Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

27.10.2021 17:30 MUKS II Piaseczno - AK KUSY Łomianki 31:53
18.11.2021 18:00 KS Greens Słupno - MKS Grójec 34:46

1 kolejka

30.10.2021 11:00 MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. - Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów 52:40

1 kolejka

02.12.2021 15:30 Mon-Pol Płock - UKS Trójka Żyrardów 29:67

1 kolejka

30.06.2022 Grodziski Klub Koszykarski - MUKS Unia Basket Ostrołęka 20:0

2 kolejka

09.12.2021 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów - UKS Huragan Wołomin 32:15

2 kolejka

05.11.2021 17:30 MUKS Piaseczno - Grodziski Klub Koszykarski 50:21

2 kolejka

09.12.2021 18:30 MKS Grójec - MUKS II Piaseczno 32:45
30.06.2022 AK KUSY Łomianki - KS Greens Słupno 20:0

2 kolejka

30.06.2022 UKS 4 Ursus Warszawa - Mon-Pol Płock 0:20

3 kolejka

14.01.2022 15:00 UKS Trójka Żyrardów - UKS 4 Ursus Warszawa 86:13

3 kolejka

30.06.2022 MUKS Unia Basket Ostrołęka - MUKS Piaseczno 0:20

3 kolejka

04.12.2021 10:00 MUKS II Piaseczno - KS Greens Słupno 42:28

3 kolejka

20.12.2021 16:30 UKS Huragan Wołomin - MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. 21:38

4 kolejka

25.11.2021 16:30 UKS Trójka Żyrardów - Mon-Pol Płock 79:34

4 kolejka

26.11.2021 16:00 MUKS Unia Basket Ostrołęka - Grodziski Klub Koszykarski 20:0

4 kolejka

13.12.2021 17:00 MKS Grójec - KS Greens Słupno 67:17
22.01.2022 14:30 AK KUSY Łomianki - MUKS II Piaseczno 46:65

4 kolejka

02.12.2021 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów - MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. 14:52

5 kolejka

30.06.2022 Mon-Pol Płock - UKS 4 Ursus Warszawa 20:0

5 kolejka

26.11.2021 17:30 MUKS II Piaseczno - MKS Grójec 39:33
16.12.2021 17:00 KS Greens Słupno - AK KUSY Łomianki 31:36

5 kolejka

29.11.2021 16:30 UKS Huragan Wołomin - Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów 40:43

6 kolejka

25.02.2022 17:30 MUKS Piaseczno - MUKS Unia Basket Ostrołęka 27:82

6 kolejka

10.01.2022 19:00 MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. - UKS Huragan Wołomin 73:32

6 kolejka

19.12.2021 16:00 MKS Grójec - AK KUSY Łomianki 46:38
20.01.2022 17:00 KS Greens Słupno - MUKS II Piaseczno 35:62

6 kolejka

14.01.2022 17:00 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Trójka Żyrardów 6:67

1 kolejka

05.03.2022 11:00 MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. - AK KUSY Łomianki 60:52
06.04.2022 17:30 UKS Trójka Żyrardów - Grodziski Klub Koszykarski 71:38

1 kolejka

04.03.2022 17:30 MUKS Piaseczno - Mon-Pol Płock 58:21
17.03.2022 18:30 MKS Grójec - Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów 47:41

2 kolejka

10.03.2022 17:20 Grodziski Klub Koszykarski - AK KUSY Łomianki 38:40
16.03.2022 17:30 UKS Trójka Żyrardów - MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. 74:28

2 kolejka

11.03.2022 17:00 Mon-Pol Płock - Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów 31:44
11.03.2022 17:30 MUKS Piaseczno - MKS Grójec 57:39

3 kolejka

19.03.2022 11:00 MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. - Grodziski Klub Koszykarski 58:35
23.03.2022 16:45 UKS Trójka Żyrardów - AK KUSY Łomianki 88:31

3 kolejka

21.03.2022 16:30 UKS Huragan Wołomin - MUKS Piaseczno 30:59
09.04.2022 12:00 Mon-Pol Płock - MKS Grójec 39:52

4 kolejka

24.03.2022 17:20 Grodziski Klub Koszykarski - UKS Trójka Żyrardów 26:66
26.03.2022 13:30 AK KUSY Łomianki - MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. 41:30

4 kolejka

27.03.2022 16:00 MKS Grójec - UKS Huragan Wołomin 56:36

5 kolejka

31.03.2022 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów - MUKS Piaseczno 19:54
01.04.2022 17:00 Mon-Pol Płock - UKS Huragan Wołomin 58:51

5 kolejka

03.04.2022 10:30 AK KUSY Łomianki - Grodziski Klub Koszykarski 45:36
10.04.2022 11:00 MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. - UKS Trójka Żyrardów 36:64

6 kolejka

07.04.2022 17:20 Grodziski Klub Koszykarski - MPKK OSiR Sokołów SA Sokołów Podl. 29:32
14.05.2022 12:45 AK KUSY Łomianki - UKS Trójka Żyrardów 32:55

6 kolejka

17.03.2022 16:30 Mon-Pol Płock - MUKS Piaseczno 38:68
05.05.2022 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów - MKS Grójec 31:48

8 Kolejka

12.04.2022 18:30 UKS Huragan Wołomin - MKS Grójec 29:36
28.04.2022 17:00 Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Mon-Pol Płock 11:36

9 Kolejka

03.04.2022 16:00 MKS Grójec - MUKS Piaseczno 66:70

10 Kolejka

25.04.2022 16:30 UKS Huragan Wołomin - Mon-Pol Płock 59:17

7 Kolejka

12.05.2022 18:30 MKS Grójec - Mon-Pol Płock 68:40
20.05.2022 17:00 MUKS Piaseczno - UKS Huragan Wołomin 37:26

Kolejka I Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów

15.05.2022 10:00 UKS Trójka Żyrardów - MKS Grójec 85:46
15.05.2022 12:15 MUKS Piaseczno - AK KUSY Łomianki 52:28

Kolejka II Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów

15.05.2022 15:30 MKS Grójec - AK KUSY Łomianki 62:41
15.05.2022 17:45 UKS Trójka Żyrardów - MUKS Piaseczno 65:45
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania