Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

2LK

I ETAP: Dwie grupy; każdy z każdym; mecz i rewanż.

II ETAP: awansują 3 najlepsze zespoły z każdej grupy z zaliczeniem wyników meczy z I etapu; dogrywanie meczów z drugą grupą.

Drużyny z miejsc 4-6 rozegrają mecze o miejsca 7-12, z zaliczeniem wyników meczy z I etapu.

3LM

I ETAP: Dwie grupy; każdy z każdym; mecz i rewanż.

II ETAP: awansują 3 najlepsze zespoły z każdej grupy z zaliczeniem wyników meczy z I etapu; dogrywanie meczów z drugą grupą.

Drużyny z miejsc 4-6 rozegrają mecze o miejsca 7-14, z zaliczeniem wyników meczy z I etapu.

U22K

Turniej barażowy z udziałem zawodniczek SMS

U20M

I ETAP: Dwie grupy; każdy z każdym; mecz i rewanż.

II ETAP: Drużyny z miejsc 1-2 dogrywają mecze z drugą grupą, z zaliczeniem wyników z I etapu.

Drużyny z miejsc 3-4 dogrywają mecze z drugą grupą, z zaliczeniem wyników z I etapu.

U18K

I ETAP: Jedna grupa; każdy z każdym; mecz i rewanż.

II ETAP: Turniej barażowy z udziałem zawodniczek z SMS. 

U18M

I ETAP: Jedna grupa; każdy z każdym; mecz i rewanż.

II ETAP: Cztery pierwsze drużyny rozegrają play-off z czteroma drużynami z Podlasia w formule 1-4, 2-3, 3-2, 4-1 – mecz i rewanż.

III ETAP: Turniej strefowy z udziałem zwycięzców par z II etapu, Jeśli wygrają drużyny z Mazowsza, kolejność końcowa zostaje utrzymama z II etapu.

U16K

I ETAP: Jedna grupa; każdy z każdym; mecz i rewanż.

II ETAP: Turniej barażowy z udziałem zawodniczek z SMS.

U16M

I ETAP: Dwie grupy; każdy z każdym; mecz i rewanż.

II ETAP: Awansują po 3 najlepsze drużyny z każdej z grup z zaliczeniem wyników meczy z I etapu.
Drużyny z miejsc 4-6 rozegrają mecze o miejsca 7-11, z zaliczeniem wyników meczy z I etapu.

III ETAP: Cztery pierwsze drużyny rozegrają play-off z czteroma drużynami z Podlasia w formule 1-4, 2-3, 3-2, 4-1 – mecz i rewanż.

IV ETAP: Turniej strefowy z udziałem zwycięzców par z III etapu, Jeśli wygrają drużyny z Mazowsza, kolejność końcowa zostaje utrzymama z II etapu.

U14K

I ETAP: Dwie grupy; każdy z każdym; mecz i rewanż.

II ETAP: Awansują po 3 najlepsze drużyny z każdej z grup z zaliczeniem wyników meczy z I etapu.
Drużyny z miejsc 4-6 rozegrają mecze o miejsca 7-12, z zaliczeniem wyników meczy z I etapu.

U14M

I ETAP: Trzy grupy; każdy z każdym; mecz i rewanż.

II ETAP: Awansują po 2 najlepsze drużyny z każdej z grup z zaliczeniem wyników meczy z I etapu.

Drużyny z miejsc 3-4 rozegrają mecze o miejsca 7-12, z zaliczeniem wyników meczy z I etapu.

Drużyny z miejsc 5-6 rozegrają mecze o miejsca 13-16, z zaliczeniem wyników meczy z I etapu.

III ETAP: Cztery pierwsze drużyny rozegrają play-off z czteroma drużynami z Podlasia w formule 1-4, 2-3, 3-2, 4-1 – mecz i rewanż.

IV ETAP: Turniej strefowy z udziałem zwycięzców par z III etapu, Jeśli wygrają drużyny z Mazowsza, kolejność końcowa zostaje utrzymama z II etapu.

UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania