Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

30.04.2019 16:00 Grodziski Klub Koszykarski I - UKS Huragan I Wołomin 74:19
08.05.2019 17:00 MUKS I Piaseczno - UKS Kusy Basket Łomianki 20:0
11.05.2019 14:00 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - KS Greens Słupno 20:0
13.05.2019 17:00 UKS Huragan II Wołomin - MUKS II Piaseczno 33:37
14.05.2019 17:00 UKS Trójka Żyrardów - Grodziski Klub Koszykarski II 107:7
14.05.2019 17:30 Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 63:20

1 kolejka

24.02.2019 16:30 MUKS II Piaseczno - Grodziski Klub Koszykarski I 23:57

2 kolejka

27.02.2019 16:45 Grodziski Klub Koszykarski I - UKS Kusy Basket Łomianki 69:7
29.03.2019 17:15 UKS Trójka Żyrardów - MUKS II Piaseczno 39:73

1 kolejka

02.03.2019 10:00 Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 78:42
02.03.2019 14:30 UKS Huragan I Wołomin - Grodziski Klub Koszykarski II 105:28

1 kolejka

03.03.2019 12:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS Huragan II Wołomin 28:42
06.03.2019 16:00 KS Greens Słupno - MUKS I Piaseczno 48:28

3 kolejka

03.03.2019 13:00 UKS Kusy Basket Łomianki - UKS Trójka Żyrardów 43:36
08.03.2019 17:00 Mon-Pol Płock - Grodziski Klub Koszykarski I 30:56

4 kolejka

07.03.2019 17:15 UKS Trójka Żyrardów - Mon-Pol Płock 5:79
10.03.2019 17:30 MUKS II Piaseczno - UKS Kusy Basket Łomianki 50:23

2 kolejka

08.03.2019 17:00 Grodziski Klub Koszykarski II - Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża 14:110
09.03.2019 10:30 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - UKS Huragan I Wołomin 50:52

2 kolejka

11.03.2019 17:00 UKS Huragan II Wołomin - KS Greens Słupno 45:17
13.03.2019 17:00 MUKS I Piaseczno - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 19:67

3 kolejka

16.03.2019 10:30 UKS Huragan I Wołomin - Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża 18:63
16.03.2019 14:00 Grodziski Klub Koszykarski II - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 34:88

5 kolejka

13.03.2019 16:45 Grodziski Klub Koszykarski I - UKS Trójka Żyrardów 70:24
15.03.2019 17:00 Mon-Pol Płock - MUKS II Piaseczno 82:30

3 kolejka

20.03.2019 16:00 KS Greens Słupno - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 37:65
22.03.2019 16:00 UKS Huragan II Wołomin - MUKS I Piaseczno 41:18

6 kolejka

20.03.2019 16:45 Grodziski Klub Koszykarski I - MUKS II Piaseczno 81:21
22.03.2019 17:00 Mon-Pol Płock - UKS Kusy Basket Łomianki 72:16

4 kolejka

28.03.2019 16:45 Grodziski Klub Koszykarski II - UKS Huragan I Wołomin 23:107
13.04.2019 10:30 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża 28:108

4 kolejka

25.03.2019 17:00 UKS Huragan II Wołomin - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 40:25
27.03.2019 17:00 MUKS I Piaseczno - KS Greens Słupno 42:24

5 kolejka

30.03.2019 10:00 Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża - Grodziski Klub Koszykarski II 20:0
30.03.2019 12:30 UKS Huragan I Wołomin - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 68:38

7 kolejka

31.03.2019 17:30 MUKS II Piaseczno - UKS Trójka Żyrardów 57:37

5 kolejka

31.03.2019 13:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - MUKS I Piaseczno 82:31
03.04.2019 16:00 KS Greens Słupno - UKS Huragan II Wołomin 0:20

8 kolejka

03.04.2019 16:45 Grodziski Klub Koszykarski I - Mon-Pol Płock 87:33
18.04.2019 17:15 UKS Trójka Żyrardów - UKS Kusy Basket Łomianki 96:25

6 kolejka

04.04.2019 17:00 Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża - UKS Huragan I Wołomin 83:26
06.04.2019 14:00 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - Grodziski Klub Koszykarski II 94:26

9 kolejka

07.04.2019 13:00 UKS Kusy Basket Łomianki - MUKS II Piaseczno 29:60

6 kolejka

07.04.2019 12:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - KS Greens Słupno 74:31
17.04.2019 17:00 MUKS I Piaseczno - UKS Huragan II Wołomin 24:29

10 kolejka

11.04.2019 17:15 UKS Trójka Żyrardów - Grodziski Klub Koszykarski I 46:66

Kolejka I Gospodarz: Grodziski Klub Koszykarski I

21.05.2019 14:00 Grodziski Klub Koszykarski I - Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża 40:33
21.05.2019 16:00 MUKS II Piaseczno - Grodziski Klub Koszykarski I 21:40
21.05.2019 18:00 Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża - MUKS II Piaseczno 49:29
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania