Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

04.04.2019 17:30 MUKS Pivot Piastów - UKS Akademia Koszykówki I Komorów 102:53
07.04.2019 14:00 MKS Grójec - MKS Ochota I Warszawa 62:76

Kolejka I

05.04.2019 17:00 MKS II Pruszków - UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 72:70
06.04.2019 10:30 Polonia Warszawa - UKS La Basket Warszawa 88:62

Kolejka I

09.04.2019 18:00 MKS Piotrówka I Radom - MKS I Pruszków 95:71
10.04.2019 17:30 MUKS I Piaseczno - MUKS II Piaseczno 66:53

Kolejka II

14.04.2019 10:00 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa - UKS La Basket Warszawa 96:78
16.04.2019 19:00 MKS II Pruszków - Polonia Warszawa 74:71

Kolejka II

15.04.2019 18:30 MKS I Pruszków - MUKS II Piaseczno 67:60
14.05.2019 18:00 MKS Piotrówka I Radom - MUKS I Piaseczno 77:66

1 kolejka

25.10.2018 16:30 MKS II Pruszków - MKS Piotrówka III Radom 52:49
29.11.2018 18:30 MKS Ochota I Warszawa - UKS Basket Siedlce 105:27

1 kolejka

25.10.2018 17:30 UKS Trójka Żyrardów - UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 76:69
27.10.2018 10:45 UKS Akademia Koszykówki I Komorów - KS Greens Słupno 125:30

1 kolejka

25.10.2018 18:30 MKS I Pruszków - MKS Ochota II Warszawa 96:41
29.10.2018 18:00 SKK Siedlce - MKS Grójec 32:82

1 kolejka

23.11.2018 18:45 UKS Akademia Koszykówki II Komorów - MKS Piotrówka I Radom 27:96
23.11.2018 19:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Jagiellonka Warszawa 132:33

1 kolejka

28.10.2018 14:00 Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka - Grodziski Klub Koszykarski 83:46
08.11.2018 17:30 MUKS Pivot Piastów - MUKS II Piaseczno 100:19

1 kolejka

28.10.2018 17:30 MUKS I Piaseczno - Polonia Warszawa 87:63

2 kolejka

25.11.2018 10:30 MKS Piotrówka II Radom - MUKS I Piaseczno 48:83

2 kolejka

13.11.2018 19:00 MKS II Pruszków - MKS Ochota I Warszawa 44:114
16.12.2018 12:00 MKS Piotrówka III Radom - UKS Basket Siedlce 53:58

2 kolejka

05.11.2018 18:30 MKS Ochota II Warszawa - MKS Grójec 37:133
08.11.2018 18:30 MKS I Pruszków - SKK Siedlce 80:66

2 kolejka

04.11.2018 14:00 Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka - MUKS Pivot Piastów 35:160
16.11.2018 17:00 Grodziski Klub Koszykarski - MUKS II Piaseczno 29:58

2 kolejka

08.11.2018 17:30 UKS Trójka Żyrardów - UKS Akademia Koszykówki I Komorów 62:78
09.11.2018 17:00 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa - KS Greens Słupno 82:101

2 kolejka

09.11.2018 18:45 UKS Akademia Koszykówki II Komorów - UKS La Basket Warszawa 43:77
20.11.2018 17:30 MKS Piotrówka I Radom - UKS Jagiellonka Warszawa 164:25

3 kolejka

14.11.2018 17:00 MKS Ochota I Warszawa - MKS Piotrówka III Radom 98:54
17.11.2018 13:30 UKS Basket Siedlce - MKS II Pruszków 45:56

3 kolejka

15.11.2018 17:30 MUKS Pivot Piastów - Grodziski Klub Koszykarski 116:14
18.11.2018 16:00 MUKS II Piaseczno - Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka 83:33

3 kolejka

16.11.2018 19:00 UKS La Basket Warszawa - MKS Piotrówka I Radom 64:101
19.11.2018 16:30 UKS Jagiellonka Warszawa - UKS Akademia Koszykówki II Komorów 46:47

3 kolejka

13.11.2018 16:45 UKS Akademia Koszykówki I Komorów - UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 94:34
20.11.2018 16:00 KS Greens Słupno - UKS Trójka Żyrardów 82:79

3 kolejka

15.11.2018 19:30 Polonia Warszawa - MKS Piotrówka II Radom 118:33

3 kolejka

18.11.2018 14:00 MKS Grójec - MKS I Pruszków 82:48
19.11.2018 16:30 MKS Ochota II Warszawa - SKK Siedlce 53:81

4 kolejka

21.11.2018 18:15 Grodziski Klub Koszykarski - Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka 63:58
25.11.2018 16:00 MUKS II Piaseczno - MUKS Pivot Piastów 45:120

4 kolejka

23.11.2018 18:15 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa - UKS Trójka Żyrardów 60:49

4 kolejka

13.11.2018 17:30 MKS Piotrówka I Radom - UKS Akademia Koszykówki II Komorów 120:35
15.12.2018 17:00 UKS Jagiellonka Warszawa - UKS La Basket Warszawa 27:92

4 kolejka

22.11.2018 19:00 Polonia Warszawa - MUKS I Piaseczno 54:50

4 kolejka

10.12.2018 17:00 UKS Basket Siedlce - MKS Ochota I Warszawa 28:84
18.12.2018 18:00 MKS Piotrówka III Radom - MKS II Pruszków 72:49

4 kolejka

25.11.2018 14:00 MKS Grójec - SKK Siedlce 105:40
26.11.2018 18:30 MKS Ochota II Warszawa - MKS I Pruszków 34:114

5 kolejka

10.12.2018 16:30 UKS Jagiellonka Warszawa - MKS Piotrówka I Radom 23:134
25.01.2019 19:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Akademia Koszykówki II Komorów 111:49

5 kolejka

28.11.2018 17:00 MKS Ochota I Warszawa - MKS II Pruszków 124:29
01.12.2018 13:30 UKS Basket Siedlce - MKS Piotrówka III Radom 61:48

5 kolejka

29.11.2018 17:30 MUKS Pivot Piastów - Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka 150:22
02.12.2018 16:00 MUKS II Piaseczno - Grodziski Klub Koszykarski 55:28

5 kolejka

01.12.2018 11:00 SKK Siedlce - MKS I Pruszków 59:81
04.12.2018 17:15 MKS Grójec - MKS Ochota II Warszawa 77:38

5 kolejka

02.12.2018 17:30 MUKS I Piaseczno - MKS Piotrówka II Radom 87:37

5 kolejka

01.12.2018 10:45 UKS Akademia Koszykówki I Komorów - UKS Trójka Żyrardów 82:40
04.12.2018 16:00 KS Greens Słupno - UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 70:75

6 kolejka

06.12.2018 17:30 UKS Trójka Żyrardów - KS Greens Słupno 74:86
07.12.2018 17:00 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa - UKS Akademia Koszykówki I Komorów 79:108

6 kolejka

07.12.2018 18:10 UKS Akademia Koszykówki II Komorów - UKS Jagiellonka Warszawa 41:72
14.12.2018 11:00 MKS Piotrówka I Radom - UKS La Basket Warszawa 53:35

6 kolejka

09.12.2018 13:00 MKS Piotrówka II Radom - Polonia Warszawa 47:104

6 kolejka

07.12.2018 17:00 MKS II Pruszków - UKS Basket Siedlce 20:0
09.12.2018 11:00 MKS Piotrówka III Radom - MKS Ochota I Warszawa 31:96

6 kolejka

06.12.2018 18:30 MKS I Pruszków - MKS Grójec 55:89
10.12.2018 16:30 SKK Siedlce - MKS Ochota II Warszawa 73:35

6 kolejka

12.12.2018 18:15 Grodziski Klub Koszykarski - MUKS Pivot Piastów 29:137
18.12.2018 16:00 Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka - MUKS II Piaseczno 33:69

1 kolejka

09.01.2019 17:00 MKS Ochota I Warszawa - UKS La Basket Warszawa 97:44
10.01.2019 17:30 MUKS Pivot Piastów - MKS II Pruszków 156:14
13.01.2019 16:00 MUKS II Piaseczno - MKS Piotrówka I Radom 53:85

1 kolejka

12.01.2019 10:45 UKS Akademia Koszykówki I Komorów - MKS I Pruszków 78:71
13.01.2019 12:15 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa - MUKS I Piaseczno 65:95
13.01.2019 14:00 MKS Grójec - Polonia Warszawa 89:59

1 kolejka

12.01.2019 11:00 SKK Siedlce - UKS Trójka Żyrardów 64:59
14.01.2019 18:30 MKS Ochota II Warszawa - MKS Piotrówka II Radom 75:57

1 kolejka

09.01.2019 18:15 Grodziski Klub Koszykarski - UKS Akademia Koszykówki II Komorów 98:31
13.01.2019 11:00 MKS Piotrówka III Radom - UKS Jagiellonka Warszawa 102:29
13.01.2019 14:00 Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka - UKS Basket Siedlce 61:42

2 kolejka

16.01.2019 17:00 MKS Ochota I Warszawa - MUKS II Piaseczno 74:33
19.01.2019 11:00 MKS Piotrówka I Radom - MUKS Pivot Piastów 55:90
19.03.2019 18:30 MKS II Pruszków - UKS La Basket Warszawa 75:89

2 kolejka

17.01.2019 19:00 MKS I Pruszków - Polonia Warszawa 63:56
20.01.2019 14:00 MKS Grójec - UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 109:62
20.01.2019 17:30 MUKS I Piaseczno - UKS Akademia Koszykówki I Komorów 40:47

2 kolejka

18.01.2019 17:10 UKS Akademia Koszykówki II Komorów - Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka 33:73
20.01.2019 11:00 MKS Piotrówka III Radom - Grodziski Klub Koszykarski 51:57
24.01.2019 18:00 UKS Basket Siedlce - UKS Jagiellonka Warszawa 44:33

2 kolejka

21.01.2019 18:30 MKS Ochota II Warszawa - KS Greens Słupno 20:0
30.03.2019 10:30 MKS Piotrówka II Radom - SKK Siedlce 87:77

3 kolejka

16.02.2019 10:00 MKS Piotrówka I Radom - MKS Ochota I Warszawa 78:77
17.02.2019 16:00 MUKS II Piaseczno - MKS II Pruszków 63:33
30.06.2019 19:00 UKS La Basket Warszawa - MUKS Pivot Piastów 0:20

3 kolejka

16.02.2019 10:30 Polonia Warszawa - UKS Akademia Koszykówki I Komorów 53:71
20.02.2019 17:00 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa - MKS I Pruszków 39:62
20.02.2019 18:00 MUKS I Piaseczno - MKS Grójec 51:65

3 kolejka

13.02.2019 18:15 Grodziski Klub Koszykarski - UKS Basket Siedlce 45:69
15.02.2019 18:45 UKS Akademia Koszykówki II Komorów - MKS Piotrówka III Radom 24:61
18.02.2019 16:30 UKS Jagiellonka Warszawa - Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka 44:89

3 kolejka

16.02.2019 10:30 MKS Piotrówka II Radom - KS Greens Słupno 72:64
18.02.2019 18:30 MKS Ochota II Warszawa - UKS Trójka Żyrardów 62:89

4 kolejka

21.02.2019 17:30 MUKS Pivot Piastów - MKS Ochota I Warszawa 98:51
22.02.2019 17:00 MKS II Pruszków - MKS Piotrówka I Radom 33:120
22.02.2019 19:00 UKS La Basket Warszawa - MUKS II Piaseczno 65:92

4 kolejka

21.02.2019 16:15 UKS Akademia Koszykówki I Komorów - MKS Grójec 73:76
21.02.2019 18:30 MKS I Pruszków - MUKS I Piaseczno 79:57
23.02.2019 10:00 Polonia Warszawa - UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 79:54

4 kolejka

21.02.2019 17:30 UKS Trójka Żyrardów - MKS Piotrówka II Radom 105:41
23.02.2019 11:00 SKK Siedlce - KS Greens Słupno 57:61

4 kolejka

23.02.2019 11:00 UKS Jagiellonka Warszawa - Grodziski Klub Koszykarski 32:47
23.02.2019 13:30 UKS Basket Siedlce - UKS Akademia Koszykówki II Komorów 79:36
31.03.2019 16:00 Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka - MKS Piotrówka III Radom 120:50

5 kolejka

01.03.2019 17:00 MKS II Pruszków - MUKS Pivot Piastów 50:110
05.03.2019 17:30 MKS Piotrówka I Radom - MUKS II Piaseczno 81:54
22.03.2019 19:00 UKS La Basket Warszawa - MKS Ochota I Warszawa 55:92

5 kolejka

18.03.2019 17:15 MKS Piotrówka II Radom - MKS Ochota II Warszawa 47:70
15.04.2019 16:30 UKS Trójka Żyrardów - SKK Siedlce 67:91

5 kolejka

28.02.2019 18:30 MKS I Pruszków - UKS Akademia Koszykówki I Komorów 72:85
02.03.2019 10:30 Polonia Warszawa - MKS Grójec 58:85
03.03.2019 17:30 MUKS I Piaseczno - UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 86:38

5 kolejka

01.03.2019 18:45 UKS Akademia Koszykówki II Komorów - Grodziski Klub Koszykarski 82:54
03.03.2019 12:30 UKS Basket Siedlce - Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka 51:90
08.04.2019 16:30 UKS Jagiellonka Warszawa - MKS Piotrówka III Radom 36:107

6 kolejka

06.03.2019 18:15 Grodziski Klub Koszykarski - MKS Piotrówka III Radom 63:50
10.03.2019 16:30 Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka - UKS Akademia Koszykówki II Komorów 92:37
14.03.2019 16:30 UKS Jagiellonka Warszawa - UKS Basket Siedlce 44:85

6 kolejka

09.03.2019 10:30 Polonia Warszawa - MKS I Pruszków 80:61
09.03.2019 10:45 UKS Akademia Koszykówki I Komorów - MUKS I Piaseczno 67:74
21.03.2019 16:30 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa - MKS Grójec 0:20

6 kolejka

07.03.2019 17:30 MUKS Pivot Piastów - MKS Piotrówka I Radom 110:62
08.03.2019 19:00 UKS La Basket Warszawa - MKS II Pruszków 95:103
10.03.2019 16:00 MUKS II Piaseczno - MKS Ochota I Warszawa 45:81

6 kolejka

12.03.2019 16:00 KS Greens Słupno - MKS Ochota II Warszawa 90:60
08.04.2019 16:00 SKK Siedlce - MKS Piotrówka II Radom 72:61

7 kolejka

13.03.2019 17:00 MKS Ochota I Warszawa - MKS Piotrówka I Radom 100:71
14.03.2019 17:30 MUKS Pivot Piastów - UKS La Basket Warszawa 158:31
26.03.2019 18:30 MKS II Pruszków - MUKS II Piaseczno 66:61

7 kolejka

14.03.2019 17:15 UKS Trójka Żyrardów - MKS Ochota II Warszawa 81:59
02.04.2019 16:00 KS Greens Słupno - MKS Piotrówka II Radom 98:74

7 kolejka

14.03.2019 18:30 MKS I Pruszków - UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 89:48
16.03.2019 10:45 UKS Akademia Koszykówki I Komorów - Polonia Warszawa 88:75
17.03.2019 14:00 MKS Grójec - MUKS I Piaseczno 82:58

7 kolejka

17.03.2019 11:00 MKS Piotrówka III Radom - UKS Akademia Koszykówki II Komorów 118:18
17.03.2019 13:00 UKS Basket Siedlce - Grodziski Klub Koszykarski 87:49
17.03.2019 17:00 Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka - UKS Jagiellonka Warszawa 86:50

8 kolejka

20.03.2019 17:00 MKS Ochota I Warszawa - MUKS Pivot Piastów 77:123
23.03.2019 11:00 MKS Piotrówka I Radom - MKS II Pruszków 97:90
24.03.2019 16:00 MUKS II Piaseczno - UKS La Basket Warszawa 71:48

8 kolejka

24.03.2019 10:00 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa - Polonia Warszawa 83:80
24.03.2019 14:00 MKS Grójec - UKS Akademia Koszykówki I Komorów 66:65
27.03.2019 18:00 MUKS I Piaseczno - MKS I Pruszków 77:59

8 kolejka

24.03.2019 11:00 MKS Piotrówka III Radom - Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka 90:93
14.05.2019 16:00 UKS Akademia Koszykówki II Komorów - UKS Basket Siedlce 20:0
29.05.2019 18:15 Grodziski Klub Koszykarski - UKS Jagiellonka Warszawa 73:43

8 kolejka

23.03.2019 10:30 MKS Piotrówka II Radom - UKS Trójka Żyrardów 58:102
26.03.2019 16:00 KS Greens Słupno - SKK Siedlce 20:0

Kolejka II Gospodarz: MUKS Pivot Piastów

08.05.2019 15:00 MKS Grójec - UKS Akademia Koszykówki I Komorów 105:70
08.05.2019 17:00 MUKS Pivot Piastów - MKS Ochota I Warszawa 105:67
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania