Akademia Koszykówki Legii Warszawa
71 : 24 13:8 | 19:4 | 20:7 | 19:5
Brwinowska Akademia Koszykówki
Etap I - 2 kolejka | 14.11.2020 14:30
Sędziowie: Agnieszka Jędrzejewska, Bartłomiej Osuchowski

Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Trener: Anna Biskup. Asystent: Marcin Jedliński

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Viktor Woszczerowicz-Tymecki DNP                                   
4 Milos Kovcin DNP         0/3 0.0        1              
7 Franciszek Bereska DNP         1/2 50.0                       
10 Maciej Korbus DNP         2/4 50.0        1              
11 Jakub Rosiński DNP         1/4 25.0        2              
12 Filip Bella DNP         2/2 100.0                       
13 Aleksandre Darchiashvili DNP         0/2 0.0        1              
16 Wiktor Wierzbowski DNP         0/2 0.0        1              
28 Andrii Horban DNP                    1              
34 Xavier Szwarnowski DNP         0/1 0.0        1              
39 Adam Memches DNP                                   
40 Wiktor Bury DNP                                   
42 Kacper Jasiński DNP                                   
Drużyna          
Suma 0 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0  

Brwinowska Akademia Koszykówki

Trener: Paweł Curyl

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Borys Lewiński DNP                                   
1 Adam Janas DNP                                   
2 Damian Trzosiński DNP                                   
3 Kacper Kubiak DNP                                   
5 Jan Płaza DNP                    3              
8 Szymon Chudek DNP                    1              
9 Szymon Kołodziej DNP                                   
10 Aleksander Kolasiński DNP         0/1 0.0        2              
11 Antoni Wolski DNP                    2              
12 Michał Stanaszek DNP                    2              
14 Julian Zieliński DNP                                   
17 Piotr Szybilski DNP         1/2 50.0                       
23 Adrian Zemlik DNP         0/2 0.0        1              
32 Bazyli Olkowicz DNP         1/4 25.0        1              
36 Tymon Jedliński DNP                                   
Drużyna          
Suma 0 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0