1 kolejka

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Rawlplug Sokół Łańcut 23.09.2017 17:00
23.09.2017 17:00
75:80
Polfarmex Kutno - WKS Śląsk Wrocław 23.09.2017 17:30
23.09.2017 17:30
86:74
Pogoń Prudnik - SKK Siedlce 23.09.2017 17:30
23.09.2017 17:30
76:64
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - KK Warszawa 23.09.2017 18:00
23.09.2017 18:00
84:58
Spójnia Stargard - Znicz Basket Pruszków 23.09.2017 18:00
23.09.2017 18:00
85:65
Siarka Tarnobrzeg - GKS Tychy 23.09.2017 18:00
23.09.2017 18:00
72:81
Energa Kotwica Kołobrzeg - Biofarm Basket Poznań 23.09.2017 18:00
23.09.2017 18:00
49:69
KSK Noteć Inowrocław - Jamalex Polonia 1912 Leszno 24.09.2017 18:00
24.09.2017 18:00
58:102

2 kolejka

SKK Siedlce - Energa Kotwica Kołobrzeg 30.09.2017 16:00
30.09.2017 16:00
63:69
Rawlplug Sokół Łańcut - KK Warszawa 30.09.2017 17:30
30.09.2017 17:30
85:71
Znicz Basket Pruszków - KSK Noteć Inowrocław 30.09.2017 18:00
30.09.2017 18:00
89:52
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Spójnia Stargard 30.09.2017 18:30
30.09.2017 18:30
71:88
GKS Tychy - Pogoń Prudnik 30.09.2017 19:00
30.09.2017 19:00
103:76
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Siarka Tarnobrzeg 30.09.2017 19:00
30.09.2017 19:00
97:61
WKS Śląsk Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 30.09.2017 20:00
30.09.2017 20:00
70:56
Enea Astoria Bydgoszcz - Polfarmex Kutno 01.10.2017 17:00
01.10.2017 17:00
62:73

3 kolejka

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Enea Astoria Bydgoszcz 07.10.2017 17:00
07.10.2017 17:00
79:98
Pogoń Prudnik - Jamalex Polonia 1912 Leszno 07.10.2017 17:30
07.10.2017 17:30
63:75
Spójnia Stargard - Rawlplug Sokół Łańcut 07.10.2017 18:00
07.10.2017 18:00
92:67
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Basket Pruszków 07.10.2017 18:30
07.10.2017 18:30
85:78
Energa Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 07.10.2017 19:00
07.10.2017 19:00
89:81
KK Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 08.10.2017 15:00
08.10.2017 15:00
56:72
Biofarm Basket Poznań - SKK Siedlce 08.10.2017 15:00
08.10.2017 15:00
86:72
KSK Noteć Inowrocław - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 08.10.2017 17:00
08.10.2017 17:00
71:94

4 kolejka

Jamalex Polonia 1912 Leszno - Energa Kotwica Kołobrzeg 13.10.2017 20:00
13.10.2017 20:00
92:75
Rawlplug Sokół Łańcut - KSK Noteć Inowrocław 14.10.2017 17:30
14.10.2017 17:30
92:77
Polfarmex Kutno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 14.10.2017 17:30
14.10.2017 17:30
57:43
Znicz Basket Pruszków - Pogoń Prudnik 14.10.2017 18:00
14.10.2017 18:00
71:72
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Siarka Tarnobrzeg 14.10.2017 18:30
14.10.2017 18:30
72:88
GKS Tychy - Biofarm Basket Poznań 14.10.2017 19:00
14.10.2017 19:00
95:91
WKS Śląsk Wrocław - Spójnia Stargard 15.10.2017 19:00
15.10.2017 19:00
94:100
KK Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz 15.10.2017 19:00
15.10.2017 19:00
76:86

5 kolejka

Biofarm Basket Poznań - Jamalex Polonia 1912 Leszno 18.10.2017 17:00
18.10.2017 17:00
71:68
Polfarmex Kutno - KK Warszawa 18.10.2017 18:00
18.10.2017 18:00
62:25
Spójnia Stargard - Enea Astoria Bydgoszcz 18.10.2017 18:00
18.10.2017 18:00
89:84
KSK Noteć Inowrocław - WKS Śląsk Wrocław 18.10.2017 18:00
18.10.2017 18:00
74:66
Energa Kotwica Kołobrzeg - Znicz Basket Pruszków 18.10.2017 18:00
18.10.2017 18:00
67:80
SKK Siedlce - GKS Tychy 18.10.2017 18:00
18.10.2017 18:00
90:97
Pogoń Prudnik - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 18.10.2017 18:30
18.10.2017 18:30
67:84
Siarka Tarnobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut 18.10.2017 19:00
18.10.2017 19:00
63:82

6 kolejka

Biofarm Basket Poznań - Znicz Basket Pruszków 21.10.2017 17:00
21.10.2017 17:00
72:82
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Energa Kotwica Kołobrzeg 21.10.2017 17:00
21.10.2017 17:00
87:62
Enea Astoria Bydgoszcz - KSK Noteć Inowrocław 21.10.2017 17:00
21.10.2017 17:00
118:61
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KK Warszawa 21.10.2017 17:00
21.10.2017 17:00
70:90
Polfarmex Kutno - Spójnia Stargard 21.10.2017 17:30
21.10.2017 17:30
75:79
Jamalex Polonia 1912 Leszno - SKK Siedlce 21.10.2017 18:00
21.10.2017 18:00
94:87
WKS Śląsk Wrocław - Siarka Tarnobrzeg 21.10.2017 20:00
21.10.2017 20:00
73:100
Pogoń Prudnik - Rawlplug Sokół Łańcut 22.10.2017 17:00
22.10.2017 17:00
75:88

7 kolejka

Energa Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut 09.10.2017 19:00
09.10.2017 19:00
77:85
Pogoń Prudnik - WKS Śląsk Wrocław 28.10.2017 17:30
28.10.2017 17:30
69:74
Spójnia Stargard - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 28.10.2017 18:00
28.10.2017 18:00
91:61
GKS Tychy - Jamalex Polonia 1912 Leszno 28.10.2017 18:00
28.10.2017 18:00
85:108
Siarka Tarnobrzeg - Enea Astoria Bydgoszcz 28.10.2017 18:30
28.10.2017 18:30
77:68
KSK Noteć Inowrocław - Polfarmex Kutno 29.10.2017 17:00
29.10.2017 17:00
56:70
SKK Siedlce - Znicz Basket Pruszków 29.10.2017 18:00
29.10.2017 18:00
71:72
Biofarm Basket Poznań - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 14.01.2018 17:00
14.01.2018 17:00
77:83

8 kolejka

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KSK Noteć Inowrocław 04.11.2017 17:00
04.11.2017 17:00
90:84
Rawlplug Sokół Łańcut - Biofarm Basket Poznań 04.11.2017 17:30
04.11.2017 17:30
83:70
Polfarmex Kutno - Siarka Tarnobrzeg 04.11.2017 17:30
04.11.2017 17:30
82:76
Znicz Basket Pruszków - GKS Tychy 04.11.2017 18:00
04.11.2017 18:00
92:71
WKS Śląsk Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 04.11.2017 18:00
04.11.2017 18:00
73:74
Enea Astoria Bydgoszcz - Pogoń Prudnik 04.11.2017 18:00
04.11.2017 18:00
101:69
KK Warszawa - Spójnia Stargard 05.11.2017 15:00
05.11.2017 15:00
83:95
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - SKK Siedlce 05.11.2017 16:00
05.11.2017 16:00
76:62

9 kolejka

Biofarm Basket Poznań - WKS Śląsk Wrocław 08.11.2017 17:00
08.11.2017 17:00
77:82
KSK Noteć Inowrocław - KK Warszawa 08.11.2017 18:00
08.11.2017 18:00
65:63
SKK Siedlce - Rawlplug Sokół Łańcut 08.11.2017 18:00
08.11.2017 18:00
78:91
Pogoń Prudnik - Polfarmex Kutno 08.11.2017 18:30
08.11.2017 18:30
55:85
Siarka Tarnobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 08.11.2017 19:00
08.11.2017 19:00
75:70
Energa Kotwica Kołobrzeg - Enea Astoria Bydgoszcz 08.11.2017 19:00
08.11.2017 19:00
83:80
GKS Tychy - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 08.11.2017 19:00
08.11.2017 19:00
91:96
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Znicz Basket Pruszków 08.11.2017 19:00
08.11.2017 19:00
99:80

10 kolejka

KK Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 11.11.2017 13:00
11.11.2017 13:00
72:91
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik 11.11.2017 17:00
11.11.2017 17:00
62:70
Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy 11.11.2017 17:30
11.11.2017 17:30
81:74
Polfarmex Kutno - Energa Kotwica Kołobrzeg 11.11.2017 17:30
11.11.2017 17:30
100:84
Spójnia Stargard - KSK Noteć Inowrocław 11.11.2017 18:00
11.11.2017 18:00
94:71
Jamalex Polonia 1912 Leszno - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 11.11.2017 19:30
11.11.2017 19:30
79:68
WKS Śląsk Wrocław - SKK Siedlce 11.11.2017 20:00
11.11.2017 20:00
84:63
Enea Astoria Bydgoszcz - Biofarm Basket Poznań 12.11.2017 17:00
12.11.2017 17:00
69:68

11 kolejka

Biofarm Basket Poznań - Polfarmex Kutno 18.11.2017 17:00
18.11.2017 17:00
72:64
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Rawlplug Sokół Łańcut 18.11.2017 17:00
18.11.2017 17:00
79:49
Siarka Tarnobrzeg - Spójnia Stargard 18.11.2017 18:00
18.11.2017 18:00
80:86
SKK Siedlce - Enea Astoria Bydgoszcz 18.11.2017 18:00
18.11.2017 18:00
85:79
GKS Tychy - WKS Śląsk Wrocław 18.11.2017 19:00
18.11.2017 19:00
96:88
Pogoń Prudnik - KK Warszawa 19.11.2017 17:00
19.11.2017 17:00
77:63
Energa Kotwica Kołobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 19.11.2017 17:00
19.11.2017 17:00
60:63
Znicz Basket Pruszków - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 19.11.2017 17:00
19.11.2017 17:00
62:64

12 kolejka

WKS Śląsk Wrocław - Jamalex Polonia 1912 Leszno 24.11.2017 20:00
24.11.2017 20:00
86:96
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Biofarm Basket Poznań 25.11.2017 17:00
25.11.2017 17:00
63:71
Rawlplug Sokół Łańcut - Znicz Basket Pruszków 25.11.2017 17:30
25.11.2017 17:30
87:81
Polfarmex Kutno - SKK Siedlce 25.11.2017 17:30
25.11.2017 17:30
65:67
Spójnia Stargard - Pogoń Prudnik 25.11.2017 18:00
25.11.2017 18:00
82:65
KSK Noteć Inowrocław - Siarka Tarnobrzeg 25.11.2017 18:00
25.11.2017 18:00
60:78
GKS Tychy - Enea Astoria Bydgoszcz 25.11.2017 19:00
25.11.2017 19:00
103:94
KK Warszawa - Energa Kotwica Kołobrzeg 26.11.2017 18:00
26.11.2017 18:00
71:76

13 kolejka

Biofarm Basket Poznań - KK Warszawa 02.12.2017 17:00
02.12.2017 17:00
86:82
Pogoń Prudnik - KSK Noteć Inowrocław 02.12.2017 17:30
02.12.2017 17:30
81:74
Energa Kotwica Kołobrzeg - Spójnia Stargard 02.12.2017 18:00
02.12.2017 18:00
82:89
SKK Siedlce - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 02.12.2017 18:00
02.12.2017 18:00
71:58
GKS Tychy - Polfarmex Kutno 02.12.2017 18:00
02.12.2017 18:00
80:93
Znicz Basket Pruszków - WKS Śląsk Wrocław 02.12.2017 18:00
02.12.2017 18:00
81:82
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut 02.12.2017 18:00
02.12.2017 18:00
66:86
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Enea Astoria Bydgoszcz 02.12.2017 19:00
02.12.2017 19:00
82:67

14 kolejka

WKS Śląsk Wrocław - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 29.11.2017 19:00
29.11.2017 19:00
77:89
Enea Astoria Bydgoszcz - Znicz Basket Pruszków 06.12.2017 18:00
06.12.2017 18:00
75:82
Polfarmex Kutno - Jamalex Polonia 1912 Leszno 06.12.2017 18:00
06.12.2017 18:00
73:69
Spójnia Stargard - Biofarm Basket Poznań 06.12.2017 18:00
06.12.2017 18:00
89:61
KSK Noteć Inowrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 06.12.2017 18:00
06.12.2017 18:00
73:89
Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Prudnik 06.12.2017 19:00
06.12.2017 19:00
84:78
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy 06.12.2017 19:30
06.12.2017 19:30
59:56
KK Warszawa - SKK Siedlce 06.12.2017 20:00
06.12.2017 20:00
69:79

15 kolejka

Biofarm Basket Poznań - KSK Noteć Inowrocław 09.12.2017 17:00
09.12.2017 17:00
57:61
Rawlplug Sokół Łańcut - WKS Śląsk Wrocław 09.12.2017 17:30
09.12.2017 17:30
66:59
Energa Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg 09.12.2017 18:00
09.12.2017 18:00
85:76
GKS Tychy - KK Warszawa 09.12.2017 18:00
09.12.2017 18:00
83:73
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 09.12.2017 18:00
09.12.2017 18:00
79:57
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Enea Astoria Bydgoszcz 09.12.2017 18:00
09.12.2017 18:00
75:59
SKK Siedlce - Spójnia Stargard 09.12.2017 19:00
09.12.2017 19:00
93:96
Znicz Basket Pruszków - Polfarmex Kutno 10.12.2017 17:00
10.12.2017 17:00
55:86

16 kolejka

Enea Astoria Bydgoszcz - Rawlplug Sokół Łańcut 16.12.2017 17:00
16.12.2017 17:00
80:75
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Znicz Basket Pruszków 16.12.2017 17:00
16.12.2017 17:00
76:66
Polfarmex Kutno - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 16.12.2017 17:30
16.12.2017 17:30
59:57
Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg 16.12.2017 17:30
16.12.2017 17:30
92:65
Spójnia Stargard - GKS Tychy 16.12.2017 18:00
16.12.2017 18:00
102:74
KSK Noteć Inowrocław - SKK Siedlce 16.12.2017 18:00
16.12.2017 18:00
69:56
Siarka Tarnobrzeg - Biofarm Basket Poznań 16.12.2017 18:00
16.12.2017 18:00
79:76
KK Warszawa - Jamalex Polonia 1912 Leszno 17.12.2017 13:00
17.12.2017 13:00
65:78

17 kolejka

WKS Śląsk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 20.12.2017 19:00
20.12.2017 19:00
89:71
Rawlplug Sokół Łańcut - Polfarmex Kutno 21.12.2017 18:00
21.12.2017 18:00
78:57
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Spójnia Stargard 21.12.2017 20:00
21.12.2017 20:00
76:67
GKS Tychy - KSK Noteć Inowrocław 22.12.2017 18:00
22.12.2017 18:00
104:62
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 22.12.2017 18:00
22.12.2017 18:00
103:86
Znicz Basket Pruszków - KK Warszawa 22.12.2017 19:00
22.12.2017 19:00
80:46
Biofarm Basket Poznań - Pogoń Prudnik 23.12.2017 15:00
23.12.2017 15:00
88:89
SKK Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 23.12.2017 16:00
23.12.2017 16:00
86:77

18 kolejka

Biofarm Basket Poznań - Energa Kotwica Kołobrzeg 06.01.2018 17:00
06.01.2018 17:00
85:81
Rawlplug Sokół Łańcut - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 06.01.2018 17:30
06.01.2018 17:30
86:72
Znicz Basket Pruszków - Spójnia Stargard 06.01.2018 18:00
06.01.2018 18:00
79:103
Jamalex Polonia 1912 Leszno - KSK Noteć Inowrocław 06.01.2018 18:00
06.01.2018 18:00
84:67
GKS Tychy - Siarka Tarnobrzeg 06.01.2018 18:00
06.01.2018 18:00
91:70
SKK Siedlce - Pogoń Prudnik 06.01.2018 18:00
06.01.2018 18:00
97:67
KK Warszawa - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 07.01.2018 14:30
07.01.2018 14:30
72:103
WKS Śląsk Wrocław - Polfarmex Kutno 07.01.2018 18:00
07.01.2018 18:00
57:79

19 kolejka

Polfarmex Kutno - Enea Astoria Bydgoszcz 13.01.2018 16:30
13.01.2018 16:30
65:63
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WKS Śląsk Wrocław 13.01.2018 17:00
13.01.2018 17:00
88:72
Pogoń Prudnik - GKS Tychy 13.01.2018 17:30
13.01.2018 17:30
86:91
Siarka Tarnobrzeg - Jamalex Polonia 1912 Leszno 13.01.2018 18:00
13.01.2018 18:00
74:94
KSK Noteć Inowrocław - Znicz Basket Pruszków 13.01.2018 18:00
13.01.2018 18:00
65:91
Spójnia Stargard - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 13.01.2018 18:00
13.01.2018 18:00
81:78
Energa Kotwica Kołobrzeg - SKK Siedlce 14.01.2018 17:00
14.01.2018 17:00
81:68
KK Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut 14.01.2018 17:30
14.01.2018 17:30
78:71

20 kolejka

Enea Astoria Bydgoszcz - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 20.01.2018 17:00
20.01.2018 17:00
89:90
Rawlplug Sokół Łańcut - Spójnia Stargard 20.01.2018 17:30
20.01.2018 17:30
78:101
WKS Śląsk Wrocław - KK Warszawa 20.01.2018 18:00
20.01.2018 18:00
89:53
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - KSK Noteć Inowrocław 20.01.2018 18:00
20.01.2018 18:00
96:73
Znicz Basket Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 20.01.2018 18:00
20.01.2018 18:00
84:75
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Pogoń Prudnik 20.01.2018 18:00
20.01.2018 18:00
81:65
SKK Siedlce - Biofarm Basket Poznań 20.01.2018 18:00
20.01.2018 18:00
75:77
GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg 20.01.2018 19:00
20.01.2018 19:00
99:75

21 kolejka

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Polfarmex Kutno 24.01.2018 19:30
24.01.2018 19:30
83:75
Energa Kotwica Kołobrzeg - Jamalex Polonia 1912 Leszno 26.01.2018 18:00
26.01.2018 18:00
72:87
Biofarm Basket Poznań - GKS Tychy 27.01.2018 17:00
27.01.2018 17:00
87:93
Enea Astoria Bydgoszcz - KK Warszawa 27.01.2018 17:00
27.01.2018 17:00
96:55
Pogoń Prudnik - Znicz Basket Pruszków 27.01.2018 17:30
27.01.2018 17:30
67:83
Siarka Tarnobrzeg - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 27.01.2018 18:00
27.01.2018 18:00
77:87
KSK Noteć Inowrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 27.01.2018 18:00
27.01.2018 18:00
72:91
Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 27.01.2018 18:00
27.01.2018 18:00
77:69

22 kolejka

KK Warszawa - Polfarmex Kutno 17.01.2018 20:00
17.01.2018 20:00
66:80
Rawlplug Sokół Łańcut - Siarka Tarnobrzeg 31.01.2018 18:00
31.01.2018 18:00
85:81
Enea Astoria Bydgoszcz - Spójnia Stargard 31.01.2018 18:30
31.01.2018 18:30
76:88
WKS Śląsk Wrocław - KSK Noteć Inowrocław 31.01.2018 19:00
31.01.2018 19:00
89:76
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Pogoń Prudnik 31.01.2018 19:00
31.01.2018 19:00
84:59
Znicz Basket Pruszków - Energa Kotwica Kołobrzeg 31.01.2018 19:00
31.01.2018 19:00
88:81
GKS Tychy - SKK Siedlce 31.01.2018 19:00
31.01.2018 19:00
96:76
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Biofarm Basket Poznań 31.01.2018 20:00
31.01.2018 20:00
82:63

23 kolejka

Energa Kotwica Kołobrzeg - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 03.02.2018 17:00
03.02.2018 17:00
83:82
Rawlplug Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik 03.02.2018 17:30
03.02.2018 17:30
79:71
SKK Siedlce - Jamalex Polonia 1912 Leszno 03.02.2018 18:00
03.02.2018 18:00
77:97
Siarka Tarnobrzeg - WKS Śląsk Wrocław 03.02.2018 18:00
03.02.2018 18:00
73:71
KSK Noteć Inowrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 03.02.2018 18:00
03.02.2018 18:00
61:98
KK Warszawa - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 04.02.2018 15:00
04.02.2018 15:00
79:67
Znicz Basket Pruszków - Biofarm Basket Poznań 04.02.2018 17:00
04.02.2018 17:00
88:90
Spójnia Stargard - Polfarmex Kutno 04.02.2018 17:00
04.02.2018 17:00
98:75

24 kolejka

Enea Astoria Bydgoszcz - Siarka Tarnobrzeg 10.02.2018 17:00
10.02.2018 17:00
87:74
Polfarmex Kutno - KSK Noteć Inowrocław 10.02.2018 17:30
10.02.2018 17:30
76:61
Znicz Basket Pruszków - SKK Siedlce 10.02.2018 18:00
10.02.2018 18:00
80:71
Jamalex Polonia 1912 Leszno - GKS Tychy 11.02.2018 19:30
11.02.2018 19:30
90:83
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Biofarm Basket Poznań 12.02.2018 19:00
12.02.2018 19:00
90:89
WKS Śląsk Wrocław - Pogoń Prudnik 14.02.2018 18:00
14.02.2018 18:00
98:100
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Spójnia Stargard 14.02.2018 19:30
14.02.2018 19:30
74:96
Rawlplug Sokół Łańcut - Energa Kotwica Kołobrzeg 26.03.2018 17:00
26.03.2018 17:00
76:62

25 kolejka

KSK Noteć Inowrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 17.02.2018 16:00
17.02.2018 16:00
74:69
Biofarm Basket Poznań - Rawlplug Sokół Łańcut 17.02.2018 17:00
17.02.2018 17:00
86:75
Pogoń Prudnik - Enea Astoria Bydgoszcz 17.02.2018 17:30
17.02.2018 17:30
83:90
GKS Tychy - Znicz Basket Pruszków 17.02.2018 18:00
17.02.2018 18:00
104:97
Energa Kotwica Kołobrzeg - WKS Śląsk Wrocław 17.02.2018 18:00
17.02.2018 18:00
77:82
Siarka Tarnobrzeg - Polfarmex Kutno 17.02.2018 18:00
17.02.2018 18:00
61:86
Spójnia Stargard - KK Warszawa 18.02.2018 17:30
18.02.2018 17:30
75:79
SKK Siedlce - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 18.02.2018 19:00
18.02.2018 19:00
79:84

26 kolejka

Polfarmex Kutno - Pogoń Prudnik 21.02.2018 18:00
21.02.2018 18:00
74:59
WKS Śląsk Wrocław - Biofarm Basket Poznań 21.02.2018 18:00
21.02.2018 18:00
92:87
Rawlplug Sokół Łańcut - SKK Siedlce 21.02.2018 18:00
21.02.2018 18:00
85:83
Enea Astoria Bydgoszcz - Energa Kotwica Kołobrzeg 21.02.2018 18:30
21.02.2018 18:30
96:80
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - GKS Tychy 21.02.2018 19:00
21.02.2018 19:00
81:83
Znicz Basket Pruszków - Jamalex Polonia 1912 Leszno 21.02.2018 19:00
21.02.2018 19:00
76:68
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Siarka Tarnobrzeg 21.02.2018 19:30
21.02.2018 19:30
71:80
KK Warszawa - KSK Noteć Inowrocław 21.02.2018 20:00
21.02.2018 20:00
73:85

27 kolejka

R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Jamalex Polonia 1912 Leszno 24.02.2018 17:00
24.02.2018 17:00
79:66
Biofarm Basket Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz 24.02.2018 17:00
24.02.2018 17:00
83:62
Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 24.02.2018 17:30
24.02.2018 17:30
94:87
Energa Kotwica Kołobrzeg - Polfarmex Kutno 24.02.2018 18:00
24.02.2018 18:00
58:77
Siarka Tarnobrzeg - KK Warszawa 24.02.2018 18:00
24.02.2018 18:00
66:80
KSK Noteć Inowrocław - Spójnia Stargard 24.02.2018 18:00
24.02.2018 18:00
68:81
GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut 24.02.2018 19:00
24.02.2018 19:00
104:83
SKK Siedlce - WKS Śląsk Wrocław 25.02.2018 14:00
25.02.2018 14:00
78:83

28 kolejka

Enea Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce 03.03.2018 17:00
03.03.2018 17:00
87:75
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Znicz Basket Pruszków 03.03.2018 17:00
03.03.2018 17:00
83:58
Spójnia Stargard - Siarka Tarnobrzeg 03.03.2018 18:00
03.03.2018 18:00
74:73
Rawlplug Sokół Łańcut - Jamalex Polonia 1912 Leszno 03.03.2018 18:00
03.03.2018 18:00
81:77
KK Warszawa - Pogoń Prudnik 04.03.2018 17:30
04.03.2018 17:30
94:76
WKS Śląsk Wrocław - GKS Tychy 04.03.2018 20:30
04.03.2018 20:30
94:86
Polfarmex Kutno - Biofarm Basket Poznań 07.03.2018 18:00
07.03.2018 18:00
72:76
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Energa Kotwica Kołobrzeg 07.03.2018 19:30
07.03.2018 19:30
79:57

29 kolejka

Biofarm Basket Poznań - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 10.03.2018 17:00
10.03.2018 17:00
73:43
Pogoń Prudnik - Spójnia Stargard 10.03.2018 17:30
10.03.2018 17:30
77:80
Jamalex Polonia 1912 Leszno - WKS Śląsk Wrocław 10.03.2018 18:00
10.03.2018 18:00
61:79
Siarka Tarnobrzeg - KSK Noteć Inowrocław 10.03.2018 18:00
10.03.2018 18:00
77:70
SKK Siedlce - Polfarmex Kutno 10.03.2018 19:30
10.03.2018 19:30
57:75
Znicz Basket Pruszków - Rawlplug Sokół Łańcut 11.03.2018 17:00
11.03.2018 17:00
83:73
Enea Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy 11.03.2018 17:00
11.03.2018 17:00
99:75
Energa Kotwica Kołobrzeg - KK Warszawa 11.03.2018 17:00
11.03.2018 17:00
72:70

30 kolejka

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - SKK Siedlce 17.03.2018 17:00
17.03.2018 17:00
84:59
Enea Astoria Bydgoszcz - Jamalex Polonia 1912 Leszno 17.03.2018 17:00
17.03.2018 17:00
89:79
Polfarmex Kutno - GKS Tychy 17.03.2018 17:30
17.03.2018 17:30
64:79
Rawlplug Sokół Łańcut - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 17.03.2018 17:30
17.03.2018 17:30
84:66
KSK Noteć Inowrocław - Pogoń Prudnik 17.03.2018 18:00
17.03.2018 18:00
68:90
Spójnia Stargard - Energa Kotwica Kołobrzeg 17.03.2018 18:30
17.03.2018 18:30
92:76
KK Warszawa - Biofarm Basket Poznań 18.03.2018 15:00
18.03.2018 15:00
74:102
WKS Śląsk Wrocław - Znicz Basket Pruszków 18.03.2018 18:30
18.03.2018 18:30
82:81

31 kolejka

Biofarm Basket Poznań - Spójnia Stargard 21.03.2018 17:00
21.03.2018 17:00
72:74
Energa Kotwica Kołobrzeg - KSK Noteć Inowrocław 21.03.2018 18:00
21.03.2018 18:00
76:56
Pogoń Prudnik - Siarka Tarnobrzeg 21.03.2018 18:30
21.03.2018 18:30
81:70
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - WKS Śląsk Wrocław 21.03.2018 19:00
21.03.2018 19:00
93:75
GKS Tychy - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 21.03.2018 19:00
21.03.2018 19:00
102:79
Znicz Basket Pruszków - Enea Astoria Bydgoszcz 21.03.2018 20:00
21.03.2018 20:00
85:69
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Polfarmex Kutno 21.03.2018 20:00
21.03.2018 20:00
73:62
SKK Siedlce - KK Warszawa 21.03.2018 20:00
21.03.2018 20:00
75:80

32 kolejka

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Jamalex Polonia 1912 Leszno 24.03.2018 17:00
24.03.2018 17:00
70:81
Enea Astoria Bydgoszcz - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 24.03.2018 17:00
24.03.2018 17:00
81:86
Polfarmex Kutno - Znicz Basket Pruszków 24.03.2018 17:30
24.03.2018 17:30
95:88
KSK Noteć Inowrocław - Biofarm Basket Poznań 24.03.2018 18:00
24.03.2018 18:00
84:88
Spójnia Stargard - SKK Siedlce 24.03.2018 18:00
24.03.2018 18:00
87:65
Siarka Tarnobrzeg - Energa Kotwica Kołobrzeg 24.03.2018 18:30
24.03.2018 18:30
75:86
WKS Śląsk Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 24.03.2018 19:00
24.03.2018 19:00
65:85
KK Warszawa - GKS Tychy 25.03.2018 15:00
25.03.2018 15:00
78:100

33 kolejka

Rawlplug Sokół Łańcut - Enea Astoria Bydgoszcz 29.03.2018 15:30
29.03.2018 15:30
81:71
GKS Tychy - Spójnia Stargard 29.03.2018 18:00
29.03.2018 18:00
100:91
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Polfarmex Kutno 30.03.2018 18:00
30.03.2018 18:00
86:74
SKK Siedlce - KSK Noteć Inowrocław 30.03.2018 18:00
30.03.2018 18:00
86:68
Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik 30.03.2018 18:30
30.03.2018 18:30
88:67
Biofarm Basket Poznań - Siarka Tarnobrzeg 31.03.2018 15:00
31.03.2018 15:00
84:71
Znicz Basket Pruszków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 31.03.2018 16:00
31.03.2018 16:00
63:61
Jamalex Polonia 1912 Leszno - KK Warszawa 31.03.2018 16:00
31.03.2018 16:00
96:65

34 kolejka

Pogoń Prudnik - Biofarm Basket Poznań 08.04.2018 18:00
08.04.2018 18:00
93:97
Siarka Tarnobrzeg - SKK Siedlce 08.04.2018 18:00
08.04.2018 18:00
81:95
KSK Noteć Inowrocław - GKS Tychy 08.04.2018 18:00
08.04.2018 18:00
72:78
Spójnia Stargard - Jamalex Polonia 1912 Leszno 08.04.2018 18:00
08.04.2018 18:00
78:85
KK Warszawa - Znicz Basket Pruszków 08.04.2018 18:00
08.04.2018 18:00
63:75
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 08.04.2018 18:00
08.04.2018 18:00
92:90
Polfarmex Kutno - Rawlplug Sokół Łańcut 08.04.2018 18:00
08.04.2018 18:00
58:78
Enea Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław 08.04.2018 18:00
08.04.2018 18:00
73:71