1 kolejka
|
19.11.2023 10:00 |
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa -
Grupa Strategia Gim92 Warszawa |
60:83
|
19.11.2023 16:30 |
Akademia Koszykówki Komorów -
Profbud Legia Warszawa |
94:58
|
1 kolejka
|
19.11.2023 17:30
|
UKS Basket Siedlce -
UKS La Basket Warszawa |
83:79
|
11.12.2023 18:30
|
MUKS Piaseczno -
Znicz Basket Pruszków II |
89:59
|
2 kolejka
|
26.11.2023 10:00 |
Profbud Legia Warszawa -
Grupa Strategia Gim92 Warszawa |
77:108
|
26.11.2023 18:30 |
Akademia Koszykówki Komorów -
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
103:67
|
2 kolejka
|
26.11.2023 11:00 |
Znicz Basket Pruszków II -
UKS Basket Siedlce |
76:33
|
27.11.2023 19:00
|
MUKS Piaseczno -
UKS La Basket Warszawa |
99:92
|
2 kolejka
|
26.11.2023 12:15 |
Polonia II Warszawa -
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
71:70
|
29.11.2023 19:00 |
WKS MOSiR Sochaczew -
Polonia I Warszawa |
15:53
|
3 kolejka
|
03.12.2023 10:00 |
Grupa Strategia Gim92 Warszawa -
Akademia Koszykówki Komorów |
81:78
|
03.12.2023 16:00
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa -
Profbud Legia Warszawa |
78:96
|
3 kolejka
|
03.12.2023 10:00
|
MUKS Piaseczno -
UKS Basket Siedlce |
111:51
|
03.12.2023 10:30
|
UKS La Basket Warszawa -
Znicz Basket Pruszków II |
86:59
|
3 kolejka
|
03.12.2023 11:00 |
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom -
Polonia I Warszawa |
92:57
|
03.12.2023 12:30
|
Polonia II Warszawa -
WKS MOSiR Sochaczew |
107:30
|
1 kolejka
|
06.12.2023 19:00
|
WKS MOSiR Sochaczew -
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
40:162
|
08.02.2024 16:30
|
Polonia II Warszawa -
Polonia I Warszawa |
63:62
|
4 kolejka
|
09.12.2023 09:30
|
Znicz Basket Pruszków II -
MUKS Piaseczno |
60:57
|
10.12.2023 10:30
|
UKS La Basket Warszawa -
UKS Basket Siedlce |
69:55
|
4 kolejka
|
10.12.2023 10:00 |
Grupa Strategia Gim92 Warszawa -
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
66:88
|
29.12.2023 16:00
|
Profbud Legia Warszawa -
Akademia Koszykówki Komorów |
44:90
|
5 kolejka
|
07.01.2024 10:00 |
Grupa Strategia Gim92 Warszawa -
Profbud Legia Warszawa |
80:72
|
07.01.2024 18:00
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa -
Akademia Koszykówki Komorów |
67:90
|
5 kolejka
|
07.01.2024 10:30 |
UKS La Basket Warszawa -
MUKS Piaseczno |
84:68
|
07.01.2024 11:00 |
UKS Basket Siedlce -
Znicz Basket Pruszków II |
63:76
|
6 kolejka
|
13.01.2024 11:00
|
Znicz Basket Pruszków II -
UKS La Basket Warszawa |
53:80
|
28.01.2024 11:00 |
UKS Basket Siedlce -
MUKS Piaseczno |
70:86
|
5 kolejka
|
28.01.2024 11:00
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom -
Polonia II Warszawa |
88:70
|
02.02.2024 19:00
|
Polonia I Warszawa -
WKS MOSiR Sochaczew |
107:27
|
6 kolejka
|
31.01.2024 17:00
|
Akademia Koszykówki Komorów -
Grupa Strategia Gim92 Warszawa |
100:78
|
07.02.2024 17:00
|
Profbud Legia Warszawa -
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
78:85
|
6 kolejka
|
31.01.2024 19:00 |
WKS MOSiR Sochaczew -
Polonia II Warszawa |
50:82
|
04.02.2024 14:00
|
Polonia I Warszawa -
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
93:81
|
1 kolejka
|
30.09.2023 10:30 |
Polonia I Warszawa -
Akademia Koszykówki Komorów |
69:73
|
01.10.2023 13:00 |
MKS Ochota Warszawa -
Znicz Basket Pruszków II |
110:46
|
1 kolejka
|
30.09.2023 15:00 |
Znicz Basket Pruszków -
UKS Basket Siedlce |
92:55
|
01.10.2023 10:00 |
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa -
Polonia II Warszawa |
133:59
|
1 kolejka
|
01.10.2023 10:00 |
Profbud Legia Warszawa -
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa |
65:70
|
01.10.2023 11:00 |
Energa Basket Warszawa -
WKS MOSiR Sochaczew |
109:21
|
1 kolejka
|
01.10.2023 13:30 |
MUKS Piaseczno -
Grupa Strategia Gim92 Warszawa |
76:82
|
26.10.2023 17:30 |
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom -
UKS La Basket Warszawa |
123:54
|
2 kolejka
|
08.10.2023 10:00 |
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa -
Znicz Basket Pruszków |
76:81
|
08.10.2023 12:15 |
Polonia II Warszawa -
UKS Basket Siedlce |
73:76
|
2 kolejka
|
08.10.2023 10:30 |
MKS Ochota Warszawa -
Akademia Koszykówki Komorów |
60:69
|
08.10.2023 15:00 |
Znicz Basket Pruszków II -
Polonia I Warszawa |
34:78
|
2 kolejka
|
08.10.2023 10:30 |
UKS La Basket Warszawa -
MUKS Piaseczno |
69:93
|
08.10.2023 16:00 |
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom -
Grupa Strategia Gim92 Warszawa |
54:77
|
2 kolejka
|
08.10.2023 11:00 |
Energa Basket Warszawa -
Profbud Legia Warszawa |
98:76
|
11.10.2023 17:30 |
WKS MOSiR Sochaczew -
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa |
44:110
|
3 kolejka
|
05.10.2023 18:00 |
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom -
MUKS Piaseczno |
92:73
|
15.10.2023 10:00 |
Grupa Strategia Gim92 Warszawa -
UKS La Basket Warszawa |
98:68
|
3 kolejka
|
14.10.2023 11:15 |
Znicz Basket Pruszków -
Polonia II Warszawa |
115:55
|
15.10.2023 11:00 |
UKS Basket Siedlce -
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
61:108
|
3 kolejka
|
14.10.2023 12:00 |
Akademia Koszykówki Komorów -
Znicz Basket Pruszków II |
83:68
|
24.10.2023 18:30 |
Polonia I Warszawa -
MKS Ochota Warszawa |
77:82
|
3 kolejka
|
14.10.2023 14:00 |
Energa Basket Warszawa -
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa |
76:81
|
08.11.2023 19:00
|
WKS MOSiR Sochaczew -
Profbud Legia Warszawa |
40:122
|
4 kolejka
|
21.10.2023 11:00
|
Znicz Basket Pruszków II -
MKS Ochota Warszawa |
65:89
|
22.10.2023 18:00 |
Akademia Koszykówki Komorów -
Polonia I Warszawa |
97:57
|
4 kolejka
|
22.10.2023 10:30 |
UKS La Basket Warszawa -
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
84:93
|
04.11.2023 10:00
|
Grupa Strategia Gim92 Warszawa -
MUKS Piaseczno |
92:60
|
4 kolejka
|
22.10.2023 11:00 |
UKS Basket Siedlce -
Znicz Basket Pruszków |
51:108
|
22.10.2023 18:00
|
Polonia II Warszawa -
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
55:108
|
4 kolejka
|
25.10.2023 17:30 |
WKS MOSiR Sochaczew -
Energa Basket Warszawa |
31:112
|
25.10.2023 19:00 |
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa -
Profbud Legia Warszawa |
61:90
|
5 kolejka
|
29.10.2023 10:00
|
Znicz Basket Pruszków -
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
68:63
|
29.10.2023 11:00 |
UKS Basket Siedlce -
Polonia II Warszawa |
87:82
|
5 kolejka
|
29.10.2023 10:00 |
Grupa Strategia Gim92 Warszawa -
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
83:82
|
29.10.2023 13:30 |
MUKS Piaseczno -
UKS La Basket Warszawa |
90:84
|
5 kolejka
|
29.10.2023 12:15 |
Polonia I Warszawa -
Znicz Basket Pruszków II |
90:49
|
29.10.2023 18:45 |
Akademia Koszykówki Komorów -
MKS Ochota Warszawa |
95:64
|
5 kolejka
|
30.10.2023 18:00
|
Profbud Legia Warszawa -
Energa Basket Warszawa |
100:59
|
31.10.2023 19:30
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa -
WKS MOSiR Sochaczew |
124:19
|
6 kolejka
|
04.11.2023 11:30 |
Znicz Basket Pruszków II -
Akademia Koszykówki Komorów |
58:88
|
05.11.2023 10:30 |
MKS Ochota Warszawa -
Polonia I Warszawa |
79:61
|
6 kolejka
|
05.11.2023 10:30 |
UKS La Basket Warszawa -
Grupa Strategia Gim92 Warszawa |
0:20
|
06.11.2023 18:30
|
MUKS Piaseczno -
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
103:76
|
6 kolejka
|
05.11.2023 11:00 |
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa -
UKS Basket Siedlce |
93:42
|
05.11.2023 12:15 |
Polonia II Warszawa -
Znicz Basket Pruszków |
64:75
|
6 kolejka
|
05.11.2023 14:00 |
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa -
Energa Basket Warszawa |
81:65
|
05.11.2023 15:00 |
Profbud Legia Warszawa -
WKS MOSiR Sochaczew |
129:27
|
1 kolejka
|
09.11.2023 18:30
|
UKS Basket Siedlce -
MKS Ochota Warszawa |
61:98
|
11.11.2023 10:00 |
Energa Basket Warszawa -
MUKS Piaseczno |
65:66
|
11.11.2023 10:00 |
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom -
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
65:84
|
11.11.2023 10:30 |
Polonia I Warszawa -
Profbud Legia Warszawa |
78:89
|
2 kolejka
|
08.11.2023 18:30
|
MKS Ochota Warszawa -
UKS Basket Siedlce |
112:53
|
12.11.2023 10:00 |
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa -
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
112:80
|
12.11.2023 13:30 |
MUKS Piaseczno -
Energa Basket Warszawa |
66:70
|
14.11.2023 17:00
|
Profbud Legia Warszawa -
Polonia I Warszawa |
90:78
|
1 kolejka
|
18.11.2023 14:00
|
Znicz Basket Pruszków -
MKS Ochota Warszawa |
60:75
|
19.11.2023 14:00 |
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa -
Energa Basket Warszawa |
92:53
|
2 kolejka
|
25.11.2023 11:15
|
Znicz Basket Pruszków -
Energa Basket Warszawa |
79:70
|
26.11.2023 12:45 |
MKS Ochota Warszawa -
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa |
116:63
|
3 kolejka
|
29.11.2023 18:30
|
MKS Ochota Warszawa -
Energa Basket Warszawa |
82:73
|
03.12.2023 12:00 |
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa -
Znicz Basket Pruszków |
60:66
|
4 kolejka
|
10.12.2023 11:00 |
Energa Basket Warszawa -
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa |
67:72
|
10.12.2023 15:00
|
MKS Ochota Warszawa -
Znicz Basket Pruszków |
66:71
|
4 kolejka
|
17.12.2023 11:00
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom -
WKS MOSiR Sochaczew |
157:24
|
06.02.2024 18:00
|
Polonia I Warszawa -
Polonia II Warszawa |
79:48
|
5 kolejka
|
06.01.2024 11:00
|
Energa Basket Warszawa -
Znicz Basket Pruszków |
63:95
|
07.01.2024 14:00 |
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa -
MKS Ochota Warszawa |
86:74
|
6 kolejka
|
10.01.2024 16:00
|
Energa Basket Warszawa -
MKS Ochota Warszawa |
48:83
|
10.01.2024 16:00
|
Znicz Basket Pruszków -
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa |
72:74
|
1 kolejka
|
04.02.2024 10:00 |
Grupa Strategia Gim92 Warszawa -
MKS Ochota Warszawa |
77:53
|
04.02.2024 17:00 |
Akademia Koszykówki Komorów -
Znicz Basket Pruszków |
91:59
|
2 kolejka
|
11.02.2024 10:30 |
MKS Ochota Warszawa -
Akademia Koszykówki Komorów |
91:90
|
11.02.2024 11:30 |
Znicz Basket Pruszków -
Grupa Strategia Gim92 Warszawa |
64:65
|
3 kolejka
|
17.02.2024 11:00
|
Znicz Basket Pruszków -
Akademia Koszykówki Komorów |
85:80
|
06.03.2024 18:00 |
MKS Ochota Warszawa -
Grupa Strategia Gim92 Warszawa |
87:83
|
Pre 1/8
|
24.02.2024 17:30 |
UKS Basket Siedlce -
Polonia II Warszawa |
71:75
|
1/8
|
03.03.2024 14:00 |
UKS La Basket Warszawa -
Polonia I Warszawa |
62:71
|
05.03.2024 19:15
|
Polonia II Warszawa -
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
68:95
|
1 kolejka
|
09.03.2024 10:00 |
MKS Ochota Warszawa -
SPK Białystok |
88:54
|
10.03.2024 11:00 |
UKS Dziewiątka ŁOMŻA -
Akademia Koszykówki Komorów |
60:131
|
10.03.2024 11:00 |
MOSiR Bielsk Podlaski -
Grupa Strategia Gim92 Warszawa |
46:90
|
10.03.2024 15:00
|
Znicz Basket Pruszków -
PGE AK Młode Żubry Białystok |
78:62
|
1/4
|
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom -
MUKS Piaseczno |
20:0
|
10.03.2024 15:00 |
Polonia I Warszawa -
Energa Basket Warszawa |
62:72
|
2 kolejka
|
11.03.2024 18:30
|
Grupa Strategia Gim92 Warszawa -
MOSiR Bielsk Podlaski |
104:45
|
12.03.2024 19:00 |
PGE AK Młode Żubry Białystok -
Znicz Basket Pruszków |
88:73
|
12.03.2024 19:00 |
SPK Białystok -
MKS Ochota Warszawa |
59:72
|
13.03.2024 20:00 |
Akademia Koszykówki Komorów -
UKS Dziewiątka ŁOMŻA |
115:61
|
|
15.03.2024 17:45 |
Grupa Strategia Gim92 Warszawa -
Znicz Basket Pruszków |
89:69
|
15.03.2024 20:00 |
MKS Ochota Warszawa -
Akademia Koszykówki Komorów |
61:91
|
1/2
|
16.03.2024 |
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom -
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa |
--:--
|
16.03.2024 |
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa -
Energa Basket Warszawa |
--:--
|
|
16.03.2024 12:30 |
Akademia Koszykówki Komorów -
Grupa Strategia Gim92 Warszawa |
80:82
|
16.03.2024 14:45 |
Znicz Basket Pruszków -
MKS Ochota Warszawa |
77:70
|
|
17.03.2024 10:00 |
Znicz Basket Pruszków -
Akademia Koszykówki Komorów |
62:60
|
17.03.2024 12:15 |
Grupa Strategia Gim92 Warszawa -
MKS Ochota Warszawa |
61:66
|
4 kolejka
|
24.02.2024 14:00
|
Akademia Koszykówki Komorów -
MKS Ochota Warszawa |
81:65
|
28.02.2024 17:45
|
Grupa Strategia Gim92 Warszawa -
Znicz Basket Pruszków |
89:63
|