Dokumenty
Historia
WZKosze
Archiwum
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Wydział sędziowski
Statut
Kluby
Ligi Męskie
3LM
U19M
U17M
U15M
U13M
U16M
U14M
U12M
U11M
U20M
U18M
Ligi Żeńskie
2LK
U19K
U17K
U15K
U13K
U16K
U14K
U12K
U11K
U22K
U18K
Rozgrywki
Terminy strefowe
Terminy centralne
Szkolenie
Trenerzy KWM
Konsultacje KWM
Powołania Kadra Polski
Sędziowie
WYDZIAŁ SĘDZIOWSKI
PRZEPISY
POMOCNE MATERIAŁY
REGULAMIN SĘDZIEGO
OBSŁUGA TABLIC
SĘDZIOWSKIE FAQ-i
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
2LK
U19M w
U19K w
U17M w
U17K w
U16M
U16K
U15M
U15K
U14M
U14K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U22K
U20M
U18M
U18K
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U14K
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U22K
U18M
U18K
U16M
U16K
U14M
U14K
U15M
U15K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U19K
U19M
U17M
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Etap II (1-6)
Punkty
Punkty śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Etap II (1-6)
Etap II (7-12)
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty śr.
Punkty suma
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty śr.
Punkty suma
1.
Emilia Nilsson
Mon-Pol Płock
3
28.33
85
2.
Patrycja Sonakowska
AK Kusy Łomianki
1
21.00
21
3.
Anna Miąskiewicz
GKK Grodzisk Mazowiecki
1
18.00
18
4.
Nikola Mirecka
GKK Grodzisk Mazowiecki
1
17.00
17
5.
Maja Malczewska
MUKS Piaseczno
3
15.33
46
6.
Ariana Paprocki
AK Kusy Łomianki
1
15.00
15
7.
Nikola Baczewska
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża
2
14.50
29
8.
Martyna Dąbkowska
UKS Huragan Wołomin
2
14.00
28
9.
Julia Kochańska
GKK Grodzisk Mazowiecki
1
14.00
14
10.
Antonina Filiciak
AK Kusy Łomianki
1
13.00
13
11.
Nikola Modzelewska
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża
2
13.00
26
12.
Aniela Mazurkiewicz
GKK Grodzisk Mazowiecki
1
13.00
13
13.
Weronika Milczarek
Mon-Pol Płock
3
12.33
37
14.
Janina Grzesło
MUKS Piaseczno
3
12.33
37
15.
Alicja Kordek
AK Kusy Łomianki
1
12.00
12
16.
Maria Wilczyńska
MUKS Piaseczno
3
11.33
34
17.
Maria Mazurkiewicz
GKK Grodzisk Mazowiecki
1
10.00
10
18.
Celina Stępińska
MUKS Piaseczno
2
9.50
19
19.
Lena Kuś
MUKS Piaseczno
3
9.33
28
20.
Alicja Sieradzka
Mon-Pol Płock
3
8.00
24
21.
Wiktoria Kupis
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża
2
8.00
16
22.
Marta Kukiełka
MUKS Piaseczno
3
7.67
23
23.
Gabriela Michalak
Mon-Pol Płock
3
7.33
22
24.
Emilia Rosłonek
UKS Huragan Wołomin
2
7.00
14
25.
Alicja Omen
UKS Huragan Wołomin
2
6.50
13
26.
Aleksandra Król
UKS Huragan Wołomin
2
6.50
13
27.
Agata Tkacz
GKK Grodzisk Mazowiecki
1
6.00
6
28.
Roksana Sańczyk
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża
1
6.00
6
29.
Aniela Sołtan-Wielechowska
MUKS Piaseczno
3
5.67
17
30.
Paulina Zalewska
MUKS Piaseczno
3
5.33
16
31.
Gabriela Rucikowska
AK Kusy Łomianki
1
5.00
5
32.
Laura Nikonowicz
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża
2
5.00
10
33.
Anastazja Borkowska
GKK Grodzisk Mazowiecki
1
4.00
4
34.
Zuzanna Łuczak
UKS Huragan Wołomin
2
4.00
8
35.
Nina Jędrzejewska
GKK Grodzisk Mazowiecki
1
4.00
4
36.
Antonina Kolczyńska
AK Kusy Łomianki
1
4.00
4
37.
Anita Krogul
UKS Huragan Wołomin
2
4.00
8
38.
Gabriela Lorent
MUKS Piaseczno
3
3.67
11
39.
Maja Białomyzy
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża
2
3.50
7
40.
Aleksandra Cwalina
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża
2
3.50
7
41.
Alicja Pytlińska
AK Kusy Łomianki
1
3.00
3
42.
Oliwia Kozłowska
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża
1
3.00
3
43.
Julia Kołakowska
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża
2
3.00
6
44.
Kinga Bednarczyk
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża
1
3.00
3
45.
Julia Bielicka
UKS Huragan Wołomin
2
3.00
6
46.
Amelia Stachoń
Mon-Pol Płock
3
2.67
8
47.
Antonina Walewska
MUKS Piaseczno
3
2.67
8
48.
Lena Wójcikowska
MUKS Piaseczno
3
2.67
8
49.
Maja Jackowska
Mon-Pol Płock
2
2.50
5
50.
Barbara Królak
MUKS Piaseczno
3
2.00
6
51.
Zuzanna Perz
AK Kusy Łomianki
1
2.00
2
52.
Martyna Helbert
GKK Grodzisk Mazowiecki
1
2.00
2
53.
Wiktoria Dąbkowska
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża
2
1.50
3
54.
Klaudia Kopera
Mon-Pol Płock
3
1.33
4
55.
Julia Kopeć
Mon-Pol Płock
3
1.33
4
56.
Maja Kołakowska
UKS Huragan Wołomin
2
1.00
2
57.
Magdalena Suchocka
UKS Huragan Wołomin
2
1.00
2
58.
Marta Borowa
UKS Huragan Wołomin
2
1.00
2
59.
Maja Kujawska
UKS Huragan Wołomin
2
0.50
1
60.
Martyna Bojanowska
AK Kusy Łomianki
1
0.00
0
61.
Kamila Kowalska
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża
1
0.00
0
62.
Apolonia Pilarczyk
GKK Grodzisk Mazowiecki
1
0.00
0
63.
Julia Brańska
AK Kusy Łomianki
1
0.00
0
64.
Amelia Zoń
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża
1
0.00
0
65.
Sandra Smaługa
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża
1
0.00
0
66.
Oliwia Osiadacz
GKK Grodzisk Mazowiecki
1
0.00
0
67.
Helena Suska
AK Kusy Łomianki
1
0.00
0
68.
Amelia Błaszczyk
Mon-Pol Płock
3
0.00
0
69.
Daria Niebrzydowska
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża
1
0.00
0
70.
Milena Kuliś
UKS 4 Łomża/GUKS Olimpijczyk Łomża
2
0.00
0
71.
Natalia Zaperty
AK Kusy Łomianki
1
0.00
0
72.
Paulina Pokrywko
UKS Huragan Wołomin
2
0.00
0
73.
Nikola Sobiecka
UKS Huragan Wołomin
2
0.00
0
74.
Zuzanna Frankowska
AK Kusy Łomianki
1
0.00
0
75.
Wiktoria Tereba
UKS Huragan Wołomin
2
0.00
0