Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

A B C D F G J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z

K

Kalupa Natalia MUKS I Piaseczno

Kamińska Aleksandra UKS Huragan I Wołomin

Karnafel Magdalena Grodziski Klub Koszykarski II

Keller Nina MUKS 21 Płock

Kędzierska Amelia Grodziski Klub Koszykarski I

Kiełkiweicz Patrycja MUKS 21 Płock

Kisiel Julia MUKS 21 Płock

Kisio Karolina MUKS 21 Płock

Kokoszka Joanna UKS Huragan II Wołomin

Kołodziejczyk Aniela UKS Huragan II Wołomin

Kondera Michalina UKS 4 Ursus Warszawa

Konieczna Zofia MUKS II Piaseczno

Kopczyńska Lena UKS Kusy Basket Łomianki

Kordek Alicja UKS Kusy Basket Łomianki

Kordek Klara UKS Kusy Basket Łomianki

Korkosz Malwina KS Greens II Słupno

Kosik Oliwia MKS Pruszków

Kowalska Pola UKS Trójka Żyrardów

Kozłowska Aleksandra MKS Pruszków

Kozłowska Maria UKS 4 Ursus Warszawa

Kozłowska Nikola Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża

Kraft Iga MKS Pruszków

Krawczykiewicz Hanna UKS Trójka Żyrardów

Krogulec Julia UKS Huragan I Wołomin

Królikiewicz Urszula MUKS I Piaseczno

Kruk Barbara MKS Pruszków

Kucharczyk Laura MUKS I Piaseczno

Kucharska Barbara MKS Pruszków

Kuchta Wiktoria MKS Pruszków

Kujawa Karolina KS Greens Słupno

Kulczyk Oliwia UKS 4 Ursus Warszawa

Kulińska Lena MUKS I Piaseczno

Kulmaczewska Weronika Grodziski Klub Koszykarski II

Kur Michalina MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski

Kurowicka Natasza MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski

Kusiak Karolina KS Greens Słupno

Kuszewska Gabriela Grodziski Klub Koszykarski II

Kutyła Julia MUKS I Piaseczno

Kwapisz Agata MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski

S

Sarba Agata Grodziski Klub Koszykarski II

Sass Weronika Grodziski Klub Koszykarski I

Senkowska Hanna KS Greens Słupno

Seżalska Anna MUKS 21 Płock

Sieczkowska Zofia KS Greens II Słupno

Siedlanowska Michalina Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża

Siemiątkowska Anna MUKS 21 Płock

Siemion Maja KS Greens Słupno

Sierzputowska Maja Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża

Siry Zuzanna UKS Huragan I Wołomin

Siwek Zuzanna KS Greens II Słupno

Skalska Nikola MUKS 21 Płock

Skibińska Róża UKS Trójka Żyrardów

Skrzypczyk Zuzanna MUKS I Piaseczno

Słowińska Kaja Grodziski Klub Koszykarski II

Smuniewska Gabriela MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski

Smyra Julia MUKS I Piaseczno

Soczuk Maja UKS Huragan I Wołomin

Staszewska Lena UKS Trójka Żyrardów

Stawicka Maria KS Greens Słupno

Stelmasiak Aleksandra Grodziski Klub Koszykarski I

Stępień Wiktoria UKS 4 Ursus Warszawa

Stępniak Zuzanna UKS Huragan I Wołomin

Stpiczyńska Emilia UKS Huragan I Wołomin

Strzelecka Kinga Grodziski Klub Koszykarski I

Stypuła Lena Grodziski Klub Koszykarski II

Suchecka Julia UKS Trójka Żyrardów

Szafraniec Adrianna UKS Trójka Żyrardów

Szczepkowska Zofia UKS Huragan II Wołomin

Szczotkowska Iga UKS Kusy Basket Łomianki

Szelc Karolina UKS Kusy Basket Łomianki

Szeligowska Gabriela Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża

Szkudlarek Amelia UKS Kusy Basket Łomianki

Szopińska Pola Grodziski Klub Koszykarski II

Szostek Maria KS Greens Słupno

Szostek Zofia KS Greens Słupno

Szot Anna MUKS I Piaseczno

Szubartowska Hanna MUKS II Piaseczno

Szwedyk Liwia MUKS II Piaseczno

Szymańska Jagoda UKS 4 Ursus Warszawa

UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania