Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty śr. Punkty suma
1. Marcel Jakubiec PGE AK „Młode Żubry” Białystok 7 30.43 213
2. Aleksander Jakubowski PGE AK „Młode Żubry” Białystok 9 29.44 265
3. Marcel Mikucewicz UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 13 24.69 321
4. Mikołaj Konieczny MKS Grochovia Animales 11 23.82 262
5. Filip Łasiński Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom 10 21.00 210
6. Jakub Borowski MKS Grochovia Animales 11 19.09 210
7. Bartosz Kosiński UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 13 18.85 245
8. Michał Faliński Energa Basket Warszawa 11 17.36 191
9. Jakub Gołas Energa Basket Warszawa 12 16.92 203
10. Franek Chyliński Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II 13 16.62 216
11. Michał Jasiński Akademia Koszykówki Komorów 10 16.50 165
12. Michał Stradczuk Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 10 16.30 163
13. Olivier Mańturz UKS Jedynka Marki 10 16.30 163
14. Tomasz Gozdek Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 12 16.08 193
15. Kento Turhan Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 8 15.88 127
16. Wiktor Kępka Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom 10 15.40 154
17. Krzysztof Sadek Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II 10 15.10 151
18. Franciszek Szymor SPEED sport Basketball Academy 7 14.86 104
19. Wojciech Kowalczyk MKS Pruszków 8 14.63 117
20. Jakub Pisarczyk Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom 10 14.30 143
21. Benjamin Obem Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 7 14.14 99
22. Wiktor Kołtun MKS Pruszków 9 14.00 126
23. Michał Paciorek UKS Jedynka Marki 12 14.00 168
24. Piotr Szybilski Brwinowska Akademia Koszykówki 11 13.27 146
25. Maciej Głębowski Polonia I Warszawa 11 13.09 144
26. Bartosz Ostas UKS Jedynka Marki 8 13.00 104
27. Miloš Kovčin Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II 12 12.92 155
28. Maksymilian Dobaczewski Akademia Koszykówki Komorów 10 12.90 129
29. Mikołaj Gajzler Energa Basket Warszawa 12 12.75 153
30. Kacper Szypulski MKS Pruszków 9 12.67 114
31. Mateusz Niewęgłowski Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 8 12.63 101
32. Piotr Oszako UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 10 12.60 126
33. Mikołaj Jarkiewicz Akademia Koszykówki Komorów 10 12.50 125
34. Justice Nwachukwu Polonia I Warszawa 12 12.50 150
35. Makarevich Ivan Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 9 12.33 111
36. Jakub Lipiński UKS La Basket Warszawa 9 12.11 109
37. Jakub Zaręba Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom 10 12.10 121
38. Bruno Szczodroński ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 12 12.08 145
39. Antoni Musiałek Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom 6 12.00 72
40. Rafał Mystkowski Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 6 12.00 72
41. Szymon Pyra ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 12 12.00 144
42. Antoni Karwacki Polonia II Warszawa 11 11.73 129
43. Patryk Kawycz Akademia Koszykówki Komorów 11 11.55 127
44. Bartosz Wroński ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 6 11.17 67
45. Michał Soprych Akademia Koszykówki Komorów 11 10.82 119
46. Piotr Bonarek MKS Pruszków 10 10.80 108
47. Patryk Karasiak ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 8 10.75 86
48. Franciszek Krzemiński Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 13 10.31 134
49. Maciej Skowronek Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 13 10.31 134
50. Jeremi Jaworski UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 13 9.92 129
51. Maciej Mika UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 12 9.50 114
52. Tymoteusz Józefiak MKS Grochovia Animales 12 9.33 112
53. Dorian Kulikowski ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 12 9.08 109
54. Nataniel Krajewski Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom 9 9.00 81
55. Jakub Rochalski Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II 11 8.91 98
56. Antoni Warda Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II 12 8.83 106
57. Kaliadzich Artsiom Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 7 8.71 61
58. Bartłomiej Kaźmierski Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 14 8.64 121
59. Tytus Pruski Polonia I Warszawa 12 8.58 103
60. Michał Radkiewicz Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II 11 8.55 94
61. Kornel Mańczyk UKS Jedynka Marki 6 8.50 51
62. Wincent Kraszewski MKS Grochovia Animales 10 8.50 85
63. Patryk Jędrzejak MKS Pruszków 10 8.40 84
64. Piotr Sawicki Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II 10 8.40 84
65. Leon Sawicki MKS Grochovia Animales 13 8.38 109
66. Maciej Korbus Akademia Koszykówki Komorów 10 8.20 82
67. Jakub Parafiniuk UKS La Basket Warszawa 8 8.13 65
68. Oskar Kwiatkowski Brwinowska Akademia Koszykówki 9 8.11 73
69. Mateusz Dziurlik Wisła Płock Basketball 10 8.00 80
70. Wiktor Wierzbowski Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 13 7.69 100
71. Aleksander Domański Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 10 7.60 76
72. Mateusz Witczak Akademia Koszykówki Komorów 9 7.56 68
73. Julian Budziszewski MKS Pruszków 9 7.33 66
74. Marcin Wereski UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 11 7.09 78
75. Adam Kraszewski Energa Basket Warszawa 13 7.00 91
76. Olaf Knap Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 7 7.00 49
77. Julian Podbielski UKS La Basket Warszawa 7 7.00 49
78. Antoni Snopkiewicz Energa Basket Warszawa 13 7.00 91
79. Yakym Yevtushenko Wisła Płock Basketball 6 7.00 42
80. Aaron Rusike Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II 11 6.91 76
81. Stanisław Radosz Polonia II Warszawa 7 6.86 48
82. Szymon Starzak PGE AK „Młode Żubry” Białystok 9 6.78 61
83. Maciej Żaglewski Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II 15 6.73 101
84. Filip Wiśniewski Wisła Płock Basketball 10 6.70 67
85. Dawid Hauer UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 12 6.67 80
86. Wojciech Zając Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 11 6.64 73
87. Michał Todorski Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II 11 6.64 73
88. Antoni Szmel Brwinowska Akademia Koszykówki 10 6.60 66
89. Jakub Helcbergiel Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom 9 6.56 59
90. Kajetan Kleniewski Polonia II Warszawa 11 6.27 69
91. Krzysztof Mateńko Polonia I Warszawa 11 6.18 68
92. Władysław Długołęcki Polonia I Warszawa 11 6.18 68
93. Paweł Nowakowski MKS Grochovia Animales 7 6.14 43
94. Maksymilian O. Emmanuel UKS Jedynka Marki 11 6.09 67
95. Adam Kutkiewicz MKS Piotrówka Radom, Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom 5 6.00 30
96. Iwo Miller Polonia II Warszawa 10 6.00 60
97. Antoni Kurek SPEED sport Basketball Academy 7 6.00 42
98. Aleksander Pokorski Polonia II Warszawa 11 5.91 65
99. Witold Sałaciński Polonia II Warszawa 11 5.82 64
100. Tymoteusz Malinowski PGE AK „Młode Żubry” Białystok 9 5.78 52
101. Rafał Rudnicki SPEED sport Basketball Academy 8 5.75 46
102. Antoni Zakrzewski Energa Basket Warszawa 10 5.70 57
103. Michał Stanaszek Brwinowska Akademia Koszykówki 10 5.70 57
104. Eymen Yildiz ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 6 5.67 34
105. Aleksander Dawidek UKS Jedynka Marki 7 5.57 39
106. Tytus Kornowski Polonia II Warszawa 6 5.50 33
107. Aleksander Rasiewicz Wisła Płock Basketball 6 5.50 33
108. Piotr Zasuwik Polonia II Warszawa 11 5.45 60
109. Remigiusz Sosnowski UKS Jedynka Marki 10 5.40 54
110. Franciszek Kacperski MKS Grochovia Animales 8 5.38 43
111. Kacper Wysocki MKS Grochovia Animales 10 5.20 52
112. Jan Szostak ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 11 5.18 57
113. Konrad Fabianowski Brwinowska Akademia Koszykówki 9 5.11 46
114. Mateusz Kijanowski Polonia I Warszawa 10 5.10 51
115. Jan Kurek SPEED sport Basketball Academy 6 5.00 30
116. Paweł Kasjanowicz Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 9 4.89 44
117. Kamil Witczak Akademia Koszykówki Komorów 8 4.88 39
118. Filip Nojszewski PGE AK „Młode Żubry” Białystok 5 4.80 24
119. Wojciech Kaczorowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II 9 4.78 43
120. Julian Ambrożko PGE AK „Młode Żubry” Białystok 8 4.75 38
121. Julian Pyszczek Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II 16 4.75 76
122. Adam Wojciechowski MKS Pruszków 6 4.67 28
123. Krzysztof Chilkiewicz Energa Basket Warszawa 12 4.67 56
124. Robert Oleszek Akademia Koszykówki Komorów 8 4.63 37
125. Adam Cegiełka Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II 15 4.27 64
126. Milan Matwiejczuk Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 12 4.25 51
127. Marcel Witkowski Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom 9 4.11 37
128. Antoni Sapała MKS Grochovia Animales 9 4.11 37
129. Wojciech Borek Akademia Koszykówki Komorów 7 4.00 28
130. Ignacy Soból Akademia Koszykówki Komorów 6 4.00 24
131. Dawid Suski Wisła Płock Basketball 6 4.00 24
132. Kacper Zagórski Brwinowska Akademia Koszykówki 10 4.00 40
133. Wiktor Bieńkowski Wisła Płock Basketball 7 4.00 28
134. Mikołaj Maliszewski Wisła Płock Basketball 5 4.00 20
135. Stanisław Powroźnik MKS Grochovia Animales 10 3.90 39
136. Liwiusz Średnicki Energa Basket Warszawa 9 3.89 35
137. Kamil Piotrowski Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom 8 3.88 31
138. Franciszek Piasecki Akademia Koszykówki Komorów 6 3.83 23
139. Jan Melon MKS Grochovia Animales 8 3.75 30
140. Jakub Kaszewski ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 8 3.75 30
141. Marcel Machnacki MKS Grochovia Animales 12 3.67 44
142. Filip Kudraszow PGE AK „Młode Żubry” Białystok 5 3.60 18
143. Dominik Trociński MKS Pruszków 6 3.50 21
144. Mateusz Wojtusik Polonia I Warszawa 6 3.50 21
145. Piotr Smoliński UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 10 3.50 35
146. Wiktor Wiater Polonia I Warszawa 10 3.50 35
147. Stanisław Szata Polonia II Warszawa 8 3.38 27
148. Adrian Wewiorka Polonia I Warszawa 12 3.33 40
149. Szymon Leszek UKS La Basket Warszawa 7 3.29 23
150. Daniel Horváth MKS Pruszków 5 3.20 16
151. Euzebiusz Woźniak Wisła Płock Basketball 8 3.13 25
152. Maksymilian Izdebski UKS La Basket Warszawa 8 3.13 25
153. Jakub Konefał Wisła Płock Basketball 9 3.11 28
154. Marcel Żywarski Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 8 3.00 24
155. Szymon Kuźmicz UKS Jedynka Marki 12 2.92 35
156. Tymon Jedliński Brwinowska Akademia Koszykówki 10 2.90 29
157. Adam Gajda Polonia I Warszawa 9 2.89 26
158. Jakub Bogulas Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II 8 2.88 23
159. Jakub Łuba Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II 7 2.86 20
160. Kacper Jasiński Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II 10 2.80 28
161. Bartosz Chliszcz Wisła Płock Basketball 10 2.70 27
162. Karol Mielczarek SPEED sport Basketball Academy 6 2.67 16
163. Wiktor Jastrzębski Akademia Koszykówki Komorów 8 2.63 21
164. Franciszek Rozmarynowski Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom 5 2.60 13
165. Michał Jałocha Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa 17 2.59 44
166. Radosław Walas Brwinowska Akademia Koszykówki 7 2.57 18
167. Michał Moryl PGE AK „Młode Żubry” Białystok 6 2.50 15
168. Bartosz Markuszewski Energa Basket Warszawa 12 2.42 29
169. Wiktor Bury Polonia I Warszawa 10 2.40 24
170. Nikodem Dreszel Polonia II Warszawa 10 2.40 24
171. Miłosz Ołtarzewski UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 13 2.38 31
172. Antoni Wolski Brwinowska Akademia Koszykówki 8 2.38 19
173. Mikołaj Wiśniewski UKS Jedynka Marki 11 2.36 26
174. Tymofii Sokolovskyi UKS La Basket Warszawa 6 2.33 14
175. Mariano Noceti Klepacki Energa Basket Warszawa 10 2.20 22
176. Filip Bella ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 11 2.09 23
177. Tomek Stępkowski Energa Basket Warszawa 11 2.09 23
178. Kacper Kubiak Brwinowska Akademia Koszykówki 8 2.00 16
179. Antoni Monach PGE AK „Młode Żubry” Białystok 5 2.00 10
180. Jan Małyszka UKS Jedynka Marki 8 2.00 16
181. Kamil Kalinowski Polonia I Warszawa 6 2.00 12
182. Wojciech Bąk SPEED sport Basketball Academy 7 2.00 14
183. Jan Jasiński Wisła Płock Basketball 6 1.83 11
184. Hubert Karkowski UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 8 1.75 14
185. Mateusz Laskowski UKS Jedynka Marki 11 1.73 19
186. Jan Prygiel Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom 6 1.67 10
187. Mateusz Karwowski PGE AK „Młode Żubry” Białystok 5 1.60 8
188. Patryk Bartkowski Energa Basket Warszawa 11 1.55 17
189. Adrian Zemlik Brwinowska Akademia Koszykówki 11 1.55 17
190. Kamil Rybak UKS Jedynka Marki 6 1.50 9
191. Mikołaj Włodek Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II 8 1.50 12
192. Tomasz Niedziński Brwinowska Akademia Koszykówki 7 1.43 10
193. Aleksander Kazano Polonia I Warszawa 9 1.33 12
194. Krzysztof Król UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 8 1.25 10
195. Tymoteusz Pomorski Energa Basket Warszawa 9 1.22 11
196. Jan Jackowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II 6 1.17 7
197. Mikołaj Brzyzki Energa Basket Warszawa 7 1.14 8
198. Krzysztof Szermiński PGE AK „Młode Żubry” Białystok 7 1.14 8
199. Wojtek Burdyński Polonia II Warszawa 8 1.13 9
200. Maciej Mendak Wisła Płock Basketball 10 1.10 11
201. Bartosz Ciuńczyk PGE AK „Młode Żubry” Białystok 5 1.00 5
202. Michał Milewski MKS Pruszków 7 1.00 7
203. Paweł Ruszczyński Polonia II Warszawa 7 1.00 7
204. Oliwier Paczkowski SPEED sport Basketball Academy 6 1.00 6
205. Mikołaj Kamiński Energa Basket Warszawa 9 0.89 8
206. Marcel Łukaski UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 7 0.86 6
207. Wojciech Medyński SPEED sport Basketball Academy 8 0.75 6
208. Marcel Prykiel SPEED sport Basketball Academy 8 0.75 6
209. Paweł Arczewski Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom 6 0.50 3
210. Kajetan Rychter Polonia I Warszawa 6 0.50 3
211. Maciej Szustakiewicz MKS Pruszków 7 0.29 2
212. Maciej Skarżyński Polonia I Warszawa 10 0.20 2
213. Błażej Bosek SPEED sport Basketball Academy 5 0.20 1
214. Bartosz Gałecki PGE AK „Młode Żubry” Białystok 5 0.00 0
215. Maciej Pawłowski SPEED sport Basketball Academy 8 0.00 0
Decathlon Mazowsze Molten