Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jakub Ramotowski MKS Pruszków 18 443 24.61
2. Jakub Siedlikowski UKS La Basket Warszawa 15 268 17.87
3. Rafał Baczyński UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 18 256 14.22
4. Maciej Karlicki MKS Pruszków 15 253 16.87
5. Kacper Kurowski UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 20 242 12.10
6. Maciej Adamiak UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 19 234 12.32
7. Kacper Piechowicz Akademia Koszykówki Legii Warszawa 17 211 12.41
8. Marcin Szymczak UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 20 210 10.50
9. Rafał Chojecki SKK Siedlce 13 208 16.00
10. Kacper Skup UKS Probasket Mińsk Mazowiecki, SKK Siedlce 12 197 16.42
11. Jakub Ambroziak Akademia Koszykówki Legii Warszawa 21 196 9.33
12. Maciej Szewczyk Akademia Koszykówki Legii Warszawa 19 196 10.32
13. Jakub Zawadzki SKK Siedlce 12 195 15.00
14. Jakub Janik Akademia Koszykówki Legii Warszawa 17 194 11.41
15. Mateusz Kalinowski KS Rosa-Sport Radom 16 193 12.06
16. Marcin Kubiak UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 20 190 9.50
17. Krystian Śnieg UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 23 178 7.74
18. Sebastian Stanisławski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 21 174 8.29
19. Oskar Orlicki WKS MOSiR Sochaczew 13 173 13.31
20. Aleksander Gajewski UKS La Basket Warszawa 10 171 17.10
21. Filip Starzyński KS Rosa-Sport Radom 12 166 13.83
22. Piotr Wińkowski UKS Trójka Żyrardów 13 159 12.23
23. Kacper Szewczyk MUKS Piaseczno 13 154 11.85
24. Aleksy Białowąs Akademia Koszykówki Legii Warszawa 19 153 8.05
25. Kamil Wójcik Polonia Warszawa 14 152 10.86
26. Olaf Purzycki UKS Trójka Żyrardów 11 151 13.73
27. Maciej Popowski MUKS Piaseczno 10 150 15.00
28. Krystian Okrutny KS Rosa-Sport Radom 15 150 10.00
29. Tomasz Wojs MKS Ochota Warszawa 12 149 12.42
30. Jakub Wasilewski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 16 147 9.19
31. Dawid Baum MKS Pruszków 17 144 8.47
32. Gregory Tchernev-Rowland Polonia Warszawa 9 133 14.78
33. Szymon Kołakowski UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 9 131 14.56
34. Aleksy Janiec UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 7 130 18.57
35. Patryk Kordowiecki Akademia Koszykówki Legii Warszawa 22 128 5.82
36. Hubert Anczewski MKS Pruszków 18 126 7.00
37. Mateusz Mann MUKS Piaseczno 13 125 9.62
38. Filip Stefański UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 20 124 6.20
39. Adam Jusiński WKS MOSiR Sochaczew 13 123 9.46
40. Kacper Wakuliński SKK Siedlce 7 120 17.14
41. Krystian Marczak UKS Trójka Żyrardów 13 120 9.23
42. Michał Krawczyk MKS Ochota Warszawa 11 120 10.91
43. Kacper Zapała UKS La Basket Warszawa 15 119 7.93
44. Bartłomiej Ożarek SKK Siedlce 13 119 9.15
45. Daniel Krupieńczyk UKS Probasket Mińsk Mazowiecki, SKK Siedlce 10 117 11.70
46. Kacper Krause MKS Pruszków 18 116 6.44
47. Marcin Składanowski Polonia Warszawa 16 116 7.25
48. Kacper Kaźmierczak MUKS Piaseczno 13 116 8.92
49. Franciszek Kępiński UKS La Basket Warszawa 13 115 8.85
50. Sebastian Sawicki MOSiR Bielsk Podlaski 6 111 18.50
51. Eryk Puchalski KS Rosa-Sport Radom 15 109 7.27
52. Adam Lisewski UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 16 108 6.75
53. Paweł Snopek UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 20 108 5.40
54. Jacek Kwapisz KS Rosa-Sport Radom 14 106 7.57
55. Eryk Sulima UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 18 106 5.89
56. Paweł Wesołowski UKS Trójka Żyrardów 10 106 10.60
57. Tomasz Kowalski MKS Ochota Warszawa 8 104 13.00
58. Jakub Sarna UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 11 104 9.45
59. Ernest Alzak KS Rosa-Sport Radom 16 104 6.50
60. Mateusz Janik Polonia Warszawa 14 102 7.29
61. Kacper Koszałka MKS Ochota Warszawa 10 100 10.00
62. Bartosz Wysmoliński UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 8 97 12.13
63. Filip Nieroda PKK Żubry Białystok 6 95 15.83
64. Edward Hilchen WKS MOSiR Sochaczew 14 94 6.71
65. Mikołaj Adamowicz MUKS Piaseczno 9 89 9.89
66. Piotr Bobka PKK Żubry Białystok 6 86 14.33
67. Wiktor Kania UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 12 86 7.17
68. Bartosz Kilijanek KS Rosa-Sport Radom 10 86 8.60
69. Bartosz Prokopowicz Polonia Warszawa 9 86 9.56
70. Olaf Wiśniewski UKS La Basket Warszawa 11 85 7.73
71. Maksymilian Perzyna MOSiR Bielsk Podlaski 6 84 14.00
72. Jakub Dźwigała UKS Probasket Mińsk Mazowiecki, SKK Siedlce 10 83 8.30
73. Patrick Benigni Akademia Koszykówki Legii Warszawa 17 83 4.88
74. Adam Hutnik KS Rosa-Sport Radom 16 83 5.19
75. Jakub Godosz WKS MOSiR Sochaczew 11 82 7.45
76. Ahmed Kadir UKS Probasket Mińsk Mazowiecki, SKK Siedlce 7 81 11.57
77. Paweł Trypus PKK Żubry Białystok 6 80 13.33
78. Maciej Bujnowski UKS Trójka Żyrardów 12 78 6.50
79. Paweł Staszelis UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 15 72 4.80
80. Kamil Żero MOSiR Bielsk Podlaski 5 72 14.40
81. Wojciech Falkowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 16 71 4.44
82. Hubert Liberski UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 14 71 5.07
83. Jan Tomaszewski UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 13 68 5.23
84. Patryk Dudek Polonia Warszawa 13 67 5.15
85. Miłosz Rojecki KS Rosa-Sport Radom 16 63 3.94
86. Bartłomiej Miros MKS Pruszków 16 63 3.94
87. Hubert Zalewski UKS Trójka Żyrardów 12 61 5.08
88. Jan Dziadowicz UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 12 60 5.00
89. Paweł Kosobudzki MKS ,,Batory 18" Białystok 2 58 29.00
90. Konstanty Ruciński UKS La Basket Warszawa 14 58 4.14
91. Bartłomiej Fedorowicz UKS La Basket Warszawa 14 57 4.07
92. Aleksander Pawłowski WKS MOSiR Sochaczew 13 57 4.38
93. Kacper Bal UKS La Basket Warszawa 15 55 3.67
94. Paweł Kołodziejczak WKS MOSiR Sochaczew 13 55 4.23
95. Wiktor Kłobuchowski MUKS Piaseczno 11 54 4.91
96. Piotr Ożóg MKS Ochota Warszawa 10 54 5.40
97. Krystian Redzik SKK Siedlce 13 54 4.15
98. Piotr Siodoś UKS Trójka Żyrardów 13 52 4.00
99. Jakub Grigoruk MOSiR Bielsk Podlaski 6 52 8.67
100. Kamil Witczak UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 10 50 5.00
101. Jan Ciesielczyk MKS Pruszków 15 49 3.27
102. Jan Malinowski MKS Ochota Warszawa 10 48 4.80
103. Oskar Ciupak UKS La Basket Warszawa 14 48 3.43
104. Paweł Gryka MKS Ochota Warszawa 10 47 4.70
105. Jan Lipiński SKK Siedlce 9 47 5.22
106. Konrad Olszański MOSiR Bielsk Podlaski 6 47 7.83
107. Mikołaj Dąbrowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 18 45 2.50
108. Piotr Szymański Akademia Koszykówki Legii Warszawa 13 44 3.38
109. Maciej Walerian MOSiR Bielsk Podlaski 6 44 7.33
110. Kamil Skorzycki MKS Pruszków 9 43 4.78
111. Paweł Rudzik PKK Żubry Białystok 6 42 7.00
112. Daniel Olech MKS ,,Batory 18" Białystok 2 41 20.50
113. Hubert Suchodolski PKK Żubry Białystok 6 38 6.33
114. Kuba Zieliński Polonia Warszawa 13 37 2.85
115. Mateusz Szydłowski WKS MOSiR Sochaczew 14 36 2.57
116. Jakub Dekarz PKK Żubry Białystok 6 34 5.67
117. Filip Bińkowski KS Rosa-Sport Radom 12 34 2.83
118. Łukasz Szywalski Polonia Warszawa 15 34 2.27
119. Kacper Kiełczewski MKS Pruszków 14 33 2.36
120. Aleksy Chwedczuk UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa, UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa 7 30 4.29
121. Kamil Piekarski PKK Żubry Białystok 4 29 7.25
122. Aleksander Jano UKS Trójka Żyrardów 10 29 2.90
123. Jakub Wałachowski UKS Trójka Żyrardów 12 29 2.42
124. Jakub Komoń UKS Probasket Mińsk Mazowiecki, SKK Siedlce 7 29 4.14
125. Juliusz Hilchen WKS MOSiR Sochaczew 8 28 3.50
126. Maciej Tekliński MUKS Piaseczno 9 28 3.11
127. Damian Żero MOSiR Bielsk Podlaski 6 26 4.33
128. Szymon Boboryko PKK Żubry Białystok 6 24 4.00
129. Adrian Iwaniuk SPK Białystok 2 22 11.00
130. Michał Marcińczyk MKS Ochota Warszawa 6 21 3.50
131. Michał Konieczny MKS Pruszków 14 18 1.29
132. Hubert Jaworowski PKK Żubry Białystok 5 17 3.40
133. Łukasz Gregorczuk MKS ,,Batory 18" Białystok 2 16 8.00
134. Marek Wrzosek UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 6 16 2.67
135. Stanisław Woźniak UKS La Basket Warszawa 10 16 1.60
136. Adam Słobodzin MKS Pruszków 18 15 0.83
137. Rafał Radziszewski SPK Białystok 1 15 15.00
138. Bartłomiej Zakrzewski UKS La Basket Warszawa 11 14 1.27
139. Kacper Jarmiński UKS Trójka Żyrardów 8 14 1.75
140. Andrzej Trytko Polonia Warszawa 15 14 0.93
141. Bartłomiej Bielski PKK Żubry Białystok 6 10 1.67
142. Wojciech Kołodziejak SKK Siedlce 7 10 1.43
143. Patryk Dzienis SPK Białystok 2 10 5.00
144. Adam Wiśniowski SPK Białystok 1 10 10.00
145. Wiktor Bogucki MUKS Piaseczno 9 8 0.89
146. Kacper Bigos MUKS Piaseczno 7 7 1.00
147. Szymon Sienkiewicz SPK Białystok 2 7 3.50
148. Krystian Stelmach SPK Białystok 2 7 3.50
149. Maciej Pawlak KS Rosa-Sport Radom 11 6 0.55
150. Bartosz Wojdakowski MOSiR Bielsk Podlaski 4 6 1.50
151. Maciej Lewicki MKS ,,Batory 18" Białystok 2 6 3.00
152. Dawid Szczepaniak SPK Białystok 2 6 3.00
153. Michał Ajdyna SPK Białystok 1 6 6.00
154. Marcin Hutorowicz WKS MOSiR Sochaczew 8 4 0.50
155. Patryk Iwaszczuk SPK Białystok 1 4 4.00
156. Maciej Mazurski MKS ,,Batory 18" Białystok 2 3 1.50
157. Damian Przekwas WKS MOSiR Sochaczew 9 3 0.33
158. Bartosz Sitek PKK Żubry Białystok 3 3 1.00
159. Dawid Lisowski MKS ,,Batory 18" Białystok 2 2 1.00
160. Kacper Konrad Kuczma WKS MOSiR Sochaczew 9 2 0.22
161. Filip Wicik UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 5 2 0.40
162. Kacper Borawski MKS ,,Batory 18" Białystok 2 2 1.00
163. Michał Wojtulewicz MKS ,,Batory 18" Białystok 2 2 1.00
164. Szymon Denisiuk MOSiR Bielsk Podlaski 5 2 0.40
165. Grzegorz Kietura MKS ,,Batory 18" Białystok 1 0 0.00
166. Krzysztof Skorupski MKS ,,Batory 18" Białystok 1 0 0.00
167. Damian Andrukiewicz SPK Białystok 1 0 0.00
168. Paweł Bieliński SPK Białystok 1 0 0.00
169. Konrad Panglisz SPK Białystok 1 0 0.00
170. Patryk Gołubowski MKS ,,Batory 18" Białystok 1 0 0.00
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania