Juniorzy (U-18)

Infomacje ogólne

Baraże

MUKS BASKET WARSZAWA-UKS GIM 92 URSYNÓW 44:67
MKS POLONIA WARSZAWA- KS ROSA SPORT RADOM 78:85
MUKS BASKET WARSZAWA- PKK ZUBRY BIAŁYSTOK 62:71
MKS POLONIA WARSZAWA- PKK ŻUBRY BIAŁYSTOK 73:53
UKS GIM 92 URSZNÓW- MKS POLONIA WARSZAWA 48:68
KS ROSA SPORT RADOM - PKK ŻUBRY BIAŁYSTOK 104:53
PKK ŻUBRY BIAŁYSTOK - UKS GIM 92 URSYNÓW 56:76
MUKS BASKET WARSZAWA - MKS POLONIA WARSZAWA 49;68
KS ROSA SPORT RADOM - MUKS BASKET WARSZAWA 20:0
KS ROSA SPORT RADOM - UKS GIM 92 WARSZAWA 95:53

TABELA KOŃCOWA BARAŻU

1.KS ROSA SPORT RADOM 4 zw 0 por 8 pkt 304:184
2.MKS POLONIA WARSZAWA 3 1 7 287:235
3.UKS GIM 92 URSYNÓW 2 2 6 244:263
4.PKK ŻUBRY BIAŁYSTOK 1 3 5 233:315
5.MUKS BASKET WARSZAWA 0 4 3 155:226

Junior miejsca 1-6: zgłoszone drużyny

Nazwa drużyny Adres Godz.
MKS Polonia I Warszawa ul. Konwiktorska 6 12:00
KS Rosa Sport Radom ul. Kościuszki 7 13:00
PKK Żubry Białystok ul. Warszawska 8 12:00
MOSiR Bielsk Podlaski ul. Poniatowskiego 13:15
MUKS Basket Warszawa ul. Króla Maciusia 10:30
UKS Gim Nr 92 Ursynów ul. Koncertowa 4 10:30

Junior miejsca 1-6: tabela

Lp. Drużyna M WP pkt + -
1 KS Rosa Sport Radom 10 10 0 20 912 472
2 MKS Polonia I Warszawa 10 6 4 16 703 648
3 MUKS Basket Warszawa 10 6 4 16 616 603
4 MOSiR Bielsk Podlaski 10 4 6 14 659 850
5 UKS Gim Nr 92 Ursynów 10 2 8 12 615 751
6 PKK Żubry Białystok 10 2 8 12 605 786

LEGENDA: M - liczba meczów; W - wygrane, P - przegrane, pkt - "duże" punkty, pkt+ - kosze rzucone, pkt- - kosze stracone.

Junior miejsca 1-6: terminarz rozgrywek

R K M Data ? Gospodarze Goście Wynik
1 1 1 2015-01-14  godzina 17:00:00 UKS Gim Nr 92 Ursynów MOSiR Bielsk Podlaski 71:72
1 1 2 2015-01-04 MUKS Basket Warszawa PKK Żubry Białystok 67:53
1 1 3 2015-01-08  godzina 16:00:00 MKS Polonia I Warszawa KS Rosa Sport Radom 42:65
1 2 4 2015-02-12 KS Rosa Sport Radom UKS Gim Nr 92 Ursynów 97:29
1 2 5 2015-01-16  godzina 17:00:00 PKK Żubry Białystok MKS Polonia I Warszawa 74:80
1 2 6 2015-01-11 MOSiR Bielsk Podlaski MUKS Basket Warszawa 79:74
1 3 7 2015-01-16  godzina 16:30:00 UKS Gim Nr 92 Ursynów MUKS Basket Warszawa 54:56
1 3 8 2015-01-18  godzina 12:00:00 MKS Polonia I Warszawa MOSiR Bielsk Podlaski 89:66
1 3 9 2015-01-18  godzina 14:00:00 KS Rosa Sport Radom PKK Żubry Białystok 111:41
1 4 10 2015-02-04 PKK Żubry Białystok UKS Gim Nr 92 Ursynów 73:65
1 4 11 2015-02-17  godzina 17:00:00 MOSiR Bielsk Podlaski KS Rosa Sport Radom 50:104
1 4 12 2015-01-25 MUKS Basket Warszawa MKS Polonia I Warszawa 43:69
1 5 13 2015-02-01  godzina 13:15:00 MOSiR Bielsk Podlaski UKS Gim Nr 92 Ursynów 73:56
1 5 14 2015-02-01 PKK Żubry Białystok MUKS Basket Warszawa 46:57
1 5 15 2015-02-01 KS Rosa Sport Radom MKS Polonia I Warszawa 94:55
2 6 16 2015-02-08 UKS Gim Nr 92 Ursynów KS Rosa Sport Radom 63:91
2 6 17 2015-02-08  godzina 14:30:00 MKS Polonia I Warszawa PKK Żubry Białystok 75:52
2 6 18 2015-02-22  godzina 16:00:00 MUKS Basket Warszawa MOSiR Bielsk Podlaski 100:49
2 7 19 2015-02-15  godzina 17:00:00 MUKS Basket Warszawa UKS Gim Nr 92 Ursynów 78:57
2 7 20 2015-02-15 MOSiR Bielsk Podlaski MKS Polonia I Warszawa 63:102
2 7 21 2015-02-15 PKK Żubry Białystok KS Rosa Sport Radom 44:102
2 8 22 2015-02-22 UKS Gim Nr 92 Ursynów PKK Żubry Białystok 83:71
2 8 23 2015-02-26 KS Rosa Sport Radom MOSiR Bielsk Podlaski 103:61
2 8 24 2015-03-01  godzina 12:00:00 MKS Polonia I Warszawa MUKS Basket Warszawa 51:54
2 9 25 0000-00-00 MKS Polonia I Warszawa UKS Gim Nr 92 Ursynów 61:72
2 9 26 0000-00-00 UKS Gim Nr 92 Ursynów MKS Polonia I Warszawa 65:79
2 9 27 0000-00-00 MUKS Basket Warszawa KS Rosa Sport Radom 44:74
2 10 28 0000-00-00 KS Rosa Sport Radom MUKS Basket Warszawa 71:43
2 10 29 0000-00-00 PKK Żubry Białystok MOSiR Bielsk Podlaski 71:74
2 10 30 0000-00-00 MOSiR Bielsk Podlaski PKK Żubry Białystok 72:80

LEGENDA: R - runda; K - kolejka; M - mecz; ? - miejsce i godzina spotkania (najedź myszką na ikonę i poczekaj!)

Junior o miejsca 7-13: zgłoszone drużyny

Nazwa drużyny Adres Godz.
UKS Trójka OSiR Żyrardów ul. Jodłowskiego 25/27 12:00
MKS Pruszków ul. Gomulińskiego 12:00
KS Legion Legionowo ul. Zakopiańska 11:00
UKS La Basket Warszawa ul. Bartnicza 2 18:00
MKS Ochota Warszawa ul. Geodetów 1 10:30
UKS 2 Wołomin ul. Armii Krajowej 12:00
MKS Polonia II Warszawa ul. Konwiktorska 6 12:00

Junior o miejsca 7-13: tabela

Lp. Drużyna M WP pkt + -
1 MKS Pruszków 12 10 2 22 947 685
2 UKS La Basket Warszawa 11 9 2 20 929 626
3 UKS Trójka OSiR Żyrardów 11 5 6 16 842 753
4 MKS Polonia II Warszawa 10 6 4 16 713 644
5 MKS Ochota Warszawa 10 3 7 13 558 802
6 UKS 2 Wołomin 10 0 10 10 505 938
7 KS Legion Legionowo 4 1 3 5 224 270

LEGENDA: M - liczba meczów; W - wygrane, P - przegrane, pkt - "duże" punkty, pkt+ - kosze rzucone, pkt- - kosze stracone.

Junior o miejsca 7-13: terminarz rozgrywek

R K M Data ? Gospodarze Goście Wynik
1 1 1 2015-02-08 MKS Pruszków UKS Trójka OSiR Żyrardów 85:68
1 1 2 2015-02-08 KS Legion Legionowo UKS La Basket Warszawa  
1 1 3 2015-02-08 UKS 2 Wołomin MKS Polonia II Warszawa 54:70
1 2 4 2015-02-15 UKS Trójka OSiR Żyrardów KS Legion Legionowo  
1 2 5 2015-02-15 UKS La Basket Warszawa UKS 2 Wołomin 121:55
1 2 6 2015-02-15  godzina 12:00:00 MKS Polonia II Warszawa MKS Ochota Warszawa 92:73
1 3 7 2015-02-22 MKS Pruszków MKS Polonia II Warszawa 65:58
1 3 8 2015-02-22 UKS 2 Wołomin UKS Trójka OSiR Żyrardów 54:100
1 3 9 2015-02-22 MKS Ochota Warszawa UKS La Basket Warszawa 56:80
1 4 10 2015-03-01 UKS La Basket Warszawa MKS Pruszków 80:45
1 4 11 2015-00-00 MKS Polonia II Warszawa KS Legion Legionowo  
1 4 12 2015-03-01 UKS Trójka OSiR Żyrardów MKS Ochota Warszawa 111:39
1 5 13 2015-03-08 UKS Trójka OSiR Żyrardów MKS Pruszków 74:84
1 5 14 2015-03-08 UKS La Basket Warszawa KS Legion Legionowo 74:44
1 5 15 2015-03-08  godzina 12:00:00 MKS Polonia II Warszawa UKS 2 Wołomin 104:44
1 6 16 2015-03-14  godzina 11:30:00 KS Legion Legionowo UKS Trójka OSiR Żyrardów 74:63
1 6 17 2015-03-15 UKS 2 Wołomin UKS La Basket Warszawa 50:89
1 6 18 2015-03-15 MKS Ochota Warszawa MKS Polonia II Warszawa 49:72
1 7 19 2015-03-27  godzina 17:30:00 MKS Polonia II Warszawa MKS Pruszków 49:57
1 7 20 2015-03-22  godzina 17:00:00 UKS Trójka OSiR Żyrardów UKS 2 Wołomin 89:65
1 7 21 2015-03-22 UKS La Basket Warszawa MKS Ochota Warszawa 104:48
2 8 22 2015-03-31  godzina 18:00:00 MKS Pruszków UKS La Basket Warszawa 59:85
2 8 23 2015-04-18  godzina 09:30:00 KS Legion Legionowo MKS Polonia II Warszawa  
2 8 24 2015-03-23  godzina 19:30:00 MKS Ochota Warszawa UKS Trójka OSiR Żyrardów 79:57
2 9 25 0000-00-00 MKS Pruszków KS Legion Legionowo 66:45
2 9 26 0000-00-00 KS Legion Legionowo MKS Pruszków 61:67
2 9 27 0000-00-00 UKS La Basket Warszawa UKS Trójka OSiR Żyrardów 52:63
2 10 28 0000-00-00 UKS Trójka OSiR Żyrardów UKS La Basket Warszawa 72:87
2 10 29 0000-00-00 MKS Ochota Warszawa UKS 2 Wołomin 74:50
2 10 30 0000-00-00 UKS 2 Wołomin MKS Ochota Warszawa 53:55
2 11 31 0000-00-00 MKS Pruszków MKS Ochota Warszawa 76:46
2 11 32 0000-00-00 MKS Ochota Warszawa MKS Pruszków 39:107
2 11 33 0000-00-00 MKS Pruszków UKS 2 Wołomin 125:30
2 12 34 0000-00-00 UKS 2 Wołomin MKS Pruszków 50:111
2 12 35 0000-00-00 UKS La Basket Warszawa MKS Polonia II Warszawa 62:74
2 12 36 0000-00-00 MKS Polonia II Warszawa UKS La Basket Warszawa 60:95
2 13 37 0000-00-00 UKS Trójka OSiR Żyrardów MKS Polonia II Warszawa 87:62
2 13 38 0000-00-00 MKS Polonia II Warszawa UKS Trójka OSiR Żyrardów 72:58
2 13 39 0000-00-00  
2 14 40 0000-00-00  
2 14 41 0000-00-00  
2 14 42 0000-00-00  

LEGENDA: R - runda; K - kolejka; M - mecz; ? - miejsce i godzina spotkania (najedź myszką na ikonę i poczekaj!)

Infomacje ogólne

  1. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy ur.1997 i 1998 r./co namniej sześciu zgłoszonych i gotowych do gry w każdym meczu / oraz urodzeni w 1999 i 2000 roku .
  2. System rozgrywek - trzy równorzędne grupy , w grupach "każdy z każdym" mecz i rewanż . Rozgrywki prowadzone są w trzech grupach A, B i C . Rozgrywki w grupie A i B prowadzi WOZKosz WM a w C Podl.O.Z.Kosz. Do finału strefowego o miejsca 1-6 awansują po dwa zespoły z grup mazowieckich i dwa z podlaskiej .W fazie finałowej mecze z drużyną z własne grupy są zaliczane , natomast dogrywamy z drużynami z przeciwnych grup / mecz i rewanż / . Początek strefy 17.01.2015. Te sama zasady rozgrywania obowiązują o miejsca 6-9 i 10 -12.
  3. Drużyny ,które w rozgrywkach zajmą trzy pierwsze miesca oraz drużyny które zajmą dalsze miejsca a w swoich składach posiadają zawodników - uczniów SMS Władysławowo rozegrają dodatkowy turniej z którego trzy pierwsze zespoły awansują do MP Juniorów. Turniej odbędzie się u pierwszego zespołu po rundzie zasadniczej 07-08.03.2015 .
  4. Pierwszy zespół z turnieju awansuje bezpośrednio do półfinałów a zesoły z 2 i 3 miejsca do ćwierćfinału MP Juniorów U-18
  5. Terminy rozgrywek centralnych:
    • ćwiercfinały : 27-29.03.2015
    • półfinały : 17-19.04.2015
    • finał : 06-10.05.2015

Junior Grupa A: zgłoszone drużyny

Nazwa drużyny Adres Godz.
UKS Gim Nr 92 Ursynów ul. Koncertowa 4 10:30
MKS Ochota Warszawa ul. Geodetów 1 10:30
UKS 2 Wołomin al. Armii Krajowej 81 12:00
MKS Polonia I Warszawa ul. Konwiktorska 6 12:00
MKS Pruszków ul. Gomulińskiego 4 12:00
KS Legion Legionowo ul. Zakopiańska 11:00

Junior Grupa A: tabela

Lp. Drużyna M WP pkt + -
1 MKS Polonia I Warszawa 10 9 1 19 966 514
2 UKS Gim Nr 92 Ursynów 10 8 2 18 843 567
3 MKS Pruszków 10 7 3 17 789 533
4 KS Legion Legionowo 10 4 6 14 617 708
5 MKS Ochota Warszawa 10 2 8 12 508 826
6 UKS 2 Wołomin 10 0 10 10 440 1015

LEGENDA: M - liczba meczów; W - wygrane, P - przegrane, pkt - "duże" punkty, pkt+ - kosze rzucone, pkt- - kosze stracone.

Junior Grupa A: terminarz rozgrywek

R K M Data ? Gospodarze Goście Wynik
1 1 1 2014-10-12 ul. Koncertowa 4 godzina 10:30:00 UKS Gim Nr 92 Ursynów MKS Pruszków 50:45
1 1 2 2014-10-12 ul. Geodetów 1 godzina 10:30:00 MKS Ochota Warszawa MKS Polonia I Warszawa 34:107
1 1 3 2014-10-12 ul. Zakopiańska godzina 11:00:00 KS Legion Legionowo UKS 2 Wołomin 74:51
1 2 4 2014-10-19 ul. Gomulińskiego 4 godzina 12:00:00 MKS Pruszków UKS 2 Wołomin 125:30
1 2 5 2014-10-19 ul. Konwiktorska 6 godzina 15:00:00 MKS Polonia I Warszawa KS Legion Legionowo 146:61
1 2 6 2014-10-19 ul. Koncertowa 4 godzina 10:30:00 UKS Gim Nr 92 Ursynów MKS Ochota Warszawa 98:50
1 3 7 2014-10-26 ul. Geodetów 1 godzina 10:30:00 MKS Ochota Warszawa MKS Pruszków 46:76
1 3 8 2014-10-26 ul. Zakopiańska godzina 11:00:00 KS Legion Legionowo UKS Gim Nr 92 Ursynów 56:73
1 3 9 2014-10-26 al. Armii Krajowej 81 godzina 12:00:00 UKS 2 Wołomin MKS Polonia I Warszawa 48:162
1 4 10 2014-11-09 ul. Gomulińskiego 4 godzina 12:00:00 MKS Pruszków MKS Polonia I Warszawa 56:73
1 4 11 2014-11-09 ul. Koncertowa 4 godzina 10:30:00 UKS Gim Nr 92 Ursynów UKS 2 Wołomin 109:37
1 4 12 2014-11-09 ul. Geodetów 1 godzina 10:30:00 MKS Ochota Warszawa KS Legion Legionowo 38:65
1 5 13 2014-11-16 ul. Zakopiańska godzina 11:00:00 KS Legion Legionowo MKS Pruszków 61:67
1 5 14 2014-11-16 al. Armii Krajowej 81 godzina 12:00:00 UKS 2 Wołomin MKS Ochota Warszawa 50:74
1 5 15 2014-11-16 ul. Konwiktorska 6 godzina 12:00:00 MKS Polonia I Warszawa UKS Gim Nr 92 Ursynów 61:72
2 6 16 2014-11-23 ul. Gomulińskiego 4 godzina 12:00:00 MKS Pruszków UKS Gim Nr 92 Ursynów 79:70
2 6 17 2014-12-02 ul. Konwiktorska 6 godzina 16:00:00 MKS Polonia I Warszawa MKS Ochota Warszawa 99:45
2 6 18 2014-11-23 al. Armii Krajowej 81 godzina 12:00:00 UKS 2 Wołomin KS Legion Legionowo 41:89
2 7 19 2014-11-30 al. Armii Krajowej 81 godzina 12:00:00 UKS 2 Wołomin MKS Pruszków 50:111
2 7 20 2014-12-01 ul. Zakopiańska godzina 18:30:00 KS Legion Legionowo MKS Polonia I Warszawa 46:68
2 7 21 2014-11-30 ul. Geodetów 1 godzina 10:30:00 MKS Ochota Warszawa UKS Gim Nr 92 Ursynów 71:90
2 8 22 2014-12-07 ul. Gomulińskiego 4 godzina 12:00:00 MKS Pruszków MKS Ochota Warszawa 107:39
2 8 23 2014-12-07 ul. Koncertowa 4 godzina 10:30:00 UKS Gim Nr 92 Ursynów KS Legion Legionowo 102:39
2 8 24 2014-12-07 ul. Konwiktorska 6 godzina 12:00:00 MKS Polonia I Warszawa UKS 2 Wołomin 102:30
2 9 25 2014-12-14 ul. Konwiktorska 6 godzina 12:00:00 MKS Polonia I Warszawa MKS Pruszków 69:57
2 9 26 2014-12-14 al. Armii Krajowej 81 godzina 12:00:00 UKS 2 Wołomin UKS Gim Nr 92 Ursynów 50:114
2 9 27 2014-12-14 ul. Zakopiańska godzina 10:00:00 KS Legion Legionowo MKS Ochota Warszawa 81:56
2 10 28 2015-01-16 ul. Gomulińskiego 4 godzina 18:00:00 MKS Pruszków KS Legion Legionowo 66:45
2 10 29 2014-12-21 ul. Geodetów 1 godzina 10:30:00 MKS Ochota Warszawa UKS 2 Wołomin 55:53
2 10 30 2014-12-21 ul. Koncertowa 4 godzina 10:30:00 UKS Gim Nr 92 Ursynów MKS Polonia I Warszawa 65:79

LEGENDA: R - runda; K - kolejka; M - mecz; ? - miejsce i godzina spotkania (najedź myszką na ikonę i poczekaj!)

Junior Grupa B: zgłoszone drużyny

Nazwa drużyny Adres Godz.
UKS Trójka OSiR Żyrardów ul. Jodłowskiego 25/27 12:00
MUKS Basket Warszawa ul. Króla Maciusia 5 10:30
KS Rosa Sport Radom ul. Kościuszki 7 13:00
UKS La Basket Warszawa ul. Bartnicza 2 18:00
MKS Polonia II Warszawa ul. Konwiktorska 6 12:00

Junior Grupa B: tabela

Lp. Drużyna M WP pkt + -
1 KS Rosa Sport Radom 8 8 0 16 776 394
2 MUKS Basket Warszawa 8 6 2 14 583 433
3 UKS La Basket Warszawa 8 2 6 10 498 673
4 UKS Trójka OSiR Żyrardów 8 2 6 10 491 652
5 MKS Polonia II Warszawa 8 2 6 10 450 646

LEGENDA: M - liczba meczów; W - wygrane, P - przegrane, pkt - "duże" punkty, pkt+ - kosze rzucone, pkt- - kosze stracone.

Junior Grupa B: terminarz rozgrywek

R K M Data ? Gospodarze Goście Wynik
1 1 1 2014-10-12 ul. Konwiktorska 6 godzina 12:00:00 MKS Polonia II Warszawa MUKS Basket Warszawa 45:77
1 1 2 2014-10-12 ul. Kościuszki 7 godzina 13:00:00 KS Rosa Sport Radom UKS La Basket Warszawa 140:27
1 2 3 2014-10-19 ul. Kościuszki 7 godzina 13:00:00 KS Rosa Sport Radom MKS Polonia II Warszawa 105:50
1 2 4 2014-10-19 ul. Jodłowskiego 25/27 godzina 12:00:00 UKS Trójka OSiR Żyrardów MUKS Basket Warszawa 56:78
1 3 5 2014-10-30 ul. Kościuszki 7 godzina 13:00:00 KS Rosa Sport Radom UKS Trójka OSiR Żyrardów 111:42
1 3 6 2014-10-26 ul. Konwiktorska 6 godzina 12:00:00 MKS Polonia II Warszawa UKS La Basket Warszawa 74:62
1 4 7 2014-11-06 ul. Jodłowskiego 25/27 godzina 17:30:00 UKS Trójka OSiR Żyrardów UKS La Basket Warszawa 72:87
1 4 8 2014-11-09 ul. Króla Maciusia 5 godzina 10:30:00 MUKS Basket Warszawa KS Rosa Sport Radom 44:74
1 5 9 2014-11-21 ul. Bartnicza 2 godzina 16:30:00 UKS La Basket Warszawa MUKS Basket Warszawa 49:74
1 5 10 2014-11-13 ul. Jodłowskiego 25/27 godzina 17:30:00 UKS Trójka OSiR Żyrardów MKS Polonia II Warszawa 87:62
2 6 11 2014-11-23 ul. Króla Maciusia 5 godzina 10:30:00 MUKS Basket Warszawa MKS Polonia II Warszawa 82:36
2 6 12 2014-11-23 ul. Bartnicza 2 godzina 18:00:00 UKS La Basket Warszawa KS Rosa Sport Radom 73:96
2 7 13 2014-11-30 ul. Konwiktorska 6 godzina 12:00:00 MKS Polonia II Warszawa KS Rosa Sport Radom 51:80
2 7 14 2014-11-30 ul. Króla Maciusia 5 godzina 10:30:00 MUKS Basket Warszawa UKS Trójka OSiR Żyrardów 91:49
2 8 15 2014-12-09 ul. Jodłowskiego 25/27 godzina 17:00:00 UKS Trójka OSiR Żyrardów KS Rosa Sport Radom 64:99
2 8 16 2014-12-07 ul. Bartnicza 2 godzina 18:00:00 UKS La Basket Warszawa MKS Polonia II Warszawa 95:60
2 9 17 2014-12-14 ul. Bartnicza 2 godzina 18:00:00 UKS La Basket Warszawa UKS Trójka OSiR Żyrardów 52:63
2 9 18 2014-12-14 ul. Kościuszki 7 godzina 13:00:00 KS Rosa Sport Radom MUKS Basket Warszawa 71:43
2 10 19 2014-12-21 ul. Króla Maciusia 5 godzina 10:30:00 MUKS Basket Warszawa UKS La Basket Warszawa 94:53
2 10 20 2014-12-21 ul. Konwiktorska 6 godzina 12:00:00 MKS Polonia II Warszawa UKS Trójka OSiR Żyrardów 72:58

LEGENDA: R - runda; K - kolejka; M - mecz; ? - miejsce i godzina spotkania (najedź myszką na ikonę i poczekaj!)

 


Polecamy