Lp. Zawodnik Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Kaheem Ransom HydroTruck Radom 2 76:2538:13
2. Norbert Ziółko Start II Lublin 2 72:3136:16
3. Wojciech Pisarczyk MKKS Żak Koszalin 2 70:0235:01
4. Alan Czujkowski Dziki Warszawa 2 69:4434:52
5. Hubert Pabian Weegree AZS Politechnika Opolska 2 69:0034:30
6. Wojciech Fraś Enea Basket Poznań 2 68:3134:16
7. Damian Szczepanik BS Polonia Bytom 2 67:4333:52
8. Grzegorz Grochowski Dziki Warszawa 2 67:0533:33
9. Filip Małgorzaciak SKS Starogard Gdański 2 66:5733:29
10. Jakub Patoka HydroTruck Radom 2 66:4733:24
11. Maksymilian Wilczek WKK Wrocław 2 66:4233:21
12. Paweł Zmarlak AZS AGH Kraków 2 66:4033:20
13. Marek Piechowicz BS Polonia Bytom 2 65:3432:47
14. Sebastian Dąbek BS Polonia Bytom 2 65:2632:43
15. Mateusz Kaszowski MKKS Żak Koszalin 2 64:3232:16
16. Jakub Andrzejewski Enea Basket Poznań 2 63:3531:48
17. Marcin Dutkiewicz KKS Polonia Warszawa 2 63:0531:33
18. Damian Jeszke HydroTruck Radom 2 62:4431:22
19. Miłosz Ziółkowski Start II Lublin 2 62:4331:22
20. Piotr Lis SKS Starogard Gdański 2 62:2531:13
21. Michał Chrabota BS Polonia Bytom 2 62:2131:11
22. Michał Aleksandrowicz Dziki Warszawa 2 62:0031:00
23. Adrian Kordalski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 2 61:0230:31
24. James Washington Sensation Kotwica Kołobrzeg 2 61:0130:31
25. Mikołaj Ratajczak Weegree AZS Politechnika Opolska 2 59:2429:42
26. Wiktor Kępka Start II Lublin 2 59:1929:40
27. Szymon Kiwilsza WKK Wrocław 2 59:0829:34
28. Piotr Śmigielski Sensation Kotwica Kołobrzeg 2 59:0829:34
29. Szymon Szmit AZS AGH Kraków 2 59:0129:31
30. Iwo Olender HydroTruck Radom 2 58:4229:21
31. Michał Gabiński WKK Wrocław 2 58:4129:21
32. Szymon Pawlak PGE Turów Zgorzelec 2 57:4028:50
33. Bartosz Majewski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 2 57:3928:50
34. Maksymilian Motel Dziki Warszawa 2 57:3528:48
35. Thomas Davis Decka Pelplin 2 57:2428:42
36. Wojciech Czerlonko SKS Starogard Gdański 2 57:0128:31
37. Piotr Wieloch GKS Tychy 2 56:5628:28
38. Marcin Dymała Enea Basket Poznań 2 56:5328:27
39. Adam Linowski KKS Polonia Warszawa 2 56:2228:11
40. Szymon Sobiech AZS AGH Kraków 2 55:1727:39
41. Jakub Zalewski HydroTruck Radom 2 55:0427:32
42. Patryk Wydra AZS AGH Kraków 2 55:0327:32
43. Michał Jankowski Miasto Szkła Krosno 2 54:2927:15
44. Mikołaj Adamczak WKS Śląsk II Wrocław 2 54:2727:14
45. Artur Łabinowicz MKKS Żak Koszalin 2 53:4926:55
46. Szymon Walski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 2 53:4626:53
47. Krystian Tyszka Decka Pelplin 2 53:3126:46
48. Roman Janik Decka Pelplin 2 53:1426:37
49. Arkadiusz Adamczyk PGE Turów Zgorzelec 2 53:0626:33
50. Sebastian Bożenko WKS Śląsk II Wrocław 2 52:4026:20
51. Kacper Mąkowski GKS Tychy 2 52:3926:20
52. Damian Pieloch Sensation Kotwica Kołobrzeg 2 52:3026:15
53. Piotr Niedźwiedzki Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 2 52:0726:04
54. Damian Janiak SKS Starogard Gdański 2 51:4025:50
55. Patryk Gospodarek KKS Polonia Warszawa 2 50:4325:22
56. Daniel Ziółkowski SKS Starogard Gdański 2 50:3625:18
57. Andrzej Krajewski GKS Tychy 2 50:3425:17
58. Mateusz Czempiel WKS Śląsk II Wrocław 2 50:1525:08
59. Arnold Sanders II MKKS Żak Koszalin 2 50:0525:03
60. Patryk Stankowski GKS Tychy 2 49:4224:51
61. Filip Pruefer PGE Turów Zgorzelec 2 49:3924:50
62. Mikołaj Kurpisz Sensation Kotwica Kołobrzeg 2 49:3824:49
63. Maciej Koperski GKS Tychy 2 49:2924:45
64. Marcin Kowalczyk Weegree AZS Politechnika Opolska 2 49:1124:36
65. Jakub Dłoniak MKKS Żak Koszalin 2 48:2124:11
66. Marcin Tomaszewski Enea Basket Poznań 2 48:1924:10
67. Damian Dyrda AZS AGH Kraków 2 47:1723:39
68. Tomasz Ochońko WKK Wrocław 2 47:1623:38
69. Stanisław Heliński Miasto Szkła Krosno 2 47:0823:34
70. Adam Skiba Weegree AZS Politechnika Opolska 2 46:4523:23
71. Michał Kroczak Weegree AZS Politechnika Opolska 2 46:4323:22
72. Michał Samolak PGE Turów Zgorzelec 2 46:2023:10
73. Karol Kamiński GKS Tychy 2 46:1823:09
74. Jan Piliszczuk KKS Polonia Warszawa 2 46:1023:05
75. Dominik Rutkowski WKK Wrocław 2 45:4422:52
76. Kacper Traczyk Miasto Szkła Krosno 2 45:2822:44
77. Patryk Pułkotycki Sensation Kotwica Kołobrzeg 2 45:0222:31
78. Oskar Jakub Hlebowicki WKS Śląsk II Wrocław 2 44:2822:14
79. Damian Ciesielski Decka Pelplin 2 43:3221:46
80. Michał Mindowicz WKS Śląsk II Wrocław 2 43:3021:45
81. Kacper Rojek AZS AGH Kraków 2 43:2621:43
82. Patryk Kędel GKS Tychy 2 43:1021:35
83. Jakub Motylewski SKS Starogard Gdański 2 42:0321:02
84. Aleksander Leńczuk WKS Śląsk II Wrocław 2 42:0121:01
85. Michał Kierlewicz KKS Polonia Warszawa 2 42:0021:00
86. Damian Durski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 2 41:5220:56
87. Jakub Koelner WKK Wrocław 2 41:4120:51
88. Jakub Kobel Weegree AZS Politechnika Opolska 2 41:2420:42
89. Marcin Wieluński KKS Polonia Warszawa 2 41:0120:31
90. Klavs Dubults Miasto Szkła Krosno 2 40:5120:26
91. Mateusz Bartosz Dziki Warszawa 2 40:4820:24
92. Krzysztof Jakóbczyk PGE Turów Zgorzelec 2 40:2720:14
93. Michał Wielechowski Enea Basket Poznań 2 39:4519:53
94. Konrad Dawdo Miasto Szkła Krosno 2 38:5319:27
95. Przemysław Kuźkow Dziki Warszawa 2 38:3719:19
96. Dominik Krakowiak BS Polonia Bytom 2 38:3619:18
97. Jakub Bereszyński WKS Śląsk II Wrocław 2 37:4318:52
98. Mikołaj Stopierzyński Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 2 37:2818:44
99. Hubert Łałak Miasto Szkła Krosno 2 37:2418:42
100. Oskar Życzkowski SKS Starogard Gdański 2 37:1118:36
101. Patryk Stankowski Enea Basket Poznań 2 36:4118:21
102. Andrii Cherepanov Start II Lublin 2 36:3218:16
103. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 2 36:1018:05
104. Bartosz Bochno PGE Turów Zgorzelec 2 35:3617:48
105. Dawid Sączewski Decka Pelplin 2 35:3317:47
106. Kamil Zywert WKK Wrocław 2 34:5917:30
107. Jakub Fiszer Enea Basket Poznań 2 34:3217:16
108. Michał Turewicz Start II Lublin 2 34:0917:05
109. Damian Cechniak KKS Polonia Warszawa 2 34:0717:04
110. Michał Lis AZS AGH Kraków 1 34:0334:03
111. Mateusz Kulis Decka Pelplin 2 33:5416:57
112. Przemysław Zygmunciak BS Polonia Bytom 2 33:2516:43
113. Sebastian Walda Start II Lublin 1 33:2033:20
114. Tomasz Deja BS Polonia Bytom 2 33:1016:35
115. Hubert Wyszkowski Decka Pelplin 2 32:5116:26
116. Daniel Wall HydroTruck Radom 2 32:4116:21
117. Darrell Harris Miasto Szkła Krosno 2 32:3516:18
118. Ignacy Grochowski PGE Turów Zgorzelec 2 32:0816:04
119. Krzysztof Wąsowicz PGE Turów Zgorzelec 2 31:3415:47
120. Kacper Majchrowicz Start II Lublin 2 31:3215:46
121. Łukasz Klawa Sensation Kotwica Kołobrzeg 2 31:2515:43
122. Paweł Kopycki Decka Pelplin 2 30:4715:24
123. Witalij Kowalenko Sensation Kotwica Kołobrzeg 2 30:4715:24
124. Maciej Marcinkowski MKKS Żak Koszalin 2 30:4015:20
125. Artur Ziaja GKS Tychy 2 30:2915:15
126. Filip Zegzuła HydroTruck Radom 1 30:2830:28
127. Maksymilian Zagórski Miasto Szkła Krosno 2 30:2615:13
128. Kamil Białachowski Weegree AZS Politechnika Opolska 2 30:1315:07
129. Maciej Szewczyk MKKS Żak Koszalin 2 29:4814:54
130. Adam Anusewicz KKS Polonia Warszawa 2 29:4814:54
131. Mateusz Itrich MKKS Żak Koszalin 2 29:2714:44
132. Błażej Sowa HydroTruck Radom 2 28:4214:21
133. Michał Grzesiak Start II Lublin 1 28:2428:24
134. Paweł Dzierżak Sensation Kotwica Kołobrzeg 2 28:1414:07
135. Bartosz Ciechociński Enea Basket Poznań 1 27:4327:43
136. Kacper Świtacz Start II Lublin 2 26:2013:10
137. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 2 26:1413:07
138. Adrian Sobkowiak Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 2 26:1413:07
139. Michał Marek Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 2 25:5312:57
140. Patryk Pełka KKS Polonia Warszawa 1 25:3925:39
141. Rafał Komenda Dziki Warszawa 2 25:1912:40
142. Wojciech Dzierżak Decka Pelplin 2 24:3312:17
143. Iwo Maćkowiak Enea Basket Poznań 2 24:2112:11
144. Karol Nowakowski WKK Wrocław 2 23:4111:51
145. Cezary Karpik MKKS Żak Koszalin 2 23:1611:38
146. Paweł Śpica Miasto Szkła Krosno 2 23:0211:31
147. Miłosz Góreńczyk WKS Śląsk II Wrocław 2 21:4710:54
148. Mateusz Żebrok Decka Pelplin 2 21:0010:30
149. Marcel Kapuściński Weegree AZS Politechnika Opolska 2 20:4710:24
150. Patryk Michałowski AZS AGH Kraków 2 20:3510:18
151. Szymon Długosz Sensation Kotwica Kołobrzeg 1 20:2620:26
152. Tymon Szymański SKS Starogard Gdański 2 20:1010:05
153. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 2 19:5209:56
154. Michał Jędrzejewski PGE Turów Zgorzelec 2 19:0109:31
155. Kacper Walciszewski Miasto Szkła Krosno 2 18:5909:30
156. Radosław Chorab BS Polonia Bytom 2 18:4609:23
157. Paweł Strzępek WKS Śląsk II Wrocław 2 18:0909:05
158. Mikołaj Styczeń PGE Turów Zgorzelec 2 16:4208:21
159. Jakub Simon Enea Basket Poznań 2 16:2208:11
160. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 2 15:2707:44
161. Filip Munyama Dziki Warszawa 2 14:4307:22
162. Paweł Bogdanowicz BS Polonia Bytom 1 13:5713:57
163. Bartłomiej Pietras HydroTruck Radom 1 13:2713:27
164. Maciej Bender WKS Śląsk II Wrocław 1 13:2113:21
165. Mikołaj Kowalczyk WKK Wrocław 2 13:1806:39
166. Antoni Michalski Dziki Warszawa 2 12:4606:23
167. Mateusz Głodek WKS Śląsk II Wrocław 2 12:1206:06
168. Maksymilian Estkowski PGE Turów Zgorzelec 2 11:4905:55
169. Łukasz Walkowiak Sensation Kotwica Kołobrzeg 2 11:3605:48
170. Dominik Groth Dziki Warszawa 2 11:2305:42
171. Szymon Ćwikliński SKS Starogard Gdański 2 11:0805:34
172. Michał Gomułka Miasto Szkła Krosno 1 10:5310:53
173. Maciej Kucharek Sensation Kotwica Kołobrzeg 1 10:1410:14
174. Wojciech Siembiga WKS Śląsk II Wrocław 2 09:2704:44
175. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 2 08:4504:23
176. Ignacy Jakacki GKS Tychy 2 08:2204:11
177. Bartosz Leśniak AZS AGH Kraków 1 08:1908:19
178. Jan Nowicki Enea Basket Poznań 1 08:1808:18
179. Michał Szymański KKS Polonia Warszawa 2 08:1704:09
180. Karol Obarek Decka Pelplin 1 08:0708:07
181. Bartosz Chodukiewicz GKS Tychy 2 07:0903:35
182. Jakub Ciemiński PGE Turów Zgorzelec 2 05:5903:00
183. Jakub Wojciechowski Decka Pelplin 1 05:3405:34
184. Jakub Nowak GKS Tychy 2 05:0002:30
185. Mateusz Orłowski AZS AGH Kraków 1 04:5604:56
186. Szymon Kirwiel Start II Lublin 1 03:4103:41
187. Miłosz Matyja AZS AGH Kraków 1 03:1203:12
188. Adam Lisewski KKS Polonia Warszawa 1 02:5202:52
189. Michał Głąb Start II Lublin 2 02:3801:19
190. Bartosz Tyburek Start II Lublin 1 02:2002:20
191. Kacper Kabała Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 2 02:1801:09
192. Marcel Hościłowicz AZS AGH Kraków 1 02:1102:11
193. Wojciech Lewandowski Start II Lublin 1 01:5301:53
194. Krystian Brzyski Start II Lublin 1 01:4401:44
195. Mateusz Bojarczuk Start II Lublin 1 01:3301:33
196. Maciej Flisiak Start II Lublin 1 01:2101:21
197. Karol Jagoda BS Polonia Bytom 1 01:0201:02
198. Krystian Reszka SKS Starogard Gdański 1 00:2400:24
199. Filip Cebula SKS Starogard Gdański 1 00:2400:24
200. Filip Salkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska 1 00:2400:24
201. Filip Wspaniały GKS Tychy 1 00:1300:13
202. Maciej Zabłocki WKK Wrocław 1 00:0500:05