:13, 19:16)
31.05.2008 (niedziela)
UKKS Astoria Bydgoszcz - WKK Wrocław 65:98 (14:20, 25:34, 16:23, 10:21)
AZS Koszalin - Sokół Łańcut 88:40 (28:10, 21:12, 15:16, 24:2)
1.06.2008 (niedziela)
Sokół Łańcut - UKKS Astoria Bydgoszcz 59:114 (15:32, 21:24, 13:28, 10:30)
AZS Koszalin - WKK Wrocław 56:87 (16:31, 18:16, 14:13, 8:27)


Kolejność końcowa

  1. WKK Wrocław*
  2. AZS Koszalin*
  3. UKKS Astoria Bydgoszcz
  4. Sokół Łańcut


Grupa XII - organizator GTK Gdynia


30.05.2008 (piątek)
MKS Zabrze - MKS Polonia Warszawa 43:74 (4:16, 10:20, 13:20, 16:18)
GTK Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 89:78 (19:14, 28:21, 18:19, 24:24)
31.05.2008 (sobota)
MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Zabrze 76:81 (19:14, 31:20, 19:24, 7:23)
GTK Gdynia - MKS Polonia Warszawa 85:84 (27:18, 17:15, 15:26, 26:25)
1.06.2008 (niedziela)
MKS Polonia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 132:55 (33:13, 25:13, 35:21, 39:8)
GTK Gdynia - MKS Zabrze 70:63 (17:15, 14:21, 20:21, 19:6)


Kolejność końocwa

  1. GTK Gdynia*
  2. MKS Polonia Warszawa*
  3. MKS Zabrze
  4. MKS Dąbrowa Górnicza
    *awans do turnieju finałowego

Polecamy