Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Przechwyty suma Przechwyty śr
1. Mateusz Tokarski UKS Akademia Koszykówki II Komorów 11 0.00
2. Michał Dowiatt Hutnik Warszawa 14 0.00
3. Michał Starzak Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 0.00
4. Krystian Gawęcki UKS Dziewiątka Łomża 1 0.00
5. Franciszek Szular UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 12 0.00
6. Nikodem Feruś UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 16 0.00
7. Karol Kamiński SPK Białystok 2 0.00
8. Ignacy Ciołek UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 10 0.00
9. Tymoteusz Twarowski UKS Gim 92 Ursynów 14 0.00
10. Paweł Trytko Polonia Warszawa 12 0.00
11. Bartosz Smyk UKS Basket Siedlce 12 0.00
12. Piotr Karaffa-Korbutt MUKS Piaseczno 14 0.00
13. Oskar Nowakowski UKS Trójka Żyrardów 11 0.00
14. Szymon Jagiełło UKS La Basket Warszawa 11 0.00
15. Stanisław Myrcha UKS Basket Siedlce 7 0.00
16. Franciszek Kosk UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 13 0.00
17. Jakub Kryk MKS Ochota Warszawa 6 0.00
18. Michał Strojek MKS Pruszków 9 0.00
19. Mikołaj Zawrotniak UKS La Basket Warszawa, UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 12 0.00
20. Jakub Kozłowski PKK Żubry Białystok 2 0.00
21. Patryk Bujnarowski PKK Żubry Białystok 2 0.00
22. Kacper Półrola MKS Pruszków 13 0.00
23. Jakub Rygowski UKS La Basket Warszawa 9 0.00
24. Aleksander Dołęga UKS Basket Siedlce 7 0.00
25. Kacper Miski MKS Ochota Warszawa 7 0.00
26. Olgierd Giemza Polonia Warszawa 9 0.00
27. Mateusz Łagowski MKS Piotrówka Radom 15 0.00
28. Ignacy Chojnacki UKS La Basket Warszawa 14 0.00
29. Bartosz Ługowski UKS Basket Siedlce 9 0.00
30. Jacek Krętowski Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 0.00
31. Jakub Treszczotko PKK Żubry Białystok 2 0.00
32. Maksymilian Oszako Polonia Warszawa 16 0.00
33. Józef Jurkiewicz Hutnik Warszawa 10 0.00
34. Bartosz Wileński UKS Dziewiątka Łomża 1 0.00
35. Maciej Pilarski Polonia Warszawa 16 0.00
36. Antoni Bejm Polonia Warszawa 16 0.00
37. Mateusz Włodarczyk KS Legion Legionowo 10 0.00
38. Jakub Bajraszewski SPK Białystok 1 0.00
39. Piotr Połeć UKS Gim 92 Ursynów 13 0.00
40. Michał Karda UKS Trójka Żyrardów 9 0.00
41. Dawid Płoński Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 0.00
42. Franciszek Cocyk UKS Akademia Koszykówki II Komorów 10 0.00
43. Rafał Sankowski UKS Trójka Żyrardów 12 0.00
44. Filip Kwiatkowski KS Legion Legionowo 11 0.00
45. Ignacy Wierzbicki UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 12 0.00
46. Łukasz Anusewicz UKS Dziewiątka Łomża 1 0.00
47. Stefan Gajda MUKS Piaseczno 11 0.00
48. Bartłomiej Jaworski UKS Akademia Koszykówki I Komorów 13 0.00
49. Kamil Miernicki Hutnik Warszawa 15 0.00
50. Łukasz Bauer UKS La Basket Warszawa 11 0.00
51. Kacper Gawroński Polonia Warszawa 15 0.00
52. Michał Dragun UKS Gim 92 Ursynów 8 0.00
53. Jakub Jagnieża MKS Piotrówka Radom 15 0.00
54. Jacek Markowicz UKS Akademia Koszykówki II Komorów 7 0.00
55. Robert Siurnik MKS Piotrówka Radom 15 0.00
56. Alex Jurczenia PKK Żubry Białystok 2 0.00
57. Hubert Gaik MKS Pruszków 13 0.00
58. Paweł Piekarski PKK Żubry Białystok 2 0.00
59. Marcin Jakóbowski MKS Pruszków 14 0.00
60. Jakub Szumert Hutnik Warszawa 11 0.00
61. Marcin Zieliński PKK Żubry Białystok 2 0.00
62. Mikołaj Jurkowski UKS Dziewiątka Łomża 1 0.00
63. Bruno Manowski UKS Gim 92 Ursynów 8 0.00
64. Jakub Płoszczyca SPK Białystok 1 0.00
65. Kamil Kisiel SPK Białystok 2 0.00
66. Bartosz Kurowski UKS Gim 92 Ursynów 14 0.00
67. Andrzej Charabet UKS Trójka Żyrardów 11 0.00
68. Maciej Joka Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 1 0.00
69. Jakub Okulis UKS Trójka Żyrardów 11 0.00
70. Karol Szęszoł Hutnik Warszawa 15 0.00
71. Ignacy Kryśko UKS Akademia Koszykówki II Komorów 9 0.00
72. Paweł Olszewski SPK Białystok 2 0.00
73. Jakub Kowalski UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 23 0.00
74. Filip Poradzki MKS Pruszków 13 0.00
75. Mikołaj Rajchert UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 17 0.00
76. Kevin Baroch MKS Ochota Warszawa 6 0.00
77. Kacper Kudelski UKS Basket Siedlce 8 0.00
78. Stanisław Żegnałek MUKS Piaseczno 9 0.00
79. Aleksander Kielak UKS Basket Siedlce 10 0.00
80. Michał Perkowski MUKS Piaseczno 13 0.00
81. Szymon Słapa UKS Gim 92 Ursynów 11 0.00
82. Michał Knapiński MUKS Piaseczno 14 0.00
83. Bruno Jakub Moraljan Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 0.00
84. Tomasz Śmiarowski UKS Dziewiątka Łomża 1 0.00
85. Maksymilian Kurowski UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 18 0.00
86. Antoni Brzozowski MKS Ochota Warszawa 6 0.00
87. Patryk Bućko SPK Białystok 2 0.00
88. Hubert Trojan Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 1 0.00
89. Maksymilian Chojniak Polonia Warszawa 16 0.00
90. Michał Sysiak KS Legion Legionowo 11 0.00
91. Kacper Dąbrowski MUKS Piaseczno 13 0.00
92. Jakub Łaniewski UKS Trójka Żyrardów 9 0.00
93. Kacper Raszkiewicz UKS Dziewiątka Łomża 1 0.00
94. Michał Jałtoszuk UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 11 0.00
95. Gabriel Choróbski UKS Trójka Żyrardów 9 0.00
96. Szymon Sadło MKS Ochota Warszawa 7 0.00
97. Bartosz Habiera MKS Pruszków 9 0.00
98. Maciej Bobka PKK Żubry Białystok 2 0.00
99. Piotr Walczak UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 14 0.00
100. Hubert Koszewski UKS La Basket Warszawa 14 0.00
101. Tomasz Klucz UKS La Basket Warszawa 8 0.00
102. Mikołaj Bazyluk UKS Basket Siedlce 13 0.00
103. Filip Zawalski MKS Pruszków 13 0.00
104. Bazyli Giemza Polonia Warszawa 12 0.00
105. Jakub Laskowski MKS Piotrówka Radom 16 0.00
106. Maciej Siemieńczuk PKK Żubry Białystok 2 0.00
107. Antoni Juraszewski MKS Pruszków 13 0.00
108. Maciej Trzonkowski UKS Dziewiątka Łomża 1 0.00
109. Jakub Piętowski Polonia Warszawa 16 0.00
110. Aleksander Nowaczewski UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 16 0.00
111. Jędrzej Olszewski KS Legion Legionowo 9 0.00
112. Kacper Szczepański SPK Białystok 2 0.00
113. Jakub Płoszajski Polonia Warszawa 8 0.00
114. Michał Kolendo Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 0.00
115. Maksymilian Niemirowicz-Szczytt UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 11 0.00
116. Ernest Winnicki SPK Białystok 2 0.00
117. Wojciech Matysiak KS Legion Legionowo 11 0.00
118. Dawid Jakubiec Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 0.00
119. Jakub Graczyk KS Legion Legionowo 11 0.00
120. Eryk Sławiński UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 15 0.00
121. Filip Woźniakowski MUKS Piaseczno 10 0.00
122. Kajetan Rabiniak MKS Piotrówka Radom 16 0.00
123. Jakub Domański MKS Piotrówka Radom 16 0.00
124. Michał Praczuk MUKS Piaseczno 14 0.00
125. Maciej Ziewiecki MKS Piotrówka Radom 12 0.00
126. Jan Czerwienko Hutnik Warszawa 11 0.00
127. Szymon Topolański Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 0.00
128. Dawid Gryglik UKS Dziewiątka Łomża 1 0.00
129. Jakub Dobrzyński UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 16 0.00
130. Wiktor Karasiński MKS Ochota Warszawa, Hutnik Warszawa 15 0.00
131. Kamil Polubicki SPK Białystok 2 0.00
132. Sebastian Walczak SPK Białystok 2 0.00
133. Konstanty Kozon UKS Gim 92 Ursynów 13 0.00
134. Marcel Bogucki UKS Trójka Żyrardów 11 0.00
135. Bartłomiej Flak KS Legion Legionowo 6 0.00
136. Benedykt Mydłowski Hutnik Warszawa 15 0.00
137. Kacper Oblaciński UKS Trójka Żyrardów 12 0.00
138. Filip Kowalczyk UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 15 0.00
139. Jusup Bolatov SPK Białystok 2 0.00
140. Wiktor Szewczyk Polonia Warszawa, KS Legion Legionowo 16 0.00
141. Antoni Marciński MKS Pruszków 10 0.00
142. Błażej Czapla MKS Piotrówka Radom 16 0.00
143. Szymon Fedorowicz PKK Żubry Białystok 2 0.00
144. Michał Stelmach UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 17 0.00
145. Mikołaj Michalski MUKS Piaseczno 11 0.00
146. Aleksander Jagiełło Hutnik Warszawa 13 0.00
147. Jakub Serocki UKS La Basket Warszawa 11 0.00
148. Jan Kawa UKS Basket Siedlce 7 0.00
149. Piotr Sawicki MKS Ochota Warszawa 6 0.00
150. Jakub Osiński Hutnik Warszawa 13 0.00
151. Bartłomiej Stysiek MKS Piotrówka Radom 16 0.00
152. Adam Pobudejski UKS Gim 92 Ursynów 11 0.00
153. Piotr Kuźniarz Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 0.00
154. Oskar Trusiewicz PKK Żubry Białystok 2 0.00
155. Oskar Szewczyk MKS Pruszków 13 0.00
156. Szymon Soszyński Hutnik Warszawa 15 0.00
157. Marcel Jakubiec Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 1 0.00
158. Aleksy Walczak UKS Gim 92 Ursynów 14 0.00
159. Kacper Chojniak Polonia Warszawa 16 0.00
160. Oliwier Suchocki KS Legion Legionowo 11 0.00
161. Franciszek Pałasz UKS La Basket Warszawa 7 0.00
162. Jakub Gomółka UKS Gim 92 Ursynów 14 0.00
163. Szymon Migdał UKS Gim 92 Ursynów 7 0.00
164. Kornel Szkop UKS Trójka Żyrardów 10 0.00
165. Mateusz Czemerys MKS Pruszków 13 0.00
166. Jakub Górski UKS Dziewiątka Łomża 1 0.00
167. Sebastian Boboryko PKK Żubry Białystok 2 0.00
168. Franciszek Garbacik UKS Akademia Koszykówki II Komorów 12 0.00
169. Filip Rutkowski Hutnik Warszawa 15 0.00
170. Oliwier Ćwikliński MKS Pruszków 8 0.00
171. Filip Antosik UKS Basket Siedlce 12 0.00
172. Leon Franczuk MKS Pruszków 14 0.00
173. Martin Michael Manzi UKS Gim 92 Ursynów 14 0.00
174. Michał Przytulski UKS Akademia Koszykówki II Komorów 10 0.00
175. Artur Remiszewski UKS La Basket Warszawa 13 0.00
176. Władysław Stańczuk UKS Basket Siedlce 11 0.00
177. Patryk Popko PKK Żubry Białystok 2 0.00
178. Adam Janik UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 7 0.00
179. Aleksander Skwarek Hutnik Warszawa 10 0.00
180. Bartosz Morozewicz Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 2 0.00
181. Kacper Kamiński UKS Dziewiątka Łomża 1 0.00
182. Karol Markiewicz MKS Ochota Warszawa 7 0.00
183. Bartłomiej Mystkowski KS Legion Legionowo 7 0.00
184. Szymon Busłowski SPK Białystok 2 0.00
185. Szymon Olszewski MKS Ochota Warszawa 4 0.00
186. Marcel Gacki UKS Trójka Żyrardów 12 0.00
187. Sebastian Pszkit KS Legion Legionowo 11 0.00
188. Łukasz Kirpsza Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 1 0.00
189. Marek Bukowski UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 7 0.00
190. Bartłomiej Osuchowski UKS Trójka Żyrardów 9 0.00
191. Robert Lipiński UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 8 0.00
192. Jan Ruszkiewicz SPK Białystok 2 0.00
193. Jakub, Jan Sadowski MUKS Piaseczno 12 0.00
194. Janusz Ratowski UKS Akademia Koszykówki I Komorów, UKS Akademia Koszykówki II Komorów 14 0.00
195. Theodore Igiehon Polonia Warszawa 14 0.00
196. Gustaw Gabrylewski Akademia Koszykówki "Młode Żubry" Białystok 1 0.00
197. Kacper Ordak KS Legion Legionowo 11 0.00
198. Miłosz Wiśniewski MKS Pruszków 7 0.00
199. Kacper Olszewski MUKS Piaseczno 10 0.00
200. Jan Pawelec UKS Gim 92 Ursynów 12 0.00
201. Dominik Skórnicki MKS Piotrówka Radom 13 0.00
202. Szymon Szymański MKS Piotrówka Radom 15 0.00
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania