Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

06.10.2019 11:00 UKS La Basket Warszawa - Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom 78:64
06.10.2019 12:15 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa 92:43
06.10.2019 14:00 MUKS Piaseczno - Legia Warszawa 35:90
09.10.2019 17:00 Polonia II Warszawa - Polonia I Warszawa 60:78
17.10.2019 19:00 MKS Pruszków - MKS Ochota Warszawa 83:64

2 kolejka

13.10.2019 12:15 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - Polonia II Warszawa 111:49
13.10.2019 12:30 Polonia I Warszawa - Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom 65:103
13.10.2019 12:30 MKS Pruszków - UKS La Basket Warszawa 75:64
13.10.2019 13:30 Legia Warszawa - UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa 119:59
13.10.2019 14:00 MUKS Piaseczno - MKS Ochota Warszawa 72:85

3 kolejka

20.10.2019 10:30 MKS Ochota Warszawa - Polonia I Warszawa 94:49
20.10.2019 11:00 UKS La Basket Warszawa - Legia Warszawa 52:104
20.10.2019 12:15 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - MUKS Piaseczno 98:45
20.10.2019 12:30 Polonia II Warszawa - Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom 56:96
20.10.2019 12:30 MKS Pruszków - UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa 63:60

4 kolejka

27.10.2019 11:00 UKS La Basket Warszawa - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa --:--
27.10.2019 12:00 Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom - MKS Pruszków --:--
27.10.2019 12:30 Polonia I Warszawa - Legia Warszawa --:--
27.10.2019 14:00 MUKS Piaseczno - Polonia II Warszawa --:--
07.11.2019 18:30 MKS Ochota Warszawa - UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa --:--

5 kolejka

03.11.2019 10:30 MKS Ochota Warszawa - Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom --:--
03.11.2019 11:00 UKS La Basket Warszawa - Polonia II Warszawa --:--
03.11.2019 12:15 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - Legia Warszawa --:--
03.11.2019 12:30 MKS Pruszków - MUKS Piaseczno --:--
03.11.2019 12:30 Polonia I Warszawa - UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa --:--

6 kolejka

10.11.2019 Legia Warszawa - MKS Ochota Warszawa --:--
10.11.2019 12:00 Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa --:--
10.11.2019 12:15 UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa - Polonia II Warszawa --:--
10.11.2019 12:30 Polonia I Warszawa - MKS Pruszków --:--
10.11.2019 14:00 MUKS Piaseczno - UKS La Basket Warszawa --:--

7 kolejka

17.11.2019 Legia Warszawa - Polonia II Warszawa --:--
17.11.2019 10:30 MKS Ochota Warszawa - UKS La Basket Warszawa --:--
17.11.2019 12:15 UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa - Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom --:--
17.11.2019 12:30 MKS Pruszków - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa --:--
17.11.2019 12:30 Polonia I Warszawa - MUKS Piaseczno --:--

8 kolejka

24.11.2019 Legia Warszawa - Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom --:--
24.11.2019 11:00 UKS La Basket Warszawa - Polonia I Warszawa --:--
24.11.2019 12:15 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - MKS Ochota Warszawa --:--
24.11.2019 12:30 Polonia II Warszawa - MKS Pruszków --:--
24.11.2019 14:00 MUKS Piaseczno - UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa --:--

9 kolejka

01.12.2019 10:30 MKS Ochota Warszawa - Polonia II Warszawa --:--
01.12.2019 12:00 Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom - MUKS Piaseczno --:--
01.12.2019 12:15 UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa - UKS La Basket Warszawa --:--
01.12.2019 12:30 MKS Pruszków - Legia Warszawa --:--
01.12.2019 12:30 Polonia I Warszawa - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa --:--

10 kolejka

08.12.2019 Legia Warszawa - MUKS Piaseczno --:--
08.12.2019 10:30 MKS Ochota Warszawa - MKS Pruszków --:--
08.12.2019 12:00 Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom - UKS La Basket Warszawa --:--
08.12.2019 12:15 UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa --:--
08.12.2019 12:30 Polonia I Warszawa - Polonia II Warszawa --:--

11 kolejka

15.12.2019 10:30 MKS Ochota Warszawa - MUKS Piaseczno --:--
15.12.2019 11:00 UKS La Basket Warszawa - MKS Pruszków --:--
15.12.2019 12:00 Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom - Polonia I Warszawa --:--
15.12.2019 12:15 UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa - Legia Warszawa --:--
15.12.2019 12:30 Polonia II Warszawa - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa --:--

12 kolejka

05.01.2020 Legia Warszawa - UKS La Basket Warszawa --:--
05.01.2020 12:00 Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom - Polonia II Warszawa --:--
05.01.2020 12:15 UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa - MKS Pruszków --:--
05.01.2020 12:30 Polonia I Warszawa - MKS Ochota Warszawa --:--
05.01.2020 14:00 MUKS Piaseczno - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa --:--

13 kolejka

12.01.2020 Legia Warszawa - Polonia I Warszawa --:--
12.01.2020 10:30 UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa - MKS Ochota Warszawa --:--
12.01.2020 12:15 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - UKS La Basket Warszawa --:--
12.01.2020 12:30 MKS Pruszków - Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom --:--
12.01.2020 12:30 Polonia II Warszawa - MUKS Piaseczno --:--

14 kolejka

19.01.2020 Legia Warszawa - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa --:--
19.01.2020 12:00 Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom - MKS Ochota Warszawa --:--
19.01.2020 12:15 UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa - Polonia I Warszawa --:--
19.01.2020 12:30 Polonia II Warszawa - UKS La Basket Warszawa --:--
19.01.2020 14:00 MUKS Piaseczno - MKS Pruszków --:--

15 kolejka

26.01.2020 10:30 MKS Ochota Warszawa - Legia Warszawa --:--
26.01.2020 11:00 UKS La Basket Warszawa - MUKS Piaseczno --:--
26.01.2020 12:15 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom --:--
26.01.2020 12:30 MKS Pruszków - Polonia I Warszawa --:--
26.01.2020 12:30 Polonia II Warszawa - UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa --:--

16 kolejka

02.02.2020 11:00 UKS La Basket Warszawa - MKS Ochota Warszawa --:--
02.02.2020 12:00 Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom - UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa --:--
02.02.2020 12:15 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - MKS Pruszków --:--
02.02.2020 12:30 Polonia II Warszawa - Legia Warszawa --:--
02.02.2020 14:00 MUKS Piaseczno - Polonia I Warszawa --:--

17 kolejka

09.02.2020 10:30 MKS Ochota Warszawa - UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa --:--
09.02.2020 12:00 Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom - Legia Warszawa --:--
09.02.2020 12:15 UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa - MUKS Piaseczno --:--
09.02.2020 12:30 Polonia I Warszawa - UKS La Basket Warszawa --:--
09.02.2020 12:30 MKS Pruszków - Polonia II Warszawa --:--

18 kolejka

01.03.2020 Legia Warszawa - MKS Pruszków --:--
01.03.2020 11:00 UKS La Basket Warszawa - UKS GIM 92 II Ursynów Warszawa --:--
01.03.2020 12:15 UKS GIM 92 I Ursynów Warszawa - Polonia I Warszawa --:--
01.03.2020 12:30 Polonia II Warszawa - MKS Ochota Warszawa --:--
01.03.2020 14:00 MUKS Piaseczno - Radomskie Towarzystwo Koszykówki Basket Radom --:--
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania