1. |
Piotr Bonarek
|
MKS Pruszków |
13 |
0.00 |
|
2. |
Wojciech Borek
|
AK Komorów |
10 |
0.00 |
|
3. |
Wojciech Kowalczyk
|
MKS Pruszków |
14 |
0.00 |
|
4. |
Adam Wojciechowski
|
MKS Pruszków |
12 |
0.00 |
|
5. |
Piotr Oszako
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
18 |
0.00 |
|
6. |
Mikołaj Kamiński
|
Energa Basket Warszawa |
10 |
0.00 |
|
7. |
Bruno Szczodroński
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
18 |
0.00 |
|
8. |
Maciej Korbus
|
AK Komorów |
16 |
0.00 |
|
9. |
Miloš Kovčin
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
23 |
0.00 |
|
10. |
Benjamin Obem
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
12 |
0.00 |
|
11. |
Marcel Żywarski
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
16 |
0.00 |
|
12. |
Bartłomiej Kaźmierski
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
24 |
0.00 |
|
13. |
Aleksander Domański
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
12 |
0.00 |
|
14. |
Mateusz Niewęgłowski
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
9 |
0.00 |
|
15. |
Milan Matwiejczuk
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
22 |
0.00 |
|
16. |
Michał Jałocha
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
27 |
0.00 |
|
17. |
Marcel Jakubiec
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
12 |
0.00 |
|
18. |
Aleksander Jakubowski
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
14 |
0.00 |
|
19. |
Adam Kutkiewicz
|
MKS Piotrówka Radom, Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
9 |
0.00 |
|
20. |
Marcel Łukaski
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
12 |
0.00 |
|
21. |
Franciszek Krzemiński
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
20 |
0.00 |
|
22. |
Maciej Żaglewski
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
24 |
0.00 |
|
23. |
Patryk Bartkowski
|
Energa Basket Warszawa |
16 |
0.00 |
|
24. |
Michał Faliński
|
Energa Basket Warszawa |
16 |
0.00 |
|
25. |
Jakub Gołas
|
Energa Basket Warszawa |
15 |
0.00 |
|
26. |
Adam Kraszewski
|
Energa Basket Warszawa |
18 |
0.00 |
|
27. |
Maksymilian Dobaczewski
|
AK Komorów |
10 |
0.00 |
|
28. |
Mikołaj Jarkiewicz
|
AK Komorów |
16 |
0.00 |
|
29. |
Michał Stradczuk
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
16 |
0.00 |
|
30. |
Marcel Mikucewicz
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
21 |
0.00 |
|
31. |
Antoni Musiałek
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
10 |
0.00 |
|
32. |
Michał Jasiński
|
AK Komorów |
16 |
0.00 |
|
33. |
Olaf Knap
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
11 |
0.00 |
|
34. |
Michał Radkiewicz
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
15 |
0.00 |
|
35. |
Rafał Mystkowski
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
10 |
0.00 |
|
36. |
Wojciech Zając
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
17 |
0.00 |
|
37. |
Dorian Kulikowski
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
18 |
0.00 |
|
38. |
Jakub Helcbergiel
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
12 |
0.00 |
|
39. |
Jakub Pisarczyk
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
15 |
0.00 |
|
40. |
Filip Łasiński
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
13 |
0.00 |
|
41. |
Kacper Szypulski
|
MKS Pruszków |
15 |
0.00 |
|
42. |
Wiktor Kępka
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
15 |
0.00 |
|
43. |
Jakub Zaręba
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
15 |
0.00 |
|
44. |
Patryk Kawycz
|
AK Komorów |
17 |
0.00 |
|
45. |
Marcel Witkowski
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
13 |
0.00 |
|
46. |
Maciej Skowronek
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
20 |
0.00 |
|
47. |
Liwiusz Średnicki
|
Energa Basket Warszawa |
12 |
0.00 |
|
48. |
Krzysztof Szermiński
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
13 |
0.00 |
|
49. |
Szymon Starzak
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
17 |
0.00 |
|
50. |
Wiktor Kołtun
|
MKS Pruszków |
15 |
0.00 |
|
51. |
Krzysztof Mateńko
|
Polonia I Warszawa |
15 |
0.00 |
|
52. |
Tytus Kornowski
|
Polonia II Warszawa |
8 |
0.00 |
|
53. |
Adrian Wewiorka
|
Polonia I Warszawa |
16 |
0.00 |
|
54. |
Witold Sałaciński
|
Polonia I Warszawa, Polonia II Warszawa |
15 |
0.00 |
|
55. |
Wiktor Wierzbowski
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
22 |
0.00 |
|
56. |
Filip Bella
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
17 |
0.00 |
|
57. |
Wiktor Bury
|
Polonia I Warszawa |
11 |
0.00 |
|
58. |
Kacper Jasiński
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
15 |
0.00 |
|
59. |
Antoni Zakrzewski
|
Energa Basket Warszawa |
15 |
0.00 |
|
60. |
Miłosz Ołtarzewski
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
20 |
0.00 |
|
61. |
Tymoteusz Lebiedziński
|
AK Komorów |
10 |
0.00 |
|
62. |
Maciej Szustakiewicz
|
MKS Pruszków |
10 |
0.00 |
|
63. |
Nataniel Krajewski
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
14 |
0.00 |
|
64. |
Antoni Wolski
|
BAK Brwinów |
11 |
0.00 |
|
65. |
Adrian Zemlik
|
BAK Brwinów |
15 |
0.00 |
|
66. |
Michał Stanaszek
|
BAK Brwinów |
14 |
0.00 |
|
67. |
Piotr Szybilski
|
BAK Brwinów |
15 |
0.00 |
|
68. |
Jan Szostak
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
17 |
0.00 |
|
69. |
Patryk Karasiak
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
13 |
0.00 |
|
70. |
Szymon Pyra
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
18 |
0.00 |
|
71. |
Konrad Fabianowski
|
BAK Brwinów |
13 |
0.00 |
|
72. |
Dominik Trociński
|
MKS Pruszków |
11 |
0.00 |
|
73. |
Ignacy Soból
|
AK Komorów |
9 |
0.00 |
|
74. |
Franciszek Piasecki
|
AK Komorów |
11 |
0.00 |
|
75. |
Bartosz Markuszewski
|
Energa Basket Warszawa |
15 |
0.00 |
|
76. |
Franek Chyliński
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
19 |
0.00 |
|
77. |
Krzysztof Sadek
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
18 |
0.00 |
|
78. |
Mikołaj Gajzler
|
Energa Basket Warszawa |
15 |
0.00 |
|
79. |
Hubert Karkowski
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
13 |
0.00 |
|
80. |
Michał Soprych
|
AK Komorów |
17 |
0.00 |
|
81. |
Krzysztof Chilkiewicz
|
Energa Basket Warszawa |
14 |
0.00 |
|
82. |
Tymoteusz Malinowski
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
10 |
0.00 |
|
83. |
Kacper Kubiak
|
BAK Brwinów |
8 |
0.00 |
|
84. |
Tymon Jedliński
|
BAK Brwinów |
15 |
0.00 |
|
85. |
Szymon Płuciennik
|
MKS Pruszków, BAK Brwinów |
8 |
0.00 |
|
86. |
Maciej Mika
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
20 |
0.00 |
|
87. |
Bartosz Kosiński
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
21 |
0.00 |
|
88. |
Iwo Miller
|
Polonia I Warszawa, Polonia II Warszawa |
14 |
0.00 |
|
89. |
Ksawery Kurowski
|
AK Komorów |
10 |
0.00 |
|
90. |
Julian Budziszewski
|
MKS Pruszków |
9 |
0.00 |
|
91. |
Maciej Skarżyński
|
Polonia I Warszawa |
12 |
0.00 |
|
92. |
Piotr Zasuwik
|
Polonia II Warszawa |
14 |
0.00 |
|
93. |
Władysław Długołęcki
|
Polonia I Warszawa |
12 |
0.00 |
|
94. |
Remigiusz Sosnowski
|
UKS Jedynka Marki |
14 |
0.00 |
|
95. |
Mateusz Laskowski
|
UKS Jedynka Marki |
13 |
0.00 |
|
96. |
Mikołaj Wiśniewski
|
UKS Jedynka Marki |
14 |
0.00 |
|
97. |
Bartosz Ostas
|
UKS Jedynka Marki |
8 |
0.00 |
|
98. |
Kamil Rybak
|
UKS Jedynka Marki |
8 |
0.00 |
|
99. |
Bartosz Ciuńczyk
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
12 |
0.00 |
|
100. |
Filip Kudraszow
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
11 |
0.00 |
|
101. |
Franciszek Szymor
|
SPEED sport Basketball Academy |
11 |
0.00 |
|
102. |
Aleksander Dawidek
|
UKS Jedynka Marki |
9 |
0.00 |
|
103. |
Jan Małyszka
|
UKS Jedynka Marki |
12 |
0.00 |
|
104. |
Szymon Kuźmicz
|
UKS Jedynka Marki |
15 |
0.00 |
|
105. |
Jan Szymański
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
9 |
0.00 |
|
106. |
Julian Ambrożko
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
16 |
0.00 |
|
107. |
Michał Moryl
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
11 |
0.00 |
|
108. |
Jakub Lipiński
|
UKS La Basket Warszawa |
14 |
0.00 |
|
109. |
Filip Rutkowski
|
Polonia II Warszawa |
8 |
0.00 |
|
110. |
Wojtek Burdyński
|
Polonia II Warszawa |
9 |
0.00 |
|
111. |
Tytus Pruski
|
Polonia I Warszawa, Polonia II Warszawa |
16 |
0.00 |
|
112. |
Aleksander Pokorski
|
Polonia II Warszawa |
13 |
0.00 |
|
113. |
Tomasz Gozdek
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
18 |
0.00 |
|
114. |
Kamil Witczak
|
AK Komorów |
12 |
0.00 |
|
115. |
Mateusz Witczak
|
AK Komorów |
15 |
0.00 |
|
116. |
Justice Nwachukwu
|
Polonia I Warszawa, Polonia II Warszawa |
16 |
0.00 |
|
117. |
Patryk Jędrzejak
|
MKS Pruszków |
16 |
0.00 |
|
118. |
Jakub Konefał
|
Wisła Płock Basketball |
11 |
0.00 |
|
119. |
Dawid Suski
|
Wisła Płock Basketball |
8 |
0.00 |
|
120. |
Mateusz Dziurlik
|
Wisła Płock Basketball |
12 |
0.00 |
|
121. |
Piotr Smoliński
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
17 |
0.00 |
|
122. |
Jeremi Jaworski
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
21 |
0.00 |
|
123. |
Radosław Walas
|
BAK Brwinów |
11 |
0.00 |
|
124. |
Antoni Warda
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
14 |
0.00 |
|
125. |
Tomasz Niedziński
|
BAK Brwinów |
8 |
0.00 |
|
126. |
Stanisław Radosz
|
Polonia I Warszawa, Polonia II Warszawa |
10 |
0.00 |
|
127. |
Michał Paciorek
|
UKS Jedynka Marki |
16 |
0.00 |
|
128. |
Wiktor Wiater
|
Polonia I Warszawa, Polonia II Warszawa |
14 |
0.00 |
|
129. |
Bartosz Wroński
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
10 |
0.00 |
|
130. |
Antoni Karwacki
|
Polonia I Warszawa, Polonia II Warszawa |
15 |
0.00 |
|
131. |
Nikodem Dreszel
|
Polonia II Warszawa |
14 |
0.00 |
|
132. |
Adam Gajda
|
Polonia I Warszawa |
10 |
0.00 |
|
133. |
Jakub Rochalski
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
19 |
0.00 |
|
134. |
Antoni Szmel
|
BAK Brwinów |
15 |
0.00 |
|
135. |
Filip Nojszewski
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
12 |
0.00 |
|
136. |
Olivier Mańturz
|
UKS Jedynka Marki |
14 |
0.00 |
|
137. |
Maciej Mendak
|
Wisła Płock Basketball |
11 |
0.00 |
|
138. |
Jan Jasiński
|
Wisła Płock Basketball |
8 |
0.00 |
|
139. |
Oskar Kwiatkowski
|
BAK Brwinów |
13 |
0.00 |
|
140. |
Mateusz Kijanowski
|
Polonia I Warszawa |
14 |
0.00 |
|
141. |
Tomek Stępkowski
|
Energa Basket Warszawa |
16 |
0.00 |
|
142. |
Kajetan Kleniewski
|
Polonia I Warszawa, Polonia II Warszawa |
15 |
0.00 |
|
143. |
Filip Wiśniewski
|
Wisła Płock Basketball |
10 |
0.00 |
|
144. |
Maciej Głębowski
|
Polonia I Warszawa |
15 |
0.00 |
|
145. |
Mateusz Karwowski
|
PGE AK Młode Żubry Białystok |
11 |
0.00 |
|
146. |
Szymon Leszek
|
UKS La Basket Warszawa |
11 |
0.00 |
|
147. |
Jakub Parafiniuk
|
UKS La Basket Warszawa |
13 |
0.00 |
|
148. |
Eymen Yildiz
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
10 |
0.00 |
|
149. |
Kamil Piotrowski
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
12 |
0.00 |
|
150. |
Dawid Hauer
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
20 |
0.00 |
|
151. |
Piotr Sawicki
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
19 |
0.00 |
|
152. |
Julian Podbielski
|
UKS La Basket Warszawa |
11 |
0.00 |
|
153. |
Antoni Snopkiewicz
|
Energa Basket Warszawa |
18 |
0.00 |
|
154. |
Jan Prygiel
|
Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom |
9 |
0.00 |
|
155. |
Kornel Mańczyk
|
UKS Jedynka Marki |
9 |
0.00 |
|
156. |
Tymofii Sokolovskyi
|
UKS La Basket Warszawa |
9 |
0.00 |
|
157. |
Ignacy Starosz
|
BAK Brwinów |
8 |
0.00 |
|
158. |
Michał Todorski
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
20 |
0.00 |
|
159. |
Jakub Kołomyjski
|
BAK Brwinów |
10 |
0.00 |
|
160. |
Aaron Rusike
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
13 |
0.00 |
|
161. |
Julian Pyszczek
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
22 |
0.00 |
|
162. |
Marcin Wereski
|
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki |
19 |
0.00 |
|
163. |
Maksymilian O. Emmanuel
|
UKS Jedynka Marki |
14 |
0.00 |
|
164. |
Wojciech Kaczorowski
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
17 |
0.00 |
|
165. |
Adam Cegiełka
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
26 |
0.00 |
|
166. |
Tymoteusz Pomorski
|
Energa Basket Warszawa |
13 |
0.00 |
|
167. |
Mariano Noceti Klepacki
|
Energa Basket Warszawa |
14 |
0.00 |
|
168. |
Marcel Machnacki
|
MKS Grochovia Animales |
14 |
0.00 |
|
169. |
Antoni Sapała
|
MKS Grochovia Animales |
12 |
0.00 |
|
170. |
Kacper Wysocki
|
MKS Grochovia Animales |
15 |
0.00 |
|
171. |
Leon Sawicki
|
MKS Grochovia Animales |
17 |
0.00 |
|
172. |
Mikołaj Konieczny
|
MKS Grochovia Animales |
15 |
0.00 |
|
173. |
Paweł Nowakowski
|
MKS Grochovia Animales |
11 |
0.00 |
|
174. |
Wincent Kraszewski
|
MKS Grochovia Animales |
15 |
0.00 |
|
175. |
Jakub Borowski
|
MKS Grochovia Animales |
15 |
0.00 |
|
176. |
Tymoteusz Józefiak
|
MKS Grochovia Animales |
15 |
0.00 |
|
177. |
Stanisław Powroźnik
|
MKS Grochovia Animales |
15 |
0.00 |
|
178. |
Kacper Zagórski
|
BAK Brwinów |
15 |
0.00 |
|
179. |
Jakub Kaszewski
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
13 |
0.00 |
|
180. |
Mikołaj Włodek
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
11 |
0.00 |
|
181. |
Miłosz Tomaszewski
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
9 |
0.00 |
|
182. |
Stanisław Szata
|
Polonia II Warszawa |
10 |
0.00 |
|
183. |
Jakub Bogulas
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
9 |
0.00 |
|
184. |
Wiktor Bieńkowski
|
Wisła Płock Basketball |
7 |
0.00 |
|
185. |
Bartosz Chliszcz
|
Wisła Płock Basketball |
12 |
0.00 |
|
186. |
Mikołaj Maliszewski
|
Wisła Płock Basketball |
7 |
0.00 |
|
187. |
Aleksander Rasiewicz
|
Wisła Płock Basketball |
8 |
0.00 |
|
188. |
Euzebiusz Woźniak
|
Wisła Płock Basketball |
10 |
0.00 |
|
189. |
Franciszek Bogacz
|
ISETIA-AZS UW MBA Warszawa |
11 |
0.00 |
|
190. |
Maksymilian Izdebski
|
UKS La Basket Warszawa |
13 |
0.00 |
|
191. |
Paweł Kasjanowicz
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
12 |
0.00 |
|
192. |
Wojciech Medyński
|
SPEED sport Basketball Academy |
11 |
0.00 |
|
193. |
Karol Mielczarek
|
SPEED sport Basketball Academy |
8 |
0.00 |
|
194. |
Oliwier Paczkowski
|
SPEED sport Basketball Academy |
7 |
0.00 |
|
195. |
Maciej Pawłowski
|
SPEED sport Basketball Academy |
11 |
0.00 |
|
196. |
Marcel Prykiel
|
SPEED sport Basketball Academy |
12 |
0.00 |
|
197. |
Rafał Rudnicki
|
SPEED sport Basketball Academy |
11 |
0.00 |
|
198. |
Wojciech Bąk
|
SPEED sport Basketball Academy |
9 |
0.00 |
|
199. |
Antoni Kurek
|
SPEED sport Basketball Academy |
8 |
0.00 |
|
200. |
Jan Kurek
|
SPEED sport Basketball Academy |
9 |
0.00 |
|
201. |
Aleksander Kazano
|
Polonia I Warszawa |
13 |
0.00 |
|
202. |
Jan Jackowski
|
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior II |
8 |
0.00 |
|
203. |
Yakym Yevtushenko
|
Wisła Płock Basketball |
8 |
0.00 |
|
204. |
Makarevich Ivan
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
16 |
0.00 |
|
205. |
Kaliadzich Artsiom
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
11 |
0.00 |
|
206. |
Kento Turhan
|
Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota II Warszawa |
14 |
0.00 |
|
207. |
Nikolozi Gelashvili
|
UKS La Basket Warszawa |
9 |
0.00 |
|
208. |
Herman Kravchenko
|
UKS La Basket Warszawa |
7 |
0.00 |
|
209. |
Kajetan Rychter
|
Polonia I Warszawa |
10 |
0.00 |
|