Dokumenty
Historia
WZKosze
Archiwum
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Wydział sędziowski
Statut
Kluby
Ligi Męskie
3LM
U19M
U17M
U15M
U13M
U16M
U14M
U12M
U11M
U20M
U18M
Ligi Żeńskie
2LK
U19K
U17K
U15K
U13K
U16K
U14K
U12K
U11K
U22K
U18K
Rozgrywki
Terminy strefowe
Terminy centralne
Szkolenie
Trenerzy KWM
Konsultacje KWM
Powołania Kadra Polski
Sędziowie
WYDZIAŁ SĘDZIOWSKI
PRZEPISY
POMOCNE MATERIAŁY
REGULAMIN SĘDZIEGO
OBSŁUGA TABLIC
SĘDZIOWSKIE FAQ-i
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
2LK
U19M w
U19K w
U17M w
U17K w
U16M
U16K
U15M
U15K
U14M
U14K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U22K
U20M
U18M
U18K
SEZON: 2015/2016
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
3 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U22K
U18M
U18K
U16M
U16K
U14M
U14K
U15M
U15K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U19K
U19M
U17M
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Etap II (1-6)
Punkty
Punkty śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Etap II (1-6)
Etap II (7-12)
Etap II (13-18)
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty śr.
Punkty suma
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty śr.
Punkty suma
1.
Krzysztof Grudzień
MKS Ochota Warszawa
8
23.75
190
2.
Arkadiusz Gąsiorek
UKS Nenufar Kode Ełk
6
21.17
127
3.
Krzysztof Szemieta
MKS Ochota Warszawa
8
20.88
167
4.
Andrzej Misiewicz
PKK Żubry Białystok
8
19.50
156
5.
Paweł Adamczyk
KS Pułaski Warka
6
19.50
117
6.
Mariusz Łapiński
UKS Trójka Żyrardów
8
19.13
153
7.
Piotr Wójcik
Hutnik Warszawa
8
17.25
138
8.
Kacper Tondera
UKS Trójka Żyrardów
8
16.00
128
9.
Piotr Has
UKS Nenufar Kode Ełk
7
15.57
109
10.
Tomasz Kujawa
PKK Żubry Białystok
8
14.25
114
11.
Maciej Piątek
KS Pułaski Warka
6
13.83
83
12.
Michał Hausner
Hutnik Warszawa
8
12.63
101
13.
Karol Romatowski
UKS Nenufar Kode Ełk
8
12.50
100
14.
Jakub Stanisławajtys
UKS Nenufar Kode Ełk
8
12.25
98
15.
Tomasz Chojecki
KS Pułaski Warka
8
12.25
98
16.
Krzysztof Kalinowski
PKK Żubry Białystok
8
11.38
91
17.
Igor Muszyński
MKS Ochota Warszawa
8
10.25
82
18.
Kamil Pawłowski
UKS Nenufar Kode Ełk
6
9.83
59
19.
Adam Błaszczyk
Hutnik Warszawa
8
9.63
77
20.
Tomasz Czerniakowski
Hutnik Warszawa
6
9.50
57
21.
Daniel Matulko
KS Pułaski Warka
7
9.29
65
22.
Dominik Czubek
PKK Żubry Białystok
7
8.57
60
23.
Paweł Rećko
PKK Żubry Białystok
4
8.50
34
24.
Rafał Pstrokoński
Hutnik Warszawa
7
8.29
58
25.
Dariusz Węcłaś
KS Pułaski Warka
4
8.25
33
26.
Patryk Repiński
UKS Trójka Żyrardów
8
7.88
63
27.
Michał Bombrych
PKK Żubry Białystok
7
7.43
52
28.
Marcin Monach
PKK Żubry Białystok
8
7.00
56
29.
Krzysztof Łotowski
PKK Żubry Białystok
7
7.00
49
30.
Maciej Łapiński
MKS Ochota Warszawa
7
6.86
48
31.
Patryk Andres
Hutnik Warszawa
7
6.71
47
32.
Jarosław Jachimowicz
KS Pułaski Warka
5
6.40
32
33.
Adam Wardziński
UKS Nenufar Kode Ełk
5
6.40
32
34.
Mateusz Niewiński
PKK Żubry Białystok
7
6.29
44
35.
Karol Odolczyk
UKS Trójka Żyrardów
7
6.14
43
36.
Michał Kowalski
MKS Ochota Warszawa
8
5.88
47
37.
Michał Nesterowicz
UKS Trójka Żyrardów
8
5.63
45
38.
Damian Wawszczyk
KS Pułaski Warka
6
5.50
33
39.
Marcin Chojecki
MKS Ochota Warszawa
8
5.50
44
40.
Maciej Wołyniec
MKS Ochota Warszawa
8
5.38
43
41.
Michał Rosołowski
KS Pułaski Warka
8
5.25
42
42.
Rafał Pietrzak
Hutnik Warszawa
6
5.17
31
43.
Krzysztof Rybarczyk
Hutnik Warszawa
8
4.63
37
44.
Aleksander Robotycki
Hutnik Warszawa
4
4.50
18
45.
Maciej Sokołowski
MKS Ochota Warszawa
7
4.29
30
46.
Bartłomiej Jankowski
UKS Nenufar Kode Ełk
6
4.17
25
47.
Łukasz Małyszko
PKK Żubry Białystok
6
4.00
24
48.
Patryk Andruk
PKK Żubry Białystok
5
3.80
19
49.
Jarosław Muś
UKS Trójka Żyrardów
7
3.71
26
50.
Filip Jagura
UKS Trójka Żyrardów
7
3.43
24
51.
Krystian Czajkowski
UKS Trójka Żyrardów
8
3.25
26
52.
Kamil Chmielak
MKS Ochota Warszawa
8
3.00
24
53.
Łukasz Odolczyk
UKS Trójka Żyrardów
6
2.83
17
54.
Michał Wasilewski
PKK Żubry Białystok
7
2.71
19
55.
Maciej Stano
MKS Ochota Warszawa
7
2.29
16
56.
Jakub Korgul
MKS Ochota Warszawa
6
2.17
13
57.
Roman Sosiński
UKS Trójka Żyrardów
6
2.00
12
58.
Daniel Kaniewski
Hutnik Warszawa
6
1.83
11
59.
Marcin Bakuła
Hutnik Warszawa
6
1.83
11
60.
Igor Ignatiuk
UKS Trójka Żyrardów
5
1.80
9
61.
Piotr Słapiński
PKK Żubry Białystok
6
1.67
10
62.
Krystian Kartaszow
UKS Nenufar Kode Ełk
4
1.50
6
63.
Radosław Regulski
KS Pułaski Warka
4
1.25
5
64.
Tomasz Karczewski
KS Pułaski Warka
7
1.14
8
65.
Mariusz Dobosz
KS Pułaski Warka
4
1.00
4
66.
Adam Sypytkowski
Hutnik Warszawa
4
1.00
4
67.
Hubert Miziołek
KS Pułaski Warka
5
0.80
4
68.
Łukasz Stryjecki
Hutnik Warszawa
5
0.60
3