Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S T W Y Z Ż

K

Kalinowski Franciszek Warszawskie Międzynarodowe Stowarzyszenie Sportu Isetia

Kamiński Mikołaj Energa Basket Warszawa

Kania Oliwier MKS Ochota Warszawa

Kaproń Tomasz Energa Basket Warszawa

Kapuza Maksymilian MKS Ochota Warszawa

Karczmarczyk Jakub MKS Ochota Warszawa

Karpiej Igor MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka

Karpiński Ignacy Warszawskie Międzynarodowe Stowarzyszenie Sportu Isetia

Karpiński Tomasz MKS Ochota Warszawa

Kawiecki Antoni UKS Trójka Żyrardów

Kawycz Patryk Akademia Koszykówki Komorów

Kaźmierczak Jan Warszawskie Międzynarodowe Stowarzyszenie Sportu Isetia

Kaźmierski Bartłomiej Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa

Kępka Wiktor MKS Piotrówka Radom

Khrutskyi Dmytro Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior

Kij Krystian MKS Ochota Warszawa

Klapa Filip Klub Koszykarski Wilki Radzymin

Kleniewski Aleksander AZS UW-MBA Warszawa

Kmieciński Ignacy Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior

Knap Igor Warszawskie Międzynarodowe Stowarzyszenie Sportu Isetia

Knap Olaf Warszawskie Międzynarodowe Stowarzyszenie Sportu Isetia

Kobayashi Filip Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa

Kochel Łukasz Akademia Koszykówki Komorów

Kolibabski Franciszek Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa

Kołodziejczyk Adrian Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior

Kołodziejczyk Damian UKS Probasket Mińsk Mazowiecki

Kołodziejczyk Dawid MKS Piotrówka Radom

Kołtun Wiktor MKS Pruszków

Komuda Maciej UKS Probasket Mińsk Mazowiecki

Kondzior Kacper UKS Probasket Mińsk Mazowiecki

Konefał Jakub Wisła Płock Basketball

Korbus Maciej Akademia Koszykówki Komorów

Kosiński Bartosz UKS Probasket Mińsk Mazowiecki

Kotyński Dawid SPK Białystok

Kovčin Miloš Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior

Kowalczyk Wojciech MKS Pruszków

Kowalski Filip Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa

Kowalski Jakub Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior

Kowalski Tomasz Warszawskie Międzynarodowe Stowarzyszenie Sportu Isetia

Kozłowski Eryk SPK Białystok

Kozłowski Piotr PGE AK "Młode Żubry" 1 Białystok

Koźbiał Bartosz UKS Trójka Żyrardów

Krajewski Nataniel MKS Piotrówka Radom

Kraszewski Adam Energa Basket Warszawa

Krzemiński Franciszek Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa

Krzyszczak Wojciech Polonia Warszawa

Kucharczyk Wiktor AZS UW-MBA Warszawa

Kulikowski Jerzy MKS Ochota Warszawa

Kuliński Ksawery AZS UW-MBA Warszawa

Kurek Sebastian MKS Pruszków

Kurowski Ksawery Akademia Koszykówki Komorów

Kurszel Cyprian PGE AK "Młode Żubry" 1 Białystok

S

Sadek Krzysztof Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa

Sędzik Szymon MUKS Piaseczno

Sieczkowski Tymoteusz Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior

Siemiątkowski Antoni Klub Koszykarski Wilki Radzymin

Siemiątkowski Franciszek Klub Koszykarski Wilki Radzymin

Sierpiński Dominik MKS Pruszków

Siulkowski Oskar Energa Basket Warszawa

Skarpetowski Filip MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka

Skibiński Tymoteusz Warszawskie Międzynarodowe Stowarzyszenie Sportu Isetia

Skobudziński Kazimierz PGE AK "Młode Żubry" 1 Białystok

Skonieczny Maciej MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka

Skowronek Maciej MKS Ochota Warszawa

Skrok Konrad MKS Pruszków

Skubiszewski Aleksander Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior

Słomka Wojciech MKS Ochota Warszawa

Smyk Olaf Polonia Warszawa

Snopkiewicz Antoni Energa Basket Warszawa

Sobczak Kamil MKS Pruszków

Sobociński Hubert UKS Probasket Mińsk Mazowiecki

Sojko Nataniel MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka

Sokołowski Bartosz MKS Ochota Warszawa

Sołtys Franciszek Polonia Warszawa

Soprych Michał AZS UW-MBA Warszawa

Sosna Julian Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior

Soszyński Mateusz Energa Basket Warszawa

Stawikowski Eryk MKS Ochota Warszawa

Steć Adrian MUKS Piaseczno

Stępkowski Jacek Warszawskie Międzynarodowe Stowarzyszenie Sportu Isetia

Stępkowski Tomek Warszawskie Międzynarodowe Stowarzyszenie Sportu Isetia

Stradczuk Michał Energa Basket Warszawa

Suski Dawid Wisła Płock Basketball

Szajowski Rafał PGE AK "Młode Żubry" 1 Białystok

Szaniawski Michał MUKS Piaseczno

Szczepanik Kacper MKS Piotrówka Radom

Szczepański Antoni Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa

Szczodroński Bruno Warszawskie Międzynarodowe Stowarzyszenie Sportu Isetia

Szczygieł Franciszek Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa

Szewczak Piotr Klub Koszykarski Wilki Radzymin

Szmel Antoni MKS Pruszków

Szudrowicz Jakub Wisła Płock Basketball

Szumilewicz Piotr Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa

Szydlik Bartosz MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka

Szydło Krystian MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka

Szydłowski Ksawery MKS Piotrówka Radom

Szymańczak Nikodem UKS Trójka Żyrardów

Szymczak Mateusz Wisła Płock Basketball

Szymczak Wiktor Klub Koszykarski Wilki Radzymin

Szypulski Kacper MKS Pruszków

Decathlon Mazowsze Molten