1. kolejka

ŁKS Łódź - KS Sudety Jelenia Góra 02.10.2009 00:00
02.10.2009 00:00
74:86
AZS Politechnika Warszawska - Victoria Górnik Wałbrzych 03.10.2009 16:30
03.10.2009 16:30
67:57
Spójnia Stargard - Żubry Białystok 03.10.2009 17:00
03.10.2009 17:00
101:65
Siarka Tarnobrzeg - GKS Tychy 03.10.2009 18:00
03.10.2009 18:00
87:85
Enea Zastal BC Zielona Góra - Znicz Basket Pruszków 03.10.2009 18:00
03.10.2009 18:00
59:75
MKS Dąbrowa Górnicza II - Miasto Szkła Krosno 03.10.2009 18:00
03.10.2009 18:00
50:44
KS AZS AWF Katowice - Asseco Prokom 2 Gdynia 03.10.2009 18:00
03.10.2009 18:00
76:73
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - PTG Sokół Łańcut 03.10.2009 19:00
03.10.2009 19:00
69:76

2. kolejka

Asseco Prokom 2 Gdynia - GKS Tychy 10.10.2009 17:00
10.10.2009 17:00
75:79
Żubry Białystok - Enea Zastal BC Zielona Góra 10.10.2009 17:00
10.10.2009 17:00
58:84
PTG Sokół Łańcut - Siarka Tarnobrzeg 10.10.2009 17:30
10.10.2009 17:30
81:74
KS Sudety Jelenia Góra - MKS Dąbrowa Górnicza II 10.10.2009 18:00
10.10.2009 18:00
71:81
KS AZS AWF Katowice - Spójnia Stargard 10.10.2009 18:00
10.10.2009 18:00
78:87
Miasto Szkła Krosno - AZS Politechnika Warszawska 11.10.2009 18:00
11.10.2009 18:00
89:75
Znicz Basket Pruszków - ŁKS Łódź 11.10.2009 18:00
11.10.2009 18:00
78:74
Victoria Górnik Wałbrzych - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 21.12.2009 18:00
21.12.2009 18:00
58:81

3. kolejka

Siarka Tarnobrzeg - Victoria Górnik Wałbrzych 14.10.2009 18:00
14.10.2009 18:00
82:67
MKS Dąbrowa Górnicza II - Znicz Basket Pruszków 14.10.2009 18:00
14.10.2009 18:00
86:78
Spójnia Stargard - Asseco Prokom 2 Gdynia 14.10.2009 18:00
14.10.2009 18:00
77:68
Enea Zastal BC Zielona Góra - KS AZS AWF Katowice 14.10.2009 18:00
14.10.2009 18:00
75:58
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Miasto Szkła Krosno 14.10.2009 18:30
14.10.2009 18:30
71:62
GKS Tychy - PTG Sokół Łańcut 14.10.2009 19:00
14.10.2009 19:00
68:75
AZS Politechnika Warszawska - KS Sudety Jelenia Góra 15.10.2009 18:00
15.10.2009 18:00
79:81
ŁKS Łódź - Żubry Białystok 18.10.2009 18:00
18.10.2009 18:00
101:60

4. kolejka

Asseco Prokom 2 Gdynia - PTG Sokół Łańcut 17.10.2009 13:00
17.10.2009 13:00
102:98
Żubry Białystok - MKS Dąbrowa Górnicza II 21.10.2009 17:00
21.10.2009 17:00
80:91
Victoria Górnik Wałbrzych - GKS Tychy 21.10.2009 18:00
21.10.2009 18:00
81:91
KS Sudety Jelenia Góra - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 21.10.2009 18:00
21.10.2009 18:00
67:64
Miasto Szkła Krosno - Siarka Tarnobrzeg 21.10.2009 18:00
21.10.2009 18:00
57:76
Znicz Basket Pruszków - AZS Politechnika Warszawska 21.10.2009 18:00
21.10.2009 18:00
91:75
Spójnia Stargard - Enea Zastal BC Zielona Góra 21.10.2009 18:00
21.10.2009 18:00
82:89
KS AZS AWF Katowice - ŁKS Łódź 21.10.2009 18:30
21.10.2009 18:30
74:85

5. kolejka

AZS Politechnika Warszawska - Żubry Białystok 24.10.2009 15:00
24.10.2009 15:00
76:65
PTG Sokół Łańcut - Victoria Górnik Wałbrzych 24.10.2009 17:30
24.10.2009 17:30
72:66
Siarka Tarnobrzeg - KS Sudety Jelenia Góra 24.10.2009 18:00
24.10.2009 18:00
78:71
GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno 24.10.2009 18:00
24.10.2009 18:00
72:59
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Znicz Basket Pruszków 24.10.2009 18:30
24.10.2009 18:30
67:62
ŁKS Łódź - Spójnia Stargard 25.10.2009 17:00
25.10.2009 17:00
80:83
KS AZS AWF Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 25.10.2009 18:00
25.10.2009 18:00
85:88
Enea Zastal BC Zielona Góra - Asseco Prokom 2 Gdynia 14.11.2009 17:00
14.11.2009 17:00
80:59

6. kolejka

Żubry Białystok - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 28.10.2009 17:00
28.10.2009 17:00
65:83
Miasto Szkła Krosno - PTG Sokół Łańcut 28.10.2009 18:00
28.10.2009 18:00
69:64
Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza II 28.10.2009 18:00
28.10.2009 18:00
62:74
Znicz Basket Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 28.10.2009 18:00
28.10.2009 18:00
63:68
Enea Zastal BC Zielona Góra - ŁKS Łódź 28.10.2009 18:00
28.10.2009 18:00
58:53
KS Sudety Jelenia Góra - GKS Tychy 28.10.2009 18:00
28.10.2009 18:00
65:71
KS AZS AWF Katowice - AZS Politechnika Warszawska 28.10.2009 18:30
28.10.2009 18:30
81:89
Asseco Prokom 2 Gdynia - Victoria Górnik Wałbrzych 09.12.2009 15:00
09.12.2009 15:00
118:114

7. kolejka

Victoria Górnik Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno 07.11.2009 17:00
07.11.2009 17:00
56:86
PTG Sokół Łańcut - KS Sudety Jelenia Góra 07.11.2009 17:30
07.11.2009 17:30
102:86
Siarka Tarnobrzeg - Żubry Białystok 07.11.2009 18:00
07.11.2009 18:00
96:67
GKS Tychy - Znicz Basket Pruszków 07.11.2009 18:00
07.11.2009 18:00
94:81
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - KS AZS AWF Katowice 07.11.2009 18:30
07.11.2009 18:30
87:82
ŁKS Łódź - Asseco Prokom 2 Gdynia 08.11.2009 17:00
08.11.2009 17:00
87:68
MKS Dąbrowa Górnicza II - Enea Zastal BC Zielona Góra 08.11.2009 18:00
08.11.2009 18:00
86:60
AZS Politechnika Warszawska - Spójnia Stargard 08.12.2009 19:00
08.12.2009 19:00
79:81

8. kolejka

Asseco Prokom 2 Gdynia - Miasto Szkła Krosno 11.11.2009 16:30
11.11.2009 16:30
88:64
Żubry Białystok - GKS Tychy 11.11.2009 17:00
11.11.2009 17:00
74:66
KS Sudety Jelenia Góra - Victoria Górnik Wałbrzych 11.11.2009 18:00
11.11.2009 18:00
82:74
Enea Zastal BC Zielona Góra - AZS Politechnika Warszawska 11.11.2009 18:00
11.11.2009 18:00
90:85
PTG Sokół Łańcut - Znicz Basket Pruszków 11.11.2009 18:00
11.11.2009 18:00
64:55
KS AZS AWF Katowice - Siarka Tarnobrzeg 11.11.2009 18:30
11.11.2009 18:30
65:69
Spójnia Stargard - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 14.11.2009 17:00
14.11.2009 17:00
69:62
ŁKS Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza II 14.11.2009 17:30
14.11.2009 17:30
74:61

9. kolejka

MKS Dąbrowa Górnicza II - Asseco Prokom 2 Gdynia 17.11.2009 18:00
17.11.2009 18:00
77:60
AZS Politechnika Warszawska - ŁKS Łódź 18.11.2009 16:00
18.11.2009 16:00
82:71
Victoria Górnik Wałbrzych - Znicz Basket Pruszków 18.11.2009 18:00
18.11.2009 18:00
100:89
Siarka Tarnobrzeg - Spójnia Stargard 18.11.2009 18:00
18.11.2009 18:00
72:67
Miasto Szkła Krosno - KS Sudety Jelenia Góra 18.11.2009 18:00
18.11.2009 18:00
89:39
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Enea Zastal BC Zielona Góra 18.11.2009 18:30
18.11.2009 18:30
72:89
PTG Sokół Łańcut - Żubry Białystok 16.12.2009 18:00
16.12.2009 18:00
91:80
GKS Tychy - KS AZS AWF Katowice 16.12.2009 19:00
16.12.2009 19:00
91:78

10. kolejka

Żubry Białystok - Victoria Górnik Wałbrzych 21.11.2009 17:00
21.11.2009 17:00
93:85
Spójnia Stargard - GKS Tychy 21.11.2009 17:00
21.11.2009 17:00
70:69
MKS Dąbrowa Górnicza II - AZS Politechnika Warszawska 21.11.2009 18:00
21.11.2009 18:00
96:87
KS AZS AWF Katowice - PTG Sokół Łańcut 21.11.2009 18:00
21.11.2009 18:00
67:63
ŁKS Łódź - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 21.11.2009 19:00
21.11.2009 19:00
80:56
Enea Zastal BC Zielona Góra - Siarka Tarnobrzeg 22.11.2009 17:00
22.11.2009 17:00
56:51
Znicz Basket Pruszków - Miasto Szkła Krosno 22.11.2009 18:00
22.11.2009 18:00
77:73
Asseco Prokom 2 Gdynia - KS Sudety Jelenia Góra 16.12.2009 15:00
16.12.2009 15:00
91:70

11. kolejka

Victoria Górnik Wałbrzych - KS AZS AWF Katowice 25.11.2009 18:00
25.11.2009 18:00
80:67
Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łódź 25.11.2009 18:00
25.11.2009 18:00
70:76
Miasto Szkła Krosno - Żubry Białystok 25.11.2009 18:00
25.11.2009 18:00
59:95
KS Sudety Jelenia Góra - Znicz Basket Pruszków 25.11.2009 18:00
25.11.2009 18:00
62:65
AZS Politechnika Warszawska - Asseco Prokom 2 Gdynia 25.11.2009 18:15
25.11.2009 18:15
68:79
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza II 25.11.2009 18:30
25.11.2009 18:30
59:69
GKS Tychy - Enea Zastal BC Zielona Góra 25.11.2009 19:00
25.11.2009 19:00
73:70
PTG Sokół Łańcut - Spójnia Stargard 21.12.2009 18:00
21.12.2009 18:00
73:65

12. kolejka

Spójnia Stargard - Victoria Górnik Wałbrzych 28.11.2009 17:00
28.11.2009 17:00
82:62
KS AZS AWF Katowice - Miasto Szkła Krosno 28.11.2009 18:30
28.11.2009 18:30
67:82
Żubry Białystok - KS Sudety Jelenia Góra 28.11.2009 19:00
28.11.2009 19:00
80:73
ŁKS Łódź - GKS Tychy 29.11.2009 17:00
29.11.2009 17:00
74:54
Asseco Prokom 2 Gdynia - Znicz Basket Pruszków 29.11.2009 18:00
29.11.2009 18:00
100:89
Enea Zastal BC Zielona Góra - PTG Sokół Łańcut 09.12.2009 18:00
09.12.2009 18:00
81:73
MKS Dąbrowa Górnicza II - Siarka Tarnobrzeg 23.12.2009 18:00
23.12.2009 18:00
70:62
AZS Politechnika Warszawska - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 05.01.2010 19:30
05.01.2010 19:30
64:60

13. kolejka

Victoria Górnik Wałbrzych - Enea Zastal BC Zielona Góra 05.12.2009 17:00
05.12.2009 17:00
75:87
PTG Sokół Łańcut - ŁKS Łódź 05.12.2009 17:30
05.12.2009 17:30
79:71
GKS Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza II 05.12.2009 18:00
05.12.2009 18:00
87:76
Siarka Tarnobrzeg - AZS Politechnika Warszawska 05.12.2009 18:00
05.12.2009 18:00
80:68
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Asseco Prokom 2 Gdynia 05.12.2009 18:30
05.12.2009 18:30
80:63
Znicz Basket Pruszków - Żubry Białystok 06.12.2009 18:00
06.12.2009 18:00
78:77
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard 06.12.2009 18:00
06.12.2009 18:00
77:73
KS Sudety Jelenia Góra - KS AZS AWF Katowice 06.01.2010 18:00
06.01.2010 18:00
47:72

14. kolejka

AZS Politechnika Warszawska - GKS Tychy 12.12.2009 15:00
12.12.2009 15:00
56:74
Asseco Prokom 2 Gdynia - Żubry Białystok 12.12.2009 15:30
12.12.2009 15:30
95:97
Spójnia Stargard - KS Sudety Jelenia Góra 12.12.2009 17:00
12.12.2009 17:00
78:55
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 12.12.2009 18:30
12.12.2009 18:30
83:84
KS AZS AWF Katowice - Znicz Basket Pruszków 12.12.2009 18:30
12.12.2009 18:30
74:83
ŁKS Łódź - Victoria Górnik Wałbrzych 12.12.2009 19:15
12.12.2009 19:15
92:71
Enea Zastal BC Zielona Góra - Miasto Szkła Krosno 13.12.2009 17:00
13.12.2009 17:00
86:64
PTG Sokół Łańcut - MKS Dąbrowa Górnicza II 13.12.2009 17:30
13.12.2009 17:30
62:77

15. kolejka

Victoria Górnik Wałbrzych - MKS Dąbrowa Górnicza II 18.12.2009 18:00
18.12.2009 18:00
69:99
Żubry Białystok - KS AZS AWF Katowice 19.12.2009 17:00
19.12.2009 17:00
89:78
PTG Sokół Łańcut - AZS Politechnika Warszawska 19.12.2009 17:30
19.12.2009 17:30
85:79
GKS Tychy - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 19.12.2009 18:00
19.12.2009 18:00
77:74
Znicz Basket Pruszków - Spójnia Stargard 19.12.2009 18:00
19.12.2009 18:00
63:84
KS Sudety Jelenia Góra - Enea Zastal BC Zielona Góra 19.12.2009 18:00
19.12.2009 18:00
80:86
Siarka Tarnobrzeg - Asseco Prokom 2 Gdynia 19.12.2009 19:00
19.12.2009 19:00
20:0
Miasto Szkła Krosno - ŁKS Łódź 20.12.2009 18:00
20.12.2009 18:00
72:73

16. kolejka

Victoria Górnik Wałbrzych - AZS Politechnika Warszawska 09.01.2010 16:00
09.01.2010 16:00
101:100
PTG Sokół Łańcut - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 09.01.2010 17:30
09.01.2010 17:30
72:59
GKS Tychy - Siarka Tarnobrzeg 09.01.2010 18:00
09.01.2010 18:00
83:78
KS Sudety Jelenia Góra - ŁKS Łódź 09.01.2010 18:00
09.01.2010 18:00
61:85
Asseco Prokom 2 Gdynia - KS AZS AWF Katowice 10.01.2010 16:30
10.01.2010 16:30
94:59
Żubry Białystok - Spójnia Stargard 10.01.2010 17:00
10.01.2010 17:00
69:91
Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza II 10.01.2010 18:00
10.01.2010 18:00
49:67
Znicz Basket Pruszków - Enea Zastal BC Zielona Góra 10.01.2010 18:00
10.01.2010 18:00
71:78

17. kolejka

AZS Politechnika Warszawska - Miasto Szkła Krosno 16.01.2010 15:00
16.01.2010 15:00
70:72
Spójnia Stargard - KS AZS AWF Katowice 16.01.2010 17:00
16.01.2010 17:00
69:64
MKS Dąbrowa Górnicza II - KS Sudety Jelenia Góra 16.01.2010 18:00
16.01.2010 18:00
100:67
GKS Tychy - Asseco Prokom 2 Gdynia 16.01.2010 18:00
16.01.2010 18:00
89:81
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Victoria Górnik Wałbrzych 16.01.2010 18:30
16.01.2010 18:30
94:76
Enea Zastal BC Zielona Góra - Żubry Białystok 17.01.2010 17:00
17.01.2010 17:00
58:63
ŁKS Łódź - Znicz Basket Pruszków 17.01.2010 17:00
17.01.2010 17:00
88:82
Siarka Tarnobrzeg - PTG Sokół Łańcut 17.01.2010 17:00
17.01.2010 17:00
79:50

18. kolejka

Znicz Basket Pruszków - MKS Dąbrowa Górnicza II 13.01.2010 19:00
13.01.2010 19:00
66:77
Victoria Górnik Wałbrzych - Siarka Tarnobrzeg 20.01.2010 16:00
20.01.2010 16:00
67:78
Asseco Prokom 2 Gdynia - Spójnia Stargard 20.01.2010 17:00
20.01.2010 17:00
75:78
Żubry Białystok - ŁKS Łódź 20.01.2010 17:00
20.01.2010 17:00
73:68
KS Sudety Jelenia Góra - AZS Politechnika Warszawska 20.01.2010 18:00
20.01.2010 18:00
65:74
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 20.01.2010 18:00
20.01.2010 18:00
72:78
PTG Sokół Łańcut - GKS Tychy 20.01.2010 18:00
20.01.2010 18:00
62:65
KS AZS AWF Katowice - Enea Zastal BC Zielona Góra 20.01.2010 18:30
20.01.2010 18:30
71:93

19. kolejka

AZS Politechnika Warszawska - Znicz Basket Pruszków 23.01.2010 15:00
23.01.2010 15:00
62:71
Enea Zastal BC Zielona Góra - Spójnia Stargard 23.01.2010 17:00
23.01.2010 17:00
76:65
PTG Sokół Łańcut - Asseco Prokom 2 Gdynia 23.01.2010 17:30
23.01.2010 17:30
61:66
MKS Dąbrowa Górnicza II - Żubry Białystok 23.01.2010 18:00
23.01.2010 18:00
72:56
GKS Tychy - Victoria Górnik Wałbrzych 23.01.2010 18:00
23.01.2010 18:00
66:69
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - KS Sudety Jelenia Góra 23.01.2010 18:30
23.01.2010 18:30
77:71
Siarka Tarnobrzeg - Miasto Szkła Krosno 24.01.2010 17:00
24.01.2010 17:00
74:58
ŁKS Łódź - KS AZS AWF Katowice 12.03.2010 19:00
12.03.2010 19:00
90:82

20. kolejka

Victoria Górnik Wałbrzych - PTG Sokół Łańcut 30.01.2010 16:00
30.01.2010 16:00
76:67
Spójnia Stargard - ŁKS Łódź 30.01.2010 17:00
30.01.2010 17:00
73:78
Żubry Białystok - AZS Politechnika Warszawska 30.01.2010 17:00
30.01.2010 17:00
82:83
KS Sudety Jelenia Góra - Siarka Tarnobrzeg 30.01.2010 18:00
30.01.2010 18:00
62:76
MKS Dąbrowa Górnicza II - KS AZS AWF Katowice 30.01.2010 18:00
30.01.2010 18:00
83:59
Znicz Basket Pruszków - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 30.01.2010 18:00
30.01.2010 18:00
80:83
Asseco Prokom 2 Gdynia - Enea Zastal BC Zielona Góra 31.01.2010 15:00
31.01.2010 15:00
74:79
Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy 31.01.2010 18:00
31.01.2010 18:00
80:85

21. kolejka

PTG Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno 03.02.2010 18:00
03.02.2010 18:00
75:64
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Basket Pruszków 03.02.2010 18:00
03.02.2010 18:00
79:57
MKS Dąbrowa Górnicza II - Spójnia Stargard 03.02.2010 18:00
03.02.2010 18:00
71:59
Victoria Górnik Wałbrzych - Asseco Prokom 2 Gdynia 03.02.2010 18:00
03.02.2010 18:00
77:76
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Żubry Białystok 03.02.2010 18:30
03.02.2010 18:30
74:68
GKS Tychy - KS Sudety Jelenia Góra 03.02.2010 19:00
03.02.2010 19:00
87:71
AZS Politechnika Warszawska - KS AZS AWF Katowice 03.02.2010 19:00
03.02.2010 19:00
98:90
ŁKS Łódź - Enea Zastal BC Zielona Góra 03.02.2010 19:00
03.02.2010 19:00
81:88

22. kolejka

Asseco Prokom 2 Gdynia - ŁKS Łódź 06.02.2010 16:30
06.02.2010 16:30
0:20
Żubry Białystok - Siarka Tarnobrzeg 06.02.2010 17:00
06.02.2010 17:00
75:76
Spójnia Stargard - AZS Politechnika Warszawska 06.02.2010 17:00
06.02.2010 17:00
83:73
Enea Zastal BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza II 06.02.2010 17:00
06.02.2010 17:00
74:59
KS Sudety Jelenia Góra - PTG Sokół Łańcut 06.02.2010 17:30
06.02.2010 17:30
72:69
Znicz Basket Pruszków - GKS Tychy 06.02.2010 18:00
06.02.2010 18:00
75:68
KS AZS AWF Katowice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 06.02.2010 18:00
06.02.2010 18:00
66:69
Miasto Szkła Krosno - Victoria Górnik Wałbrzych 07.02.2010 18:00
07.02.2010 18:00
62:83

23. kolejka

AZS Politechnika Warszawska - Enea Zastal BC Zielona Góra 10.02.2010 15:00
10.02.2010 15:00
69:87
MKS Dąbrowa Górnicza II - ŁKS Łódź 10.02.2010 18:00
10.02.2010 18:00
86:77
Victoria Górnik Wałbrzych - KS Sudety Jelenia Góra 10.02.2010 18:00
10.02.2010 18:00
74:67
Miasto Szkła Krosno - Asseco Prokom 2 Gdynia 10.02.2010 18:00
10.02.2010 18:00
79:76
Siarka Tarnobrzeg - KS AZS AWF Katowice 10.02.2010 18:00
10.02.2010 18:00
80:62
Znicz Basket Pruszków - PTG Sokół Łańcut 10.02.2010 18:00
10.02.2010 18:00
72:58
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Spójnia Stargard 10.02.2010 18:30
10.02.2010 18:30
97:89
GKS Tychy - Żubry Białystok 10.02.2010 19:00
10.02.2010 19:00
93:74

24. kolejka

Spójnia Stargard - Siarka Tarnobrzeg 13.02.2010 17:00
13.02.2010 17:00
54:48
Żubry Białystok - PTG Sokół Łańcut 13.02.2010 17:00
13.02.2010 17:00
70:80
KS Sudety Jelenia Góra - Miasto Szkła Krosno 13.02.2010 17:30
13.02.2010 17:30
75:73
ŁKS Łódź - AZS Politechnika Warszawska 13.02.2010 17:30
13.02.2010 17:30
67:55
KS AZS AWF Katowice - GKS Tychy 13.02.2010 18:00
13.02.2010 18:00
79:72
Znicz Basket Pruszków - Victoria Górnik Wałbrzych 14.02.2010 16:00
14.02.2010 16:00
86:64
Asseco Prokom 2 Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza II 14.02.2010 16:00
14.02.2010 16:00
83:96
Enea Zastal BC Zielona Góra - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 14.02.2010 17:00
14.02.2010 17:00
81:67

29. kolejka

KS Sudety Jelenia Góra - Spójnia Stargard 17.02.2010 17:30
17.02.2010 17:30
64:63
Victoria Górnik Wałbrzych - ŁKS Łódź 17.02.2010 18:00
17.02.2010 18:00
80:86
Znicz Basket Pruszków - KS AZS AWF Katowice 17.02.2010 19:00
17.02.2010 19:00
81:67
GKS Tychy - AZS Politechnika Warszawska 17.02.2010 19:00
17.02.2010 19:00
103:101
Miasto Szkła Krosno - Enea Zastal BC Zielona Góra 18.02.2010 18:00
18.02.2010 18:00
73:77
Siarka Tarnobrzeg - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 11.03.2010 18:00
11.03.2010 18:00
89:68
MKS Dąbrowa Górnicza II - PTG Sokół Łańcut 16.03.2010 18:00
16.03.2010 18:00
75:83
Żubry Białystok - Asseco Prokom 2 Gdynia 17.03.2010 17:00
17.03.2010 17:00
88:90

25. kolejka

KS Sudety Jelenia Góra - Asseco Prokom 2 Gdynia 20.02.2010 16:00
20.02.2010 16:00
65:75
Victoria Górnik Wałbrzych - Żubry Białystok 20.02.2010 17:00
20.02.2010 17:00
82:73
PTG Sokół Łańcut - KS AZS AWF Katowice 20.02.2010 17:30
20.02.2010 17:30
90:58
AZS Politechnika Warszawska - MKS Dąbrowa Górnicza II 20.02.2010 18:00
20.02.2010 18:00
75:69
Siarka Tarnobrzeg - Enea Zastal BC Zielona Góra 20.02.2010 18:00
20.02.2010 18:00
73:72
GKS Tychy - Spójnia Stargard 20.02.2010 18:00
20.02.2010 18:00
74:79
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - ŁKS Łódź 20.02.2010 18:30
20.02.2010 18:30
48:71
Miasto Szkła Krosno - Znicz Basket Pruszków 21.02.2010 18:00
21.02.2010 18:00
95:63

26. kolejka

Asseco Prokom 2 Gdynia - AZS Politechnika Warszawska 24.02.2010 15:30
24.02.2010 15:30
101:74
Żubry Białystok - Miasto Szkła Krosno 24.02.2010 17:00
24.02.2010 17:00
80:73
Znicz Basket Pruszków - KS Sudety Jelenia Góra 24.02.2010 18:00
24.02.2010 18:00
74:62
MKS Dąbrowa Górnicza II - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 24.02.2010 18:00
24.02.2010 18:00
73:68
Spójnia Stargard - PTG Sokół Łańcut 24.02.2010 18:00
24.02.2010 18:00
86:77
Enea Zastal BC Zielona Góra - GKS Tychy 24.02.2010 18:00
24.02.2010 18:00
64:65
KS AZS AWF Katowice - Victoria Górnik Wałbrzych 24.02.2010 18:30
24.02.2010 18:30
68:63
ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg 24.02.2010 19:00
24.02.2010 19:00
57:72

27. kolejka

Znicz Basket Pruszków - Asseco Prokom 2 Gdynia 27.02.2010 16:00
27.02.2010 16:00
89:78
Victoria Górnik Wałbrzych - Spójnia Stargard 27.02.2010 16:30
27.02.2010 16:30
67:78
KS Sudety Jelenia Góra - Żubry Białystok 27.02.2010 17:30
27.02.2010 17:30
55:59
PTG Sokół Łańcut - Enea Zastal BC Zielona Góra 27.02.2010 17:30
27.02.2010 17:30
76:86
GKS Tychy - ŁKS Łódź 27.02.2010 18:00
27.02.2010 18:00
88:61
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - AZS Politechnika Warszawska 27.02.2010 18:30
27.02.2010 18:30
83:61
Siarka Tarnobrzeg - MKS Dąbrowa Górnicza II 27.02.2010 19:00
27.02.2010 19:00
77:68
Miasto Szkła Krosno - KS AZS AWF Katowice 28.02.2010 18:00
28.02.2010 18:00
67:74

28. kolejka

Asseco Prokom 2 Gdynia - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 03.03.2010 15:00
03.03.2010 15:00
84:83
AZS Politechnika Warszawska - Siarka Tarnobrzeg 03.03.2010 18:00
03.03.2010 18:00
76:88
Spójnia Stargard - Miasto Szkła Krosno 03.03.2010 18:00
03.03.2010 18:00
73:64
KS AZS AWF Katowice - KS Sudety Jelenia Góra 03.03.2010 18:30
03.03.2010 18:30
61:63
Enea Zastal BC Zielona Góra - Victoria Górnik Wałbrzych 06.03.2010 17:00
06.03.2010 17:00
79:59
Żubry Białystok - Znicz Basket Pruszków 06.03.2010 17:00
06.03.2010 17:00
62:64
ŁKS Łódź - PTG Sokół Łańcut 06.03.2010 17:30
06.03.2010 17:30
70:60
MKS Dąbrowa Górnicza II - GKS Tychy 07.03.2010 18:00
07.03.2010 18:00
73:84

30. kolejka

AZS Politechnika Warszawska - PTG Sokół Łańcut 10.03.2010 18:00
10.03.2010 18:00
93:96
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - GKS Tychy 19.03.2010 18:30
19.03.2010 18:30
75:69
Enea Zastal BC Zielona Góra - KS Sudety Jelenia Góra 20.03.2010 17:00
20.03.2010 17:00
20:0
MKS Dąbrowa Górnicza II - Victoria Górnik Wałbrzych 20.03.2010 18:00
20.03.2010 18:00
89:66
KS AZS AWF Katowice - Żubry Białystok 20.03.2010 18:30
20.03.2010 18:30
75:65
Asseco Prokom 2 Gdynia - Siarka Tarnobrzeg 21.03.2010 16:00
21.03.2010 16:00
98:93
ŁKS Łódź - Miasto Szkła Krosno 21.03.2010 16:00
21.03.2010 16:00
79:52
Spójnia Stargard - Znicz Basket Pruszków 21.03.2010 18:00
21.03.2010 18:00
68:72