1 kolejka

KSK Noteć Inowrocław - SKK Siedlce 26.09.2015 18:00
26.09.2015 18:00
79:58
GTK Gliwice - Rawlplug Sokół Łańcut 26.09.2015 18:00
26.09.2015 18:00
55:72
Biofarm Basket Poznań - GKS Tychy 26.09.2015 18:00
26.09.2015 18:00
69:65
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Legia Warszawa 26.09.2015 18:00
26.09.2015 18:00
67:74
Exact Systems Śląsk Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 27.09.2015 14:00
27.09.2015 14:00
66:54
ACK UTH Rosa Radom - KS Spójnia Stargard 27.09.2015 17:00
27.09.2015 17:00
76:58
Znicz Basket Pruszków - meritumkredyt Pogoń Prudnik 27.09.2015 17:00
27.09.2015 17:00
80:62
Miasto Szkła Krosno - Enea Astoria Bydgoszcz 27.09.2015 18:00
27.09.2015 18:00
74:54

2 kolejka

KS Spójnia Stargard - meritumkredyt Pogoń Prudnik 03.10.2015 17:30
03.10.2015 17:30
57:73
Rawlplug Sokół Łańcut - ACK UTH Rosa Radom 03.10.2015 17:30
03.10.2015 17:30
82:48
SKK Siedlce - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 03.10.2015 18:00
03.10.2015 18:00
73:75
GKS Tychy - Legia Warszawa 03.10.2015 18:00
03.10.2015 18:00
67:73
KSK Noteć Inowrocław - GTK Gliwice 03.10.2015 18:00
03.10.2015 18:00
76:79
Znicz Basket Pruszków - Enea Astoria Bydgoszcz 03.10.2015 19:00
03.10.2015 19:00
73:71
Exact Systems Śląsk Wrocław - Biofarm Basket Poznań 04.10.2015 18:00
04.10.2015 18:00
59:61
Miasto Szkła Krosno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 04.10.2015 18:00
04.10.2015 18:00
93:43

3 kolejka

Biofarm Basket Poznań - Miasto Szkła Krosno 10.10.2015 15:45
10.10.2015 15:45
51:76
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Rawlplug Sokół Łańcut 10.10.2015 17:30
10.10.2015 17:30
67:76
GTK Gliwice - SKK Siedlce 10.10.2015 18:00
10.10.2015 18:00
73:54
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - GKS Tychy 10.10.2015 18:00
10.10.2015 18:00
65:69
Enea Astoria Bydgoszcz - KS Spójnia Stargard 10.10.2015 19:00
10.10.2015 19:00
76:67
Legia Warszawa - Exact Systems Śląsk Wrocław 11.10.2015 17:00
11.10.2015 17:00
69:59
ACK UTH Rosa Radom - KSK Noteć Inowrocław 11.10.2015 18:00
11.10.2015 18:00
71:65
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Znicz Basket Pruszków 28.10.2015 19:30
28.10.2015 19:30
71:79

4 kolejka

Exact Systems Śląsk Wrocław - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 17.10.2015 17:00
17.10.2015 17:00
64:55
KS Spójnia Stargard - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 17.10.2015 17:30
17.10.2015 17:30
78:65
Rawlplug Sokół Łańcut - Enea Astoria Bydgoszcz 17.10.2015 17:30
17.10.2015 17:30
79:50
SKK Siedlce - GKS Tychy 17.10.2015 18:00
17.10.2015 18:00
67:71
KSK Noteć Inowrocław - meritumkredyt Pogoń Prudnik 17.10.2015 18:00
17.10.2015 18:00
62:67
GTK Gliwice - ACK UTH Rosa Radom 17.10.2015 18:00
17.10.2015 18:00
76:84
Znicz Basket Pruszków - Biofarm Basket Poznań 18.10.2015 17:00
18.10.2015 17:00
56:50
Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa 18.10.2015 18:00
18.10.2015 18:00
88:73

5 kolejka

ACK UTH Rosa Radom - SKK Siedlce 21.10.2015 16:00
21.10.2015 16:00
63:71
Biofarm Basket Poznań - KS Spójnia Stargard 21.10.2015 18:00
21.10.2015 18:00
62:68
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Miasto Szkła Krosno 21.10.2015 18:00
21.10.2015 18:00
68:84
meritumkredyt Pogoń Prudnik - GTK Gliwice 21.10.2015 18:30
21.10.2015 18:30
69:60
GKS Tychy - Exact Systems Śląsk Wrocław 21.10.2015 19:00
21.10.2015 19:00
90:70
Enea Astoria Bydgoszcz - KSK Noteć Inowrocław 21.10.2015 19:30
21.10.2015 19:30
78:58
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Rawlplug Sokół Łańcut 21.10.2015 19:30
21.10.2015 19:30
82:79
Znicz Basket Pruszków - Legia Warszawa 21.10.2015 20:00
21.10.2015 20:00
71:56

6 kolejka

KS Spójnia Stargard - Legia Warszawa 24.10.2015 17:00
24.10.2015 17:00
82:80
Rawlplug Sokół Łańcut - Biofarm Basket Poznań 24.10.2015 17:30
24.10.2015 17:30
67:51
KSK Noteć Inowrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 24.10.2015 18:00
24.10.2015 18:00
79:51
GTK Gliwice - Enea Astoria Bydgoszcz 24.10.2015 18:00
24.10.2015 18:00
70:75
SKK Siedlce - Exact Systems Śląsk Wrocław 25.10.2015 17:00
25.10.2015 17:00
69:55
Znicz Basket Pruszków - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 25.10.2015 17:00
25.10.2015 17:00
75:63
ACK UTH Rosa Radom - meritumkredyt Pogoń Prudnik 25.10.2015 17:00
25.10.2015 17:00
71:78
Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy 25.10.2015 18:00
25.10.2015 18:00
78:69

7 kolejka

Exact Systems Śląsk Wrocław - Miasto Szkła Krosno 30.10.2015 17:00
30.10.2015 17:00
54:93
Legia Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut 30.10.2015 20:00
30.10.2015 20:00
70:61
Biofarm Basket Poznań - KSK Noteć Inowrocław 31.10.2015 15:45
31.10.2015 15:45
70:64
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - GTK Gliwice 31.10.2015 17:00
31.10.2015 17:00
59:57
meritumkredyt Pogoń Prudnik - SKK Siedlce 31.10.2015 17:30
31.10.2015 17:30
63:68
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - KS Spójnia Stargard 31.10.2015 18:00
31.10.2015 18:00
65:85
GKS Tychy - Znicz Basket Pruszków 31.10.2015 18:00
31.10.2015 18:00
87:70
Enea Astoria Bydgoszcz - ACK UTH Rosa Radom 31.10.2015 19:00
31.10.2015 19:00
63:73

8 kolejka

Rawlplug Sokół Łańcut - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 05.11.2015 18:00
05.11.2015 18:00
100:49
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Enea Astoria Bydgoszcz 07.11.2015 17:30
07.11.2015 17:30
87:81
SKK Siedlce - Miasto Szkła Krosno 07.11.2015 18:00
07.11.2015 18:00
69:100
KSK Noteć Inowrocław - Legia Warszawa 07.11.2015 18:00
07.11.2015 18:00
66:87
GTK Gliwice - Biofarm Basket Poznań 07.11.2015 18:00
07.11.2015 18:00
61:52
Znicz Basket Pruszków - Exact Systems Śląsk Wrocław 08.11.2015 17:00
08.11.2015 17:00
75:74
ACK UTH Rosa Radom - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 08.11.2015 17:00
08.11.2015 17:00
61:54
KS Spójnia Stargard - GKS Tychy 08.11.2015 19:00
08.11.2015 19:00
59:85

9 kolejka

Biofarm Basket Poznań - ACK UTH Rosa Radom 11.11.2015 15:45
11.11.2015 15:45
58:64
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - meritumkredyt Pogoń Prudnik 11.11.2015 17:00
11.11.2015 17:00
73:59
Exact Systems Śląsk Wrocław - KS Spójnia Stargard 11.11.2015 17:00
11.11.2015 17:00
48:67
GTK Gliwice - Legia Warszawa 11.11.2015 18:00
11.11.2015 18:00
77:83
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - KSK Noteć Inowrocław 11.11.2015 18:00
11.11.2015 18:00
62:69
Miasto Szkła Krosno - Znicz Basket Pruszków 11.11.2015 18:00
11.11.2015 18:00
83:67
Enea Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce 11.11.2015 19:00
11.11.2015 19:00
78:65
GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut 11.11.2015 19:00
11.11.2015 19:00
68:71

10 kolejka

ACK UTH Rosa Radom - Legia Warszawa 14.11.2015 15:00
14.11.2015 15:00
69:95
KS Spójnia Stargard - Miasto Szkła Krosno 14.11.2015 17:00
14.11.2015 17:00
80:96
Rawlplug Sokół Łańcut - Exact Systems Śląsk Wrocław 14.11.2015 17:30
14.11.2015 17:30
76:54
KSK Noteć Inowrocław - GKS Tychy 14.11.2015 18:00
14.11.2015 18:00
75:71
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - GTK Gliwice 14.11.2015 18:00
14.11.2015 18:00
73:70
SKK Siedlce - Znicz Basket Pruszków 14.11.2015 19:00
14.11.2015 19:00
79:75
Enea Astoria Bydgoszcz - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 14.11.2015 19:00
14.11.2015 19:00
70:50
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Biofarm Basket Poznań 15.11.2015 17:00
15.11.2015 17:00
70:52

11 kolejka

Exact Systems Śląsk Wrocław - KSK Noteć Inowrocław 21.11.2015 13:00
21.11.2015 13:00
74:65
Biofarm Basket Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz 21.11.2015 15:45
21.11.2015 15:45
62:71
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - SKK Siedlce 21.11.2015 17:00
21.11.2015 17:00
83:81
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Legia Warszawa 21.11.2015 17:30
21.11.2015 17:30
76:59
GKS Tychy - GTK Gliwice 21.11.2015 19:00
21.11.2015 19:00
89:68
Miasto Szkła Krosno - Rawlplug Sokół Łańcut 22.11.2015 17:00
22.11.2015 17:00
72:85
Znicz Basket Pruszków - KS Spójnia Stargard 22.11.2015 17:00
22.11.2015 17:00
78:81
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - ACK UTH Rosa Radom 22.11.2015 18:00
22.11.2015 18:00
65:67

12 kolejka

SKK Siedlce - KS Spójnia Stargard 28.11.2015 17:00
28.11.2015 17:00
71:73
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Biofarm Basket Poznań 28.11.2015 17:00
28.11.2015 17:00
77:66
Rawlplug Sokół Łańcut - Znicz Basket Pruszków 28.11.2015 17:30
28.11.2015 17:30
78:63
meritumkredyt Pogoń Prudnik - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 28.11.2015 17:30
28.11.2015 17:30
70:54
KSK Noteć Inowrocław - Miasto Szkła Krosno 28.11.2015 18:00
28.11.2015 18:00
69:77
ACK UTH Rosa Radom - GKS Tychy 29.11.2015 17:00
29.11.2015 17:00
59:83
GTK Gliwice - Exact Systems Śląsk Wrocław 29.11.2015 18:00
29.11.2015 18:00
43:56
Enea Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 02.12.2015 19:00
02.12.2015 19:00
73:87

13 kolejka

KS Spójnia Stargard - Rawlplug Sokół Łańcut 05.12.2015 17:00
05.12.2015 17:00
61:93
Biofarm Basket Poznań - SKK Siedlce 05.12.2015 18:00
05.12.2015 18:00
81:70
Legia Warszawa - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 05.12.2015 18:00
05.12.2015 18:00
84:51
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Enea Astoria Bydgoszcz 05.12.2015 18:00
05.12.2015 18:00
86:79
GKS Tychy - meritumkredyt Pogoń Prudnik 05.12.2015 18:00
05.12.2015 18:00
104:71
GTK Gliwice - Miasto Szkła Krosno 05.12.2015 18:00
05.12.2015 18:00
47:88
Exact Systems Śląsk Wrocław - ACK UTH Rosa Radom 06.12.2015 14:00
06.12.2015 14:00
70:73
Znicz Basket Pruszków - KSK Noteć Inowrocław 06.12.2015 18:00
06.12.2015 18:00
76:73

14 kolejka

ACK UTH Rosa Radom - Miasto Szkła Krosno 12.12.2015 15:00
12.12.2015 15:00
63:83
Biofarm Basket Poznań - Legia Warszawa 12.12.2015 15:45
12.12.2015 15:45
44:75
SKK Siedlce - Rawlplug Sokół Łańcut 12.12.2015 16:00
12.12.2015 16:00
69:84
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 12.12.2015 17:00
12.12.2015 17:00
78:59
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Exact Systems Śląsk Wrocław 12.12.2015 17:30
12.12.2015 17:30
84:64
KSK Noteć Inowrocław - KS Spójnia Stargard 12.12.2015 18:00
12.12.2015 18:00
84:75
GTK Gliwice - Znicz Basket Pruszków 12.12.2015 18:00
12.12.2015 18:00
54:65
Enea Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy 12.12.2015 19:00
12.12.2015 19:00
69:71

15 kolejka

Legia Warszawa - SKK Siedlce 19.12.2015 15:00
19.12.2015 15:00
76:69
KS Spójnia Stargard - GTK Gliwice 19.12.2015 17:00
19.12.2015 17:00
86:74
Exact Systems Śląsk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 19.12.2015 17:30
19.12.2015 17:30
82:88
Rawlplug Sokół Łańcut - KSK Noteć Inowrocław 19.12.2015 17:30
19.12.2015 17:30
78:64
GKS Tychy - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 19.12.2015 18:00
19.12.2015 18:00
62:47
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Biofarm Basket Poznań 19.12.2015 19:00
19.12.2015 19:00
89:78
Miasto Szkła Krosno - meritumkredyt Pogoń Prudnik 20.12.2015 17:00
20.12.2015 17:00
79:58
Znicz Basket Pruszków - ACK UTH Rosa Radom 20.12.2015 17:00
20.12.2015 17:00
76:69

16 kolejka

Legia Warszawa - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 23.12.2015 18:00
23.12.2015 18:00
105:70
SKK Siedlce - KSK Noteć Inowrocław 02.01.2016 17:00
02.01.2016 17:00
75:62
Rawlplug Sokół Łańcut - GTK Gliwice 02.01.2016 17:30
02.01.2016 17:30
80:63
GKS Tychy - Biofarm Basket Poznań 02.01.2016 18:00
02.01.2016 18:00
91:59
KS Spójnia Stargard - ACK UTH Rosa Radom 03.01.2016 17:00
03.01.2016 17:00
76:68
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Znicz Basket Pruszków 03.01.2016 17:00
03.01.2016 17:00
74:69
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Exact Systems Śląsk Wrocław 03.01.2016 17:00
03.01.2016 17:00
73:65
Enea Astoria Bydgoszcz - Miasto Szkła Krosno 03.01.2016 19:00
03.01.2016 19:00
71:114

17 kolejka

ACK UTH Rosa Radom - Rawlplug Sokół Łańcut 09.01.2016 16:00
09.01.2016 16:00
58:69
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno 09.01.2016 17:00
09.01.2016 17:00
61:104
meritumkredyt Pogoń Prudnik - KS Spójnia Stargard 09.01.2016 17:30
09.01.2016 17:30
65:61
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - SKK Siedlce 09.01.2016 18:00
09.01.2016 18:00
63:86
GTK Gliwice - KSK Noteć Inowrocław 09.01.2016 18:00
09.01.2016 18:00
74:77
Enea Astoria Bydgoszcz - Znicz Basket Pruszków 09.01.2016 19:00
09.01.2016 19:00
91:88
Legia Warszawa - GKS Tychy 10.01.2016 16:00
10.01.2016 16:00
80:68
Biofarm Basket Poznań - Exact Systems Śląsk Wrocław 10.01.2016 17:00
10.01.2016 17:00
84:73

18 kolejka

KS Spójnia Stargard - Enea Astoria Bydgoszcz 13.01.2016 18:00
13.01.2016 18:00
68:75
Rawlplug Sokół Łańcut - meritumkredyt Pogoń Prudnik 16.01.2016 17:30
16.01.2016 17:30
69:61
GKS Tychy - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 16.01.2016 18:00
16.01.2016 18:00
92:77
Znicz Basket Pruszków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 17.01.2016 17:00
17.01.2016 17:00
69:56
Miasto Szkła Krosno - Biofarm Basket Poznań 17.01.2016 17:00
17.01.2016 17:00
98:62
Exact Systems Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 17.01.2016 17:00
17.01.2016 17:00
83:77
SKK Siedlce - GTK Gliwice 17.01.2016 18:00
17.01.2016 18:00
72:70
KSK Noteć Inowrocław - ACK UTH Rosa Radom 17.01.2016 19:00
17.01.2016 19:00
66:56

19 kolejka

Biofarm Basket Poznań - Znicz Basket Pruszków 23.01.2016 15:45
23.01.2016 15:45
60:61
ACK UTH Rosa Radom - GTK Gliwice 23.01.2016 16:00
23.01.2016 16:00
86:58
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KS Spójnia Stargard 23.01.2016 17:00
23.01.2016 17:00
85:75
meritumkredyt Pogoń Prudnik - KSK Noteć Inowrocław 23.01.2016 17:30
23.01.2016 17:30
95:60
GKS Tychy - SKK Siedlce 23.01.2016 18:00
23.01.2016 18:00
96:84
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Exact Systems Śląsk Wrocław 23.01.2016 18:00
23.01.2016 18:00
84:64
Enea Astoria Bydgoszcz - Rawlplug Sokół Łańcut 23.01.2016 19:00
23.01.2016 19:00
63:71
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno 23.01.2016 19:45
23.01.2016 19:45
63:73

20 kolejka

KSK Noteć Inowrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 27.01.2016 18:00
27.01.2016 18:00
77:64
Rawlplug Sokół Łańcut - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 27.01.2016 18:00
27.01.2016 18:00
72:42
Miasto Szkła Krosno - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 27.01.2016 18:00
27.01.2016 18:00
98:67
Exact Systems Śląsk Wrocław - GKS Tychy 27.01.2016 18:00
27.01.2016 18:00
69:71
SKK Siedlce - ACK UTH Rosa Radom 27.01.2016 19:00
27.01.2016 19:00
83:76
KS Spójnia Stargard - Biofarm Basket Poznań 27.01.2016 19:00
27.01.2016 19:00
58:81
Legia Warszawa - Znicz Basket Pruszków 27.01.2016 19:45
27.01.2016 19:45
76:70
GTK Gliwice - meritumkredyt Pogoń Prudnik 27.01.2016 20:00
27.01.2016 20:00
73:65

21 kolejka

Exact Systems Śląsk Wrocław - SKK Siedlce 30.01.2016 16:00
30.01.2016 16:00
69:59
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KSK Noteć Inowrocław 30.01.2016 17:00
30.01.2016 17:00
78:62
meritumkredyt Pogoń Prudnik - ACK UTH Rosa Radom 30.01.2016 17:30
30.01.2016 17:30
68:58
GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno 30.01.2016 18:00
30.01.2016 18:00
51:90
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Znicz Basket Pruszków 30.01.2016 18:00
30.01.2016 18:00
61:88
Biofarm Basket Poznań - Rawlplug Sokół Łańcut 31.01.2016 15:45
31.01.2016 15:45
56:50
Legia Warszawa - KS Spójnia Stargard 31.01.2016 16:45
31.01.2016 16:45
92:77
Enea Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice 03.02.2016 19:00
03.02.2016 19:00
78:69

22 kolejka

ACK UTH Rosa Radom - Enea Astoria Bydgoszcz 06.02.2016 15:00
06.02.2016 15:00
80:86
KS Spójnia Stargard - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 06.02.2016 17:00
06.02.2016 17:00
79:85
Rawlplug Sokół Łańcut - Legia Warszawa 06.02.2016 17:30
06.02.2016 17:30
73:54
GTK Gliwice - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 06.02.2016 18:00
06.02.2016 18:00
74:57
KSK Noteć Inowrocław - Biofarm Basket Poznań 06.02.2016 18:00
06.02.2016 18:00
73:67
Znicz Basket Pruszków - GKS Tychy 06.02.2016 18:00
06.02.2016 18:00
61:57
SKK Siedlce - meritumkredyt Pogoń Prudnik 06.02.2016 19:00
06.02.2016 19:00
88:82
Miasto Szkła Krosno - Exact Systems Śląsk Wrocław 07.02.2016 17:00
07.02.2016 17:00
81:68

23 kolejka

Legia Warszawa - KSK Noteć Inowrocław 12.02.2016 19:30
12.02.2016 19:30
116:68
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - ACK UTH Rosa Radom 13.02.2016 17:00
13.02.2016 17:00
79:75
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Rawlplug Sokół Łańcut 13.02.2016 18:00
13.02.2016 18:00
60:66
GKS Tychy - KS Spójnia Stargard 13.02.2016 19:00
13.02.2016 19:00
92:75
Miasto Szkła Krosno - SKK Siedlce 14.02.2016 17:00
14.02.2016 17:00
86:59
Exact Systems Śląsk Wrocław - Znicz Basket Pruszków 09.03.2016 17:00
09.03.2016 17:00
72:76
Biofarm Basket Poznań - GTK Gliwice 09.03.2016 19:00
09.03.2016 19:00
61:64
Enea Astoria Bydgoszcz - meritumkredyt Pogoń Prudnik 23.03.2016 19:00
23.03.2016 19:00
80:69

24 kolejka

ACK UTH Rosa Radom - Biofarm Basket Poznań 17.02.2016 15:30
17.02.2016 15:30
72:66
KSK Noteć Inowrocław - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 17.02.2016 18:00
17.02.2016 18:00
76:72
Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy 17.02.2016 18:00
17.02.2016 18:00
73:67
KS Spójnia Stargard - Exact Systems Śląsk Wrocław 17.02.2016 18:00
17.02.2016 18:00
63:69
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 17.02.2016 18:30
17.02.2016 18:30
80:59
Znicz Basket Pruszków - Miasto Szkła Krosno 17.02.2016 19:00
17.02.2016 19:00
59:70
SKK Siedlce - Enea Astoria Bydgoszcz 17.02.2016 20:00
17.02.2016 20:00
87:99
Legia Warszawa - GTK Gliwice 17.02.2016 20:00
17.02.2016 20:00
88:77

25 kolejka

Exact Systems Śląsk Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 20.02.2016 15:30
20.02.2016 15:30
49:74
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Enea Astoria Bydgoszcz 20.02.2016 17:00
20.02.2016 17:00
72:67
Znicz Basket Pruszków - SKK Siedlce 20.02.2016 18:00
20.02.2016 18:00
78:86
GTK Gliwice - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 20.02.2016 18:00
20.02.2016 18:00
67:89
Legia Warszawa - ACK UTH Rosa Radom 20.02.2016 18:00
20.02.2016 18:00
87:78
GKS Tychy - KSK Noteć Inowrocław 20.02.2016 19:00
20.02.2016 19:00
94:70
Biofarm Basket Poznań - meritumkredyt Pogoń Prudnik 20.02.2016 19:30
20.02.2016 19:30
52:67
Miasto Szkła Krosno - KS Spójnia Stargard 21.02.2016 16:45
21.02.2016 16:45
88:58

26 kolejka

Legia Warszawa - meritumkredyt Pogoń Prudnik 26.02.2016 19:30
26.02.2016 19:30
84:75
SKK Siedlce - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 27.02.2016 15:00
27.02.2016 15:00
76:78
ACK UTH Rosa Radom - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 27.02.2016 15:00
27.02.2016 15:00
93:71
Rawlplug Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno 27.02.2016 17:30
27.02.2016 17:30
80:84
GTK Gliwice - GKS Tychy 27.02.2016 18:00
27.02.2016 18:00
78:53
KS Spójnia Stargard - Znicz Basket Pruszków 27.02.2016 18:00
27.02.2016 18:00
81:76
Enea Astoria Bydgoszcz - Biofarm Basket Poznań 02.03.2016 19:00
02.03.2016 19:00
68:76
KSK Noteć Inowrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław 02.03.2016 20:00
02.03.2016 20:00
62:68

27 kolejka

Legia Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz 04.03.2016 19:00
04.03.2016 19:00
109:73
Exact Systems Śląsk Wrocław - GTK Gliwice 05.03.2016 14:30
05.03.2016 14:30
64:69
Biofarm Basket Poznań - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 05.03.2016 15:45
05.03.2016 15:45
44:51
KS Spójnia Stargard - SKK Siedlce 05.03.2016 17:00
05.03.2016 17:00
81:76
Miasto Szkła Krosno - KSK Noteć Inowrocław 05.03.2016 17:00
05.03.2016 17:00
112:82
Znicz Basket Pruszków - Rawlplug Sokół Łańcut 05.03.2016 18:00
05.03.2016 18:00
72:68
GKS Tychy - ACK UTH Rosa Radom 05.03.2016 18:00
05.03.2016 18:00
102:84
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - meritumkredyt Pogoń Prudnik 05.03.2016 18:00
05.03.2016 18:00
82:77

28 kolejka

Rawlplug Sokół Łańcut - KS Spójnia Stargard 12.03.2016 16:00
12.03.2016 16:00
84:63
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Legia Warszawa 12.03.2016 17:00
12.03.2016 17:00
82:107
Miasto Szkła Krosno - GTK Gliwice 12.03.2016 17:00
12.03.2016 17:00
102:58
meritumkredyt Pogoń Prudnik - GKS Tychy 12.03.2016 17:30
12.03.2016 17:30
78:75
ACK UTH Rosa Radom - Exact Systems Śląsk Wrocław 13.03.2016 16:00
13.03.2016 16:00
91:73
SKK Siedlce - Biofarm Basket Poznań 13.03.2016 18:00
13.03.2016 18:00
78:72
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 13.03.2016 18:00
13.03.2016 18:00
100:74
KSK Noteć Inowrocław - Znicz Basket Pruszków 13.03.2016 18:00
13.03.2016 18:00
75:80

29 kolejka

Legia Warszawa - Biofarm Basket Poznań 18.03.2016 19:00
18.03.2016 19:00
71:74
Exact Systems Śląsk Wrocław - meritumkredyt Pogoń Prudnik 19.03.2016 13:00
19.03.2016 13:00
67:61
KS Spójnia Stargard - KSK Noteć Inowrocław 19.03.2016 17:00
19.03.2016 17:00
87:71
Rawlplug Sokół Łańcut - SKK Siedlce 19.03.2016 17:30
19.03.2016 17:30
93:87
Znicz Basket Pruszków - GTK Gliwice 19.03.2016 18:00
19.03.2016 18:00
79:67
GKS Tychy - Enea Astoria Bydgoszcz 19.03.2016 18:00
19.03.2016 18:00
88:93
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 19.03.2016 18:00
19.03.2016 18:00
80:61
Miasto Szkła Krosno - ACK UTH Rosa Radom 20.03.2016 17:00
20.03.2016 17:00
103:67

30 kolejka

SKK Siedlce - Legia Warszawa 03.04.2016 18:00
03.04.2016 18:00
91:83
Biofarm Basket Poznań - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 03.04.2016 18:00
03.04.2016 18:00
83:65
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy 03.04.2016 18:00
03.04.2016 18:00
87:81
Enea Astoria Bydgoszcz - Exact Systems Śląsk Wrocław 03.04.2016 18:00
03.04.2016 18:00
79:76
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Miasto Szkła Krosno 03.04.2016 18:00
03.04.2016 18:00
57:66
ACK UTH Rosa Radom - Znicz Basket Pruszków 03.04.2016 18:00
03.04.2016 18:00
73:78
GTK Gliwice - KS Spójnia Stargard 03.04.2016 18:00
03.04.2016 18:00
86:72
KSK Noteć Inowrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 03.04.2016 18:00
03.04.2016 18:00
56:70