Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

04.02.2024 16:00 Polonia Warszawa - Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 43:81
04.02.2024 16:30 Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior - Energa Basket Warszawa 51:48

1 kolejka

10.02.2024 10:00 MKS Piotrówka Radom - MKS Grójec 70:74
10.02.2024 11:00 MKS Pruszków - UKS Białołęka Warszawa 39:74
11.02.2024 09:45 Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa - ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 67:87
11.02.2024 16:30 Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior - BAK Brwinów 51:89

2 kolejka

17.02.2024 19:30 BAK Brwinów - Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 114:40
18.02.2024 09:00 UKS Białołęka Warszawa - MKS Pruszków 106:38
18.02.2024 12:00 MKS Grójec - MKS Piotrówka Radom 69:59
18.02.2024 13:30 ISETIA-AZS UW MBA Warszawa - Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 100:45

1 kolejka

30.09.2023 11:00 Wisła Płock Basketball - Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów 61:51
04.10.2023 18:00 MKS Piotrówka II Radom - GKK Grodzisk Mazowiecki 95:29

1 kolejka

30.09.2023 14:30 Lajkers Józefosław - UKS Jagiellonka Warszawa 0:20
21.10.2023 11:20 UKS Białołęka Warszawa - AK Komorów 103:25

1 kolejka

09.10.2023 19:00 BAK Brwinów - Energa Basket Warszawa 65:50
19.10.2023 18:15 MKS Grójec - Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 72:26

1 kolejka

11.10.2023 18:30 MKS Pruszków - Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 78:68
28.10.2023 12:00 ISETIA-AZS UW MBA Warszawa - MKS Piotrówka Radom 90:75

1 kolejka

13.10.2023 18:00 SP2 Ostrów Maz. - SPEED sport Basketball Academy 91:43
13.10.2023 18:30 UKS Basket Siedlce - UKS Jedynka Marki 49:50

1 kolejka

30.09.2023 12:30 Polonia Warszawa - KS Legion Legionowo 92:20
01.10.2023 17:30 MUKS Piaseczno - UKS La Basket Warszawa 97:73

2 kolejka

06.10.2023 17:30 UKS Jagiellonka Warszawa - AK Komorów 55:48
24.10.2023 18:30 Lajkers Józefosław - UKS Białołęka Warszawa 2:110

2 kolejka

07.10.2023 10:00 Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów - GKK Grodzisk Mazowiecki 63:61
07.10.2023 11:00 Wisła Płock Basketball - MKS Piotrówka II Radom 43:61

2 kolejka

07.10.2023 10:30 MKS Pruszków - ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 94:79
09.10.2023 18:30 Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa - MKS Piotrówka Radom 61:66

2 kolejka

07.10.2023 10:30 UKS La Basket Warszawa - KS Legion Legionowo 79:38
08.10.2023 17:30 MUKS Piaseczno - Polonia Warszawa 75:83

2 kolejka

23.10.2023 17:30 UKS Jedynka Marki - SPEED sport Basketball Academy 70:22
25.10.2023 18:30 UKS Basket Siedlce - SP2 Ostrów Maz. 49:74

2 kolejka

08.10.2023 16:30 Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior - Energa Basket Warszawa 43:78
12.10.2023 17:00 MKS Grójec - BAK Brwinów 67:76

3 kolejka

11.10.2023 19:00 MKS Piotrówka II Radom - Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów 118:42
18.10.2023 16:30 GKK Grodzisk Mazowiecki - Wisła Płock Basketball 67:41

3 kolejka

14.10.2023 10:00 AK Komorów - Lajkers Józefosław 65:52
14.10.2023 11:20 UKS Białołęka Warszawa - UKS Jagiellonka Warszawa 121:18

3 kolejka

14.10.2023 10:30 BAK Brwinów - Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 108:26
14.10.2023 12:00 Energa Basket Warszawa - MKS Grójec 40:54

3 kolejka

14.10.2023 12:30 Polonia Warszawa - UKS La Basket Warszawa 70:43
17.10.2023 19:00 KS Legion Legionowo - MUKS Piaseczno 71:83

3 kolejka

14.10.2023 12:30 MKS Piotrówka Radom - MKS Pruszków 94:84
15.10.2023 13:30 ISETIA-AZS UW MBA Warszawa - Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 74:62

3 kolejka

15.10.2023 11:00 SP2 Ostrów Maz. - UKS Jedynka Marki 78:37
05.11.2023 13:00 SPEED sport Basketball Academy - UKS Basket Siedlce 35:59

4 kolejka

15.10.2023 10:00 Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów - Wisła Płock Basketball 57:37
25.10.2023 17:00 GKK Grodzisk Mazowiecki - MKS Piotrówka II Radom 35:104

4 kolejka

20.10.2023 16:30 SPEED sport Basketball Academy - SP2 Ostrów Maz. 32:53
21.10.2023 09:30 UKS Jedynka Marki - UKS Basket Siedlce 75:66

4 kolejka

20.10.2023 17:30 UKS Jagiellonka Warszawa - Lajkers Józefosław 36:39
26.10.2023 16:00 AK Komorów - UKS Białołęka Warszawa 21:128

4 kolejka

22.10.2023 14:00 UKS La Basket Warszawa - MUKS Piaseczno 32:100
22.10.2023 14:30 KS Legion Legionowo - Polonia Warszawa 44:114

4 kolejka

27.10.2023 19:30 Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa - MKS Pruszków 84:72
29.10.2023 15:00 MKS Piotrówka Radom - ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 59:79

4 kolejka

17.10.2023 17:30 Energa Basket Warszawa - BAK Brwinów 58:80
22.10.2023 16:30 Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior - MKS Grójec 51:59

5 kolejka

28.10.2023 11:20 UKS Białołęka Warszawa - Lajkers Józefosław 20:0
09.11.2023 16:15 AK Komorów - UKS Jagiellonka Warszawa 50:48

5 kolejka

28.10.2023 12:30 Polonia Warszawa - MUKS Piaseczno 99:60
31.10.2023 19:00 KS Legion Legionowo - UKS La Basket Warszawa 85:42

5 kolejka

29.10.2023 13:00 SPEED sport Basketball Academy - UKS Jedynka Marki 25:68
08.11.2023 18:00 SP2 Ostrów Maz. - UKS Basket Siedlce 75:54

5 kolejka

07.11.2023 18:30 MKS Piotrówka Radom - Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 70:75
12.11.2023 13:30 ISETIA-AZS UW MBA Warszawa - MKS Pruszków 100:67

5 kolejka

29.10.2023 10:00 Energa Basket Warszawa - Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 83:49
16.11.2023 17:00 BAK Brwinów - MKS Grójec 80:63

5 kolejka

28.10.2023 13:00 MKS Piotrówka II Radom - Wisła Płock Basketball 72:28
08.11.2023 16:30 GKK Grodzisk Mazowiecki - Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów 85:66

6 kolejka

03.11.2023 18:30 UKS Basket Siedlce - SPEED sport Basketball Academy 132:36
18.11.2023 09:30 UKS Jedynka Marki - SP2 Ostrów Maz. 54:87

6 kolejka

04.11.2023 12:30 Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów - MKS Piotrówka II Radom 37:97
04.11.2023 17:00 Wisła Płock Basketball - GKK Grodzisk Mazowiecki 63:55

6 kolejka

04.11.2023 17:00 Lajkers Józefosław - AK Komorów 22:65
06.11.2023 17:30 UKS Jagiellonka Warszawa - UKS Białołęka Warszawa 25:119

6 kolejka

05.11.2023 14:00 UKS La Basket Warszawa - Polonia Warszawa 62:95
05.11.2023 17:30 MUKS Piaseczno - KS Legion Legionowo 56:84

6 kolejka

08.11.2023 19:00 MKS Pruszków - MKS Piotrówka Radom 68:78
10.11.2023 17:15 Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa - ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 65:90

6 kolejka

05.11.2023 12:00 MKS Grójec - Energa Basket Warszawa 81:62
05.11.2023 16:30 Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior - BAK Brwinów 18:80

1 kolejka

11.11.2023 14:30 Polonia Warszawa - MKS Pruszków 56:86
12.11.2023 13:30 UKS Białołęka Warszawa - Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 104:39
15.11.2023 16:30 GKK Grodzisk Mazowiecki - UKS La Basket Warszawa 64:49
21.11.2023 19:00 Lajkers Józefosław - UKS Jedynka Marki 64:54

1 kolejka

19.11.2023 13:30 ISETIA-AZS UW MBA Warszawa - MKS Grójec 91:38
01.12.2023 18:30 Energa Basket Warszawa - MKS Pruszków 69:91

1 kolejka

01.12.2023 17:30 Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa - UKS Białołęka Warszawa 61:75
14.12.2023 18:00 BAK Brwinów - MKS Piotrówka Radom 88:64

1 kolejka

22.11.2023 16:30 GKK Grodzisk Mazowiecki - UKS Jagiellonka Warszawa 66:72
04.12.2023 18:15 Polonia Warszawa - AK Komorów 78:39

1 kolejka

26.11.2023 17:30 MUKS Piaseczno - Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 56:71
28.11.2023 19:00 KS Legion Legionowo - Lajkers Józefosław 89:28

2 kolejka

25.11.2023 12:00 Energa Basket Warszawa - ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 48:96
06.12.2023 18:30 MKS Pruszków - MKS Grójec 50:78

2 kolejka

03.12.2023 12:00 MKS Piotrówka Radom - UKS Białołęka Warszawa 60:73
10.01.2024 18:30 Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa - BAK Brwinów 52:72

2 kolejka

30.11.2023 17:15 UKS Jagiellonka Warszawa - Polonia Warszawa 37:91
02.12.2023 10:00 AK Komorów - GKK Grodzisk Mazowiecki 95:34

1 kolejka

02.12.2023 14:00 SP2 Ostrów Maz. - Wisła Płock Basketball 97:40
08.12.2023 18:30 UKS Basket Siedlce - UKS La Basket Warszawa 83:60

1 kolejka

02.12.2023 15:30 MKS Piotrówka II Radom - UKS Jedynka Marki 125:15

2 kolejka

12.12.2023 19:00 Lajkers Józefosław - MUKS Piaseczno 65:84
07.01.2024 16:30 Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior - KS Legion Legionowo 77:41

3 kolejka

03.12.2023 10:00 MKS Grójec - Energa Basket Warszawa 67:59
03.12.2023 12:00 ISETIA-AZS UW MBA Warszawa - MKS Pruszków 73:46

3 kolejka

11.12.2023 18:30 Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa - MKS Piotrówka Radom 0:0
03.02.2024 19:30 BAK Brwinów - UKS Białołęka Warszawa 64:38

3 kolejka

06.12.2023 16:15 GKK Grodzisk Mazowiecki - Polonia Warszawa 25:98
08.12.2023 15:45 AK Komorów - UKS Jagiellonka Warszawa 47:41

2 kolejka

09.12.2023 11:00 Wisła Płock Basketball - UKS La Basket Warszawa 64:75
10.12.2023 16:30 SP2 Ostrów Maz. - UKS Basket Siedlce 76:61

3 kolejka

09.12.2023 14:45 Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior - Lajkers Józefosław 96:36
10.12.2023 14:00 KS Legion Legionowo - MUKS Piaseczno 98:51

2 kolejka

09.12.2023 9:30 UKS Jedynka Marki - Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów 108:79
17.02.2024 13:00 MKS Piotrówka II Radom - SPEED sport Basketball Academy 130:31

4 kolejka

09.12.2023 11:20 UKS Białołęka Warszawa - Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 87:57
16.12.2023 13:00 MKS Piotrówka Radom - BAK Brwinów 57:97

4 kolejka

09.12.2023 15:30 MKS Grójec - ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 59:63
18.12.2023 19:00 MKS Pruszków - Energa Basket Warszawa 100:49

4 kolejka

15.12.2023 17:30 UKS Jagiellonka Warszawa - GKK Grodzisk Mazowiecki 65:33
30.01.2024 16:40 AK Komorów - Polonia Warszawa 29:100

3 kolejka

15.12.2023 18:30 UKS Basket Siedlce - Wisła Płock Basketball 20:0
17.12.2023 14:00 UKS La Basket Warszawa - SP2 Ostrów Maz. 61:82

3 kolejka

16.12.2023 10:00 Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów - MKS Piotrówka II Radom 63:86
17.12.2023 18:00 SPEED sport Basketball Academy - UKS Jedynka Marki 31:52

4 kolejka

17.12.2023 16:30 Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior - MUKS Piaseczno 67:51
09.01.2024 19:30 Lajkers Józefosław - KS Legion Legionowo 36:101

5 kolejka

17.12.2023 13:30 ISETIA-AZS UW MBA Warszawa - Energa Basket Warszawa 74:54
04.02.2024 12:00 MKS Grójec - MKS Pruszków 87:50

5 kolejka

08.01.2024 19:00 BAK Brwinów - Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 78:51
02.02.2024 15:45 UKS Białołęka Warszawa - MKS Piotrówka Radom 68:55

5 kolejka

05.12.2023 19:00 KS Legion Legionowo - Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 48:50
07.01.2024 17:30 MUKS Piaseczno - Lajkers Józefosław 51:48

4 kolejka

10.12.2023 12:30 Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów - SPEED sport Basketball Academy 69:45
17.02.2024 9:30 UKS Jedynka Marki - MKS Piotrówka II Radom 81:66

4 kolejka

06.01.2024 11:00 Wisła Płock Basketball - SP2 Ostrów Maz. 49:70
07.01.2024 14:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Basket Siedlce 58:73

5 kolejka

06.01.2024 12:30 Polonia Warszawa - UKS Jagiellonka Warszawa 83:28
07.02.2024 17:00 GKK Grodzisk Mazowiecki - AK Komorów 48:76

6 kolejka

29.01.2024 17:30 UKS Jagiellonka Warszawa - AK Komorów 44:64
10.02.2024 12:30 Polonia Warszawa - GKK Grodzisk Mazowiecki 110:14

6 kolejka

31.01.2024 18:30 MUKS Piaseczno - KS Legion Legionowo 49:76
11.05.2024 10:00 Lajkers Józefosław - Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 21:92

6 kolejka

30.01.2024 18:30 MKS Piotrówka Radom - Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 96:48
06.02.2024 16:00 UKS Białołęka Warszawa - BAK Brwinów 40:106

6 kolejka

03.02.2024 10:00 Energa Basket Warszawa - MKS Grójec 50:78
05.02.2024 19:00 MKS Pruszków - ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 57:87

5 kolejka

02.02.2024 18:30 UKS Basket Siedlce - SP2 Ostrów Maz. 66:74
10.02.2024 12:30 UKS La Basket Warszawa - Wisła Płock Basketball 55:48

5 kolejka

03.02.2024 10:00 Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów - UKS Jedynka Marki 33:57
03.02.2024 12:00 SPEED sport Basketball Academy - MKS Piotrówka II Radom 29:87

6 kolejka

10.02.2024 11:45 MKS Piotrówka II Radom - Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów 100:38
10.02.2024 9:30 UKS Jedynka Marki - SPEED sport Basketball Academy 78:48

6 kolejka

11.02.2024 11:00 SP2 Ostrów Maz. - UKS La Basket Warszawa 114:30
17.02.2024 12:15 Wisła Płock Basketball - UKS Basket Siedlce 38:64

1 kolejka

24.02.2024 10:00 AK Komorów - UKS Basket Siedlce 54:64
25.02.2024 13:30 KS Legion Legionowo - UKS Jedynka Marki 86:38

1 kolejka

24.02.2024 11:00 Lajkers Józefosław - UKS Jagiellonka Warszawa 52:58
25.02.2024 15:30 MUKS Piaseczno - UKS La Basket Warszawa 113:28

1 kolejka

23.02.2024 18:00 Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa - MKS Pruszków 77:44
24.02.2024 11:00 UKS Białołęka Warszawa - ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 62:90
25.02.2024 10:00 MKS Grójec - BAK Brwinów 57:108
25.02.2024 12:00 MKS Piotrówka Radom - Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 76:54

1 kolejka

24.02.2024 12:30 Polonia Warszawa - MKS Piotrówka II Radom 91:59
07.03.2024 19:00 Energa Basket Warszawa - SP2 Ostrów Maz. 52:57

1 kolejka

28.02.2024 16:15 GKK Grodzisk Mazowiecki - Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów 82:69
13.04.2024 16:30 Wisła Płock Basketball - SPEED sport Basketball Academy 67:50

2 kolejka

01.03.2024 17:30 UKS Jagiellonka Warszawa - UKS La Basket Warszawa 73:56
14.05.2024 19:30 Lajkers Józefosław - MUKS Piaseczno 0:0

2 kolejka

05.03.2024 19:30 KS Legion Legionowo - AK Komorów 116:40

2 kolejka

25.02.2024 19:00 ISETIA-AZS UW MBA Warszawa - UKS Białołęka Warszawa 62:53
02.03.2024 12:45 MKS Pruszków - Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 66:73
03.03.2024 17:30 Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior - MKS Piotrówka Radom 60:61
04.03.2024 19:00 BAK Brwinów - MKS Grójec 100:55

2 kolejka

02.03.2024 14:30 Polonia Warszawa - Energa Basket Warszawa 20:0
02.03.2024 15:30 MKS Piotrówka II Radom - SP2 Ostrów Maz. 66:87

1 kolejka

09.03.2024 10:30 MKS Pruszków - Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 54:78

3 kolejka

09.03.2024 12:30 Polonia Warszawa - SP2 Ostrów Maz. 89:82
10.03.2024 18:00 MKS Piotrówka II Radom - Energa Basket Warszawa 80:56

1 kolejka

10.03.2024 14:00 MKS Piotrówka Radom - Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 98:58

3 kolejka

06.04.2024 11:05 Wisła Płock Basketball - Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów 71:59
10.04.2024 18:30 SPEED sport Basketball Academy - GKK Grodzisk Mazowiecki 45:58

3 kolejka

09.03.2024 09:30 UKS Jedynka Marki - AK Komorów 72:71
12.03.2024 19:00 KS Legion Legionowo - UKS Basket Siedlce 89:68

1 kolejka

10.03.2024 12:00 MKS Grójec - UKS Białołęka Warszawa 69:67

3 kolejka

10.03.2024 14:00 UKS La Basket Warszawa - Lajkers Józefosław 66:41
13.03.2024 18:30 MUKS Piaseczno - UKS Jagiellonka Warszawa 70:30

1 kolejka

10.03.2024 15:30 ISETIA-AZS UW MBA Warszawa - BAK Brwinów 83:105

4 kolejka

15.03.2024 17:30 UKS Jagiellonka Warszawa - Lajkers Józefosław 73:34
17.03.2024 14:00 UKS La Basket Warszawa - MUKS Piaseczno 51:82

4 kolejka

15.03.2024 18:30 UKS Basket Siedlce - AK Komorów 69:45
16.03.2024 09:30 UKS Jedynka Marki - KS Legion Legionowo 69:88

2 kolejka

16.03.2024 10:30 BAK Brwinów - ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 93:78

4 kolejka

16.03.2024 14:00 Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów - GKK Grodzisk Mazowiecki 65:93
17.03.2024 13:00 SPEED sport Basketball Academy - Wisła Płock Basketball 47:67

2 kolejka

17.03.2024 09:00 UKS Białołęka Warszawa - MKS Grójec 84:55

2 kolejka

14.05.2024 18:30 Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa - MKS Piotrówka Radom 86:57

4 kolejka

16.03.2024 12:00 SP2 Ostrów Maz. - Energa Basket Warszawa 45:85
06.04.2024 11:00 MKS Piotrówka II Radom - Polonia Warszawa 87:90

2 kolejka

17.03.2024 16:30 Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior - MKS Pruszków 81:80

5 kolejka

23.03.2024 10:00 Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów - Wisła Płock Basketball 42:77
27.03.2024 16:15 GKK Grodzisk Mazowiecki - SPEED sport Basketball Academy 86:74

5 kolejka

23.03.2024 12:30 Energa Basket Warszawa - Polonia Warszawa 68:78
24.03.2024 11:00 SP2 Ostrów Maz. - MKS Piotrówka II Radom 62:75

5 kolejka

19.04.2024 19:15 AK Komorów - KS Legion Legionowo 52:78

1 kolejka

24.03.2024 12:00 MKS Grójec - PGE AK Młode Żubry Białystok 58:66
24.03.2024 12:30 UKS Białołęka Warszawa - Młodzieżowy Klub Sportowy "Batory 18" 138:35
25.03.2024 18:00 SPK Białystok - ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 47:133

5 kolejka

24.03.2024 14:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Jagiellonka Warszawa 73:51
25.03.2024 18:00 MUKS Piaseczno - Lajkers Józefosław 80:49

6 kolejka

05.04.2024 17:30 UKS Jagiellonka Warszawa - MUKS Piaseczno 58:87
09.04.2024 19:00 Lajkers Józefosław - UKS La Basket Warszawa 71:61

6 kolejka

05.04.2024 18:30 UKS Basket Siedlce - KS Legion Legionowo 104:49
06.04.2024 09:30 AK Komorów - UKS Jedynka Marki 58:59

6 kolejka

03.03.2024 15:00 SPEED sport Basketball Academy - Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Ożarów 65:83

2 kolejka

24.03.2024 13:30 ISETIA-AZS UW MBA Warszawa - SPK Białystok 153:33
06.04.2024 11:30 Młodzieżowy Klub Sportowy "Batory 18" - UKS Białołęka Warszawa 27:90
06.04.2024 14:00 PGE AK Młode Żubry Białystok - MKS Grójec 80:58

6 kolejka

06.04.2024 15:00 Energa Basket Warszawa - MKS Piotrówka II Radom 99:68
07.04.2024 11:00 SP2 Ostrów Maz. - Polonia Warszawa 72:63

1 kolejka Gospodarz: BAK Brwinów

12.04.2024 16:30 PGE AK Młode Żubry Białystok - ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 84:66
12.04.2024 19:00 BAK Brwinów - UKS Białołęka Warszawa 93:62

2 kolejka Gospodarz: BAK Brwinów

13.04.2024 10:00 PGE AK Młode Żubry Białystok - UKS Białołęka Warszawa 63:53
13.04.2024 12:30 ISETIA-AZS UW MBA Warszawa - BAK Brwinów 66:95

3 kolejka Gospodarz: BAK Brwinów

11.04.2024 18:45 UKS Białołęka Warszawa - ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 0:20
14.04.2024 10:00 BAK Brwinów - PGE AK Młode Żubry Białystok 93:47
Decathlon Mazowsze Molten
Obraz