Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

2LK

I ETAP: Dwie grupy; każdy z każdym; mecz i rewanż.

II ETAP: awansują 3 najlepsze zespoły z każdej grupy z zaliczeniem wyników meczy z I etapu i grają o miejsca 1-6; dogrywanie meczów z drugą grupą.

Drużyny z miejsc 4-6 rozegrają mecze o miejsca 7-11 kazdy z każdym, z zaliczeniem wyników meczy z I etapu.

3LM

I ETAP: Dwie grupy; każdy z każdym; mecz i rewanż.

II ETAP: Do gry o miejsca 1-8 awansują 4 najlepsze zespoły z każdej grupy z zaliczeniem wyników meczy z I etapu; dogrywanie meczów z drugą grupą.

Drużyny z miejsc 5-8 rozegrają mecze o miejsca 9-16, z zaliczeniem wyników meczy z I etapu.

U19K

I ETAP: Jedna grupa; każdy z każdym; mecz i rewanż.

II ETAP: Turniej barażowy z udziałem zawodniczek z SMS.

U19M

I ETAP: Cztery grupy; każdy z każdym; mecz i rewanż.

II ETAP: Zwycięzcy grup zagrają w systemie A1-B1 oraz C1-D1 – mecz i rewanż.

Drużyny z miejsc 2-3 grają o miejsca 5-12.

III ETAP: Zwycięzcy par A1-B1 oraz C1-D1 zagrają mecz i rewanż.

IV ETAP: Drużyny z III etapu rozegrają play-off z dwoma drużynami z Podlasia w formule 1-2, 2-1 – mecz i rewanż.

V ETAP: Turniej barażowy z udziałem zawodników z SMS.

U17K

I ETAP: Jedna grupa; każdy z każdym; mecz i rewanż.

II ETAP: Turniej barażowy z udziałem zawodniczek z SMS. 

U17M

I ETAP: Dwie grupy; każdy z każdym; mecz i rewanż.

II ETAP: awansują 3 najlepsze zespoły z każdej grupy z zaliczeniem wyników meczy z I etapu; dogrywanie meczów z drugą grupą.

Drużyny z miejsc 4-5 rozegrają mecze o miejsca 7-10.

III ETAP: Cztery pierwsze drużyny rozegrają play-off z czteroma drużynami z Podlasia w formule 1-4, 2-3, 3-2, 4-1 – mecz i rewanż.

IV ETAP: Turniej barażowy z udziałem zawodników z SMS.

U15K

I ETAP: Jedna grupa; każdy z każdym; mecz i rewanż.

U15M

I ETAP: Dwie grupy; każdy z każdym; mecz i rewanż.

II ETAP:  awansują 3 najlepsze zespoły z każdej grupy z zaliczeniem wyników meczy z I etapu; dogrywanie meczów z drugą grupą.
Drużyny z miejsc 4-7 rozegrają mecze o miejsca 7-13, z zaliczeniem wyników z I etapu.

III ETAP: Cztery pierwsze drużyny rozegrają play-off z czteroma drużynami z Podlasia w formule 1-4, 2-3, 3-2, 4-1 – mecz i rewanż.

IV ETAP: Ewentualny turniej strefowy.

U13K

I ETAP: Jedna grupa; Każdy z każdym; mecz i rewanż.

U13M

I ETAP: Dwie grupy; każdy z każdym; mecz i rewanż.

II ETAP: awansują 3 najlepsze zespoły z każdej grupy z zaliczeniem wyników meczy z I etapu i graja o miejsca 1-6; dogrywanie meczów z drugą grupą.

Drużyny z miejsc 4-7 graja o miejsca 7-14 każdy z każdym, z zaliczeniem wynikó z I etapu.

 

UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania