Dokumenty
Historia
WZKosze
Archiwum
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Wydział sędziowski
Statut
Kluby
Ligi Męskie
3LM
U19M
U17M
U15M
U13M
U16M
U14M
U12M
U11M
U20M
U18M
Ligi Żeńskie
2LK
U19K
U17K
U15K
U13K
U16K
U14K
U12K
U11K
U22K
U18K
Rozgrywki
Terminy strefowe
Terminy centralne
Szkolenie
Trenerzy KWM
Konsultacje KWM
Powołania Kadra Polski
Sędziowie
WYDZIAŁ SĘDZIOWSKI
PRZEPISY
POMOCNE MATERIAŁY
REGULAMIN SĘDZIEGO
OBSŁUGA TABLIC
SĘDZIOWSKIE FAQ-i
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
2LK
U19M w
U19K w
U17M w
U17K w
U16M
U16K
U15M
U15K
U14M
U14K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U22K
U20M
U18M
U18K
SEZON: 2018/2019
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U13K
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U22K
U18M
U18K
U16M
U16K
U14M
U14K
U15M
U15K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U19K
U19M
U17M
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Zbiórki
Zbiórki w ataku śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
O miejsca 5-10
II etap (1-4)
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Zbiórki w ataku śr.
Zbiórki w ataku suma
Zbiórki w obronie śr.
Zbiórki w obronie suma
Zbiórki śr
Zbiórki suma
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Zbiórki w ataku śr.
Zbiórki w ataku suma
Zbiórki w obronie śr.
Zbiórki w obronie suma
Zbiórki śr
Zbiórki suma
1.
Zofia Solińska
UKS 4 Ursus Warszawa
5
0.00
0.00
0.00
2.
Konstancja Wielańczyk
MKS Grójec
11
0.00
0.00
0.00
3.
Alicja Witkowska
MKS Grójec
12
0.00
0.00
0.00
4.
Anna Adamczyk
MKS Grójec
7
0.00
0.00
0.00
5.
Emilia Potoroczyn
MKS Grójec
11
0.00
0.00
0.00
6.
Jagoda Radzio
MKS Grójec
10
0.00
0.00
0.00
7.
Adrianna Kępka
MKS Grójec
12
0.00
0.00
0.00
8.
Noemie Lisiecka
MKS Grójec
8
0.00
0.00
0.00
9.
Natalia Luterek
MKS Grójec
11
0.00
0.00
0.00
10.
Oliwia Maszkiewicz
MKS Grójec
7
0.00
0.00
0.00
11.
Zuzanna Podzendek
MKS Grójec
12
0.00
0.00
0.00
12.
Aleksandra Adamczuk
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
11
0.00
0.00
0.00
13.
Weronika Dmowska
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
11
0.00
0.00
0.00
14.
Gabriela Kamińska
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
11
0.00
0.00
0.00
15.
Julia Lesiuk
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
11
0.00
0.00
0.00
16.
Anna Karusewicz
MUKS I Piaseczno
8
0.00
0.00
0.00
17.
Marta Świniarska
MUKS I Piaseczno
10
0.00
0.00
0.00
18.
Kinga Żyła
MUKS I Piaseczno
7
0.00
0.00
0.00
19.
Julia Gowin
MUKS I Piaseczno
9
0.00
0.00
0.00
20.
Maja Malinowska
AZS UW - MBA
11
0.00
0.00
0.00
21.
Oliwia Damaziak
KS Greens Słupno
7
0.00
0.00
0.00
22.
Amelia Owczarek
KS Greens Słupno
4
0.00
0.00
0.00
23.
Aleksandra Rucińska
KS Greens Słupno
6
0.00
0.00
0.00
24.
Urszula Pomorska
KS Greens Słupno
7
0.00
0.00
0.00
25.
Zuzanna Siwek
KS Greens Słupno
6
0.00
0.00
0.00
26.
Maja Szymańska
UKS Huragan I Wołomin
10
0.00
0.00
0.00
27.
Gaja Malec
AZS UW - MBA
11
0.00
0.00
0.00
28.
Natalia Rozbiewska
AZS UW - MBA
11
0.00
0.00
0.00
29.
Joanna Wojas
MKS Grójec
9
0.00
0.00
0.00
30.
Weronika Staniak
UKS Huragan II Wołomin
13
0.00
0.00
0.00
31.
Natalia Iszczuk
MUKS II Piaseczno
,
MUKS I Piaseczno
10
0.00
0.00
0.00
32.
Natalia Młynarczyk
MUKS II Piaseczno
,
MUKS I Piaseczno
10
0.00
0.00
0.00
33.
Karina Świderska
KS Greens Słupno
5
0.00
0.00
0.00
34.
Natalia Piórkowska
KS Greens Słupno
6
0.00
0.00
0.00
35.
Maja Maszewska
KS Greens Słupno
5
0.00
0.00
0.00
36.
Maja Chrzanowska
KS Greens Słupno
7
0.00
0.00
0.00
37.
Oliwia Bujalska
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
10
0.00
0.00
0.00
38.
Amelia Gromek
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
11
0.00
0.00
0.00
39.
Kornelia Pajewska
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
11
0.00
0.00
0.00
40.
Gabriela Smuniewska
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
7
0.00
0.00
0.00
41.
Aleksandra Bajzert
UKS 4 Ursus Warszawa
4
0.00
0.00
0.00
42.
Karolina Cieślik
UKS 4 Ursus Warszawa
5
0.00
0.00
0.00
43.
Oliwia Dadacz
UKS 4 Ursus Warszawa
5
0.00
0.00
0.00
44.
Zofia Kucharska
UKS 4 Ursus Warszawa
4
0.00
0.00
0.00
45.
Ida Marschall
UKS 4 Ursus Warszawa
5
0.00
0.00
0.00
46.
Gabriela Miciukiewicz
UKS 4 Ursus Warszawa
4
0.00
0.00
0.00
47.
Natalia Niziołek
UKS 4 Ursus Warszawa
4
0.00
0.00
0.00
48.
Wiktoria Walczuk
UKS 4 Ursus Warszawa
4
0.00
0.00
0.00
49.
Aleksandra Babiuch
MUKS I Piaseczno
10
0.00
0.00
0.00
50.
Anita Bożek
MUKS I Piaseczno
8
0.00
0.00
0.00
51.
Amelia Prządka
MUKS I Piaseczno
7
0.00
0.00
0.00
52.
Hana Herda
AZS UW - MBA
11
0.00
0.00
0.00
53.
Wiktoria Kędzierska
AZS UW - MBA
10
0.00
0.00
0.00
54.
Weronika Kuczewska
AZS UW - MBA
11
0.00
0.00
0.00
55.
Sara Murić
AZS UW - MBA
11
0.00
0.00
0.00
56.
Zuzanna Paradowska
AZS UW - MBA
10
0.00
0.00
0.00
57.
Zofia Sieczkowska
KS Greens Słupno
4
0.00
0.00
0.00
58.
Magdalena Ignaczak
MUKS 21 Płock
9
0.00
0.00
0.00
59.
Maja Jankowska
MUKS 21 Płock
8
0.00
0.00
0.00
60.
Maria Kokosza
MUKS 21 Płock
5
0.00
0.00
0.00
61.
Wiktoria Lewandowska
MUKS 21 Płock
7
0.00
0.00
0.00
62.
Irmina Przygucka
MUKS 21 Płock
6
0.00
0.00
0.00
63.
Blanka Resmer
MUKS 21 Płock
5
0.00
0.00
0.00
64.
Patrycja Siemiątkowska
MUKS 21 Płock
5
0.00
0.00
0.00
65.
Lukrecja Starzyńska
MUKS 21 Płock
9
0.00
0.00
0.00
66.
Karolina Szmiga
MUKS 21 Płock
8
0.00
0.00
0.00
67.
Maja Wiklińska
MUKS 21 Płock
9
0.00
0.00
0.00
68.
Dorota Wilary
MUKS 21 Płock
7
0.00
0.00
0.00
69.
Antonina Zalewska
MUKS 21 Płock
6
0.00
0.00
0.00
70.
Natalia Jańczuk
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
10
0.00
0.00
0.00
71.
Anna Dybowska
MUKS I Piaseczno
6
0.00
0.00
0.00
72.
Róża Jesiona
MUKS I Piaseczno
8
0.00
0.00
0.00
73.
Maria Doktór
MUKS II Piaseczno
8
0.00
0.00
0.00
74.
Weronika Pierzchała
MUKS II Piaseczno
13
0.00
0.00
0.00
75.
Maja Siatecka
MUKS II Piaseczno
14
0.00
0.00
0.00
76.
Zuzanna Sułek
MUKS II Piaseczno
8
0.00
0.00
0.00
77.
Alicja Szpak
MUKS II Piaseczno
13
0.00
0.00
0.00
78.
Gabriela Zabłocka
MUKS II Piaseczno
12
0.00
0.00
0.00
79.
Małgorzata Legwand
AZS UW - MBA
9
0.00
0.00
0.00
80.
Zofia Małka
AZS UW - MBA
10
0.00
0.00
0.00
81.
Maja Mikucka
UKS 4 Ursus Warszawa
4
0.00
0.00
0.00
82.
Alicja Baran
UKS Huragan II Wołomin
14
0.00
0.00
0.00
83.
Julia Czarkowska
UKS Huragan II Wołomin
14
0.00
0.00
0.00
84.
Emilia Gajewska
UKS Huragan II Wołomin
10
0.00
0.00
0.00
85.
Oliwia Krysak
UKS Huragan II Wołomin
12
0.00
0.00
0.00
86.
Kinga Kupiec
UKS Huragan II Wołomin
13
0.00
0.00
0.00
87.
Olimpia Nogala
UKS Huragan II Wołomin
14
0.00
0.00
0.00
88.
Zofia Ptak
UKS Huragan II Wołomin
7
0.00
0.00
0.00
89.
Anna Rogowska
UKS Huragan II Wołomin
14
0.00
0.00
0.00
90.
Aleksandra Raziuk
UKS Huragan II Wołomin
12
0.00
0.00
0.00
91.
Ada Sałańska
UKS Huragan II Wołomin
11
0.00
0.00
0.00
92.
Kinga Subda
UKS Huragan II Wołomin
11
0.00
0.00
0.00
93.
Michalina Szczepaniak
UKS Huragan II Wołomin
14
0.00
0.00
0.00
94.
Małgorzata Zalewska
UKS Huragan II Wołomin
12
0.00
0.00
0.00
95.
Natalia Gąciarek
MUKS II Piaseczno
15
0.00
0.00
0.00
96.
Barbara Konatowicz
MUKS II Piaseczno
15
0.00
0.00
0.00
97.
Aleksandra Spytek
MUKS II Piaseczno
13
0.00
0.00
0.00
98.
Dagmara Żebrowska
MUKS II Piaseczno
15
0.00
0.00
0.00
99.
Maria Gąska
UKS La Basket Warszawa
5
0.00
0.00
0.00
100.
Julianna Kwasieborska
UKS La Basket Warszawa
6
0.00
0.00
0.00
101.
Gabriela Rogus
UKS La Basket Warszawa
6
0.00
0.00
0.00
102.
Weronika Sieńko
UKS La Basket Warszawa
4
0.00
0.00
0.00
103.
Julia Bąk
UKS Huragan I Wołomin
10
0.00
0.00
0.00
104.
Gabriela Kliglich
UKS Huragan I Wołomin
8
0.00
0.00
0.00
105.
Kinga Lonik
UKS Huragan I Wołomin
6
0.00
0.00
0.00
106.
Amelia Okaczuk
UKS Huragan I Wołomin
9
0.00
0.00
0.00
107.
Julia Prądzyńska
UKS Huragan I Wołomin
6
0.00
0.00
0.00
108.
Aleksandra Stach
UKS Huragan I Wołomin
11
0.00
0.00
0.00
109.
Alicja Tarach
UKS Huragan I Wołomin
9
0.00
0.00
0.00
110.
Aleksandra Zając
UKS Huragan I Wołomin
11
0.00
0.00
0.00
111.
Zuzanna Zawadzka
UKS Huragan I Wołomin
7
0.00
0.00
0.00
112.
Gabriela Górniak
UKS Huragan I Wołomin
9
0.00
0.00
0.00
113.
Julia Król
UKS Huragan I Wołomin
9
0.00
0.00
0.00
114.
Aleksandra Piesiewicz
UKS Huragan I Wołomin
10
0.00
0.00
0.00
115.
Kamila Chwedorczuk
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
11
0.00
0.00
0.00
116.
Aleksandra Wasilewska
UKS La Basket Warszawa
6
0.00
0.00
0.00
117.
Natalia Pruszyńska
MUKS II Piaseczno
8
0.00
0.00
0.00
118.
Katarzyna Renau
MUKS II Piaseczno
14
0.00
0.00
0.00
119.
Zofia Wyszomierska
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
11
0.00
0.00
0.00
120.
Wiktoria Grabowska
MUKS I Piaseczno
7
0.00
0.00
0.00
121.
Anna Bednarek
MKS Grójec
7
0.00
0.00
0.00
122.
Patrycja Majchrzak
MKS Grójec
11
0.00
0.00
0.00
123.
Klaudia Górecka
MUKS II Piaseczno
15
0.00
0.00
0.00
124.
Lena Bartosiak
MUKS I Piaseczno
9
0.00
0.00
0.00
125.
Klaudia Gielecińska
MUKS II Piaseczno
8
0.00
0.00
0.00
126.
Gabriela Bąkowska
AZS UW - MBA
11
0.00
0.00
0.00
127.
Zuzanna Jarczewska
UKS Huragan I Wołomin
7
0.00
0.00
0.00
128.
Martyna Talarek
MKS Grójec
12
0.00
0.00
0.00
129.
Małgorzata Kutyńska
UKS La Basket Warszawa
3
0.00
0.00
0.00
130.
Natalia Witanowska
AZS UW - MBA
9
0.00
0.00
0.00
131.
Gabriela Falba
UKS Huragan I Wołomin
6
0.00
0.00
0.00
132.
Natalia Lewandowska
KS Greens Słupno
6
0.00
0.00
0.00
133.
Łucja Sabalska
KS Greens Słupno
7
0.00
0.00
0.00
134.
Aleksandra Piotrowska
AZS UW - MBA
8
0.00
0.00
0.00
135.
Patrycja Murawska
MUKS II Piaseczno
9
0.00
0.00
0.00
136.
Elena Dorn
UKS 4 Ursus Warszawa
5
0.00
0.00
0.00
137.
Kalina Olczyk
UKS 4 Ursus Warszawa
4
0.00
0.00
0.00
138.
Milena Sawicka
UKS 4 Ursus Warszawa
3
0.00
0.00
0.00
139.
Kinga Szafrańska
UKS 4 Ursus Warszawa
3
0.00
0.00
0.00
140.
Natalia Ziniewicz
UKS 4 Ursus Warszawa
3
0.00
0.00
0.00
141.
Zofia Cymer
UKS La Basket Warszawa
3
0.00
0.00
0.00
142.
Julia Korneman
UKS La Basket Warszawa
3
0.00
0.00
0.00
143.
Marianna Górzyńska
UKS La Basket Warszawa
4
0.00
0.00
0.00