Rocznik: 2009
Wzrost: 145 cm
Pozycja: rozgrywający / rzucający
DATA | PRZECIWKO | wynik | s5 | min | pkt | za 2 | za 3 | z gry | za 1 | zb | a | f | fw | s | p | b | bo | eval | +/- | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
c | w | % | c | w | % | c | w | % | c | w | % | a | o | s | |||||||||||||||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
24.04.2024 | UKS Jedynka Marki (w) | 83 : 84 W | 00:00 | 6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 2 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | |||||||||||||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 | UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki (d) | 67 : 80 P | 00:00 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||
08.03.2024 | AK Komorów (w) | 94 : 52 P | 00:00 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | |||||||||||||
05.03.2024 | UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki (w) | 83 : 70 P | 00:00 | 15 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0 | 1 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 15 | 0 | |||||||||||||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
03.03.2024 | Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa (d) | 69 : 75 P | 00:00 | 6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 | 0.0 | 4 | 0 | 0 | 6 | 0 | |||||||||||||
25.02.2024 | BAK Brwinów (w) | 86 : 67 P | 00:00 | 24 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 2 | 50.0 | 1 | 0 | 0 | 23 | 0 | |||||||||||||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 | AK Komorów (d) | 58 : 108 P | 00:00 | 5 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | |||||||||||||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 | BAK Brwinów (d) | 76 : 68 W | 00:00 | 22 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 9 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | |||||||||||||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
22.12.2023 | MKS Grochovia Animales (w) | 80 : 71 P | 00:00 | 8 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 1 | 0.0 | 4 | 0 | 0 | 7 | 0 | |||||||||||||
17.12.2023 | MKS Grochovia Animales (d) | 73 : 58 W | 00:00 | 21 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 5 | 100.0 | 1 | 0 | 0 | 21 | 0 | |||||||||||||
09.12.2023 | Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom (w) | 84 : 66 P | 00:00 | 25 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0.0 | 4 | 8 | 50.0 | 1 | 0 | 0 | 22 | 0 | |||||||||||||
08.12.2023 | Energa Basket Warszawa (d) | 83 : 62 W | 00:00 | 22 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.0 | 6 | 8 | 75.0 | 2 | 0 | 0 | 20 | 0 | |||||||||||||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
05.11.2023 | ISETIA-AZS UW MBA Warszawa (d) | 97 : 78 W | 00:00 | 22 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 1 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 21 | 0 | |||||||||||||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
05.11.2023 | Polonia II Warszawa (w) | 38 : 99 W | 00:00 | 21 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | 100.0 | 2 | 0 | 0 | 21 | 0 | |||||||||||||
28.10.2023 | SPEED sport Basketball Academy (w) | 33 : 171 W | 00:00 | 17 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 2 | 50.0 | 1 | 0 | 0 | 16 | 0 | |||||||||||||
22.10.2023 | Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom (d) | 58 : 76 P | 00:00 | 6 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0.0 | 1 | 2 | 50.0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | |||||||||||||
14.10.2023 | Energa Basket Warszawa (w) | 46 : 75 W | 00:00 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 | 0.0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | |||||||||||||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 | AK Komorów (w) | 102 : 70 P | 00:00 | 20 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0.0 | 5 | 6 | 83.3 | 3 | 0 | 0 | 20 | 0 | |||||||||||||
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
01.10.2023 | Polonia II Warszawa (d) | 96 : 47 W | 00:00 | 23 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 5 | 20.0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 |