Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Celne rzuty wolne suma Celne rzuty wolne śr. Oddane rzuty wolne suma Oddane rzuty wolne śr. Skuteczność za 1
1. Michał Strojek MKS Pruszków, MKS Grójec 20 42 2.10 58 2.90 72.4
2. Kacper Wasiluk KS Legion Legionowo 14 41 2.93 83 5.93 49.4
3. Bartosz Koroluk MUKS Pivot Piastów 9 34 3.78 66 7.33 51.5
4. Tomasz Klucz UKS La Basket Warszawa 12 32 2.67 48 4.00 66.7
5. Kacper Indyka MKS Piotrówka Radom 15 28 1.87 63 4.20 44.4
6. Maks Adamowicz Hutnik Warszawa 11 28 2.55 53 4.82 52.8
7. Maksymilian Chojniak Polonia Warszawa 9 26 2.89 46 5.11 56.5
8. Maciej Niewiadomski AZS UW - MBA, UKS Akademia Koszykówki Komorów 12 26 2.17 65 5.42 40
9. Kacper Kieliszek UKS Jagiellonka Warszawa 9 25 2.78 45 5.00 55.6
10. Franciszek Pałasz UKS La Basket Warszawa 11 23 2.09 47 4.27 48.9
11. Aleksander Kornacki UKS Jagiellonka Warszawa 11 23 2.09 57 5.18 40.4
12. Kamil Sobolewski MKS Ochota Warszawa 10 23 2.30 44 4.40 52.3
13. Bartosz Chudek MUKS Pivot Piastów 11 21 1.91 33 3.00 63.6
14. Filip Kowalczyk UKS Akademia Koszykówki Komorów 11 21 1.91 45 4.09 46.7
15. Wojciech Jasiewicz MKS Ochota Warszawa 12 19 1.58 23 1.92 82.6
16. Kacper Kudelski UKS Basket Siedlce 8 18 2.25 26 3.25 69.2
17. Eryk Wesołowski AZS UW - MBA, UKS Akademia Koszykówki Komorów 12 18 1.50 53 4.42 34
18. Kacper Chojniak Polonia Warszawa 9 18 2.00 31 3.44 58.1
19. Antoni Przybylski MKS Piotrówka Radom 16 18 1.13 40 2.50 45
20. Nikodem Wrukowski AZS UW - MBA, UKS Akademia Koszykówki Komorów 12 17 1.42 41 3.42 41.5
21. Antoni Juraszewski MKS Pruszków, MKS Grójec 17 17 1.00 24 1.41 70.8
22. Maksymilian Niemirowicz-Szczytt UKS Akademia Koszykówki Komorów 12 17 1.42 24 2.00 70.8
23. Mikołaj Michalik Polonia Warszawa 12 15 1.25 36 3.00 41.7
24. Antonio Obradović KS Legion Legionowo 14 15 1.07 30 2.14 50
25. Miłosz Monarcho Polonia Warszawa 13 15 1.15 26 2.00 57.7
26. Paul Truszczyński MUKS Pivot Piastów 10 15 1.50 26 2.60 57.7
27. Maksymilian Zieliński Polonia Warszawa 13 14 1.08 40 3.08 35
28. Eryk Frużyński MKS Piotrówka Radom 16 14 0.88 48 3.00 29.2
29. Dawid Batorski MKS Piotrówka Radom 14 14 1.00 30 2.14 46.7
30. Wiktor Komorowski UKS Trójka Żyrardów 10 13 1.30 27 2.70 48.1
31. Mateusz Skowronek MKS Ochota Warszawa 12 13 1.08 54 4.50 24.1
32. Bartłomiej Flak KS Legion Legionowo 13 13 1.00 28 2.15 46.4
33. Mateusz Lewczak UKS Jagiellonka Warszawa 9 13 1.44 25 2.78 52
34. Jakub Serocki UKS La Basket Warszawa 12 13 1.08 31 2.58 41.9
35. Mikołaj Michalski MUKS Piaseczno 10 12 1.20 30 3.00 40
36. Aleksander Kleniewski AZS UW - MBA 9 12 1.33 33 3.67 36.4
37. Hubert Gaik MKS Pruszków, MKS Grójec 13 12 0.92 30 2.31 40
38. Borys Woźny MKS Pruszków, MKS Grójec 22 12 0.55 42 1.91 28.6
39. Patryk Filipiak MKS Pruszków, MKS Grójec 18 12 0.67 38 2.11 31.6
40. Kevin Baroch MKS Ochota Warszawa 10 12 1.20 25 2.50 48
41. Cyprian Panas UKS La Basket Warszawa 10 11 1.10 34 3.40 32.4
42. Michał Dołęgowski UKS Jagiellonka Warszawa 11 11 1.00 23 2.09 47.8
43. Antoni Marciński MKS Pruszków, MKS Grójec 15 11 0.73 24 1.60 45.8
44. Igor Nader-Woźnica Polonia Warszawa 12 11 0.92 21 1.75 52.4
45. Maksymilian Ciuchak MKS Pruszków, MKS Grójec 21 11 0.52 29 1.38 37.9
46. Jourdain Ngangu AZS UW - MBA 13 11 0.85 27 2.08 40.7
47. Karol Skrętowski UKS Akademia Koszykówki Komorów 12 11 0.92 21 1.75 52.4
48. Wiktor Urbańczyk UKS Trójka Żyrardów 9 11 1.22 31 3.44 35.5
49. Dominik Szurpa UKS La Basket Warszawa 10 11 1.10 26 2.60 42.3
50. Krzysztof Antosik MUKS Pivot Piastów 11 10 0.91 24 2.18 41.7
51. Mateusz Matusiak KS Legion Legionowo 11 10 0.91 17 1.55 58.8
52. Franciszek Roczniewski MKS Ochota Warszawa 10 10 1.00 25 2.50 40
53. Stanisław Pieńkowski Hutnik Warszawa 11 10 0.91 24 2.18 41.7
54. Filip Woźniakowski MUKS Piaseczno 9 10 1.11 42 4.67 23.8
55. Ignacy Witkowski UKS Jagiellonka Warszawa 10 9 0.90 12 1.20 75
56. Piotr Pajewski AZS UW - MBA 13 9 0.69 10 0.77 90
57. Bartosz Trzybiński UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 7 9 1.29 19 2.71 47.4
58. Michał Mizak AZS UW - MBA 13 9 0.69 21 1.62 42.9
59. Gracjan Rybiński UKS Jagiellonka Warszawa 10 9 0.90 17 1.70 52.9
60. Kacper Wrzesień MKS Ochota Warszawa 8 9 1.13 23 2.88 39.1
61. Bartosz Klich UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 8 9 1.13 24 3.00 37.5
62. Leon Franczuk UKS Akademia Koszykówki Komorów 8 9 1.13 20 2.50 45
63. Adam Pakuła KS Legion Legionowo 14 9 0.64 18 1.29 50
64. Jacek Burak MKS Ochota Warszawa 10 9 0.90 12 1.20 75
65. Miłosz Minda MKS Piotrówka Radom 16 8 0.50 25 1.56 32
66. Patryk, Michał Pobuta UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 8 8 1.00 18 2.25 44.4
67. Damian Maciejewski MKS Pruszków 8 8 1.00 18 2.25 44.4
68. Franciszek Lubański UKS Trójka Żyrardów 11 8 0.73 18 1.64 44.4
69. Antoni Wojciechowski Hutnik Warszawa 11 8 0.73 14 1.27 57.1
70. Jan Steinhagen MUKS Pivot Piastów 9 8 0.89 13 1.44 61.5
71. Kacper Król MUKS Pivot Piastów 8 8 1.00 30 3.75 26.7
72. Łukasz Wieczorek UKS Akademia Koszykówki Komorów 9 7 0.78 19 2.11 36.8
73. Szymon Świerzyński UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 8 7 0.88 20 2.50 35
74. Michał Pilski UKS Basket Siedlce 7 7 1.00 20 2.86 35
75. Franciszek Klimkiewicz UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 7 7 1.00 8 1.14 87.5
76. Kacper Stupka MKS Ochota Warszawa 11 7 0.64 25 2.27 28
77. Michał Stelmach UKS Akademia Koszykówki Komorów 11 7 0.64 35 3.18 20
78. Tadeusz Staszkiewicz Hutnik Warszawa 10 7 0.70 13 1.30 53.8
79. Maciej Woźniak AZS UW - MBA 13 6 0.46 17 1.31 35.3
80. Jan Kawa UKS Basket Siedlce 7 6 0.86 18 2.57 33.3
81. Igor Janas MKS Piotrówka Radom 8 6 0.75 13 1.63 46.2
82. Marcin Markowski UKS Trójka Żyrardów 11 6 0.55 32 2.91 18.8
83. Bartosz Kozar KS Legion Legionowo 14 6 0.43 26 1.86 23.1
84. Ksawery Mrówczyński AZS UW - MBA 11 6 0.55 11 1.00 54.5
85. Paweł Lis UKS Jagiellonka Warszawa 9 6 0.67 28 3.11 21.4
86. Filip Zawalski UKS Akademia Koszykówki Komorów 11 6 0.55 15 1.36 40
87. Aleksander Chomaniuk KS Legion Legionowo 11 6 0.55 17 1.55 35.3
88. Piotr Kończak MKS Piotrówka Radom 12 6 0.50 18 1.50 33.3
89. Mateusz Podkowa MKS Ochota Warszawa 11 6 0.55 11 1.00 54.5
90. Jakub Dąbrowski Hutnik Warszawa 10 6 0.60 14 1.40 42.9
91. Aleksander Hartmann MKS Piotrówka Radom 12 6 0.50 20 1.67 30
92. Igor Jankowski MKS Pruszków 6 6 1.00 8 1.33 75
93. Marcel Książek UKS Jagiellonka Warszawa 11 6 0.55 24 2.18 25
94. Jakub Rygowski UKS La Basket Warszawa 9 6 0.67 15 1.67 40
95. Igor Żęgota UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 7 5 0.71 9 1.29 55.6
96. Filip Poradzki MKS Pruszków, MKS Grójec 13 5 0.38 14 1.08 35.7
97. Krzysztof Koszela UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 7 5 0.71 10 1.43 50
98. Ignacio Wąsowicz-Peinado MKS Ochota Warszawa 12 5 0.42 15 1.25 33.3
99. Mateusz Olesiak MUKS Pivot Piastów 8 5 0.63 9 1.13 55.6
100. Bartłomiej Lipiński AZS UW - MBA, UKS Akademia Koszykówki Komorów 12 5 0.42 15 1.25 33.3
101. Michał Kolasa AZS UW - MBA, UKS Akademia Koszykówki Komorów 9 5 0.56 11 1.22 45.5
102. Maksymilian Michalski MKS Piotrówka Radom 16 5 0.31 17 1.06 29.4
103. Bartosz Buczek KS Legion Legionowo 13 5 0.36 15 1.07 33.3
104. Miłosz Wiśniewski MKS Pruszków, MKS Grójec 8 5 0.63 10 1.25 50
105. Szymon Szklarzyk MUKS Pivot Piastów 10 5 0.50 9 0.90 55.6
106. Marek Bukowski UKS Akademia Koszykówki Komorów 11 5 0.45 8 0.73 62.5
107. Igor Kręgiel MKS Piotrówka Radom 15 4 0.27 15 1.00 26.7
108. Marek Kalenik MUKS Piaseczno 6 4 0.67 8 1.33 50
109. Oskar Dynek MKS Pruszków 6 4 0.67 11 1.83 36.4
110. Aleksander Kamiński UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 8 4 0.50 13 1.63 30.8
111. Kajetan Wandas Hutnik Warszawa 11 4 0.36 10 0.91 40
112. Jacek Ziewiecki MKS Piotrówka Radom 16 4 0.25 10 0.63 40
113. Aleksander Dołęga UKS Basket Siedlce 6 4 0.67 10 1.67 40
114. Jonasz Kosuń Polonia Warszawa 11 4 0.36 10 0.91 40
115. Jan Lis UKS Jagiellonka Warszawa 11 4 0.36 12 1.09 33.3
116. Joel Oliveira KS Legion Legionowo 9 4 0.44 17 1.89 23.5
117. Maksymilian Twardziak Hutnik Warszawa 11 4 0.36 9 0.82 44.4
118. Bartosz Rosiński UKS Trójka Żyrardów 10 4 0.40 24 2.40 16.7
119. Mateusz Bzowski MKS Pruszków, MKS Grójec 15 4 0.27 13 0.87 30.8
120. Stanisław Kieszczyński UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 4 0.67 10 1.67 40
121. Władysław Stańczuk UKS Basket Siedlce 7 3 0.43 4 0.57 75
122. Piotr Włodarczyk KS Legion Legionowo 9 3 0.33 12 1.33 25
123. Tymon Zadara MUKS Piaseczno 9 3 0.33 11 1.22 27.3
124. Sebastian Pawłyszko UKS Trójka Żyrardów 10 3 0.30 6 0.60 50
125. Wit Kubicki AZS UW - MBA 8 3 0.38 9 1.13 33.3
126. Antoni Brzozowski UKS Jagiellonka Warszawa 9 3 0.33 4 0.44 75
127. Daniel Kurpiewski MKS Ochota Warszawa 11 3 0.27 12 1.09 25
128. Szymon Buczek KS Legion Legionowo 12 3 0.25 6 0.50 50
129. Kacper Kania UKS La Basket Warszawa 11 3 0.27 12 1.09 25
130. Jan Wojciechowski MKS Pruszków, MKS Grójec 12 3 0.25 9 0.75 33.3
131. Szymon Migdał UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 8 3 0.38 18 2.25 16.7
132. Kacper Rogowski Hutnik Warszawa 11 3 0.27 6 0.55 50
133. Przemysław Wolnicki MUKS Pivot Piastów 9 3 0.33 12 1.33 25
134. Piotr Gałązka UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 3 0.60 8 1.60 37.5
135. Jakub Mann MUKS Piaseczno 9 3 0.33 14 1.56 21.4
136. Marek Zarychta MUKS Pivot Piastów 11 3 0.27 7 0.64 42.9
137. Borys Gołębiewski Polonia Warszawa 11 3 0.27 8 0.73 37.5
138. Oliwier Polańczyk UKS Trójka Żyrardów 10 3 0.30 18 1.80 16.7
139. Maksymilian Opaliński AZS UW - MBA 10 3 0.30 6 0.60 50
140. Maciej Kobiałka MUKS Pivot Piastów 6 2 0.33 2 0.33 100
141. Adrian Kleczyński Hutnik Warszawa 9 2 0.22 2 0.22 100
142. Adrian Janiszewski MKS Ochota Warszawa 9 2 0.22 4 0.44 50
143. Kacper Perliński MKS Pruszków 9 2 0.22 7 0.78 28.6
144. Jakub Łojko Hutnik Warszawa 11 2 0.18 11 1.00 18.2
145. Mateusz Harke MUKS Piaseczno 6 2 0.33 12 2.00 16.7
146. Dominik Gołęgowski UKS Basket Siedlce 5 2 0.40 8 1.60 25
147. Tomasz Mroczek UKS La Basket Warszawa 6 2 0.33 6 1.00 33.3
148. Cezary Witkowski MKS Pruszków, MKS Grójec 10 2 0.20 6 0.60 33.3
149. Tomasz Sołoducha UKS Basket Siedlce 7 2 0.29 4 0.57 50
150. Dominik Kasprowicz UKS Basket Siedlce 6 2 0.33 3 0.50 66.7
151. Maciej Dąbrowa MUKS Pivot Piastów 8 2 0.25 4 0.50 50
152. Wiktor Kucharczyk AZS UW - MBA 9 2 0.22 10 1.11 20
153. Filip Patrycy MUKS Piaseczno 9 2 0.22 12 1.33 16.7
154. Mateusz Skolimowski UKS Basket Siedlce 7 2 0.29 6 0.86 33.3
155. Mateusz Jurczewski UKS Trójka Żyrardów 11 2 0.18 13 1.18 15.4
156. Borys Szycher Polonia Warszawa 11 2 0.18 7 0.64 28.6
157. Wiktor Sirko UKS La Basket Warszawa 11 2 0.18 14 1.27 14.3
158. Mikołaj Machciński Hutnik Warszawa 7 2 0.29 12 1.71 16.7
159. Kacper Olszewski MUKS Piaseczno 7 2 0.29 9 1.29 22.2
160. Adrian Cichecki UKS Akademia Koszykówki Komorów 10 2 0.20 4 0.40 50
161. Marcin Trznadel UKS Jagiellonka Warszawa 10 1 0.10 2 0.20 50
162. Marcel Łącki MKS Pruszków, MKS Grójec 11 1 0.09 2 0.18 50
163. Jakub Sobczyk MUKS Piaseczno 9 1 0.10 6 0.60 16.7
164. Michał Wielogórski UKS Trójka Żyrardów 6 1 0.17 5 0.83 20
165. Wiktor Rutkowski MKS Pruszków, MKS Grójec 9 1 0.11 4 0.44 25
166. Stanisław Boczkiewicz Polonia Warszawa 13 1 0.08 3 0.23 33.3
167. Krzysztof Dmitruk Polonia Warszawa 11 1 0.09 4 0.36 25
168. Bartosz Michalak UKS La Basket Warszawa 6 1 0.17 4 0.67 25
169. Mateusz Zientek MKS Pruszków 8 1 0.13 5 0.63 20
170. Wiktor Chaciak UKS Basket Siedlce 9 1 0.11 4 0.44 25
171. Maksymilian Bolanowski Hutnik Warszawa 9 1 0.11 2 0.22 50
172. Ignacy Niedziółka UKS Basket Siedlce 6 1 0.17 5 0.83 20
173. Adrian Gałązka UKS Trójka Żyrardów 11 1 0.09 4 0.36 25
174. Antoni Baszak UKS La Basket Warszawa 12 1 0.08 2 0.17 50
175. Andrzej Gręda UKS Jagiellonka Warszawa 8 1 0.13 2 0.25 50
176. Maciej Kozłowski UKS Basket Siedlce 6 1 0.17 4 0.67 25
177. Franciszek Wdówik UKS Akademia Koszykówki Komorów 12 1 0.08 3 0.25 33.3
178. Filip Borek UKS Akademia Koszykówki Komorów 12 1 0.08 4 0.33 25
179. Piotr Pęczyk UKS Trójka Żyrardów 9 0 0.00 2 0.22 0
180. Hubert Koryciński UKS La Basket Warszawa 8 0 0.00 0 0.00 0
181. Jakub Rakowski MUKS Piaseczno 5 0 0.00 1 0.20 0
182. Adrian Krajewski KS Legion Legionowo 12 0 0.00 5 0.42 0
183. Szymon Zalewski MUKS Piaseczno 9 0 0.00 4 0.44 0
184. Kajetan Pucułek UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 4 0 0.00 0 0.00 0
185. Jeremi Sobczyk MUKS Piaseczno 9 0 0.00 4 0.44 0
186. Jakub Gorzkowski UKS La Basket Warszawa 7 0 0.00 0 0.00 0
187. Mateusz Majewski UKS Trójka Żyrardów 9 0 0.00 0 0.00 0
188. Olaf Jass Polonia Warszawa 13 0 0.00 2 0.15 0
189. Miłosz Dołęga UKS Basket Siedlce 6 0 0.00 2 0.33 0
190. Kacper Jakubowski MUKS Pivot Piastów 8 0 0.00 6 0.75 0
191. Marceli Cwajda KS Legion Legionowo 8 0 0.00 0 0.00 0
192. Jakub Głodkiewicz KS Legion Legionowo 10 0 0.00 4 0.40 0
193. Tomasz Wiśniewski MKS Piotrówka Radom 10 0 0.00 0 0.00 0
194. Aleksander Obel MKS Pruszków, MKS Grójec 12 0 0.00 0 0.00 0
195. Jacek Rzeszotarski Polonia Warszawa 7 0 0.00 0 0.00 0
196. Mikołaj Zamrowski MKS Ochota Warszawa 6 0 0.00 0 0.00 0
197. Bartłomiej Cocyk UKS Akademia Koszykówki Komorów 9 0 0.00 0 0.00 0
198. Patryk Wierzbicki UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 0 0.00 0 0.00 0
199. Filip Dudkiewicz UKS Trójka Żyrardów 10 0 0.00 2 0.20 0
200. Maciej Bogusławski UKS Jagiellonka Warszawa 9 0 0.00 0 0.00 0
201. Tymoteusz Białecki MUKS Piaseczno 8 0 0.00 6 0.75 0
202. Adam Wierzbicki UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 8 0 0.00 0 0.00 0
203. Jan, Jakub Dąbrowski MKS Pruszków, MKS Grójec 14 0 0.00 0 0.00 0
204. Daniel Grzejszczyk MKS Pruszków, MKS Grójec 7 0 0.00 4 0.57 0
205. Wojciech Wyszomirski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 0 0.00 0 0.00 0
206. Hubert Chuchra UKS Trójka Żyrardów 7 0 0.00 0 0.00 0
207. Mateusz Mazurek UKS Basket Siedlce 9 0 0.00 2 0.22 0
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania