UKS Akademia Koszykówki Komorów
89 : 14 21:5 | 23:1 | 22:2 | 23:6
Brwinowska Akademia Koszykówki
Etap I - 6 kolejka | 13.12.2020 16:30
Sędziowie: Michał Gbur, Sebastian Dynek

UKS Akademia Koszykówki Komorów

Trener: Radosław Kusy

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Ignacy Jaryczewski DNP         1/4 25.0        2              
6 Marco Panek DNP                    4              
8 Jan Licznarowski DNP         1/4 25.0        1              
9 Maciej Szustakiewicz DNP         0/2 0.0                       
11 Wojciech Chojnacki DNP                                   
12 Mikołaj Hoszowski DNP                    1              
15 Michał Licznarowski DNP                    5              
16 Franciszek Piasecki DNP                    1              
21 Wojciech Kośla DNP                    1              
23 Wojciech Borek DNP                                   
24 Patryk Kawycz DNP         1/2 50.0        1              
34 Stanisław Zawarczyński DNP         1/2 50.0                       
44 Robert Oleszek DNP         0/2 0.0        1              
69 Grzegorz Łuczyński DNP                    1              
71 Tymoteusz Lebiedziński DNP                    3              
Drużyna       21  
Suma 0 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 21 0 0 0     0  

Brwinowska Akademia Koszykówki

Trener: Paweł Curyl

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Adam Janas DNP                                   
2 Damian Trzosiński DNP                                   
4 Kacper Kubiak DNP                    1              
10 Aleksander Kolasiński DNP                    1              
11 Antoni Wolski DNP                    3              
12 Piotr Szybilski DNP         0/2 0.0        3              
13 Julian Zieliński DNP                                   
15 Borys Lewiński DNP                                   
21 Michał Stanaszek DNP                                   
23 Adrian Zemlik DNP         0/2 0.0                       
24 Szymon Chudek DNP         3/8 37.5        1              
32 Bazyli Olkowicz DNP         0/2 0.0                       
36 Tymon Jedliński DNP         1/2 50.0                       
51 Jan Płaza DNP                    2              
69 Szymon Kołodziej DNP         0/2 0.0                       
Drużyna       11  
Suma 0 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 11 0 0 0     0