1 kolejka

WKK Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 27.09.2019 18:00
27.09.2019 18:00
102:82
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 28.09.2019 18:00
28.09.2019 18:00
71:69
KS Księżak Łowicz - Rawlplug Sokół Łańcut 28.09.2019 18:30
28.09.2019 18:30
75:89
GKS Tychy - Biofarm Basket Poznań 28.09.2019 19:00
28.09.2019 19:00
108:94
Timeout Polonia 1912 Leszno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 28.09.2019 20:00
28.09.2019 20:00
63:96
Weegree AZS Politechnika Opolska - Pogoń Prudnik 29.09.2019 17:00
29.09.2019 17:00
90:79

2 kolejka

Biofarm Basket Poznań - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 05.10.2019 16:00
05.10.2019 16:00
90:91
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Znicz Basket Pruszków 05.10.2019 17:00
05.10.2019 17:00
89:87
Pogoń Prudnik - WKK Wrocław 05.10.2019 17:30
05.10.2019 17:30
91:85
KS Księżak Łowicz - GKS Tychy 05.10.2019 18:00
05.10.2019 18:00
81:78
Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska 05.10.2019 18:00
05.10.2019 18:00
78:80
Energa Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut 05.10.2019 18:30
05.10.2019 18:30
78:93

3 kolejka

Timeout Polonia 1912 Leszno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 11.10.2019 20:00
11.10.2019 20:00
79:64
Biofarm Basket Poznań - Znicz Basket Pruszków 12.10.2019 17:00
12.10.2019 17:00
69:78
Rawlplug Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik 12.10.2019 17:30
12.10.2019 17:30
101:92
WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno 12.10.2019 18:00
12.10.2019 18:00
64:65
GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg 12.10.2019 18:00
12.10.2019 18:00
86:83
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - KS Księżak Łowicz 12.10.2019 18:00
12.10.2019 18:00
81:78

4 kolejka

Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław 16.10.2019 18:00
16.10.2019 18:00
102:105
KS Księżak Łowicz - Znicz Basket Pruszków 16.10.2019 18:30
16.10.2019 18:30
104:90
Pogoń Prudnik - GKS Tychy 16.10.2019 18:30
16.10.2019 18:30
81:78
Biofarm Basket Poznań - Timeout Polonia 1912 Leszno 16.10.2019 19:00
16.10.2019 19:00
104:101
Energa Kotwica Kołobrzeg - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 16.10.2019 19:00
16.10.2019 19:00
58:80
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Górnik Trans.eu Wałbrzych 16.10.2019 19:30
16.10.2019 19:30
66:81
Miasto Szkła Krosno - Rawlplug Sokół Łańcut 20.11.2019 18:00
20.11.2019 18:00
83:76

5 kolejka

Rawlplug Sokół Łańcut - Weegree AZS Politechnika Opolska 19.10.2019 17:30
19.10.2019 17:30
102:75
GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno 19.10.2019 18:00
19.10.2019 18:00
62:69
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Pogoń Prudnik 19.10.2019 18:00
19.10.2019 18:00
76:74
Timeout Polonia 1912 Leszno - KS Księżak Łowicz 19.10.2019 18:00
19.10.2019 18:00
88:75
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Biofarm Basket Poznań 20.10.2019 16:30
20.10.2019 16:30
68:59
Znicz Basket Pruszków - Energa Kotwica Kołobrzeg 20.10.2019 18:00
20.10.2019 18:00
66:87

6 kolejka

Pogoń Prudnik - Znicz Basket Pruszków 26.10.2019 17:30
26.10.2019 17:30
80:88
Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy 26.10.2019 17:30
26.10.2019 17:30
83:87
KS Księżak Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 26.10.2019 18:00
26.10.2019 18:00
89:84
Energa Kotwica Kołobrzeg - Timeout Polonia 1912 Leszno 26.10.2019 18:00
26.10.2019 18:00
89:76
Miasto Szkła Krosno - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 26.10.2019 18:00
26.10.2019 18:00
74:72
WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 26.10.2019 18:00
26.10.2019 18:00
78:84

7 kolejka

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Biofarm Basket Poznań 02.11.2019 17:00
02.11.2019 17:00
94:85
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg 02.11.2019 17:30
02.11.2019 17:30
76:74
WKK Wrocław - GKS Tychy 02.11.2019 18:00
02.11.2019 18:00
92:61
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Weegree AZS Politechnika Opolska 02.11.2019 18:00
02.11.2019 18:00
89:77
Znicz Basket Pruszków - Miasto Szkła Krosno 02.11.2019 18:00
02.11.2019 18:00
67:65
Timeout Polonia 1912 Leszno - Pogoń Prudnik 02.11.2019 18:00
02.11.2019 18:00
84:70

8 kolejka

Miasto Szkła Krosno - Timeout Polonia 1912 Leszno 06.11.2019 18:00
06.11.2019 18:00
78:71
WKK Wrocław - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 06.11.2019 18:00
06.11.2019 18:00
95:89
Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy 06.11.2019 18:00
06.11.2019 18:00
89:103
KS Księżak Łowicz - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 06.11.2019 18:30
06.11.2019 18:30
100:93
Pogoń Prudnik - Górnik Trans.eu Wałbrzych 06.11.2019 18:30
06.11.2019 18:30
83:87
Weegree AZS Politechnika Opolska - Znicz Basket Pruszków 06.11.2019 19:00
06.11.2019 19:00
75:77

9 kolejka

Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno 09.11.2019 17:00
09.11.2019 17:00
86:80
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Energa Kotwica Kołobrzeg 09.11.2019 17:00
09.11.2019 17:00
81:67
Biofarm Basket Poznań - KS Księżak Łowicz 09.11.2019 17:00
09.11.2019 17:00
81:85
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut 09.11.2019 18:00
09.11.2019 18:00
95:88
Znicz Basket Pruszków - WKK Wrocław 09.11.2019 18:00
09.11.2019 18:00
79:90
Timeout Polonia 1912 Leszno - Weegree AZS Politechnika Opolska 10.11.2019 18:00
10.11.2019 18:00
94:82

10 kolejka

Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 16.11.2019 17:30
16.11.2019 17:30
88:72
Rawlplug Sokół Łańcut - Znicz Basket Pruszków 16.11.2019 17:30
16.11.2019 17:30
81:60
Timeout Polonia 1912 Leszno - WKK Wrocław 16.11.2019 18:00
16.11.2019 18:00
83:92
GKS Tychy - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 16.11.2019 19:00
16.11.2019 19:00
84:91
Energa Kotwica Kołobrzeg - Biofarm Basket Poznań 17.11.2019 17:00
17.11.2019 17:00
88:77
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych 17.11.2019 17:30
17.11.2019 17:30
75:89

11 kolejka

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno 23.11.2019 17:00
23.11.2019 17:00
82:79
Biofarm Basket Poznań - Pogoń Prudnik 23.11.2019 17:00
23.11.2019 17:00
87:80
Rawlplug Sokół Łańcut - Timeout Polonia 1912 Leszno 23.11.2019 17:30
23.11.2019 17:30
87:89
Znicz Basket Pruszków - GKS Tychy 23.11.2019 18:00
23.11.2019 18:00
83:89
KS Księżak Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg 23.11.2019 18:00
23.11.2019 18:00
111:109
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław 24.11.2019 16:00
24.11.2019 16:00
80:82

12 kolejka

Miasto Szkła Krosno - Biofarm Basket Poznań 30.11.2019 16:30
30.11.2019 16:30
80:71
Pogoń Prudnik - KS Księżak Łowicz 30.11.2019 17:30
30.11.2019 17:30
110:83
Weegree AZS Politechnika Opolska - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 30.11.2019 18:00
30.11.2019 18:00
89:65
GKS Tychy - Timeout Polonia 1912 Leszno 30.11.2019 18:00
30.11.2019 18:00
92:82
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Znicz Basket Pruszków 30.11.2019 18:00
30.11.2019 18:00
84:68
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Rawlplug Sokół Łańcut 01.12.2019 16:30
01.12.2019 16:30
82:76

13 kolejka

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WKK Wrocław 07.12.2019 17:00
07.12.2019 17:00
70:86
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Timeout Polonia 1912 Leszno 07.12.2019 18:00
07.12.2019 18:00
90:84
Biofarm Basket Poznań - Weegree AZS Politechnika Opolska 07.12.2019 18:00
07.12.2019 18:00
82:72
KS Księżak Łowicz - Miasto Szkła Krosno 07.12.2019 18:00
07.12.2019 18:00
90:86
Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik 07.12.2019 18:00
07.12.2019 18:00
71:87
Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy 08.12.2019 17:30
08.12.2019 17:30
77:57

14 kolejka

Rawlplug Sokół Łańcut - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 14.12.2019 17:30
14.12.2019 17:30
93:69
Miasto Szkła Krosno - Energa Kotwica Kołobrzeg 14.12.2019 18:00
14.12.2019 18:00
98:91
WKK Wrocław - Biofarm Basket Poznań 14.12.2019 18:00
14.12.2019 18:00
74:61
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Górnik Trans.eu Wałbrzych 14.12.2019 18:00
14.12.2019 18:00
75:80
Znicz Basket Pruszków - Timeout Polonia 1912 Leszno 14.12.2019 18:00
14.12.2019 18:00
80:86
Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Księżak Łowicz 15.12.2019 17:30
15.12.2019 17:30
80:117

15 kolejka

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy 21.12.2019 17:00
21.12.2019 17:00
68:63
KS Księżak Łowicz - WKK Wrocław 21.12.2019 17:00
21.12.2019 17:00
111:107
Pogoń Prudnik - Miasto Szkła Krosno 21.12.2019 17:30
21.12.2019 17:30
69:84
Znicz Basket Pruszków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 21.12.2019 18:00
21.12.2019 18:00
79:82
Energa Kotwica Kołobrzeg - Weegree AZS Politechnika Opolska 21.12.2019 18:00
21.12.2019 18:00
75:89
Biofarm Basket Poznań - Rawlplug Sokół Łańcut 22.12.2019 16:00
22.12.2019 16:00
77:92

16 kolejka

Biofarm Basket Poznań - GKS Tychy 04.01.2020 17:00
04.01.2020 17:00
83:68
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 04.01.2020 17:00
04.01.2020 17:00
89:78
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Timeout Polonia 1912 Leszno 04.01.2020 17:00
04.01.2020 17:00
84:79
Pogoń Prudnik - Weegree AZS Politechnika Opolska 04.01.2020 17:30
04.01.2020 17:30
96:68
Rawlplug Sokół Łańcut - KS Księżak Łowicz 04.01.2020 17:30
04.01.2020 17:30
88:79
Energa Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 06.01.2020 17:00
06.01.2020 17:00
92:96

17 kolejka

Rawlplug Sokół Łańcut - Energa Kotwica Kołobrzeg 11.01.2020 17:30
11.01.2020 17:30
99:94
Znicz Basket Pruszków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 11.01.2020 18:00
11.01.2020 18:00
88:73
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Biofarm Basket Poznań 11.01.2020 18:00
11.01.2020 18:00
70:63
GKS Tychy - KS Księżak Łowicz 11.01.2020 18:00
11.01.2020 18:00
99:82
Weegree AZS Politechnika Opolska - Miasto Szkła Krosno 12.01.2020 17:00
12.01.2020 17:00
104:101
WKK Wrocław - Pogoń Prudnik 12.01.2020 18:00
12.01.2020 18:00
96:79

18 kolejka

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Timeout Polonia 1912 Leszno 18.01.2020 17:00
18.01.2020 17:00
97:93
Pogoń Prudnik - Rawlplug Sokół Łańcut 18.01.2020 17:30
18.01.2020 17:30
79:86
Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław 18.01.2020 18:00
18.01.2020 18:00
67:70
Energa Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 18.01.2020 18:00
18.01.2020 18:00
76:91
KS Księżak Łowicz - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 18.01.2020 18:00
18.01.2020 18:00
88:85
Znicz Basket Pruszków - Biofarm Basket Poznań 18.01.2020 18:00
18.01.2020 18:00
74:66

19 kolejka

Górnik Trans.eu Wałbrzych - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 22.01.2020 18:00
22.01.2020 18:00
90:86
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Energa Kotwica Kołobrzeg 22.01.2020 18:00
22.01.2020 18:00
92:66
Rawlplug Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno 22.01.2020 18:00
22.01.2020 18:00
92:89
WKK Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 22.01.2020 18:00
22.01.2020 18:00
92:90
Znicz Basket Pruszków - KS Księżak Łowicz 22.01.2020 19:00
22.01.2020 19:00
72:69
GKS Tychy - Pogoń Prudnik 22.01.2020 19:00
22.01.2020 19:00
94:99
Timeout Polonia 1912 Leszno - Biofarm Basket Poznań 22.01.2020 20:00
22.01.2020 20:00
68:88

20 kolejka

Biofarm Basket Poznań - Górnik Trans.eu Wałbrzych 25.01.2020 17:00
25.01.2020 17:00
83:80
Weegree AZS Politechnika Opolska - Rawlplug Sokół Łańcut 25.01.2020 17:30
25.01.2020 17:30
94:78
Pogoń Prudnik - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 25.01.2020 17:30
25.01.2020 17:30
72:89
Energa Kotwica Kołobrzeg - Znicz Basket Pruszków 25.01.2020 18:00
25.01.2020 18:00
92:73
KS Księżak Łowicz - Timeout Polonia 1912 Leszno 25.01.2020 18:00
25.01.2020 18:00
101:78
Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy 26.01.2020 18:00
26.01.2020 18:00
88:81

21 kolejka

Timeout Polonia 1912 Leszno - Energa Kotwica Kołobrzeg 31.01.2020 18:00
31.01.2020 18:00
94:79
Znicz Basket Pruszków - Pogoń Prudnik 01.02.2020 18:00
01.02.2020 18:00
74:75
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno 01.02.2020 18:00
01.02.2020 18:00
93:74
GKS Tychy - Weegree AZS Politechnika Opolska 01.02.2020 18:00
01.02.2020 18:00
88:84
Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS Księżak Łowicz 02.02.2020 16:30
02.02.2020 16:30
84:78
Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław 05.02.2020 18:00
05.02.2020 18:00
79:88

22 kolejka

Weegree AZS Politechnika Opolska - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 08.02.2020 17:30
08.02.2020 17:30
111:105
Pogoń Prudnik - Timeout Polonia 1912 Leszno 08.02.2020 17:30
08.02.2020 17:30
87:84
GKS Tychy - WKK Wrocław 08.02.2020 18:00
08.02.2020 18:00
92:101
Energa Kotwica Kołobrzeg - Górnik Trans.eu Wałbrzych 08.02.2020 18:00
08.02.2020 18:00
77:72
Biofarm Basket Poznań - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 09.02.2020 17:00
09.02.2020 17:00
81:74
Miasto Szkła Krosno - Znicz Basket Pruszków 09.02.2020 18:00
09.02.2020 18:00
71:76

23 kolejka

Górnik Trans.eu Wałbrzych - Pogoń Prudnik 12.02.2020 18:00
12.02.2020 18:00
82:71
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - WKK Wrocław 12.02.2020 18:00
12.02.2020 18:00
76:81
Znicz Basket Pruszków - Weegree AZS Politechnika Opolska 12.02.2020 19:00
12.02.2020 19:00
86:82
GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut 12.02.2020 19:00
12.02.2020 19:00
73:83
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KS Księżak Łowicz 12.02.2020 19:30
12.02.2020 19:30
91:93
Timeout Polonia 1912 Leszno - Miasto Szkła Krosno 12.02.2020 20:00
12.02.2020 20:00
79:71

24 kolejka

Rawlplug Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 15.02.2020 17:30
15.02.2020 17:30
73:79
Weegree AZS Politechnika Opolska - Timeout Polonia 1912 Leszno 15.02.2020 17:30
15.02.2020 17:30
74:92
Energa Kotwica Kołobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 15.02.2020 18:00
15.02.2020 18:00
72:67
KS Księżak Łowicz - Biofarm Basket Poznań 16.02.2020 17:00
16.02.2020 17:00
71:85
Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 16.02.2020 18:00
16.02.2020 18:00
94:78
WKK Wrocław - Znicz Basket Pruszków 19.02.2020 18:00
19.02.2020 18:00
76:79

25 kolejka

Biofarm Basket Poznań - Energa Kotwica Kołobrzeg 22.02.2020 17:00
22.02.2020 17:00
88:66
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik 22.02.2020 17:00
22.02.2020 17:00
71:74
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska 22.02.2020 17:00
22.02.2020 17:00
89:83
Znicz Basket Pruszków - Rawlplug Sokół Łańcut 22.02.2020 18:00
22.02.2020 18:00
80:88
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - GKS Tychy 22.02.2020 18:00
22.02.2020 18:00
85:64
WKK Wrocław - Timeout Polonia 1912 Leszno 26.02.2020 18:00
26.02.2020 18:00
66:87

26 kolejka

Pogoń Prudnik - Biofarm Basket Poznań 29.02.2020 17:30
29.02.2020 17:30
95:78
Timeout Polonia 1912 Leszno - Rawlplug Sokół Łańcut 29.02.2020 18:00
29.02.2020 18:00
70:80
Miasto Szkła Krosno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 29.02.2020 18:00
29.02.2020 18:00
95:58
Energa Kotwica Kołobrzeg - KS Księżak Łowicz 29.02.2020 18:00
29.02.2020 18:00
105:83
GKS Tychy - Znicz Basket Pruszków 29.02.2020 19:00
29.02.2020 19:00
96:76
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 01.03.2020 18:00
01.03.2020 18:00
65:78

27 kolejka

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Weegree AZS Politechnika Opolska 07.03.2020 17:00
07.03.2020 17:00
100:99
Rawlplug Sokół Łańcut - Górnik Trans.eu Wałbrzych 07.03.2020 17:30
07.03.2020 17:30
78:81
KS Księżak Łowicz - Pogoń Prudnik 07.03.2020 18:00
07.03.2020 18:00
110:92
Znicz Basket Pruszków - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 07.03.2020 18:00
07.03.2020 18:00
82:76
Timeout Polonia 1912 Leszno - GKS Tychy 07.03.2020 19:00
07.03.2020 19:00
72:89
Biofarm Basket Poznań - Miasto Szkła Krosno 08.03.2020 16:00
08.03.2020 16:00
65:74