1 kolejka

Enea Astoria Bydgoszcz - Jamalex Polonia 1912 Leszno 23.09.2016 19:30
23.09.2016 19:30
76:80
meritumkredyt Pogoń Prudnik - ACK UTH Rosa Radom 24.09.2016 17:30
24.09.2016 17:30
75:70
KSK Noteć Inowrocław - AZS AGH Oknoplast Kraków 24.09.2016 18:00
24.09.2016 18:00
74:73
SKK Siedlce - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 24.09.2016 18:00
24.09.2016 18:00
65:61
Legia Warszawa - Biofarm Basket Poznań 25.09.2016 16:00
25.09.2016 16:00
60:64
Spójnia Stargard - GKS Tychy 25.09.2016 17:00
25.09.2016 17:00
76:75
Kotwica Kołobrzeg - GTK Gliwice 25.09.2016 17:00
25.09.2016 17:00
65:77
Znicz Basket Pruszków - Rawlplug Sokół Łańcut 25.09.2016 17:00
25.09.2016 17:00
71:80

2 kolejka

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Spójnia Stargard 01.10.2016 17:00
01.10.2016 17:00
71:77
GTK Gliwice - Rawlplug Sokół Łańcut 01.10.2016 18:00
01.10.2016 18:00
73:77
GKS Tychy - Kotwica Kołobrzeg 01.10.2016 18:00
01.10.2016 18:00
84:89
Biofarm Basket Poznań - KSK Noteć Inowrocław 01.10.2016 18:30
01.10.2016 18:30
70:67
Enea Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 01.10.2016 19:00
01.10.2016 19:00
72:85
Jamalex Polonia 1912 Leszno - ACK UTH Rosa Radom 02.10.2016 17:00
02.10.2016 17:00
92:73
Znicz Basket Pruszków - meritumkredyt Pogoń Prudnik 02.10.2016 17:00
02.10.2016 17:00
66:77
AZS AGH Oknoplast Kraków - SKK Siedlce 02.10.2016 19:00
02.10.2016 19:00
75:60

3 kolejka

Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy 08.10.2016 17:30
08.10.2016 17:30
79:74
meritumkredyt Pogoń Prudnik - GTK Gliwice 08.10.2016 17:30
08.10.2016 17:30
71:74
KSK Noteć Inowrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 08.10.2016 18:00
08.10.2016 18:00
89:62
Spójnia Stargard - AZS AGH Oknoplast Kraków 08.10.2016 18:00
08.10.2016 18:00
76:63
Kotwica Kołobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 08.10.2016 18:00
08.10.2016 18:00
75:54
SKK Siedlce - Biofarm Basket Poznań 08.10.2016 19:30
08.10.2016 19:30
84:77
Legia Warszawa - Jamalex Polonia 1912 Leszno 09.10.2016 17:00
09.10.2016 17:00
80:58
ACK UTH Rosa Radom - Znicz Basket Pruszków 09.10.2016 17:00
09.10.2016 17:00
57:67

4 kolejka

SKK Siedlce - Enea Astoria Bydgoszcz 13.10.2016 20:00
13.10.2016 20:00
72:61
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Znicz Basket Pruszków 15.10.2016 17:00
15.10.2016 17:00
79:77
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Rawlplug Sokół Łańcut 15.10.2016 17:00
15.10.2016 17:00
73:90
Legia Warszawa - KSK Noteć Inowrocław 15.10.2016 17:00
15.10.2016 17:00
85:62
GKS Tychy - meritumkredyt Pogoń Prudnik 15.10.2016 18:00
15.10.2016 18:00
81:73
Kotwica Kołobrzeg - AZS AGH Oknoplast Kraków 15.10.2016 20:00
15.10.2016 20:00
73:71
Biofarm Basket Poznań - Spójnia Stargard 16.10.2016 17:00
16.10.2016 17:00
61:70
GTK Gliwice - ACK UTH Rosa Radom 16.10.2016 18:00
16.10.2016 18:00
58:55

5 kolejka

ACK UTH Rosa Radom - GKS Tychy 19.10.2016 17:00
19.10.2016 17:00
64:75
Spójnia Stargard - Enea Astoria Bydgoszcz 19.10.2016 18:00
19.10.2016 18:00
87:77
Kotwica Kołobrzeg - Biofarm Basket Poznań 19.10.2016 18:00
19.10.2016 18:00
61:58
Rawlplug Sokół Łańcut - AZS AGH Oknoplast Kraków 19.10.2016 18:00
19.10.2016 18:00
88:72
GTK Gliwice - Znicz Basket Pruszków 19.10.2016 18:00
19.10.2016 18:00
85:64
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 19.10.2016 18:30
19.10.2016 18:30
96:70
Jamalex Polonia 1912 Leszno - KSK Noteć Inowrocław 19.10.2016 19:30
19.10.2016 19:30
79:67
SKK Siedlce - Legia Warszawa 19.10.2016 20:00
19.10.2016 20:00
62:80

6 kolejka

Biofarm Basket Poznań - Rawlplug Sokół Łańcut 22.10.2016 15:45
22.10.2016 15:45
48:73
Legia Warszawa - Spójnia Stargard 22.10.2016 16:00
22.10.2016 16:00
66:83
Jamalex Polonia 1912 Leszno - GTK Gliwice 22.10.2016 17:00
22.10.2016 17:00
87:79
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - ACK UTH Rosa Radom 22.10.2016 17:00
22.10.2016 17:00
66:60
GKS Tychy - Znicz Basket Pruszków 22.10.2016 19:00
22.10.2016 19:00
74:73
Enea Astoria Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg 22.10.2016 19:00
22.10.2016 19:00
84:79
KSK Noteć Inowrocław - SKK Siedlce 23.10.2016 18:00
23.10.2016 18:00
79:60
AZS AGH Oknoplast Kraków - meritumkredyt Pogoń Prudnik 23.10.2016 19:00
23.10.2016 19:00
72:75

7 kolejka

Rawlplug Sokół Łańcut - Enea Astoria Bydgoszcz 29.10.2016 17:30
29.10.2016 17:30
84:69
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Biofarm Basket Poznań 29.10.2016 17:30
29.10.2016 17:30
90:67
Spójnia Stargard - KSK Noteć Inowrocław 29.10.2016 18:00
29.10.2016 18:00
102:97
GTK Gliwice - GKS Tychy 29.10.2016 18:00
29.10.2016 18:00
62:59
SKK Siedlce - Jamalex Polonia 1912 Leszno 29.10.2016 20:00
29.10.2016 20:00
80:65
ACK UTH Rosa Radom - AZS AGH Oknoplast Kraków 30.10.2016 17:00
30.10.2016 17:00
78:72
Znicz Basket Pruszków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 30.10.2016 17:00
30.10.2016 17:00
77:69
Kotwica Kołobrzeg - Legia Warszawa 31.10.2016 17:00
31.10.2016 17:00
51:85

8 kolejka

Biofarm Basket Poznań - ACK UTH Rosa Radom 05.11.2016 15:00
05.11.2016 15:00
64:51
Jamalex Polonia 1912 Leszno - GKS Tychy 05.11.2016 17:00
05.11.2016 17:00
65:75
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - GTK Gliwice 05.11.2016 17:00
05.11.2016 17:00
57:72
Legia Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut 05.11.2016 17:00
05.11.2016 17:00
60:65
KSK Noteć Inowrocław - Kotwica Kołobrzeg 05.11.2016 18:00
05.11.2016 18:00
75:54
Enea Astoria Bydgoszcz - meritumkredyt Pogoń Prudnik 05.11.2016 19:00
05.11.2016 19:00
97:86
Znicz Basket Pruszków - AZS AGH Oknoplast Kraków 06.11.2016 17:00
06.11.2016 17:00
73:86
SKK Siedlce - Spójnia Stargard 06.11.2016 18:00
06.11.2016 18:00
74:75

9 kolejka

Kotwica Kołobrzeg - SKK Siedlce 10.11.2016 18:00
10.11.2016 18:00
70:60
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Legia Warszawa 11.11.2016 17:30
11.11.2016 17:30
72:64
Rawlplug Sokół Łańcut - KSK Noteć Inowrocław 12.11.2016 17:30
12.11.2016 17:30
77:82
Spójnia Stargard - Jamalex Polonia 1912 Leszno 12.11.2016 18:00
12.11.2016 18:00
79:70
Znicz Basket Pruszków - Biofarm Basket Poznań 12.11.2016 18:00
12.11.2016 18:00
61:63
GTK Gliwice - AZS AGH Oknoplast Kraków 12.11.2016 18:00
12.11.2016 18:00
91:63
GKS Tychy - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 12.11.2016 18:00
12.11.2016 18:00
86:74
ACK UTH Rosa Radom - Enea Astoria Bydgoszcz 13.11.2016 17:00
13.11.2016 17:00
93:85

10 kolejka

KSK Noteć Inowrocław - meritumkredyt Pogoń Prudnik 16.11.2016 18:00
16.11.2016 18:00
68:78
SKK Siedlce - Rawlplug Sokół Łańcut 16.11.2016 18:00
16.11.2016 18:00
75:87
Spójnia Stargard - Kotwica Kołobrzeg 16.11.2016 18:00
16.11.2016 18:00
72:66
AZS AGH Oknoplast Kraków - GKS Tychy 16.11.2016 18:30
16.11.2016 18:30
76:66
Enea Astoria Bydgoszcz - Znicz Basket Pruszków 16.11.2016 19:00
16.11.2016 19:00
56:105
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 16.11.2016 19:30
16.11.2016 19:30
64:57
Biofarm Basket Poznań - GTK Gliwice 16.11.2016 19:30
16.11.2016 19:30
69:64
Legia Warszawa - ACK UTH Rosa Radom 16.11.2016 20:00
16.11.2016 20:00
101:62

11 kolejka

ACK UTH Rosa Radom - KSK Noteć Inowrocław 19.11.2016 13:00
19.11.2016 13:00
76:65
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - AZS AGH Oknoplast Kraków 19.11.2016 17:00
19.11.2016 17:00
64:84
Rawlplug Sokół Łańcut - Spójnia Stargard 19.11.2016 17:30
19.11.2016 17:30
73:70
Znicz Basket Pruszków - Legia Warszawa 19.11.2016 18:00
19.11.2016 18:00
59:79
GTK Gliwice - Enea Astoria Bydgoszcz 19.11.2016 18:00
19.11.2016 18:00
70:58
GKS Tychy - Biofarm Basket Poznań 19.11.2016 19:00
19.11.2016 19:00
71:69
Kotwica Kołobrzeg - Jamalex Polonia 1912 Leszno 20.11.2016 17:00
20.11.2016 17:00
54:65
meritumkredyt Pogoń Prudnik - SKK Siedlce 20.11.2016 17:30
20.11.2016 17:30
78:65

12 kolejka

Legia Warszawa - GTK Gliwice 25.11.2016 20:00
25.11.2016 20:00
78:74
Biofarm Basket Poznań - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 26.11.2016 15:45
26.11.2016 15:45
73:60
KSK Noteć Inowrocław - Znicz Basket Pruszków 26.11.2016 18:00
26.11.2016 18:00
75:87
Spójnia Stargard - meritumkredyt Pogoń Prudnik 26.11.2016 18:00
26.11.2016 18:00
91:82
Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut 26.11.2016 18:00
26.11.2016 18:00
62:70
Enea Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy 26.11.2016 19:00
26.11.2016 19:00
71:76
SKK Siedlce - ACK UTH Rosa Radom 27.11.2016 15:30
27.11.2016 15:30
81:56
Jamalex Polonia 1912 Leszno - AZS AGH Oknoplast Kraków 27.11.2016 19:00
27.11.2016 19:00
80:65

13 kolejka

ACK UTH Rosa Radom - Spójnia Stargard 03.12.2016 15:00
03.12.2016 15:00
91:81
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Enea Astoria Bydgoszcz 03.12.2016 17:00
03.12.2016 17:00
55:75
AZS AGH Oknoplast Kraków - Biofarm Basket Poznań 03.12.2016 17:00
03.12.2016 17:00
81:77
Rawlplug Sokół Łańcut - Jamalex Polonia 1912 Leszno 03.12.2016 17:30
03.12.2016 17:30
76:65
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Kotwica Kołobrzeg 03.12.2016 17:30
03.12.2016 17:30
79:57
Znicz Basket Pruszków - SKK Siedlce 03.12.2016 18:00
03.12.2016 18:00
88:68
GTK Gliwice - KSK Noteć Inowrocław 03.12.2016 18:00
03.12.2016 18:00
92:84
GKS Tychy - Legia Warszawa 03.12.2016 18:00
03.12.2016 18:00
68:89

14 kolejka

Jamalex Polonia 1912 Leszno - Biofarm Basket Poznań 10.12.2016 17:00
10.12.2016 17:00
82:69
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Legia Warszawa 10.12.2016 17:00
10.12.2016 17:00
69:87
Rawlplug Sokół Łańcut - meritumkredyt Pogoń Prudnik 10.12.2016 17:30
10.12.2016 17:30
82:62
KSK Noteć Inowrocław - GKS Tychy 10.12.2016 18:00
10.12.2016 18:00
70:88
SKK Siedlce - GTK Gliwice 10.12.2016 19:00
10.12.2016 19:00
85:80
Spójnia Stargard - Znicz Basket Pruszków 11.12.2016 17:00
11.12.2016 17:00
85:78
ACK UTH Rosa Radom - Kotwica Kołobrzeg 11.12.2016 17:00
11.12.2016 17:00
65:69
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS AGH Oknoplast Kraków 11.12.2016 19:00
11.12.2016 19:00
87:78

15 kolejka

Biofarm Basket Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz 17.12.2016 15:45
17.12.2016 15:45
87:59
ACK UTH Rosa Radom - Rawlplug Sokół Łańcut 17.12.2016 17:00
17.12.2016 17:00
87:81
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KSK Noteć Inowrocław 17.12.2016 17:00
17.12.2016 17:00
65:71
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Jamalex Polonia 1912 Leszno 17.12.2016 17:30
17.12.2016 17:30
82:74
Znicz Basket Pruszków - Kotwica Kołobrzeg 17.12.2016 18:00
17.12.2016 18:00
80:75
GTK Gliwice - Spójnia Stargard 17.12.2016 18:00
17.12.2016 18:00
82:73
AZS AGH Oknoplast Kraków - Legia Warszawa 17.12.2016 19:30
17.12.2016 19:30
53:84
GKS Tychy - SKK Siedlce 18.12.2016 19:00
18.12.2016 19:00
90:49

16 kolejka

Biofarm Basket Poznań - Legia Warszawa 07.01.2017 15:45
07.01.2017 15:45
58:66
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - SKK Siedlce 07.01.2017 17:00
07.01.2017 17:00
79:65
ACK UTH Rosa Radom - meritumkredyt Pogoń Prudnik 07.01.2017 17:00
07.01.2017 17:00
53:76
Rawlplug Sokół Łańcut - Znicz Basket Pruszków 07.01.2017 17:30
07.01.2017 17:30
84:66
GTK Gliwice - Kotwica Kołobrzeg 07.01.2017 18:00
07.01.2017 18:00
77:72
GKS Tychy - Spójnia Stargard 07.01.2017 19:00
07.01.2017 19:00
79:71
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Enea Astoria Bydgoszcz 08.01.2017 17:00
08.01.2017 17:00
77:74
AZS AGH Oknoplast Kraków - KSK Noteć Inowrocław 22.02.2017 19:00
22.02.2017 19:00
79:59

17 kolejka

Legia Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz 14.01.2017 17:00
14.01.2017 17:00
83:61
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Znicz Basket Pruszków 14.01.2017 17:30
14.01.2017 17:30
95:84
Rawlplug Sokół Łańcut - GTK Gliwice 14.01.2017 17:30
14.01.2017 17:30
75:63
Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 14.01.2017 18:00
14.01.2017 18:00
72:56
Spójnia Stargard - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 14.01.2017 18:00
14.01.2017 18:00
70:46
KSK Noteć Inowrocław - Biofarm Basket Poznań 14.01.2017 18:00
14.01.2017 18:00
92:62
ACK UTH Rosa Radom - Jamalex Polonia 1912 Leszno 15.01.2017 17:00
15.01.2017 17:00
57:71
SKK Siedlce - AZS AGH Oknoplast Kraków 15.01.2017 19:00
15.01.2017 19:00
84:71

18 kolejka

Jamalex Polonia 1912 Leszno - Legia Warszawa 21.01.2017 17:00
21.01.2017 17:00
70:90
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Kotwica Kołobrzeg 21.01.2017 17:00
21.01.2017 17:00
99:65
Biofarm Basket Poznań - SKK Siedlce 21.01.2017 17:30
21.01.2017 17:30
93:80
GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut 21.01.2017 18:00
21.01.2017 18:00
84:86
GTK Gliwice - meritumkredyt Pogoń Prudnik 21.01.2017 18:00
21.01.2017 18:00
102:71
Enea Astoria Bydgoszcz - KSK Noteć Inowrocław 21.01.2017 19:00
21.01.2017 19:00
62:63
AZS AGH Oknoplast Kraków - Spójnia Stargard 21.01.2017 19:30
21.01.2017 19:30
72:83
Znicz Basket Pruszków - ACK UTH Rosa Radom 22.01.2017 14:00
22.01.2017 14:00
81:78

19 kolejka

AZS AGH Oknoplast Kraków - Kotwica Kołobrzeg 28.01.2017 17:00
28.01.2017 17:00
85:78
Enea Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce 28.01.2017 17:00
28.01.2017 17:00
87:96
meritumkredyt Pogoń Prudnik - GKS Tychy 28.01.2017 17:30
28.01.2017 17:30
73:81
Rawlplug Sokół Łańcut - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 28.01.2017 17:30
28.01.2017 17:30
83:57
Znicz Basket Pruszków - Jamalex Polonia 1912 Leszno 28.01.2017 18:00
28.01.2017 18:00
56:67
ACK UTH Rosa Radom - GTK Gliwice 28.01.2017 18:00
28.01.2017 18:00
60:69
Spójnia Stargard - Biofarm Basket Poznań 28.01.2017 18:00
28.01.2017 18:00
62:71
KSK Noteć Inowrocław - Legia Warszawa 28.01.2017 18:00
28.01.2017 18:00
70:89

20 kolejka

Legia Warszawa - SKK Siedlce 31.01.2017 20:00
31.01.2017 20:00
92:82
KSK Noteć Inowrocław - Jamalex Polonia 1912 Leszno 01.02.2017 18:00
01.02.2017 18:00
73:71
AZS AGH Oknoplast Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut 01.02.2017 18:30
01.02.2017 18:30
65:64
Enea Astoria Bydgoszcz - Spójnia Stargard 01.02.2017 19:00
01.02.2017 19:00
94:83
GKS Tychy - ACK UTH Rosa Radom 01.02.2017 19:00
01.02.2017 19:00
82:74
Znicz Basket Pruszków - GTK Gliwice 01.02.2017 19:00
01.02.2017 19:00
74:72
Biofarm Basket Poznań - Kotwica Kołobrzeg 01.02.2017 19:30
01.02.2017 19:30
65:59
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - meritumkredyt Pogoń Prudnik 01.02.2017 19:30
01.02.2017 19:30
100:83

21 kolejka

Rawlplug Sokół Łańcut - Biofarm Basket Poznań 04.02.2017 17:30
04.02.2017 17:30
72:74
GTK Gliwice - Jamalex Polonia 1912 Leszno 04.02.2017 18:00
04.02.2017 18:00
71:75
ACK UTH Rosa Radom - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 04.02.2017 18:00
04.02.2017 18:00
79:58
Kotwica Kołobrzeg - Enea Astoria Bydgoszcz 04.02.2017 18:00
04.02.2017 18:00
80:71
Spójnia Stargard - Legia Warszawa 04.02.2017 18:00
04.02.2017 18:00
89:101
SKK Siedlce - KSK Noteć Inowrocław 04.02.2017 18:00
04.02.2017 18:00
94:87
Znicz Basket Pruszków - GKS Tychy 05.02.2017 17:00
05.02.2017 17:00
68:79
meritumkredyt Pogoń Prudnik - AZS AGH Oknoplast Kraków 05.02.2017 17:30
05.02.2017 17:30
81:72

22 kolejka

Legia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg 10.02.2017 19:30
10.02.2017 19:30
94:65
Jamalex Polonia 1912 Leszno - SKK Siedlce 11.02.2017 17:00
11.02.2017 17:00
83:67
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Znicz Basket Pruszków 11.02.2017 17:00
11.02.2017 17:00
89:62
GKS Tychy - GTK Gliwice 11.02.2017 19:00
11.02.2017 19:00
72:86
Enea Astoria Bydgoszcz - Rawlplug Sokół Łańcut 12.02.2017 17:00
12.02.2017 17:00
79:112
KSK Noteć Inowrocław - Spójnia Stargard 12.02.2017 18:00
12.02.2017 18:00
65:92
AZS AGH Oknoplast Kraków - ACK UTH Rosa Radom 15.02.2017 19:00
15.02.2017 19:00
69:77
Biofarm Basket Poznań - meritumkredyt Pogoń Prudnik 15.02.2017 20:00
15.02.2017 20:00
62:65

23 kolejka

Rawlplug Sokół Łańcut - Legia Warszawa 18.02.2017 17:30
18.02.2017 17:30
80:73
GKS Tychy - Jamalex Polonia 1912 Leszno 18.02.2017 18:00
18.02.2017 18:00
79:67
GTK Gliwice - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 18.02.2017 18:00
18.02.2017 18:00
67:60
AZS AGH Oknoplast Kraków - Znicz Basket Pruszków 18.02.2017 18:00
18.02.2017 18:00
63:84
Kotwica Kołobrzeg - KSK Noteć Inowrocław 18.02.2017 18:00
18.02.2017 18:00
69:57
Spójnia Stargard - SKK Siedlce 18.02.2017 18:00
18.02.2017 18:00
104:70
ACK UTH Rosa Radom - Biofarm Basket Poznań 19.02.2017 17:00
19.02.2017 17:00
64:58
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Enea Astoria Bydgoszcz 19.02.2017 17:30
19.02.2017 17:30
80:86

24 kolejka

Jamalex Polonia 1912 Leszno - Spójnia Stargard 24.02.2017 19:30
24.02.2017 19:30
65:68
KSK Noteć Inowrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 25.02.2017 13:00
25.02.2017 13:00
71:75
Legia Warszawa - meritumkredyt Pogoń Prudnik 25.02.2017 17:00
25.02.2017 17:00
85:75
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy 25.02.2017 17:00
25.02.2017 17:00
76:78
AZS AGH Oknoplast Kraków - GTK Gliwice 25.02.2017 18:30
25.02.2017 18:30
73:81
SKK Siedlce - Kotwica Kołobrzeg 26.02.2017 13:30
26.02.2017 13:30
87:70
Enea Astoria Bydgoszcz - ACK UTH Rosa Radom 08.03.2017 18:30
08.03.2017 18:30
75:82
Biofarm Basket Poznań - Znicz Basket Pruszków 08.03.2017 20:00
08.03.2017 20:00
66:58

25 kolejka

ACK UTH Rosa Radom - Legia Warszawa 01.03.2017 16:00
01.03.2017 16:00
85:79
GKS Tychy - AZS AGH Oknoplast Kraków 01.03.2017 18:00
01.03.2017 18:00
83:74
GTK Gliwice - Biofarm Basket Poznań 01.03.2017 18:00
01.03.2017 18:00
57:56
Rawlplug Sokół Łańcut - SKK Siedlce 01.03.2017 18:00
01.03.2017 18:00
73:61
meritumkredyt Pogoń Prudnik - KSK Noteć Inowrocław 01.03.2017 18:30
01.03.2017 18:30
69:75
Znicz Basket Pruszków - Enea Astoria Bydgoszcz 01.03.2017 19:00
01.03.2017 19:00
76:78
Kotwica Kołobrzeg - Spójnia Stargard 01.03.2017 19:00
01.03.2017 19:00
74:64
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Jamalex Polonia 1912 Leszno 01.03.2017 19:30
01.03.2017 19:30
94:91

26 kolejka

Legia Warszawa - Znicz Basket Pruszków 04.03.2017 17:00
04.03.2017 17:00
74:65
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Kotwica Kołobrzeg 04.03.2017 18:00
04.03.2017 18:00
69:78
Spójnia Stargard - Rawlplug Sokół Łańcut 04.03.2017 18:00
04.03.2017 18:00
85:70
KSK Noteć Inowrocław - ACK UTH Rosa Radom 04.03.2017 18:00
04.03.2017 18:00
73:69
AZS AGH Oknoplast Kraków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 04.03.2017 19:30
04.03.2017 19:30
67:61
SKK Siedlce - meritumkredyt Pogoń Prudnik 05.03.2017 17:00
05.03.2017 17:00
83:60
Enea Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice 05.03.2017 17:00
05.03.2017 17:00
83:100
Biofarm Basket Poznań - GKS Tychy 05.03.2017 17:00
05.03.2017 17:00
67:57

27 kolejka

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Biofarm Basket Poznań 11.03.2017 17:00
11.03.2017 17:00
66:71
Rawlplug Sokół Łańcut - Kotwica Kołobrzeg 11.03.2017 17:00
11.03.2017 17:00
71:73
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Spójnia Stargard 11.03.2017 17:30
11.03.2017 17:30
79:54
AZS AGH Oknoplast Kraków - Jamalex Polonia 1912 Leszno 11.03.2017 18:00
11.03.2017 18:00
66:78
GTK Gliwice - Legia Warszawa 11.03.2017 18:00
11.03.2017 18:00
66:79
Znicz Basket Pruszków - KSK Noteć Inowrocław 11.03.2017 18:00
11.03.2017 18:00
89:66
ACK UTH Rosa Radom - SKK Siedlce 11.03.2017 18:00
11.03.2017 18:00
83:61
GKS Tychy - Enea Astoria Bydgoszcz 11.03.2017 19:00
11.03.2017 19:00
97:79

28 kolejka

Biofarm Basket Poznań - AZS AGH Oknoplast Kraków 18.03.2017 15:45
18.03.2017 15:45
68:58
KSK Noteć Inowrocław - GTK Gliwice 18.03.2017 17:00
18.03.2017 17:00
65:63
Legia Warszawa - GKS Tychy 18.03.2017 17:00
18.03.2017 17:00
77:84
Kotwica Kołobrzeg - meritumkredyt Pogoń Prudnik 18.03.2017 18:00
18.03.2017 18:00
81:71
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Rawlplug Sokół Łańcut 18.03.2017 19:00
18.03.2017 19:00
77:65
SKK Siedlce - Znicz Basket Pruszków 19.03.2017 14:00
19.03.2017 14:00
75:89
Spójnia Stargard - ACK UTH Rosa Radom 19.03.2017 17:00
19.03.2017 17:00
98:72
Enea Astoria Bydgoszcz - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 20.03.2017 17:30
20.03.2017 17:30
89:100

29 kolejka

Kotwica Kołobrzeg - ACK UTH Rosa Radom 21.03.2017 18:00
21.03.2017 18:00
82:75
Legia Warszawa - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 25.03.2017 15:00
25.03.2017 15:00
91:54
Biofarm Basket Poznań - Jamalex Polonia 1912 Leszno 25.03.2017 15:45
25.03.2017 15:45
67:68
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Rawlplug Sokół Łańcut 25.03.2017 17:30
25.03.2017 17:30
81:77
AZS AGH Oknoplast Kraków - Enea Astoria Bydgoszcz 25.03.2017 18:00
25.03.2017 18:00
91:83
GTK Gliwice - SKK Siedlce 25.03.2017 18:00
25.03.2017 18:00
91:74
Znicz Basket Pruszków - Spójnia Stargard 25.03.2017 18:00
25.03.2017 18:00
87:83
GKS Tychy - KSK Noteć Inowrocław 25.03.2017 19:00
25.03.2017 19:00
108:74

30 kolejka

Legia Warszawa - AZS AGH Oknoplast Kraków 31.03.2017 19:00
31.03.2017 19:00
86:75
Jamalex Polonia 1912 Leszno - meritumkredyt Pogoń Prudnik 02.04.2017 18:00
02.04.2017 18:00
72:69
Rawlplug Sokół Łańcut - ACK UTH Rosa Radom 02.04.2017 18:00
02.04.2017 18:00
88:94
Kotwica Kołobrzeg - Znicz Basket Pruszków 02.04.2017 18:00
02.04.2017 18:00
51:71
Spójnia Stargard - GTK Gliwice 02.04.2017 18:00
02.04.2017 18:00
57:84
SKK Siedlce - GKS Tychy 02.04.2017 18:00
02.04.2017 18:00
70:74
KSK Noteć Inowrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 02.04.2017 18:00
02.04.2017 18:00
68:78
Enea Astoria Bydgoszcz - Biofarm Basket Poznań 02.04.2017 18:00
02.04.2017 18:00
78:87