Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z Ż

K

Kaczmarek Jakub MKS Ochota II Warszawa

Kamiński Michał KS Greens Słupno

Kandel Szymon UKS Akademia Koszykówki II Komorów

Kania Eryk MKS Ochota II Warszawa

Kania Kacper UKS La Basket Warszawa

Kania Oliwier MKS Ochota II Warszawa

Kaniewski Mikołaj MKS Piotrówka III Radom

Kapusta Jakub MKS Piotrówka II Radom

Kapuza Maksymilian MKS Ochota II Warszawa

Karczewski Bartosz UKS Gim 92 Ursynów Warszawa

Karczmarczyk Jakub MKS Ochota II Warszawa

Karwat Jakub MKS Piotrówka III Radom

Kawiecki Antoni UKS Trójka Żyrardów

Kaźmierski Bartłomiej MKS Ochota II Warszawa

Kierzkowski Adam UKS Gim 92 Ursynów Warszawa

Kierzkowski Franciszek UKS Trójka Żyrardów

Kieszczyński Stanisław UKS Gim 92 Ursynów Warszawa

Kij Krystian MKS Ochota II Warszawa

Kiraga Krzysztof MKS Piotrówka II Radom

Klepacz Sebastian Polonia Warszawa

Kmieciński Ignacy MKS I Pruszków

Kobiałka Maciej MUKS Pivot Piastów

Kobryń Sebastian UKS Basket Siedlce

Kojma Szymon MKS Piotrówka II Radom

Kolak Szymon Grodziski Klub Koszykarski

Kolasiński Bartosz KS Greens Słupno

Kołodziej Dawid MKS Ochota I Warszawa

Kołodziejczak Bartłomiej UKS Trójka Żyrardów

Kołodziejczyk Adrian UKS Jagiellonka Warszawa

Komosa Piotr Polonia Warszawa

Kondracki Julian MKS Piotrówka I Radom

Kopeć Aleksander MKS I Pruszków

Koroluk Bartosz MUKS Pivot Piastów

Korycki Wojciech MKS II Pruszków

Kossiński Kacper MKS II Pruszków

Kostka Karol UKS Jagiellonka Warszawa

Koszela Krzysztof UKS Gim 92 Ursynów Warszawa

Kośla Wojciech MKS II Pruszków

Kowalczyk Franciszek MKS II Pruszków

Kowalczyk Wojciech MKS II Pruszków

Kowalski Igor MKS Piotrówka III Radom

Kowalski Jakub Polonia Warszawa

Kowalski Jakub MKS II Pruszków

Kozłowski Mikołaj MKS Piotrówka II Radom

Koźlicki Cezary UKS Trójka Żyrardów

Król Kacper MUKS Pivot Piastów

Królikowski Jeremi MKS Grójec

Krzemiński Franciszek UKS Gim 92 Ursynów Warszawa

Krzyszczak Wojciech Polonia Warszawa

Kucharski Kacper MKS Grójec

Kukuła Antoni MKS Ochota II Warszawa

Kulik Mateusz MKS Ochota II Warszawa

Kulik Stanisław MKS II Pruszków

Kuliński Paweł SKK Siedlce

Kulka Szymon Grodziski Klub Koszykarski

Kulpik Natan UKS Akademia Koszykówki I Komorów

Kumor Mateusz MKS Piotrówka I Radom

Kuraskin Dmitrij MKS Piotrówka II Radom

Kurzela Aleksander UKS Akademia Koszykówki II Komorów

Kutkiewicz Adam MKS Piotrówka II Radom

Kwiatkowski Szymon MKS Piotrówka I Radom

M

Macyszyn Mikołaj MUKS I Piaseczno

Maćkowiak Marcin UKS Jagiellonka Warszawa

Madaliński Marcel MKS Ochota I Warszawa

Magielski Antoni MKS I Pruszków

Maj Antoni MKS Piotrówka III Radom

Majchrzak Kacper UKS Akademia Koszykówki I Komorów

Makowski Mateusz MUKS II Piaseczno

Małecki Maciej UKS Akademia Koszykówki I Komorów

Małecki Wiktor MKS I Pruszków

Markiewicz Mikołaj Grodziski Klub Koszykarski

Marszałek Filip Grodziski Klub Koszykarski

Marusiak Wiktor Grodziski Klub Koszykarski

Maszaro Jan MUKS II Piaseczno

Matuszewski Adam MKS II Pruszków

Matuszewski Maciej MKS Grójec

Matwiejczuk Milan MKS Ochota II Warszawa

Mazurczak Ignacy SKK Siedlce

Mazurek Paweł UKS Akademia Koszykówki I Komorów

Meges Patrick UKS La Basket Warszawa

Michalak Marcin UKS Basket Siedlce

Michalski Krystian MUKS I Piaseczno

Mielczarek Patryk SKK Siedlce

Mielnicki Jan UKS La Basket Warszawa

Miernicki Cezary UKS Akademia Koszykówki I Komorów

Mieszała Marceli Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka

Migdał Łukasz UKS Gim 92 Ursynów Warszawa

Miller Wiktor MKS Piotrówka III Radom

Mirowski Jakub MKS Piotrówka III Radom

Mizera Mikołaj MKS Piotrówka II Radom

Moczarski Jakub MUKS Pivot Piastów

Modraka Kamil Grodziski Klub Koszykarski

Molendowski Maksymilian MKS Piotrówka II Radom

Morozov Misha Polonia Warszawa

Mosionek Bartosz MKS Piotrówka II Radom

Moskal Jan Polonia Warszawa

Mroczek Mateusz UKS Akademia Koszykówki I Komorów

Mroczek Tomasz UKS La Basket Warszawa

Mrówczyński Ksawery Polonia Warszawa

Mucha Marcel Grodziski Klub Koszykarski

Musiałek Stanisław MKS Piotrówka II Radom

P

Pajewski Piotr Polonia Warszawa

Palmąka Adam KS Greens Słupno

Pałczyński Mateusz UKS Jagiellonka Warszawa

Pałka Franciszek UKS Akademia Koszykówki II Komorów

Panek Marco UKS Akademia Koszykówki II Komorów

Papierz Bartosz MKS II Pruszków

Papiewski Maciej MKS Piotrówka I Radom

Perkovic Jadran UKS La Basket Warszawa

Piasecki Franciszek MKS Ochota II Warszawa

Pieczyński Mikołaj MKS II Pruszków

Piekałkiewicz Mikołaj MUKS II Piaseczno

Piekutowski Bartosz MKS II Pruszków

Piekutowski Szymon MKS I Pruszków

Pielaszewski Mateusz KS Greens Słupno

Pilaszek Hubert UKS Jagiellonka Warszawa

Pilski Maciej UKS Basket Siedlce

Piotrowski Adrian SKK Siedlce

Piotrowski Mikołaj SKK Siedlce

Piotrowski Patryk KS Greens Słupno

Pióro Jan MUKS II Piaseczno

Piskorz Franciszek MKS II Pruszków

Piskorz Mateusz SKK Siedlce

Piwowarczyk Piotr MKS Piotrówka II Radom

Płoszaj Wojciech UKS Akademia Koszykówki II Komorów

Pobuta Patryk, Michał UKS Gim 92 Ursynów Warszawa

Polakowski Tadeusz Ludowy Klub Sportowy Ostrowianka

Pomorski Jakub KS Greens Słupno

Popiołek Szymon KS Greens Słupno

Poprawa Szymon Grodziski Klub Koszykarski

Poręba Mateusz MKS Piotrówka III Radom

Porochnenko Wiktor MKS Piotrówka I Radom

Posyłek Paweł MUKS I Piaseczno

Prekurat Kamil UKS Basket Siedlce

Prokop Błażej MKS Piotrówka II Radom

Przerwa Jan MUKS II Piaseczno

Przybysz Mikołaj MKS I Pruszków

Przybytniak Bruno MKS Ochota I Warszawa

Puszyński Bartosz UKS Jagiellonka Warszawa

Pytlak Franciszek MKS Ochota I Warszawa

UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania