Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Zbiórki w ataku suma Zbiórki w ataku śr. Zbiórki w obronie suma Zbiórki w obronie śr. Zbiórki suma Zbiórki śr
1. Julia Sobieraj SKS 12 Warszawa 10 0.00 0.00 0.00
2. Paulina Bukowska UKS 4 Ursus Warszawa 15 0.00 0.00 0.00
3. Zofia Owczarek SKS 12 Warszawa 13 0.00 0.00 0.00
4. Agnieszka Wintrowicz MUKS AZS Umed Łódź 10 0.00 0.00 0.00
5. Maja Jasińska SKS 12 Warszawa 10 0.00 0.00 0.00
6. Weronika Szymczyk UKS Nowa Wieś 13 0.00 0.00 0.00
7. Inga Korczak UKS 4 Ursus Warszawa 15 0.00 0.00 0.00
8. Wiktoria Gruda LUKS Trójka Sieradz 7 0.00 0.00 0.00
9. Katarzyna Dajos Kanokajaki Basket 51 Lublin 12 0.00 0.00 0.00
10. Adrianna Januszko UKS Huragan Wołomin 12 0.00 0.00 0.00
11. Barbara Ziemoląg Kanokajaki Basket 51 Lublin 13 0.00 0.00 0.00
12. Kinga Keler LUKS Trójka Sieradz 10 0.00 0.00 0.00
13. Julia Cygan Kanokajaki Basket 51 Lublin 10 0.00 0.00 0.00
14. Kinga Leder UKS Huragan Wołomin 13 0.00 0.00 0.00
15. Julia Surowińska Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 17 0.00 0.00 0.00
16. Karolina Rybkowska UKS 4 Ursus Warszawa 15 0.00 0.00 0.00
17. Klaudia Trochonowicz Kanokajaki Basket 51 Lublin 13 0.00 0.00 0.00
18. Zuzanna Gortat Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 18 0.00 0.00 0.00
19. Magdalena Kowalska MUKS AZS Umed Łódź 17 0.00 0.00 0.00
20. Aleksandra Iwaniuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 15 0.00 0.00 0.00
21. Zuzanna Trznadel Kanokajaki Basket 51 Lublin 7 0.00 0.00 0.00
22. Klaudia Babecka UKS 4 Ursus Warszawa 12 0.00 0.00 0.00
23. Vanessa Engele SKS 12 Warszawa 16 0.00 0.00 0.00
24. Natalia Pawłowska MUKS AZS Umed Łódź 12 0.00 0.00 0.00
25. Laura Ślabska SKS 12 Warszawa 16 0.00 0.00 0.00
26. Wiktoria Stępień MUKS AZS Umed Łódź 17 0.00 0.00 0.00
27. Żaneta Januszewska Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 18 0.00 0.00 0.00
28. Patrycja Borawska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 0.00 0.00 0.00
29. Anna Banaszek UKS Huragan Wołomin 15 0.00 0.00 0.00
30. Magdalena Ślusiewicz UKS 4 Ursus Warszawa 17 0.00 0.00 0.00
31. Marta Tomczuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 10 0.00 0.00 0.00
32. Agata Młyńska UKS Nowa Wieś 14 0.00 0.00 0.00
33. Daniela Gankowska UKS Huragan Wołomin 12 0.00 0.00 0.00
34. Zuzanna Jestadt UKS Nowa Wieś 9 0.00 0.00 0.00
35. Katarzyna Dżochowska MUKS AZS Umed Łódź 12 0.00 0.00 0.00
36. Anita Kisiel Kanokajaki Basket 51 Lublin 14 0.00 0.00 0.00
37. Aleksandra Welenc MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 15 0.00 0.00 0.00
38. Zofia Dąbrowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 16 0.00 0.00 0.00
39. Łucja Popiacka UKS Nowa Wieś 9 0.00 0.00 0.00
40. Martyna Laskowska Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 9 0.00 0.00 0.00
41. Julia Tymoszuk UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 0.00 0.00 0.00
42. Katarzyna Owczarek MUKS AZS Umed Łódź 16 0.00 0.00 0.00
43. Marta Lisiecka SKS 12 Warszawa 10 0.00 0.00 0.00
44. Agnieszka Lichomska UKS 4 Ursus Warszawa 17 0.00 0.00 0.00
45. Justyna Kozarska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 17 0.00 0.00 0.00
46. Magdalena Czubaszek Kanokajaki Basket 51 Lublin 14 0.00 0.00 0.00
47. Aleksandra Dacka Kanokajaki Basket 51 Lublin 14 0.00 0.00 0.00
48. Kinga Antczak SKS 12 Warszawa 13 0.00 0.00 0.00
49. Wiktoria Rzeźnik MUKS AZS Umed Łódź 16 0.00 0.00 0.00
50. Julia Kołtun LUKS Trójka Sieradz 8 0.00 0.00 0.00
51. Julia Januszewska Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 17 0.00 0.00 0.00
52. Sylwia Sobczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 15 0.00 0.00 0.00
53. Wiktoria Grobelska SKS 12 Warszawa 15 0.00 0.00 0.00
54. Zofia Wrona UKS Nowa Wieś 15 0.00 0.00 0.00
55. Aleksandra Kozłowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 0.00 0.00 0.00
56. Karolina Zieniewska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 8 0.00 0.00 0.00
57. Zuzanna Roszczyk UKS Nowa Wieś 17 0.00 0.00 0.00
58. Klaudia Walkowska UKS Huragan Wołomin 15 0.00 0.00 0.00
59. Anna Pietkiewicz UKS Huragan Wołomin 11 0.00 0.00 0.00
60. Aleksandra Dec MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 14 0.00 0.00 0.00
61. Amelia Woźniak LUKS Trójka Sieradz 7 0.00 0.00 0.00
62. Katarzyna Skrzypczak UKS Nowa Wieś 13 0.00 0.00 0.00
63. Iga Radwan SKS 12 Warszawa 15 0.00 0.00 0.00
64. Olga Składanek UKS 4 Ursus Warszawa 14 0.00 0.00 0.00
65. Monika Żelechowska Kanokajaki Basket 51 Lublin 14 0.00 0.00 0.00
66. Agnieszka Jędrzejewska UKS 4 Ursus Warszawa 13 0.00 0.00 0.00
67. Zofia Łapińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 0.00 0.00 0.00
68. Aleksandra Podskoczyj Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 18 0.00 0.00 0.00
69. Mariola Dzikowska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 13 0.00 0.00 0.00
70. Wiktoria Maślanka MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 11 0.00 0.00 0.00
71. Marta Tobiasz LUKS Trójka Sieradz 13 0.00 0.00 0.00
72. Bianka Bałwas UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 0.00 0.00 0.00
73. Anna Konaszewska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 0.00 0.00 0.00
74. Maria Kaczmarczyk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 10 0.00 0.00 0.00
75. Barbara Ośko Kanokajaki Basket 51 Lublin 14 0.00 0.00 0.00
76. Kinga Kokosza UKS Huragan Wołomin 13 0.00 0.00 0.00
77. Daria Zach UKS Huragan Wołomin 10 0.00 0.00 0.00
78. Ewa Wioletta Pietrzak LUKS Trójka Sieradz 7 0.00 0.00 0.00
79. Patrycja Bogusz MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 16 0.00 0.00 0.00
80. Patrycja Wróbel UKS 4 Ursus Warszawa 17 0.00 0.00 0.00
81. Astrid Mbolela Ilunga SKS 12 Warszawa 14 0.00 0.00 0.00
82. Aneta Supeł UKS 4 Ursus Warszawa 18 0.00 0.00 0.00
83. Wiktoria Woźniak SKS 12 Warszawa 16 0.00 0.00 0.00
84. Maja Wesołowska UKS Nowa Wieś 11 0.00 0.00 0.00
85. Anna Matras MUKS AZS Umed Łódź 16 0.00 0.00 0.00
86. Natalia Życka UKS Nowa Wieś 9 0.00 0.00 0.00
87. Wiktoria Ozga MUKS AZS Umed Łódź 9 0.00 0.00 0.00
88. Aleksandra Kazarnowicz UKS Nowa Wieś 10 0.00 0.00 0.00
89. Marcelina Krajewska LUKS Trójka Sieradz 11 0.00 0.00 0.00
90. Maria Wybraniec MUKS AZS Umed Łódź 10 0.00 0.00 0.00
91. Cristina Garcia SKS 12 Warszawa 9 0.00 0.00 0.00
92. Natalia Pietrzak MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 16 0.00 0.00 0.00
93. Anna Kudelska MUKS AZS Umed Łódź 12 0.00 0.00 0.00
94. Karolina Nowicka UKS Huragan Wołomin 10 0.00 0.00 0.00
95. Zuzanna Osyda LUKS Trójka Sieradz 12 0.00 0.00 0.00
96. Martyna Kikowska LUKS Trójka Sieradz 11 0.00 0.00 0.00
97. Kaja Jaguś UKS Nowa Wieś 16 0.00 0.00 0.00
98. Magda Rapucha Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 15 0.00 0.00 0.00
99. Agnieszka Cichocka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 17 0.00 0.00 0.00
100. Małgorzata Murza UKS 4 Ursus Warszawa 9 0.00 0.00 0.00
101. Natalia Gzinka MUKS AZS Umed Łódź 9 0.00 0.00 0.00
102. Kamila Hutnik LUKS Trójka Sieradz 13 0.00 0.00 0.00
103. Weronika Jaworska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 16 0.00 0.00 0.00
104. Martyna Zdunek Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 18 0.00 0.00 0.00
105. Martyna Olczyk UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 0.00 0.00 0.00
106. Karolina Pełka UKS 4 Ursus Warszawa 14 0.00 0.00 0.00
107. Izabela Witkowska MUKS AZS Umed Łódź 15 0.00 0.00 0.00
108. Magdalena Kulińska UKS 4 Ursus Warszawa 16 0.00 0.00 0.00
109. Maria Jadczak LUKS Trójka Sieradz 13 0.00 0.00 0.00
110. Klaudia Mężyńska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 15 0.00 0.00 0.00
111. Aleksandra Januszko UKS Huragan Wołomin 13 0.00 0.00 0.00
112. Katarzyna Mierzejewska LUKS Trójka Sieradz 13 0.00 0.00 0.00
113. Alicja Janczak SKS 12 Warszawa 16 0.00 0.00 0.00
114. Magdalena Pingwara MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 15 0.00 0.00 0.00
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania