Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej U15K
Żyrardów, 05-12.08.2018

Natalia Wnuk - UKS Trójka Żyrardów

Aleksandra Zając - MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski

Aleksandra Mitrowska - UKS Trójka Żyrardów

 

Zgrupowanie szkoleniowe młodzieżowej reprezentacji Polski U14M,

30.07-07.08.2018, COS OPO Władysławowo


DŁUŻEWSKI JAKUB - UKS LA BASKET WARSZAWA
GĄSIŃSKI ERYK - UKS TRÓJKA ŻYRARDÓW
ROSOŁOWSKI PATRYK - MKS PIOTRÓWKA RADOM
STASIAK DOMINIK - MKS GRÓJEC
SZCZĘSNY OLIWIER - MKS PIOTRÓWKA RADOM

 

Zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej U16K
Zakopane, 28.06 - 08.07.2018


Zuzanna Rudenko - MUKS Piaseczno 
Gabriela Kluczyńska - SKS 12 Warszawa

 

Zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej U14K

Władysławowo, 29.07 - 08.08.2018

Klaudia Węcłaś - MUKS Piaseczno
 

Zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej U20K

Szczyrk, 14-21.06.2018

 

Magdalena Szkop - MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
 

Zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej U18K
Zakopane, 13-19.06.2018

Anna Wińkowska - UKS Trójka Zyrardów / SMS
Emilia Kośla - UKS La Basket Warszawa/UKS Trójka Żyrardów / SMS
Natalia Klimek - UKS Trójka Zyrardów / SMS
Łucja Grzenkowicz - MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / SMS

 

Zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej U16K
Łomianki, 11-13.06.2018


Zuznanna Ciecierska - UKS Huragan Wołomin

Nataia Kurach - MPKK Sokołow Podlaski

Zuzanna Rudenko - MUKS Piaseczno

 

Konsultacja szkoleniowa Kadry Narodowej U18K
Łomianki, 27-29.05.2018

Anna Wińkowska - UKS Trójka Zyrardów / SMS
Emilia Kośla - UKS La Basket Warszawa/UKS Trójka Żyrardów / SMS
Natalia Klimek - UKS Trójka Zyrardów / SMS
Łucja Grzenkowicz - MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / SMS

  

Zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej U16K
Łomianki, 27-29.03.2018

Gabriela Kluczyńska - SKS 12 Warszawa
Zuzanna Rudenko - MUKS Piaseczno

 

Zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej U15K
Wałcz, 28-31.03.2018

Natalia Wnuk - UKS Trójka Żyrardów

Aleksandra Zając - MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski

Aleksandra Mitrowska - UKS Trójka Żyrardów

 

Zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej U16K

Wrocław, 5-11.02.2018

Zuzanna Ciecierska - UKS Huragan Wołomin
Gabriela Kluczyńska - SKS 12 Warszawa
Natalia Kurach - MPKK Sokołów Podlaski
Zuzanna Rudenko - MUKS Piaseczno

Zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej U15K

Władysławowo, 11-17.02.2018

  1. Hanna Kierzkowska - UKS Trójka Żyrardów
  2. Aleksandra Mitrowska - UKS Trójka Żyrardów
  3. Emilia Tołtyżewska - UKS LA Basket Warszawa
  4. Natalia Wnuk - UKS Trójka Żyrardów
  5. Aleksandra Zając - MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski

 

UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania