Dokumenty
Historia
WZKosze
Archiwum
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Wydział sędziowski
Statut
Kluby
Ligi Męskie
3LM
U19M
U17M
U15M
U13M
U16M
U14M
U12M
U11M
U20M
U18M
Ligi Żeńskie
2LK
U19K
U17K
U15K
U13K
U16K
U14K
U12K
U11K
U22K
U18K
Rozgrywki
Terminy strefowe
Terminy centralne
Szkolenie
Trenerzy KWM
Konsultacje KWM
Powołania Kadra Polski
Sędziowie
WYDZIAŁ SĘDZIOWSKI
PRZEPISY
POMOCNE MATERIAŁY
REGULAMIN SĘDZIEGO
OBSŁUGA TABLIC
SĘDZIOWSKIE FAQ-i
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
2LK
U19M w
U19K w
U17M w
U17K w
U16M
U16K
U15M
U15K
U14M
U14K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U22K
U20M
U18M
U18K
SEZON: 2015/2016
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U22K
U18M
U18K
U16M
U16K
U14M
U14K
U15M
U15K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U19K
U19M
U17M
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Play off - III runda
Przechwyty
Przechwyty śr
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
O utrzymanie
Play off - I runda
Play off - II runda
Play off - III runda
Play off - IV runda
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Przechwyty śr
Przechwyty suma
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Przechwyty śr
Przechwyty suma
1.
Alicja Bednarek
ŁKS SMS Łódź
2
6.00
12
2.
Klaudia Sosnowska
ŁKS SMS Łódź
2
3.50
7
3.
Daria Marciniak
Enea AZS Poznań
2
3.50
7
4.
Agata Rafałowicz
AZS Politechnika Korona Kraków
1
3.00
3
5.
Karolina Budeń
Enea AZS Poznań
2
3.00
6
6.
Martyna Cebulska
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
2
2.00
4
7.
Aleksandra Pietraszek
Enea AZS Poznań
2
2.00
4
8.
Agnieszka Krzywoń
AZS Politechnika Korona Kraków
2
2.00
4
9.
Martyna Czyżewska
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
2
2.00
4
10.
Maja Stachura
AZS Politechnika Korona Kraków
2
2.00
4
11.
Agata Stawarz
AZS Politechnika Korona Kraków
2
1.50
3
12.
Marta Mistygacz
ŁKS SMS Łódź
2
1.50
3
13.
Iwona Winnicka
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
2
1.50
3
14.
Kaciaryna Pratasewicz
AZS Politechnika Korona Kraków
2
1.00
2
15.
Katarzyna Motyl
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
2
1.00
2
16.
Monika Maj
ŁKS SMS Łódź
2
1.00
2
17.
Kinga Banach
Enea AZS Poznań
2
1.00
2
18.
Katarzyna Homoncik
AZS Politechnika Korona Kraków
2
1.00
2
19.
Katarzyna Pasek
AZS Politechnika Korona Kraków
2
1.00
2
20.
Jagoda Oses
ŁKS SMS Łódź
2
1.00
2
21.
Agata Stępień
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
2
1.00
2
22.
Anita Plucińska
Enea AZS Poznań
1
1.00
1
23.
Kinga Demczur
Enea AZS Poznań
2
0.50
1
24.
Sandra Nowicka
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
2
0.50
1
25.
Aleksandra Witkowska
AZS Politechnika Korona Kraków
2
0.50
1
26.
Kinga Wilk
AZS Politechnika Korona Kraków
2
0.50
1
27.
Monika Jasnowska
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
2
0.50
1
28.
Elżbieta Giedrojć
Enea AZS Poznań
2
0.50
1
29.
Agnieszka Kret
ŁKS SMS Łódź
2
0.50
1
30.
Ewelina Jackowska
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
2
0.50
1
31.
Anna Krawiec
AZS Politechnika Korona Kraków
2
0.50
1
32.
Karolina Kaczmarek
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
2
0.50
1
33.
Adrianna Gajos
ŁKS SMS Łódź
1
0.00
0
34.
Wioletta Wiśniewska
Enea AZS Poznań
1
0.00
0
35.
Paulina Adamowicz
Enea AZS Poznań
2
0.00
0
36.
Natalia Łopińska
ŁKS SMS Łódź
1
0.00
0
37.
Iwona Płóciennik
Enea AZS Poznań
1
0.00
0
38.
Michalina Michalak
ŁKS SMS Łódź
1
0.00
0
39.
Agata Ostrowska
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
2
0.00
0
40.
Martyna Borowiecka
ŁKS SMS Łódź
1
0.00
0
41.
Natalia Danych
ŁKS SMS Łódź
2
0.00
0
42.
Aleksandra Zięmborska
Enea AZS Poznań
1
0.00
0
43.
Monika Morgiel
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
1
0.00
0
44.
Monika Łopińska
ŁKS SMS Łódź
1
0.00
0