Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jakub Ramotowski MKS Pruszków 18 443 24.61
2. Jakub Siedlikowski UKS La Basket Warszawa 15 268 17.87
3. Rafał Baczyński UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 18 256 14.22
4. Maciej Karlicki MKS Pruszków 15 253 16.87
5. Kacper Kurowski UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 20 242 12.10
6. Maciej Adamiak UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 19 234 12.32
7. Kacper Piechowicz Akademia Koszykówki Legii Warszawa 17 211 12.41
8. Marcin Szymczak UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 20 210 10.50
9. Rafał Chojecki SKK Siedlce 13 208 16.00
10. Kacper Skup UKS Probasket Mińsk Mazowiecki, SKK Siedlce 12 197 16.42
11. Jakub Ambroziak Akademia Koszykówki Legii Warszawa 21 196 9.33
12. Maciej Szewczyk Akademia Koszykówki Legii Warszawa 19 196 10.32
13. Jakub Zawadzki SKK Siedlce 12 195 15.00
14. Jakub Janik Akademia Koszykówki Legii Warszawa 17 194 11.41
15. Mateusz Kalinowski KS Rosa-Sport Radom 16 193 12.06
16. Marcin Kubiak UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 20 190 9.50
17. Krystian Śnieg UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 23 178 7.74
18. Sebastian Stanisławski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 21 174 8.29
19. Oskar Orlicki WKS MOSiR Sochaczew 13 173 13.31
20. Aleksander Gajewski UKS La Basket Warszawa 10 171 17.10
21. Filip Starzyński KS Rosa-Sport Radom 12 166 13.83
22. Piotr Wińkowski UKS Trójka Żyrardów 13 159 12.23
23. Kacper Szewczyk MUKS Piaseczno 13 154 11.85
24. Aleksy Białowąs Akademia Koszykówki Legii Warszawa 19 153 8.05
25. Kamil Wójcik Polonia Warszawa 14 152 10.86
26. Olaf Purzycki UKS Trójka Żyrardów 11 151 13.73
27. Maciej Popowski MUKS Piaseczno 10 150 15.00
28. Krystian Okrutny KS Rosa-Sport Radom 15 150 10.00
29. Tomasz Wojs MKS Ochota Warszawa 12 149 12.42
30. Jakub Wasilewski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 16 147 9.19
31. Dawid Baum MKS Pruszków 17 144 8.47
32. Gregory Tchernev-Rowland Polonia Warszawa 9 133 14.78
33. Szymon Kołakowski UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 9 131 14.56
34. Aleksy Janiec UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 7 130 18.57
35. Patryk Kordowiecki Akademia Koszykówki Legii Warszawa 22 128 5.82
36. Hubert Anczewski MKS Pruszków 18 126 7.00
37. Mateusz Mann MUKS Piaseczno 13 125 9.62
38. Filip Stefański UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 20 124 6.20
39. Adam Jusiński WKS MOSiR Sochaczew 13 123 9.46
40. Kacper Wakuliński SKK Siedlce 7 120 17.14
41. Krystian Marczak UKS Trójka Żyrardów 13 120 9.23
42. Michał Krawczyk MKS Ochota Warszawa 11 120 10.91
43. Bartłomiej Ożarek SKK Siedlce 13 119 9.15
44. Kacper Zapała UKS La Basket Warszawa 15 119 7.93
45. Daniel Krupieńczyk UKS Probasket Mińsk Mazowiecki, SKK Siedlce 10 117 11.70
46. Marcin Składanowski Polonia Warszawa 16 116 7.25
47. Kacper Kaźmierczak MUKS Piaseczno 13 116 8.92
48. Kacper Krause MKS Pruszków 18 116 6.44
49. Franciszek Kępiński UKS La Basket Warszawa 13 115 8.85
50. Sebastian Sawicki MOSiR Bielsk Podlaski 6 111 18.50
51. Eryk Puchalski KS Rosa-Sport Radom 15 109 7.27
52. Adam Lisewski UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 16 108 6.75
53. Paweł Snopek UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 20 108 5.40
54. Jacek Kwapisz KS Rosa-Sport Radom 14 106 7.57
55. Paweł Wesołowski UKS Trójka Żyrardów 10 106 10.60
56. Eryk Sulima UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 18 106 5.89
57. Jakub Sarna UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 11 104 9.45
58. Ernest Alzak KS Rosa-Sport Radom 16 104 6.50
59. Tomasz Kowalski MKS Ochota Warszawa 8 104 13.00
60. Mateusz Janik Polonia Warszawa 14 102 7.29
61. Kacper Koszałka MKS Ochota Warszawa 10 100 10.00
62. Bartosz Wysmoliński UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 8 97 12.13
63. Filip Nieroda PKK Żubry Białystok 6 95 15.83
64. Edward Hilchen WKS MOSiR Sochaczew 14 94 6.71
65. Mikołaj Adamowicz MUKS Piaseczno 9 89 9.89
66. Bartosz Kilijanek KS Rosa-Sport Radom 10 86 8.60
67. Bartosz Prokopowicz Polonia Warszawa 9 86 9.56
68. Piotr Bobka PKK Żubry Białystok 6 86 14.33
69. Wiktor Kania UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 12 86 7.17
70. Olaf Wiśniewski UKS La Basket Warszawa 11 85 7.73
71. Maksymilian Perzyna MOSiR Bielsk Podlaski 6 84 14.00
72. Jakub Dźwigała UKS Probasket Mińsk Mazowiecki, SKK Siedlce 10 83 8.30
73. Adam Hutnik KS Rosa-Sport Radom 16 83 5.19
74. Patrick Benigni Akademia Koszykówki Legii Warszawa 17 83 4.88
75. Jakub Godosz WKS MOSiR Sochaczew 11 82 7.45
76. Ahmed Kadir UKS Probasket Mińsk Mazowiecki, SKK Siedlce 7 81 11.57
77. Paweł Trypus PKK Żubry Białystok 6 80 13.33
78. Maciej Bujnowski UKS Trójka Żyrardów 12 78 6.50
79. Kamil Żero MOSiR Bielsk Podlaski 5 72 14.40
80. Paweł Staszelis UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 15 72 4.80
81. Wojciech Falkowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 16 71 4.44
82. Hubert Liberski UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 14 71 5.07
83. Jan Tomaszewski UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 13 68 5.23
84. Patryk Dudek Polonia Warszawa 13 67 5.15
85. Miłosz Rojecki KS Rosa-Sport Radom 16 63 3.94
86. Bartłomiej Miros MKS Pruszków 16 63 3.94
87. Hubert Zalewski UKS Trójka Żyrardów 12 61 5.08
88. Jan Dziadowicz UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 12 60 5.00
89. Paweł Kosobudzki MKS ,,Batory 18" Białystok 2 58 29.00
90. Konstanty Ruciński UKS La Basket Warszawa 14 58 4.14
91. Bartłomiej Fedorowicz UKS La Basket Warszawa 14 57 4.07
92. Aleksander Pawłowski WKS MOSiR Sochaczew 13 57 4.38
93. Kacper Bal UKS La Basket Warszawa 15 55 3.67
94. Paweł Kołodziejczak WKS MOSiR Sochaczew 13 55 4.23
95. Piotr Ożóg MKS Ochota Warszawa 10 54 5.40
96. Krystian Redzik SKK Siedlce 13 54 4.15
97. Wiktor Kłobuchowski MUKS Piaseczno 11 54 4.91
98. Jakub Grigoruk MOSiR Bielsk Podlaski 6 52 8.67
99. Piotr Siodoś UKS Trójka Żyrardów 13 52 4.00
100. Kamil Witczak UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 10 50 5.00
101. Jan Ciesielczyk MKS Pruszków 15 49 3.27
102. Jan Malinowski MKS Ochota Warszawa 10 48 4.80
103. Oskar Ciupak UKS La Basket Warszawa 14 48 3.43
104. Jan Lipiński SKK Siedlce 9 47 5.22
105. Konrad Olszański MOSiR Bielsk Podlaski 6 47 7.83
106. Paweł Gryka MKS Ochota Warszawa 10 47 4.70
107. Mikołaj Dąbrowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 18 45 2.50
108. Maciej Walerian MOSiR Bielsk Podlaski 6 44 7.33
109. Piotr Szymański Akademia Koszykówki Legii Warszawa 13 44 3.38
110. Kamil Skorzycki MKS Pruszków 9 43 4.78
111. Paweł Rudzik PKK Żubry Białystok 6 42 7.00
112. Daniel Olech MKS ,,Batory 18" Białystok 2 41 20.50
113. Hubert Suchodolski PKK Żubry Białystok 6 38 6.33
114. Kuba Zieliński Polonia Warszawa 13 37 2.85
115. Mateusz Szydłowski WKS MOSiR Sochaczew 14 36 2.57
116. Łukasz Szywalski Polonia Warszawa 15 34 2.27
117. Jakub Dekarz PKK Żubry Białystok 6 34 5.67
118. Filip Bińkowski KS Rosa-Sport Radom 12 34 2.83
119. Kacper Kiełczewski MKS Pruszków 14 33 2.36
120. Aleksy Chwedczuk UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 7 30 4.29
121. Jakub Wałachowski UKS Trójka Żyrardów 12 29 2.42
122. Aleksander Jano UKS Trójka Żyrardów 10 29 2.90
123. Jakub Komoń UKS Probasket Mińsk Mazowiecki, SKK Siedlce 7 29 4.14
124. Kamil Piekarski PKK Żubry Białystok 4 29 7.25
125. Maciej Tekliński MUKS Piaseczno 9 28 3.11
126. Juliusz Hilchen WKS MOSiR Sochaczew 8 28 3.50
127. Damian Żero MOSiR Bielsk Podlaski 6 26 4.33
128. Szymon Boboryko PKK Żubry Białystok 6 24 4.00
129. Adrian Iwaniuk SPK Białystok 2 22 11.00
130. Michał Marcińczyk MKS Ochota Warszawa 6 21 3.50
131. Michał Konieczny MKS Pruszków 14 18 1.29
132. Hubert Jaworowski PKK Żubry Białystok 5 17 3.40
133. Stanisław Woźniak UKS La Basket Warszawa 10 16 1.60
134. Marek Wrzosek UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 6 16 2.67
135. Łukasz Gregorczuk MKS ,,Batory 18" Białystok 2 16 8.00
136. Adam Słobodzin MKS Pruszków 18 15 0.83
137. Rafał Radziszewski SPK Białystok 1 15 15.00
138. Bartłomiej Zakrzewski UKS La Basket Warszawa 11 14 1.27
139. Andrzej Trytko Polonia Warszawa 15 14 0.93
140. Kacper Jarmiński UKS Trójka Żyrardów 8 14 1.75
141. Patryk Dzienis SPK Białystok 2 10 5.00
142. Wojciech Kołodziejak SKK Siedlce 7 10 1.43
143. Adam Wiśniowski SPK Białystok 1 10 10.00
144. Bartłomiej Bielski PKK Żubry Białystok 6 10 1.67
145. Wiktor Bogucki MUKS Piaseczno 9 8 0.89
146. Krystian Stelmach SPK Białystok 2 7 3.50
147. Szymon Sienkiewicz SPK Białystok 2 7 3.50
148. Kacper Bigos MUKS Piaseczno 7 7 1.00
149. Bartosz Wojdakowski MOSiR Bielsk Podlaski 4 6 1.50
150. Michał Ajdyna SPK Białystok 1 6 6.00
151. Dawid Szczepaniak SPK Białystok 2 6 3.00
152. Maciej Lewicki MKS ,,Batory 18" Białystok 2 6 3.00
153. Maciej Pawlak KS Rosa-Sport Radom 11 6 0.55
154. Marcin Hutorowicz WKS MOSiR Sochaczew 8 4 0.50
155. Patryk Iwaszczuk SPK Białystok 1 4 4.00
156. Maciej Mazurski MKS ,,Batory 18" Białystok 2 3 1.50
157. Damian Przekwas WKS MOSiR Sochaczew 9 3 0.33
158. Bartosz Sitek PKK Żubry Białystok 3 3 1.00
159. Kacper Konrad Kuczma WKS MOSiR Sochaczew 9 2 0.22
160. Filip Wicik UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 5 2 0.40
161. Michał Wojtulewicz MKS ,,Batory 18" Białystok 2 2 1.00
162. Kacper Borawski MKS ,,Batory 18" Białystok 2 2 1.00
163. Szymon Denisiuk MOSiR Bielsk Podlaski 5 2 0.40
164. Dawid Lisowski MKS ,,Batory 18" Białystok 2 2 1.00
165. Krzysztof Skorupski MKS ,,Batory 18" Białystok 1 0 0.00
166. Damian Andrukiewicz SPK Białystok 1 0 0.00
167. Paweł Bieliński SPK Białystok 1 0 0.00
168. Konrad Panglisz SPK Białystok 1 0 0.00
169. Grzegorz Kietura MKS ,,Batory 18" Białystok 1 0 0.00
170. Patryk Gołubowski MKS ,,Batory 18" Białystok 1 0 0.00
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania