Brwinowska Akademia Koszykówki
24 : 90 0:30 | 10:23 | 10:17 | 4:20
UKS Akademia Koszykówki Komorów
Etap I - 1 kolejka | 24.10.2020 10:30
Sędziowie: Sebastian Dynek, Natalia Wnuk

Brwinowska Akademia Koszykówki

Trener: Paweł Curyl

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Kacper Kubiak DNP                                   
1 Adam Janas DNP                                   
2 Damian Trzosiński DNP         0/2 0.0                       
3 Borys Lewiński DNP                                   
5 Jan Płaza DNP         0/2 0.0        1              
8 Szymon Chudek DNP                                   
9 Szymon Kołodziej DNP                                   
10 Aleksander Kolasiński DNP                    1              
11 Antoni Wolski DNP                    2              
12 Michał Stanaszek DNP         0/2 0.0        2              
14 Julian Zieliński DNP                                   
17 Piotr Szybilski DNP                                   
23 Adrian Zemlik DNP         4/6 66.7        2              
32 Bazyli Olkowicz DNP         0/2 0.0        2              
Drużyna          
Suma 0 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0  

UKS Akademia Koszykówki Komorów

Trener: Radosław Kusy

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Marco Panek DNP                    5              
7 Jan Licznarowski DNP         1/2 50.0        1              
9 Maciej Szustakiewicz DNP                                   
10 Robert Oleszek DNP                                   
11 Wojciech Chojnacki DNP         0/3 0.0                       
12 Mikołaj Hoszowski DNP         0/2 0.0                       
14 Ignacy Jaryczewski DNP         2/2 100.0        1              
15 Michał Licznarowski DNP         1/3 33.3        3              
18 Adrian Szabliński DNP                                   
21 Wojciech Kośla DNP         0/2 0.0        4              
23 Franciszek Piasecki DNP         0/2 0.0                       
34 Stanisław Zawarczyński DNP                                   
69 Grzegorz Łuczyński DNP                                   
71 Tymoteusz Lebiedziński DNP                    2              
Drużyna          
Suma 0 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0