Dokumenty
Historia
WZKosze
Archiwum
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Wydział sędziowski
Statut
Kluby
Ligi Męskie
3LM
U19M
U17M
U15M
U13M
U16M
U14M
U12M
U11M
U20M
U18M
Ligi Żeńskie
2LK
U19K
U17K
U15K
U13K
U16K
U14K
U12K
U11K
U22K
U18K
Rozgrywki
Terminy strefowe
Terminy centralne
Szkolenie
Trenerzy KWM
Konsultacje KWM
Powołania Kadra Polski
Sędziowie
WYDZIAŁ SĘDZIOWSKI
PRZEPISY
POMOCNE MATERIAŁY
REGULAMIN SĘDZIEGO
OBSŁUGA TABLIC
SĘDZIOWSKIE FAQ-i
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
2LK
U19M w
U19K w
U17M w
U17K w
U16M
U16K
U15M
U15K
U14M
U14K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U22K
U20M
U18M
U18K
SEZON: 2017/2018
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U12K
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U22K
U18M
U18K
U16M
U16K
U14M
U14K
U15M
U15K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U19K
U19M
U17M
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
INDYWIDUALNE (BEZ PK)
DRUŻYNOWE (BEZ PK)
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty wolne
Celne rzuty wolne śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Etap II (1-6)
Etap II (7-12)
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne śr.
Celne rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne śr.
Celne rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Skuteczność za 1
1.
Natalia Bajerska
UKS Huragan I Wołomin
15
2.60
39
4.60
69
56.5
2.
Natalia, Anna Palmąka
KS Greens Słupno
10
2.60
26
7.70
77
33.8
3.
Gabriela Kamińska
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
17
2.29
39
3.88
66
59.1
4.
Oliwia Damaziak
KS Greens Słupno
10
2.10
21
3.80
38
55.3
5.
Aleksandra Wasilewska
UKS La Basket Warszawa
6
1.83
11
3.83
23
47.8
6.
Noemie Lisiecka
MKS Grójec
13
1.77
23
4.08
53
43.4
7.
Dominika Mazurek
AZS UW - MBA
15
1.73
26
3.13
47
55.3
8.
Natalia Rozbiewska
AZS UW - MBA
17
1.71
29
3.76
64
45.3
9.
Maja Malinowska
AZS UW - MBA
17
1.65
28
3.76
64
43.8
10.
Natalia Iszczuk
MUKS I Piaseczno
13
1.62
21
2.62
34
61.8
11.
Maja Siatecka
MUKS II Piaseczno
15
1.47
22
3.60
54
40.7
12.
Julia Lesiuk
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
17
1.29
22
2.76
47
46.8
13.
Wiktoria Kaczmarek
UKS Trójka Żyrardów
14
1.29
18
2.50
35
51.4
14.
Wiktoria Wiklak
UKS Trójka Żyrardów
15
1.27
19
2.67
40
47.5
15.
Natalia Żak
MUKS I Piaseczno
12
1.25
15
3.83
46
32.6
16.
Aleksandra Kirkowska
UKS Trójka Żyrardów
16
1.25
20
3.00
48
41.7
17.
Weronika Załoga
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
17
1.24
21
2.76
47
44.7
18.
Weronika Dmowska
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
17
1.24
21
3.12
53
39.6
19.
Zuzanna Paradowska
AZS UW - MBA
17
1.24
21
3.94
67
31.3
20.
Maria Pierc
UKS Trójka Żyrardów
13
1.23
16
3.38
44
36.4
21.
Alicja Lawrenc
UKS Jedynka Nidzica
18
1.22
22
2.56
46
47.8
22.
Sara Murić
AZS UW - MBA
15
1.20
18
3.07
46
39.1
23.
Jagna Letmańska
SKS 12 Warszawa
11
1.18
13
3.91
43
30.2
24.
Blanka Resmer
MUKS 21 Płock
11
1.18
13
2.64
29
44.8
25.
Anna Lewandowska
SKS 12 Warszawa
9
1.11
10
2.67
24
41.7
26.
Nadia Zalewska
UKS Jedynka Nidzica
18
1.11
21
3.53
67
31.3
27.
Aleksandra Adamczuk
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
16
1.06
17
3.13
50
34
28.
Natalia Jańczuk
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
17
1.06
18
3.00
51
35.3
29.
Dominika Balcerak
UKS Huragan I Wołomin
8
1.00
8
2.50
20
40
30.
Natalia Młynarczyk
MUKS I Piaseczno
13
1.00
13
2.77
36
36.1
31.
Julia Siwek
KS Greens Słupno
10
1.00
10
1.80
18
55.6
32.
Anna Wydryszek
UKS La Basket Warszawa
4
1.00
4
1.75
7
57.1
33.
Oliwia Bałakier
UKS La Basket Warszawa
7
1.00
7
2.71
19
36.8
34.
Aleksandra Węgiełek
UKS La Basket Warszawa
6
1.00
6
2.67
16
37.5
35.
Maja Wiklińska
MUKS 21 Płock
14
0.93
13
2.36
33
39.4
36.
Natalia Luterek
MKS Grójec
13
0.92
12
3.08
40
30
37.
Zuzanna Siwek
KS Greens Słupno
10
0.90
9
1.80
18
50
38.
Wiktoria Lewandowska
MUKS 21 Płock
13
0.85
11
2.15
28
39.3
39.
Danuta Ludwiniak
UKS Huragan II Wołomin
13
0.85
11
2.62
34
32.4
40.
Kinga Kupiec
UKS Huragan II Wołomin
15
0.80
12
2.07
31
38.7
41.
Kinga Żyła
MUKS I Piaseczno
12
0.75
9
2.58
31
29
42.
Zuzanna Staszewska
UKS Trójka Żyrardów
16
0.75
12
1.50
24
50
43.
Aleksandra Kozłowska
SKS 12 Warszawa
11
0.73
8
2.55
28
28.6
44.
Wiktoria Wolska
SKS 12 Warszawa
7
0.71
5
2.14
15
33.3
45.
Lena Wiśniewska
UKS Trójka Żyrardów
15
0.67
10
1.60
24
41.7
46.
Karolina Gorczyńska
UKS Huragan I Wołomin
12
0.67
8
1.58
19
42.1
47.
Lukrecja Starzyńska
MUKS 21 Płock
14
0.64
9
2.14
30
30
48.
Natalia Kotowska
SKS 12 Warszawa
11
0.64
7
1.91
21
33.3
49.
Irmina Przygucka
MUKS 21 Płock
10
0.60
6
1.20
12
50
50.
Aleksandra Stach
UKS Huragan I Wołomin
15
0.60
9
2.00
30
30
51.
Dorota Wilary
MUKS 21 Płock
12
0.58
7
1.08
13
53.8
52.
Majka Pszczółkowska
UKS Jedynka Nidzica
18
0.58
11
3.05
58
19
53.
Gabriela Zabłocka
MUKS II Piaseczno
16
0.56
9
1.06
17
52.9
54.
Maja Jankowska
MUKS 21 Płock
15
0.53
8
1.47
22
36.4
55.
Barbara Konatowicz
MUKS II Piaseczno
15
0.53
8
1.53
23
34.8
56.
Oliwia Bujalska
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
17
0.53
9
1.18
20
45
57.
Aleksandra Rucińska
KS Greens Słupno
10
0.50
5
2.10
21
23.8
58.
Gaja Wróbel
UKS Trójka Żyrardów
14
0.50
7
0.93
13
53.8
59.
Maja Dąbrowska
UKS Jedynka Nidzica
18
0.50
9
1.39
25
36
60.
Aleksandra Raziuk
UKS Huragan II Wołomin
16
0.50
8
1.69
27
29.6
61.
Olimpia Nogala
UKS Huragan II Wołomin
,
UKS Huragan I Wołomin
15
0.47
7
0.80
12
58.3
62.
Emilia Potoroczyn
MKS Grójec
13
0.46
6
0.77
10
60
63.
Zuzanna Podzendek
MKS Grójec
13
0.46
6
1.31
17
35.3
64.
Klaudia Mikuszewska
MUKS II Piaseczno
13
0.46
6
2.08
27
22.2
65.
Adrianna Kępka
MKS Grójec
9
0.44
4
0.89
8
50
66.
Małgorzata Legwand
AZS UW - MBA
9
0.44
4
0.89
8
50
67.
Marta Tkacz
UKS Trójka Żyrardów
14
0.43
6
1.57
22
27.3
68.
Weronika Sieńko
UKS La Basket Warszawa
7
0.43
3
1.71
12
25
69.
Gabriela Czarzasta
UKS Jedynka Nidzica
15
0.40
6
1.80
27
22.2
70.
Aleksandra Pel
UKS Jedynka Nidzica
18
0.39
7
0.61
11
63.6
71.
Zofia Sieczkowska
KS Greens Słupno
8
0.38
3
1.00
8
37.5
72.
Julia Gowin
MUKS I Piaseczno
11
0.36
4
0.91
10
40
73.
Aleksandra Jarząb
AZS UW - MBA
11
0.36
4
1.27
14
28.6
74.
Weronika Staniak
UKS Huragan II Wołomin
14
0.36
5
1.21
17
29.4
75.
Jagoda Górecka
MKS Grójec
9
0.33
3
1.11
10
30
76.
Amelia Okaczuk
UKS Huragan I Wołomin
12
0.33
4
0.83
10
40
77.
Natasza Ornoch
AZS UW - MBA
16
0.31
5
1.06
17
29.4
78.
Julia Czarkowska
UKS Huragan II Wołomin
16
0.31
5
0.81
13
38.5
79.
Lena Łopatyńska
MUKS I Piaseczno
10
0.30
3
1.00
10
30
80.
Maja Tabaka
SKS 12 Warszawa
10
0.30
3
0.70
7
42.9
81.
Oliwia Szynkiewicz
UKS Jedynka Nidzica
17
0.29
5
0.47
8
62.5
82.
Aleksandra Babiuch
MUKS I Piaseczno
7
0.29
2
0.29
2
100
83.
Adrianna Brus
MUKS I Piaseczno
7
0.29
2
1.71
12
16.7
84.
Alicja Tarach
UKS Huragan I Wołomin
14
0.29
4
1.00
14
28.6
85.
Agata Kruszyńska
SKS 12 Warszawa
11
0.27
3
0.36
4
75
86.
Natalia Gąsowska
UKS Trójka Żyrardów
15
0.27
4
0.53
8
50
87.
Katarzyna Renau
MUKS II Piaseczno
15
0.27
4
0.53
8
50
88.
Alicja Witkowska
MKS Grójec
12
0.25
3
0.42
5
60
89.
Wiktoria Siwek
UKS Trójka Żyrardów
16
0.25
4
0.56
9
44.4
90.
Anna Dybowska
MUKS I Piaseczno
12
0.25
3
0.33
4
75
91.
Gabriela Kliglich
UKS Huragan I Wołomin
12
0.25
3
1.58
19
15.8
92.
Zuzanna Zawadzka
UKS Huragan I Wołomin
12
0.25
3
0.50
6
50
93.
Justyna Misztal
UKS La Basket Warszawa
4
0.25
1
3.00
12
8.3
94.
Kamila Chwedorczuk
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
17
0.24
4
0.88
15
26.7
95.
Oliwia Ochmańska
UKS Trójka Żyrardów
13
0.23
3
0.31
4
75
96.
Aleksandra Zając
UKS Huragan I Wołomin
13
0.23
3
1.08
14
21.4
97.
Weronika Kwasiborska
MUKS 21 Płock
9
0.22
2
0.22
2
100
98.
Róża Jesiona
MUKS I Piaseczno
9
0.22
2
0.22
2
100
99.
Natalia Pruszyńska
MUKS II Piaseczno
9
0.22
2
0.89
8
25
100.
Małgorzata Zalewska
UKS Huragan II Wołomin
14
0.21
3
0.71
10
30
101.
Lena Zalewska
AZS UW - MBA
14
0.21
3
0.43
6
50
102.
Daria Sawicka
KS Greens Słupno
10
0.20
2
1.50
15
13.3
103.
Maria Słomkowska
UKS Jedynka Nidzica
10
0.20
2
0.20
2
100
104.
Michalina Szczepaniak
UKS Huragan II Wołomin
15
0.20
3
0.53
8
37.5
105.
Wiktoria Olczak
SKS 12 Warszawa
10
0.20
2
0.70
7
28.6
106.
Hana Herda
AZS UW - MBA
16
0.19
3
0.50
8
37.5
107.
Wiktoria Kędzierska
AZS UW - MBA
12
0.17
2
0.33
4
50
108.
Julia Zielińska-Obarek
UKS Jedynka Nidzica
18
0.17
3
0.50
9
33.3
109.
Julianna Kwasieborska
UKS La Basket Warszawa
6
0.17
1
0.67
4
25
110.
Marta Świniarska
MUKS I Piaseczno
13
0.15
2
0.92
12
16.7
111.
Alicja Baran
UKS Huragan II Wołomin
13
0.15
2
0.62
8
25
112.
Julia Ukleja
MKS Grójec
7
0.14
1
0.29
2
50
113.
Alicja Szpak
MUKS II Piaseczno
15
0.13
2
0.33
5
40
114.
Julia Król
UKS Huragan I Wołomin
15
0.13
2
0.27
4
50
115.
Maja Podolska
UKS Jedynka Nidzica
16
0.13
2
0.50
8
25
116.
Anna Adamczyk
MKS Grójec
9
0.11
1
0.22
2
50
117.
Maja Szymańska
UKS Huragan I Wołomin
9
0.11
1
0.44
4
25
118.
Wiktoria Pielaszewska
KS Greens Słupno
9
0.11
1
0.22
2
50
119.
Iga Kołodziejczyk
SKS 12 Warszawa
9
0.11
1
0.22
2
50
120.
Amelia Owczarek
KS Greens Słupno
10
0.10
1
0.20
2
50
121.
Patrycja Siemiątkowska
MUKS 21 Płock
10
0.10
1
0.40
4
25
122.
Julia Goś
MUKS I Piaseczno
10
0.10
1
0.40
4
25
123.
Joanna Wojas
MKS Grójec
11
0.09
1
0.18
2
50
124.
Oliwia Majewska
UKS Trójka Żyrardów
11
0.09
1
0.18
2
50
125.
Oliwia Maszkiewicz
MKS Grójec
12
0.08
1
0.17
2
50
126.
Gaja Malec
AZS UW - MBA
12
0.08
1
0.33
4
25
127.
Maria Doktór
MUKS I Piaseczno
,
MUKS II Piaseczno
12
0.08
1
0.17
2
50
128.
Amelia Łasica
UKS Trójka Żyrardów
14
0.07
1
0.14
2
50
129.
Anna Rogowska
UKS Huragan II Wołomin
14
0.07
1
0.29
4
25
130.
Zuzanna Sułek
MUKS II Piaseczno
15
0.07
1
0.27
4
25
131.
Emilia Gajewska
UKS Huragan II Wołomin
15
0.07
1
0.13
2
50
132.
Oliwia Krysak
UKS Huragan II Wołomin
15
0.07
1
0.27
4
25
133.
Weronika Zielińska
UKS Jedynka Nidzica
16
0.06
1
0.38
6
16.7
134.
Amelia Gromek
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
17
0.06
1
0.12
2
50
135.
Konstancja Wielańczyk
MKS Grójec
11
0.00
0
0.36
4
0
136.
Zofia Kazimierska
MKS Grójec
7
0.00
0
0.00
0
0
137.
Jagoda Radzio
MKS Grójec
11
0.00
0
0.00
0
0
138.
Alicja Gębusia
MKS Grójec
9
0.00
0
0.00
0
0
139.
Weronika Piszczek
MKS Grójec
7
0.00
0
0.00
0
0
140.
Anna Karusewicz
MUKS I Piaseczno
14
0.00
0
0.71
10
0
141.
Urszula Jędrusiak
SKS 12 Warszawa
7
0.00
0
0.00
0
0
142.
Urszula Pomorska
KS Greens Słupno
9
0.00
0
0.22
2
0
143.
Maja Maszewska
KS Greens Słupno
6
0.00
0
0.00
0
0
144.
Hanna Domińska
AZS UW - MBA
11
0.00
0
0.00
0
0
145.
Dominika Krzemińska
AZS UW - MBA
11
0.00
0
0.18
2
0
146.
Karina Świderska
KS Greens Słupno
8
0.00
0
0.11
1
0
147.
Natalia Piórkowska
KS Greens Słupno
6
0.00
0
0.00
0
0
148.
Maja Maszewska
KS Greens Słupno
5
0.00
0
0.00
0
0
149.
Maja Chrzanowska
KS Greens Słupno
9
0.00
0
0.00
0
0
150.
Julia Piwko
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
9
0.00
0
0.22
2
0
151.
Kornelia Pajewska
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
16
0.00
0
0.25
4
0
152.
Anita Bożek
MUKS I Piaseczno
12
0.00
0
0.00
0
0
153.
Aleksandra Konieczna
MUKS I Piaseczno
10
0.00
0
0.00
0
0
154.
Weronika Kuczewska
AZS UW - MBA
13
0.00
0
0.00
0
0
155.
Magdalena Ignaczak
MUKS 21 Płock
10
0.00
0
0.20
2
0
156.
Maria Kokosza
MUKS 21 Płock
10
0.00
0
0.20
2
0
157.
Karolina Szmiga
MUKS 21 Płock
13
0.00
0
0.00
0
0
158.
Aleksandra Witkowska
MUKS 21 Płock
11
0.00
0
0.00
0
0
159.
Antonina Zalewska
MUKS 21 Płock
8
0.00
0
0.00
0
0
160.
Agata Brodzik
UKS Jedynka Nidzica
11
0.00
0
0.00
0
0
161.
Martyna Ochlachowska
UKS Jedynka Nidzica
12
0.00
0
0.17
2
0
162.
Sandra Chmielińska
UKS Jedynka Nidzica
11
0.00
0
0.00
0
0
163.
Weronika Pierzchała
MUKS II Piaseczno
12
0.00
0
0.00
0
0
164.
Zofia Małka
AZS UW - MBA
16
0.00
0
0.25
4
0
165.
Ada Sałańska
UKS Huragan II Wołomin
9
0.00
0
0.44
4
0
166.
Kinga Subda
UKS Huragan II Wołomin
15
0.00
0
0.00
0
0
167.
Natalia Gąciarek
MUKS II Piaseczno
16
0.00
0
0.19
3
0
168.
Aleksandra Spytek
MUKS II Piaseczno
12
0.00
0
0.00
0
0
169.
Maria Gąska
UKS La Basket Warszawa
7
0.00
0
0.29
2
0
170.
Karolina Kowalczyk
UKS La Basket Warszawa
5
0.00
0
0.40
2
0
171.
Martyna Owczarczyk
UKS La Basket Warszawa
5
0.00
0
0.00
0
0
172.
Gabriela Rogus
UKS La Basket Warszawa
4
0.00
0
0.50
2
0
173.
Lilianna Gontarek
SKS 12 Warszawa
10
0.00
0
0.80
8
0
174.
Alicja Kołodziejczyk
SKS 12 Warszawa
7
0.00
0
0.57
4
0
175.
Julia Bąk
UKS Huragan I Wołomin
15
0.00
0
0.33
5
0
176.
Kinga Lonik
UKS Huragan I Wołomin
11
0.00
0
0.00
0
0
177.
Julia Prądzyńska
UKS Huragan I Wołomin
9
0.00
0
0.00
0
0
178.
Julia Tryc
UKS Huragan I Wołomin
11
0.00
0
0.00
0
0
179.
Wiktoria Grabowska
MUKS I Piaseczno
9
0.00
0
0.67
6
0