Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Celne rzuty za 2 suma Celne rzuty za 2 śr. Oddane rzuty za 2 suma Oddane rzuty za 2 śr. Skuteczność za 2
1. Zofia Owczarek SKS 12 Warszawa 13 0.00 0.00 0
2. Aleksandra Iwaniuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 15 0.00 0.00 0
3. Klaudia Babecka UKS 4 Ursus Warszawa 12 0.00 0.00 0
4. Zuzanna Gortat Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 18 0.00 0.00 0
5. Marta Tobiasz LUKS Trójka Sieradz 13 0.00 0.00 0
6. Magdalena Kulińska UKS 4 Ursus Warszawa 16 0.00 0.00 0
7. Maria Wybraniec MUKS AZS Umed Łódź 10 0.00 0.00 0
8. Wiktoria Ozga MUKS AZS Umed Łódź 9 0.00 0.00 0
9. Klaudia Walkowska UKS Huragan Wołomin 15 0.00 0.00 0
10. Daria Zach UKS Huragan Wołomin 10 0.00 0.00 0
11. Maria Kaczmarczyk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 10 0.00 0.00 0
12. Magdalena Kowalska MUKS AZS Umed Łódź 17 0.00 0.00 0
13. Zofia Dąbrowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 16 0.00 0.00 0
14. Martyna Laskowska Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 9 0.00 0.00 0
15. Zuzanna Trznadel Kanokajaki Basket 51 Lublin 7 0.00 0.00 0
16. Anita Kisiel Kanokajaki Basket 51 Lublin 14 0.00 0.00 0
17. Inga Korczak UKS 4 Ursus Warszawa 15 0.00 0.00 0
18. Maria Jadczak LUKS Trójka Sieradz 13 0.00 0.00 0
19. Izabela Witkowska MUKS AZS Umed Łódź 15 0.00 0.00 0
20. Kinga Kokosza UKS Huragan Wołomin 13 0.00 0.00 0
21. Natalia Pietrzak MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 16 0.00 0.00 0
22. Aleksandra Kozłowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 0.00 0.00 0
23. Anna Kudelska MUKS AZS Umed Łódź 12 0.00 0.00 0
24. Barbara Ośko Kanokajaki Basket 51 Lublin 14 0.00 0.00 0
25. Katarzyna Skrzypczak UKS Nowa Wieś 13 0.00 0.00 0
26. Łucja Popiacka UKS Nowa Wieś 9 0.00 0.00 0
27. Katarzyna Dżochowska MUKS AZS Umed Łódź 12 0.00 0.00 0
28. Aleksandra Welenc MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 15 0.00 0.00 0
29. Weronika Szymczyk UKS Nowa Wieś 13 0.00 0.00 0
30. Maja Jasińska SKS 12 Warszawa 10 0.00 0.00 0
31. Karolina Nowicka UKS Huragan Wołomin 10 0.00 0.00 0
32. Klaudia Mężyńska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 15 0.00 0.00 0
33. Anna Konaszewska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 0.00 0.00 0
34. Aleksandra Januszko UKS Huragan Wołomin 13 0.00 0.00 0
35. Patrycja Bogusz MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 16 0.00 0.00 0
36. Iga Radwan SKS 12 Warszawa 15 0.00 0.00 0
37. Aleksandra Dec MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 14 0.00 0.00 0
38. Amelia Woźniak LUKS Trójka Sieradz 7 0.00 0.00 0
39. Agnieszka Lichomska UKS 4 Ursus Warszawa 17 0.00 0.00 0
40. Natalia Pawłowska MUKS AZS Umed Łódź 12 0.00 0.00 0
41. Vanessa Engele SKS 12 Warszawa 16 0.00 0.00 0
42. Katarzyna Owczarek MUKS AZS Umed Łódź 16 0.00 0.00 0
43. Wiktoria Gruda LUKS Trójka Sieradz 7 0.00 0.00 0
44. Cristina Garcia SKS 12 Warszawa 9 0.00 0.00 0
45. Adrianna Januszko UKS Huragan Wołomin 12 0.00 0.00 0
46. Kaja Jaguś UKS Nowa Wieś 16 0.00 0.00 0
47. Ewa Wioletta Pietrzak LUKS Trójka Sieradz 7 0.00 0.00 0
48. Monika Żelechowska Kanokajaki Basket 51 Lublin 14 0.00 0.00 0
49. Marta Lisiecka SKS 12 Warszawa 10 0.00 0.00 0
50. Justyna Kozarska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 17 0.00 0.00 0
51. Agnieszka Jędrzejewska UKS 4 Ursus Warszawa 13 0.00 0.00 0
52. Julia Tymoszuk UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 0.00 0.00 0
53. Barbara Ziemoląg Kanokajaki Basket 51 Lublin 13 0.00 0.00 0
54. Wiktoria Stępień MUKS AZS Umed Łódź 17 0.00 0.00 0
55. Żaneta Januszewska Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 18 0.00 0.00 0
56. Katarzyna Dajos Kanokajaki Basket 51 Lublin 12 0.00 0.00 0
57. Magdalena Pingwara MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 15 0.00 0.00 0
58. Martyna Kikowska LUKS Trójka Sieradz 11 0.00 0.00 0
59. Magda Rapucha Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 15 0.00 0.00 0
60. Zuzanna Osyda LUKS Trójka Sieradz 12 0.00 0.00 0
61. Aneta Supeł UKS 4 Ursus Warszawa 18 0.00 0.00 0
62. Wiktoria Woźniak SKS 12 Warszawa 16 0.00 0.00 0
63. Patrycja Wróbel UKS 4 Ursus Warszawa 17 0.00 0.00 0
64. Laura Ślabska SKS 12 Warszawa 16 0.00 0.00 0
65. Wiktoria Rzeźnik MUKS AZS Umed Łódź 16 0.00 0.00 0
66. Julia Januszewska Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 17 0.00 0.00 0
67. Aleksandra Dacka Kanokajaki Basket 51 Lublin 14 0.00 0.00 0
68. Kinga Leder UKS Huragan Wołomin 13 0.00 0.00 0
69. Karolina Rybkowska UKS 4 Ursus Warszawa 15 0.00 0.00 0
70. Alicja Janczak SKS 12 Warszawa 16 0.00 0.00 0
71. Katarzyna Mierzejewska LUKS Trójka Sieradz 13 0.00 0.00 0
72. Natalia Gzinka MUKS AZS Umed Łódź 9 0.00 0.00 0
73. Astrid Mbolela Ilunga SKS 12 Warszawa 14 0.00 0.00 0
74. Weronika Jaworska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 16 0.00 0.00 0
75. Małgorzata Murza UKS 4 Ursus Warszawa 9 0.00 0.00 0
76. Olga Składanek UKS 4 Ursus Warszawa 14 0.00 0.00 0
77. Kinga Antczak SKS 12 Warszawa 13 0.00 0.00 0
78. Aleksandra Podskoczyj Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 18 0.00 0.00 0
79. Magdalena Czubaszek Kanokajaki Basket 51 Lublin 14 0.00 0.00 0
80. Anna Banaszek UKS Huragan Wołomin 15 0.00 0.00 0
81. Magdalena Ślusiewicz UKS 4 Ursus Warszawa 17 0.00 0.00 0
82. Julia Surowińska Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 17 0.00 0.00 0
83. Kinga Keler LUKS Trójka Sieradz 10 0.00 0.00 0
84. Kamila Hutnik LUKS Trójka Sieradz 13 0.00 0.00 0
85. Mariola Dzikowska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 13 0.00 0.00 0
86. Anna Matras MUKS AZS Umed Łódź 16 0.00 0.00 0
87. Zofia Łapińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 0.00 0.00 0
88. Wiktoria Grobelska SKS 12 Warszawa 15 0.00 0.00 0
89. Julia Cygan Kanokajaki Basket 51 Lublin 10 0.00 0.00 0
90. Zofia Wrona UKS Nowa Wieś 15 0.00 0.00 0
91. Patrycja Borawska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 0.00 0.00 0
92. Agnieszka Cichocka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 17 0.00 0.00 0
93. Martyna Olczyk UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 0.00 0.00 0
94. Karolina Pełka UKS 4 Ursus Warszawa 14 0.00 0.00 0
95. Natalia Życka UKS Nowa Wieś 9 0.00 0.00 0
96. Julia Kołtun LUKS Trójka Sieradz 8 0.00 0.00 0
97. Martyna Zdunek Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 18 0.00 0.00 0
98. Maja Wesołowska UKS Nowa Wieś 11 0.00 0.00 0
99. Bianka Bałwas UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 0.00 0.00 0
100. Sylwia Sobczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 15 0.00 0.00 0
101. Klaudia Trochonowicz Kanokajaki Basket 51 Lublin 13 0.00 0.00 0
102. Zuzanna Jestadt UKS Nowa Wieś 9 0.00 0.00 0
103. Marta Tomczuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 10 0.00 0.00 0
104. Julia Sobieraj SKS 12 Warszawa 10 0.00 0.00 0
105. Agnieszka Wintrowicz MUKS AZS Umed Łódź 10 0.00 0.00 0
106. Paulina Bukowska UKS 4 Ursus Warszawa 15 0.00 0.00 0
107. Aleksandra Kazarnowicz UKS Nowa Wieś 10 0.00 0.00 0
108. Marcelina Krajewska LUKS Trójka Sieradz 11 0.00 0.00 0
109. Wiktoria Maślanka MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 11 0.00 0.00 0
110. Zuzanna Roszczyk UKS Nowa Wieś 17 0.00 0.00 0
111. Agata Młyńska UKS Nowa Wieś 14 0.00 0.00 0
112. Daniela Gankowska UKS Huragan Wołomin 12 0.00 0.00 0
113. Anna Pietkiewicz UKS Huragan Wołomin 11 0.00 0.00 0
114. Karolina Zieniewska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 8 0.00 0.00 0
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania