Dokumenty
Historia
WZKosze
Archiwum
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Wydział sędziowski
Statut
Kluby
Ligi Męskie
3LM
U19M
U17M
U15M
U13M
U16M
U14M
U12M
U11M
U20M
U18M
Ligi Żeńskie
2LK
U19K
U17K
U15K
U13K
U16K
U14K
U12K
U11K
U22K
U18K
Rozgrywki
Terminy strefowe
Terminy centralne
Szkolenie
Trenerzy KWM
Konsultacje KWM
Powołania Kadra Polski
Sędziowie
WYDZIAŁ SĘDZIOWSKI
PRZEPISY
POMOCNE MATERIAŁY
REGULAMIN SĘDZIEGO
OBSŁUGA TABLIC
SĘDZIOWSKIE FAQ-i
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
2LK
U19M w
U19K w
U17M w
U17K w
U16M
U16K
U15M
U15K
U14M
U14K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U22K
U20M
U18M
U18K
SEZON: 2017/2018
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U12K
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U22K
U18M
U18K
U16M
U16K
U14M
U14K
U15M
U15K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U19K
U19M
U17M
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
INDYWIDUALNE (BEZ PK)
DRUŻYNOWE (BEZ PK)
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty za 3
Celne rzuty za 3 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Etap II (1-6)
Etap II (7-12)
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 3 śr.
Celne rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Skuteczność za 3
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 3 śr.
Celne rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Skuteczność za 3
1.
Julia Lesiuk
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
15
0.07
1
0.00
0
2.
Natalia Bajerska
UKS Huragan I Wołomin
12
0.08
1
0.00
0
3.
Aleksandra Kozłowska
SKS 12 Warszawa
10
0.10
1
0.00
0
4.
Weronika Załoga
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
15
0.00
0
0.00
0
5.
Hanna Głowacka
UKS Trójka Żyrardów
6
0.00
0
0.00
0
6.
Natalia Żak
MUKS I Piaseczno
11
0.00
0
0.00
0
7.
Dominika Balcerak
UKS Huragan I Wołomin
6
0.00
0
0.00
0
8.
Aleksandra Adamczuk
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
14
0.00
0
0.00
0
9.
Weronika Dmowska
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
15
0.00
0
0.00
0
10.
Gabriela Kamińska
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
15
0.00
0
0.00
0
11.
Maria Pierc
UKS Trójka Żyrardów
9
0.00
0
0.00
0
12.
Anna Karusewicz
MUKS I Piaseczno
12
0.00
0
0.00
0
13.
Marta Świniarska
MUKS I Piaseczno
12
0.00
0
0.00
0
14.
Kinga Żyła
MUKS I Piaseczno
10
0.00
0
0.00
0
15.
Julia Gowin
MUKS I Piaseczno
9
0.00
0
0.00
0
16.
Maja Malinowska
AZS UW - MBA
15
0.00
0
0.00
0
17.
Dominika Mazurek
AZS UW - MBA
13
0.00
0
0.00
0
18.
Urszula Jędrusiak
SKS 12 Warszawa
7
0.00
0
0.00
0
19.
Jagna Letmańska
SKS 12 Warszawa
11
0.00
0
0.00
0
20.
Anna Lewandowska
SKS 12 Warszawa
9
0.00
0
0.00
0
21.
Natalia Kotowska
SKS 12 Warszawa
10
0.00
0
0.00
0
22.
Oliwia Damaziak
KS Greens Słupno
6
0.00
0
0.00
0
23.
Amelia Owczarek
KS Greens Słupno
6
0.00
0
0.00
0
24.
Aleksandra Rucińska
KS Greens Słupno
6
0.00
0
0.00
0
25.
Daria Sawicka
KS Greens Słupno
6
0.00
0
0.00
0
26.
Urszula Pomorska
KS Greens Słupno
6
0.00
0
0.00
0
27.
Zuzanna Siwek
KS Greens Słupno
6
0.00
0
0.00
0
28.
Maja Maszewska
KS Greens Słupno
4
0.00
0
0.00
0
29.
Maja Szymańska
UKS Huragan I Wołomin
7
0.00
0
0.00
0
30.
Hanna Domińska
AZS UW - MBA
9
0.00
0
0.00
0
31.
Dominika Krzemińska
AZS UW - MBA
10
0.00
0
0.00
0
32.
Gaja Malec
AZS UW - MBA
10
0.00
0
0.00
0
33.
Natalia Rozbiewska
AZS UW - MBA
15
0.00
0
0.00
0
34.
Natasza Ornoch
AZS UW - MBA
14
0.00
0
0.00
0
35.
Natalia, Anna Palmąka
KS Greens Słupno
6
0.00
0
0.00
0
36.
Weronika Staniak
UKS Huragan II Wołomin
13
0.00
0
0.00
0
37.
Natalia Iszczuk
MUKS I Piaseczno
11
0.00
0
0.00
0
38.
Lena Łopatyńska
MUKS I Piaseczno
9
0.00
0
0.00
0
39.
Natalia Młynarczyk
MUKS I Piaseczno
11
0.00
0
0.00
0
40.
Karina Świderska
KS Greens Słupno
6
0.00
0
0.00
0
41.
Julia Siwek
KS Greens Słupno
6
0.00
0
0.00
0
42.
Natalia Piórkowska
KS Greens Słupno
5
0.00
0
0.00
0
43.
Maja Maszewska
KS Greens Słupno
4
0.00
0
0.00
0
44.
Maja Chrzanowska
KS Greens Słupno
6
0.00
0
0.00
0
45.
Oliwia Bujalska
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
15
0.00
0
0.00
0
46.
Amelia Gromek
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
15
0.00
0
0.00
0
47.
Julia Piwko
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
9
0.00
0
0.00
0
48.
Kornelia Pajewska
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
14
0.00
0
0.00
0
49.
Natalia Gąsowska
UKS Trójka Żyrardów
12
0.00
0
0.00
0
50.
Wiktoria Kaczmarek
UKS Trójka Żyrardów
12
0.00
0
0.00
0
51.
Aleksandra Kirkowska
UKS Trójka Żyrardów
12
0.00
0
0.00
0
52.
Amelia Łasica
UKS Trójka Żyrardów
11
0.00
0
0.00
0
53.
Oliwia Majewska
UKS Trójka Żyrardów
9
0.00
0
0.00
0
54.
Oliwia Ochmańska
UKS Trójka Żyrardów
11
0.00
0
0.00
0
55.
Wiktoria Siwek
UKS Trójka Żyrardów
12
0.00
0
0.00
0
56.
Zuzanna Staszewska
UKS Trójka Żyrardów
12
0.00
0
0.00
0
57.
Marta Tkacz
UKS Trójka Żyrardów
10
0.00
0
0.00
0
58.
Wiktoria Wiklak
UKS Trójka Żyrardów
11
0.00
0
0.00
0
59.
Lena Wiśniewska
UKS Trójka Żyrardów
12
0.00
0
0.00
0
60.
Gaja Wróbel
UKS Trójka Żyrardów
11
0.00
0
0.00
0
61.
Anita Bożek
MUKS I Piaseczno
10
0.00
0
0.00
0
62.
Adrianna Brus
MUKS I Piaseczno
6
0.00
0
0.00
0
63.
Aleksandra Konieczna
MUKS I Piaseczno
10
0.00
0
0.00
0
64.
Hana Herda
AZS UW - MBA
14
0.00
0
0.00
0
65.
Aleksandra Jarząb
AZS UW - MBA
10
0.00
0
0.00
0
66.
Wiktoria Kędzierska
AZS UW - MBA
11
0.00
0
0.00
0
67.
Weronika Kuczewska
AZS UW - MBA
11
0.00
0
0.00
0
68.
Sara Murić
AZS UW - MBA
13
0.00
0
0.00
0
69.
Zuzanna Paradowska
AZS UW - MBA
15
0.00
0
0.00
0
70.
Zofia Sieczkowska
KS Greens Słupno
4
0.00
0
0.00
0
71.
Magdalena Ignaczak
MUKS 21 Płock
6
0.00
0
0.00
0
72.
Maja Jankowska
MUKS 21 Płock
11
0.00
0
0.00
0
73.
Maria Kokosza
MUKS 21 Płock
8
0.00
0
0.00
0
74.
Weronika Kwasiborska
MUKS 21 Płock
6
0.00
0
0.00
0
75.
Wiktoria Lewandowska
MUKS 21 Płock
10
0.00
0
0.00
0
76.
Irmina Przygucka
MUKS 21 Płock
7
0.00
0
0.00
0
77.
Blanka Resmer
MUKS 21 Płock
7
0.00
0
0.00
0
78.
Patrycja Siemiątkowska
MUKS 21 Płock
6
0.00
0
0.00
0
79.
Lukrecja Starzyńska
MUKS 21 Płock
11
0.00
0
0.00
0
80.
Karolina Szmiga
MUKS 21 Płock
10
0.00
0
0.00
0
81.
Maja Wiklińska
MUKS 21 Płock
10
0.00
0
0.00
0
82.
Dorota Wilary
MUKS 21 Płock
9
0.00
0
0.00
0
83.
Aleksandra Witkowska
MUKS 21 Płock
7
0.00
0
0.00
0
84.
Antonina Zalewska
MUKS 21 Płock
7
0.00
0
0.00
0
85.
Wiktoria Pielaszewska
KS Greens Słupno
5
0.00
0
0.00
0
86.
Natalia Jańczuk
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
15
0.00
0
0.00
0
87.
Agata Brodzik
UKS Jedynka Nidzica
10
0.00
0
0.00
0
88.
Gabriela Czarzasta
UKS Jedynka Nidzica
14
0.00
0
0.00
0
89.
Maja Dąbrowska
UKS Jedynka Nidzica
16
0.00
0
0.00
0
90.
Alicja Lawrenc
UKS Jedynka Nidzica
16
0.00
0
0.00
0
91.
Martyna Ochlachowska
UKS Jedynka Nidzica
11
0.00
0
0.00
0
92.
Aleksandra Pel
UKS Jedynka Nidzica
16
0.00
0
0.00
0
93.
Maja Podolska
UKS Jedynka Nidzica
15
0.00
0
0.00
0
94.
Majka Pszczółkowska
UKS Jedynka Nidzica
16
0.00
0
0.00
0
95.
Sandra Chmielińska
UKS Jedynka Nidzica
9
0.00
0
0.00
0
96.
Maria Słomkowska
UKS Jedynka Nidzica
8
0.00
0
0.00
0
97.
Oliwia Szynkiewicz
UKS Jedynka Nidzica
15
0.00
0
0.00
0
98.
Julia Zielińska-Obarek
UKS Jedynka Nidzica
16
0.00
0
0.00
0
99.
Weronika Zielińska
UKS Jedynka Nidzica
14
0.00
0
0.00
0
100.
Anna Dybowska
MUKS I Piaseczno
10
0.00
0
0.00
0
101.
Julia Goś
MUKS I Piaseczno
8
0.00
0
0.00
0
102.
Róża Jesiona
MUKS I Piaseczno
7
0.00
0
0.00
0
103.
Małgorzata Legwand
AZS UW - MBA
9
0.00
0
0.00
0
104.
Zofia Małka
AZS UW - MBA
14
0.00
0
0.00
0
105.
Alicja Baran
UKS Huragan II Wołomin
13
0.00
0
0.00
0
106.
Julia Czarkowska
UKS Huragan II Wołomin
14
0.00
0
0.00
0
107.
Emilia Gajewska
UKS Huragan II Wołomin
13
0.00
0
0.00
0
108.
Oliwia Krysak
UKS Huragan II Wołomin
13
0.00
0
0.00
0
109.
Kinga Kupiec
UKS Huragan II Wołomin
13
0.00
0
0.00
0
110.
Danuta Ludwiniak
UKS Huragan II Wołomin
11
0.00
0
0.00
0
111.
Olimpia Nogala
UKS Huragan II Wołomin
,
UKS Huragan I Wołomin
13
0.00
0
0.00
0
112.
Zofia Ptak
UKS Huragan II Wołomin
7
0.00
0
0.00
0
113.
Anna Rogowska
UKS Huragan II Wołomin
13
0.00
0
0.00
0
114.
Aleksandra Raziuk
UKS Huragan II Wołomin
14
0.00
0
0.00
0
115.
Ada Sałańska
UKS Huragan II Wołomin
8
0.00
0
0.00
0
116.
Kinga Subda
UKS Huragan II Wołomin
13
0.00
0
0.00
0
117.
Michalina Szczepaniak
UKS Huragan II Wołomin
13
0.00
0
0.00
0
118.
Małgorzata Zalewska
UKS Huragan II Wołomin
12
0.00
0
0.00
0
119.
Maria Gąska
UKS La Basket Warszawa
7
0.00
0
0.00
0
120.
Karolina Kowalczyk
UKS La Basket Warszawa
5
0.00
0
0.00
0
121.
Julianna Kwasieborska
UKS La Basket Warszawa
6
0.00
0
0.00
0
122.
Martyna Owczarczyk
UKS La Basket Warszawa
5
0.00
0
0.00
0
123.
Gabriela Rogus
UKS La Basket Warszawa
4
0.00
0
0.00
0
124.
Weronika Sieńko
UKS La Basket Warszawa
7
0.00
0
0.00
0
125.
Anna Wydryszek
UKS La Basket Warszawa
4
0.00
0
0.00
0
126.
Nadia Zalewska
UKS Jedynka Nidzica
16
0.00
0
0.00
0
127.
Lena Zalewska
AZS UW - MBA
12
0.00
0
0.00
0
128.
Lilianna Gontarek
SKS 12 Warszawa
9
0.00
0
0.00
0
129.
Alicja Kołodziejczyk
SKS 12 Warszawa
6
0.00
0
0.00
0
130.
Iga Kołodziejczyk
SKS 12 Warszawa
8
0.00
0
0.00
0
131.
Agata Kruszyńska
SKS 12 Warszawa
10
0.00
0
0.00
0
132.
Wiktoria Olczak
SKS 12 Warszawa
9
0.00
0
0.00
0
133.
Maja Tabaka
SKS 12 Warszawa
9
0.00
0
0.00
0
134.
Wiktoria Wolska
SKS 12 Warszawa
6
0.00
0
0.00
0
135.
Julia Bąk
UKS Huragan I Wołomin
12
0.00
0
0.00
0
136.
Gabriela Kliglich
UKS Huragan I Wołomin
10
0.00
0
0.00
0
137.
Kinga Lonik
UKS Huragan I Wołomin
9
0.00
0
0.00
0
138.
Amelia Okaczuk
UKS Huragan I Wołomin
9
0.00
0
0.00
0
139.
Julia Prądzyńska
UKS Huragan I Wołomin
8
0.00
0
0.00
0
140.
Aleksandra Stach
UKS Huragan I Wołomin
12
0.00
0
0.00
0
141.
Alicja Tarach
UKS Huragan I Wołomin
11
0.00
0
0.00
0
142.
Julia Tryc
UKS Huragan I Wołomin
9
0.00
0
0.00
0
143.
Aleksandra Zając
UKS Huragan I Wołomin
11
0.00
0
0.00
0
144.
Zuzanna Zawadzka
UKS Huragan I Wołomin
9
0.00
0
0.00
0
145.
Karolina Gorczyńska
UKS Huragan I Wołomin
9
0.00
0
0.00
0
146.
Julia Król
UKS Huragan I Wołomin
12
0.00
0
0.00
0
147.
Kamila Chwedorczuk
MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
15
0.00
0
0.00
0
148.
Oliwia Bałakier
UKS La Basket Warszawa
7
0.00
0
0.00
0
149.
Aleksandra Wasilewska
UKS La Basket Warszawa
6
0.00
0
0.00
0
150.
Aleksandra Węgiełek
UKS La Basket Warszawa
6
0.00
0
0.00
0
151.
Justyna Misztal
UKS La Basket Warszawa
4
0.00
0
0.00
0
152.
Wiktoria Grabowska
MUKS I Piaseczno
7
0.00
0
0.00
0