news

23.06.2013

Odsłon: 769

Uroczyste zakończenie sezonu 2012/13

W czwartek 20 czerwca w Sali Gimnazjum nr 92 na warszawskim Ursynowie odbyło się uroczyste zakończenie sezonu sportowego 2012/2013, niezwykle udanego dla mazowieckich klubów które w finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski wywalczyły 5 medali, w tym trzy złote.

Zespoły które zajęły trzy pierwsze miejsca w każdym cyklu rozgrywkowym otrzymały dyplomy i puchary a najlepsi strzelcy okolicznościowe statuetki. Ponadto każdy z zawodników i zawodniczek uczestniczących w cyklach okręgowych otrzymał pamiątkowy medal - puchary w tych cyklach zostaną wręczone w terminie późniejszym gdyż nie zostały dostarczone na czas przez wykonawcę.

Wręczone zostały także nagrody dla głównych trenerów Mistrzów Polski które otrzymali: Piotr Dąbrowski - UKS HURAGAN Wołomin - juniorki, Adam Latos - MKS POLONIA Warszawa - kadeci Mariusz Świerk - MKK SOKOŁÓW PODLASKI - młodziczki

Ponadto rozstrzygnięty został PLEBISCYT na najpopularniejszych zawodników w poszczególnych rocznikach w którym oddano łącznie 18 626 głosów: