Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka 1

04.10.2014 10:00 UKS Trójka-OSiR Żyrardów - ZAWKRZE Mlawa --:--
04.10.2014 12:00 MKS Pruszków I - Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji BASKET Sochaczew 181:12
05.10.2014 17:30 Parafialno Uczniowski Klub Sportowy "MŁODE ORŁY" - MUKS Piaseczno II --:--
09.10.2014 18:30 MKS Pruszków II - MKS Pruszków I 54:119

Kolejka 2

10.10.2014 16:00 ZAWKRZE Mlawa - Parafialno Uczniowski Klub Sportowy "MŁODE ORŁY" --:--
10.10.2014 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji BASKET Sochaczew - MUKS Piaseczno II 52:54
11.10.2014 12:00 MKS Pruszków I - UKS Trójka-OSiR Żyrardów --:--
15.10.2014 10:00 UKS Trójka-OSiR Żyrardów - MKS Pruszków II --:--

Kolejka 3

18.10.2014 10:00 UKS Trójka-OSiR Żyrardów - Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji BASKET Sochaczew --:--
19.10.2014 15:00 MUKS Piaseczno II - ZAWKRZE Mlawa --:--
19.10.2014 17:30 Parafialno Uczniowski Klub Sportowy "MŁODE ORŁY" - MKS Pruszków I --:--
23.10.2014 18:30 MKS Pruszków II - Parafialno Uczniowski Klub Sportowy "MŁODE ORŁY" --:--

Kolejka 4

24.10.2014 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji BASKET Sochaczew - ZAWKRZE Mlawa --:--
25.10.2014 10:00 UKS Trójka-OSiR Żyrardów - Parafialno Uczniowski Klub Sportowy "MŁODE ORŁY" --:--
25.10.2014 12:00 MKS Pruszków I - MUKS Piaseczno II --:--
29.10.2014 15:00 MUKS Piaseczno II - MKS Pruszków II --:--

Kolejka 5

13.11.2014 18:30 MKS Pruszków II - ZAWKRZE Mlawa --:--
14.11.2014 16:00 ZAWKRZE Mlawa - MKS Pruszków I --:--
16.11.2014 15:00 MUKS Piaseczno II - UKS Trójka-OSiR Żyrardów --:--
16.11.2014 17:30 Parafialno Uczniowski Klub Sportowy "MŁODE ORŁY" - Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji BASKET Sochaczew --:--

Kolejka 6

19.11.2014 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji BASKET Sochaczew - MKS Pruszków II --:--

Kolejka 7

21.11.2014 16:00 ZAWKRZE Mlawa - UKS Trójka-OSiR Żyrardów --:--
21.11.2014 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji BASKET Sochaczew - MKS Pruszków I --:--
23.11.2014 15:00 MUKS Piaseczno II - Parafialno Uczniowski Klub Sportowy "MŁODE ORŁY" --:--
27.11.2014 12:00 MKS Pruszków I - MKS Pruszków II --:--

Kolejka 8

29.11.2014 10:00 UKS Trójka-OSiR Żyrardów - MKS Pruszków I --:--
30.11.2014 15:00 MUKS Piaseczno II - Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji BASKET Sochaczew --:--
30.11.2014 17:30 Parafialno Uczniowski Klub Sportowy "MŁODE ORŁY" - ZAWKRZE Mlawa --:--
04.12.2014 18:30 MKS Pruszków II - UKS Trójka-OSiR Żyrardów --:--

Kolejka 9

05.12.2014 16:00 ZAWKRZE Mlawa - MUKS Piaseczno II --:--
05.12.2014 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji BASKET Sochaczew - UKS Trójka-OSiR Żyrardów --:--
06.12.2014 12:00 MKS Pruszków I - Parafialno Uczniowski Klub Sportowy "MŁODE ORŁY" --:--
07.12.2014 17:30 Parafialno Uczniowski Klub Sportowy "MŁODE ORŁY" - MKS Pruszków II --:--

Kolejka 10

12.12.2014 16:00 ZAWKRZE Mlawa - Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji BASKET Sochaczew --:--
14.12.2014 15:00 MUKS Piaseczno II - MKS Pruszków I --:--
14.12.2014 17:30 Parafialno Uczniowski Klub Sportowy "MŁODE ORŁY" - UKS Trójka-OSiR Żyrardów --:--
18.12.2014 18:30 MKS Pruszków II - MUKS Piaseczno II --:--

Kolejka 11

19.12.2014 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji BASKET Sochaczew - Parafialno Uczniowski Klub Sportowy "MŁODE ORŁY" --:--
20.12.2014 10:00 UKS Trójka-OSiR Żyrardów - MUKS Piaseczno II --:--
20.12.2014 12:00 MKS Pruszków I - ZAWKRZE Mlawa --:--
02.01.2015 16:00 ZAWKRZE Mlawa - MKS Pruszków II --:--

Kolejka 12

08.01.2015 18:30 MKS Pruszków II - Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji BASKET Sochaczew --:--
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania